Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem. Pamiętam, że zawsze przed załadowaniem się windy po resecie system sprawdzał dysk w poszukiwaniu błędów. Ostatni raz zainstalowałem xp i po resecie tego nie ma od razu ładuje się system - jak przywrócić to sprawdzanie dysku? rozumiem, że jest to dość pożyteczny proces?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ci tak bardzo zależy, abym trzeci raz formułował to samo pytanie...

Uruchamiam np. Obliviona (32-bit) na 64-bitowym systemie. Czy takaż gra będzie widziała i korzystała z 4gb ram?

Na 32-bitowym systemie jest widoczne 3,25gb, więc czy tenże Oblivion na 64-bitowym będzie miał do dyspozycji 0,75gb ramu więcej?

 

//

ok dzięki.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam pisac?

32 bitowy proces moze maksymalnie uzyc 2 GB pamieci ram. Nie wazne czy jest to system 32 czy 64 bit.

Na 32 bitowym systemie nie masz dla programu 3.25 tylko równe 2gb...

 

Zeby skorzystac z 4GB ramu w x64(3GB w x86 po odpowiedniej konfiguracji systemu) program musi zostac specjalnie do tego skompilowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu jakieś lekarstwo na audigy&xp64 ? Kombinuję z różnymi sterami, póki co jedyny postęp (:lol:) jest taki, że teraz działają tylne satelitki (x530) a przód milczy..

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu jakieś lekarstwo na audigy&xp64 ? Kombinuję z różnymi sterami, póki co jedyny postęp (:lol:) jest taki, że teraz działają tylne satelitki (x530) a przód milczy..

Szukaj tu, to sa podobno najlepsze sterowniki dla Audigy 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli była już odpowiedź na poniższe pytanie w tym wątku to przepraszam ;)

 

Czy ten system jest już w języku Polskim?

 

A teraz drugie pytanie. Uprzejmie prosiłbym o odpowiedź.

 

Moj sprzet to:

 

Athlox 64 X2 6000+

A-Data Extreme CL4 2 x 2GB

 

Obecnie mam Viste 64 ultimate. Starałem sie do niej przyzwyczaić przez 2 miechy ale nie wychodzi mi to i nie mogę już patrzeć na ten system. Żre mi on 1800 mb pamięci ale potrafi obsłużyć pełne 4 gb które posiadam. Jednak po odjęciu tych 1800 do użytku zostaje mi tylko 2200. XP 32 bitowy obsługuje tylko 3,2 GB ale używa 400 mb przy włączonym Winampie i gg a zatem zostawia mi 2800 czyli więcej niż vista. Moje pytania brzmią:

 

Czy warto zatracać te 0,75 GB dla powrotu do XP czy może zmienić na XP 64 ( pod warunkiem ze jest po polsku ) ? Weźmy pod uwagę, że Vista pożera zostawia do użytku 2200 MB a XP 32 Bitowy mimo, że zatraca 750 mb to zużywa znacznie mniej pamięci i pozostawia wolnych 2800.

 

Czy tracę coś na wydajności w aplikacjach 3D zatracając te 0,75 GB? Przede wszystkim mam na myśli gry.

 

A teraz takie pewnie dziwne pytanie: jako, że pamięć mam w dwóch kościach w dualu, a XP 32 bitowy nie widziałby tej drugiej 2 gigówki do końca to czy nadal system widzi pamięci jako duale? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten system jest już w języku Polskim?

Nie było, nie ma, i nigdy nie będzie bo i po co...

 

Żre mi on 1800 mb pamięci ale potrafi obsłużyć pełne 4 gb które posiadam.

Następny.... Sam zresz 1800. Vista robi uzytek z nieuzywanego ramu zeby sie nie marnował. To nie XP gdzie ram lezy nie uzywany a system jedzie na pagefile...

 

 

 

nadal system widzi pamięci jako duale? :D

System nie ma nic do widzenie duala. Dla niego nie ma zadnej róznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem ww sys mam problem tj.

 

Polskie znaki tj ąśćł itp w systemie mogę stosować bez problemu również w przeglądarkach ..problem pojawia się w komunikatorze tj konnekcie znacie jakąś rade na to ?:(

 

fck napisy nie mają polskich znaków w filmach ;[ jak zamienić podstawowe czcionki ? :(

pozdr

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do audigy@4gb@problemu z 5.1..

 

przed chwilą odpaliłem x530 żeby sprawdzić czy im się nie odwidziało działanie i czy brać je do akademika (;d) i...

wsio hula elegancko :D...wystarczyło wrzucić moda audigy@x-fi ;)

Ktore dokladnie sterowniki uzywasz (najlepiej link do nich ;)) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore dokladnie sterowniki uzywasz (najlepiej link do nich icon_wink2.gif) ?

sorry, że dopiero odpisuję, nie zauważyłem posta ;)

 

nie wrzuciłem sobie linka do zakładek po zainstalowaniu co było błędem, bo właśnie też potrzebuję tych sterowników w kontekście formatu :|, ale to chyba te

 

http://files.filefront.com/Audigy+SE+to+X+...;/fileinfo.html

 

przejrzyj też ten topic, autor jest odpowiedzialny za te stery

 

W sumie jutro najpóźniej będę siedział na nowym os'ie, więc dam znać czy to te :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe i nadzieje ze ktos mi pomoze z odpowiedzia. Otoz sciagnalem z MSDN alliance Windows XP Professional (Single User) 64bit Edition i jest to wersja angielska bo polskiej z tego co widze to nie maja w 64bit edycji. Nie przeszkadza mi w sumie angielski ale po co miec angielski skoro mozna jakos wykombinowac polski. Teraz moje pytanie czy po dossaniu Windows XP Multilingual User Interface Pack CD 4 w ktorym jest zawarty jezyk polski to czy to zadziala? Rozchodzi sie o to bo nie wiem czy ten MUI jest pod 32bity czy 64bity czy jesli chodzi o language pack to nie ma roznicy? Pomoglby ktos;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy taki przekret by poszedl? tzn wgrac win xp pro x64 pl z nielegalnej kopii (czyt. pirat) i podczas instalacji podac orginalny cd-key czy to juz za ostry hardcore;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy taki przekret by poszedl? tzn wgrac win xp pro x64 pl z nielegalnej kopii (czyt. pirat) i podczas instalacji podac orginalny cd-key czy to juz za ostry hardcore;p?

Nie ma polskiej wersji tego systemu, wystepuje on tylko i wylacznie po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...