Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

"Kiszka"... pierwsza część była lepsza...

Pierwszy zawód 2005 r.  :mur:

1276920[/snapback]

no bez przesady, a co takiego jest tu gorszego, jak dla mnie to to samo tylko z nowa fabula i nowymi skilami i powerami wiec ... wogole cie nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no to widze, ze trzeba bedzie przejsc jeszcze raz 1 a pozniej sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za 2 :)

 

Sorry za OT ale czy 1 czesc chodzi spoko na nowych Catalystach ?? bo jeszcze na tym Radku w nia nie gralem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam omeg na cat 4.12 i wszystko mi biega bez problemu

 

tak samo jak wyszlo spolszczenie do HL2 juz niedlugo bedzie spolszczenie do SWKOTOR2

tutaj macie przedsmak : http://www.half-life2pl.info/uploads/download/2swkotorpl.jpg

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam omeg na cat 4.12 i wszystko mi biega bez problemu

 

tak samo jak wyszlo spolszczenie do HL2 juz niedlugo bedzie spolszczenie do SWKOTOR2

tutaj macie przedsmak : 1277963[/snapback]

...no ślinka mi pociekła , ale przetłumaczenie wszystkich kwesti troszke potrwa.To nie to co Hl2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, a ja skonczylem jedynke na piatej planecie.

Na szczescie savy sa jeszcze na HDD.

Wiec instaluje jedynke, przechodze i jak mi sie spodoba koniec to biore sie za dwojeczke.

Nie znosze RPG ale KotOR mnie oczarowal swego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeszedlem calego kotora 2 gra lem 25h okolo powiem krotka mnie ta 2 czesc zawiodla niby wszystko fajnie ale czegos brakuje ma dobry pomysl ale gorzej zwykonaniem napewno ta gra nie jest warta 160zl najbardziej mnie wqrwilo ciach!owe zakonczenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeszedlem calego kotora 2 gra lem 25h okolo powiem krotka mnie ta 2 czesc zawiodla niby wszystko fajnie ale czegos brakuje ma dobry pomysl ale gorzej zwykonaniem napewno ta gra nie jest warta 160zl najbardziej mnie wqrwilo ciach!owe zakonczenie :P

1282104[/snapback]

To nie deformuj wyobrazenia o tym,innym czekajacym z niecieplisowcia,jednym sie spodba drugim nie,zreszta pomysl..zakonczenia sa(co najmniej)dwa...zreszat,chyba musiales klikac non stop,bez czytania wypowedzi,i robienia questow,ze tylko w te 25 h pszeszedles,to dziwen bo tu jest wiecej planet,zreszta zobacze jutro:)Pozdro,pogramy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,KOTOR 2 to chyba lekkie nieporozumienie,bynajmniej ja tak uwazam.Jak mozna wypuscic gre do sklepow ktora jest troche lepsza od wresji beta?.Zapraszam na forum o KOTOR'2 na stronie lucasa,80% to same zjazdy.Gra jest za krotka,ma peeeelno bugow,jest nie spujna fabularnie.Wielkosc planet?,wolne zarty,na Dantooinie jest rozwalona akademia,port k osmiczny,nedzna jaskinia i pole trawki nie wieksze od 3 boisk pilkarskich.W alei Sithow jest jeszcze gorzej,wszystkie grobowce sa zsypane,jest jedna jaskinia i swiatynia.Najbardziej rozlegla planeta jest chyba planeta najemnikow,ale to i tak nie ma porownania do jedynki gdzie na kazdej nowej planecie doslownie szlo sie zgubic.Niemam pojecia dlaczego ta gra zajmuje 4 plyty,bo ani to nie jest nowy engine graficzny(dodano kilka bajerow,ale to nadal silnik jedynki),ani wielkosc swiata,ani tym bardziej filmy,ktore sa w gorszej jakosci w stosunku do filmow z poprzedniczki.Heh,wracajac jeszcze do filmow,nie wiem jak Wy,ale ja na koncu zawsze oczekuje jakiegos epilogu,czegos co dawalo by calkowite wytlumaczenie sensu tej calej drogi ktora gracz musial przejsc zeby zobaczyc koncowe napisy.W tej grze sytuacja wyglada tak,no fajnie,zabilem ostatniego bossa,no i co dalej?To ja wygralem czy przegralem?.Co sie dalej stanie?....eee,echo,nie ma odpowiedzi,nie ma wyjasnienia co dalej z glownym bohaterem,sa tylko krotkie wzmianki o dalszym losie niektorych czlonkow druzyny.Teraz najlepsze,kilka postow wyzej napisal ze skonczyl gre w 25 godzin,ja pogralem troche dluzej,przed ostatnim bossem mam 27h i 55m gry,nie gralem z zadnymi kodami,trajnerami itp.Wiekszosc questow wykonalem (staralem sie grac jako dobry),gre skonczylem z 17 poziomem jedi guardian i 10 jedi master.Chyba nie musze przypominac ile trzeba bylo wymeczyc czasu na KOTOR'a 1,wniosek pozostawiam do wlasnej oceny.

 

160zl za gre?,jak najbardziej,pod warunkiem ze lucas doprowadzi ta gre do stanu normalnej uzywalnosci,jezeli producent wezmie pod uwage chocby polowe uwag graczy,to szykuje sie namnaprawde obszeeeerny patch ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to nie ciekawie,cholera,czy teraz wszyscy juz msuza nastwaic sie na zyski?Niby szykuja wypas,a tu sie okazuje ze odwalili kiche :angry: Co prawda sam nie mam jescze,ale...160-at zeta na ulicy nie lezy,w takim razie...poczekam az ktos mi pozyczy,albo uceikne sie do inncyh metod B) A mialem dzis kupowac :mur: No skzoda,czekam na opinie innych graczy.Pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie mam w reku pudelko !! :) Musze tylko wyjsc z pracy i zrobic miejsce na hdd ... wlasnie ile zajmuje po zainstalowaniu ta gra ? Czesc 1sza przeszedlem w calosci i bardzo mi sie spodobala zobaczymy jak z tą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,KOTOR 2 to chyba lekkie nieporozumienie,bynajmniej ja tak uwazam.Jak mozna wypuscic gre do sklepow ktora jest troche lepsza od wresji  beta?.Zapraszam na forum o KOTOR'2 na stronie lucasa,80% to same zjazdy.Gra jest za krotka,ma peeeelno bugow,jest nie spujna fabularnie.Wielkosc planet?,wolne zarty,na Dantooinie jest rozwalona akademia,port k osmiczny,nedzna jaskinia i pole trawki nie wieksze od 3 boisk pilkarskich.W alei Sithow jest jeszcze gorzej,wszystkie grobowce sa zsypane,jest jedna jaskinia i swiatynia.Najbardziej rozlegla planeta jest chyba planeta najemnikow,ale to i tak nie ma porownania do jedynki gdzie na kazdej nowej planecie doslownie szlo sie zgubic.Niemam pojecia dlaczego ta gra zajmuje 4 plyty,bo ani to nie jest nowy engine graficzny(dodano kilka bajerow,ale to nadal silnik jedynki),ani wielkosc swiata,ani tym bardziej filmy,ktore sa w gorszej jakosci w stosunku do filmow z poprzedniczki.Heh,wracajac jeszcze do filmow,nie wiem jak Wy,ale ja na koncu zawsze oczekuje jakiegos epilogu,czegos co dawalo by calkowite wytlumaczenie sensu tej calej drogi ktora gracz musial przejsc zeby zobaczyc koncowe napisy.W tej grze sytuacja wyglada tak,no fajnie,zabilem ostatniego bossa,no i co dalej?To ja wygralem czy przegralem?.Co sie dalej stanie?....eee,echo,nie ma odpowiedzi,nie ma wyjasnienia co dalej z glownym bohaterem,sa tylko krotkie wzmianki o dalszym losie niektorych czlonkow druzyny.Teraz najlepsze,kilka postow wyzej napisal ze skonczyl gre w 25 godzin,ja pogralem troche dluzej,przed ostatnim bossem mam 27h i 55m gry,nie gralem z zadnymi kodami,trajnerami itp.Wiekszosc questow wykonalem (staralem sie grac jako dobry),gre skonczylem z 17 poziomem jedi guardian i 10 jedi master.Chyba nie musze przypominac ile trzeba bylo wymeczyc czasu na KOTOR'a 1,wniosek pozostawiam do wlasnej oceny.

 

160zl za gre?,jak najbardziej,pod warunkiem ze lucas doprowadzi ta gre do stanu normalnej uzywalnosci,jezeli producent wezmie pod uwage chocby polowe uwag graczy,to szykuje sie namnaprawde obszeeeerny patch ;)

 

Pozdrawiam

1283125[/snapback]

Wiesz,jeśli chodzi o długość gry to akurat 25h to nie jest tak mało i jest to czas porównywalny z czasem przejścia jedynki (około 30 h mi to zajęło z wykonaniem ponad 90% zadań).

 

P.S A co do patcha to już jakiś wyszedł ;)

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z AA jesli go zmieniasz u mnie na Sapphire 9600XT i najnowszych catalystach problem wystepował tz VPU Recovery i bład porgramu KOTOR 2. Ale mozna spokojnie ustawiac wszystko na Full. Ja tam niewidze jakich zmian w stosunku do jedynki. Wiec dziwie sie ze ta gra chodzi wolniej. Dziwne jest tez troszke przycinanie dzwieku przy moim SoundsTormie??? Ktos ma taki problem? Chyba jednak jedynka była lepsza ale w tą też można pograć daje 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S A co do patcha to już jakiś wyszedł ;)

1283935[/snapback]

To dobrze, mozna poprawi pewien blad dzieki ktoremu nie moge dalej grac. Mianiowicie po odlocie z Telos powinienem byc na statku, a w zamian gra zaserwowala mi czarny ekran. Moge ruszac postacia, klikak ja gui, ktore gdzies tam jest, ale nic nie widac. Jak zrobie save'a to na dolaczonym obrazku widac lokacje, ale takiego save'a nie da sie zaladowac, wrr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal o zacinajacym sie dzwieku..ja mam tak na SB live!5.1..i sa jak by scinki w grafie...idzie,idzie ina ulamek sekundy scinka,co to moze byc?Mam caty 5.2 do grafy.Moze to byc przyczyna?Antylasing x 4 Antizotropowe x16,wszytsko chodzi plynnie,ale...sa te dziwne akcje,jak scinka dziwkeu i jak by grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to was zainteresuje no ale warto sprubowac....

Strona spolszczenia SWKOTORII

 

spolszczenie to robia normalni gracze ktorzy znaja dobrze angielski.

jest to ta sama ekipa co zrobila bardzo dobrej jakosci spolszczenie do HL2(kto je widzial wie o czym mowie :-P )

pozostaje nam tylko trzymac kciuki i czekac

 

Czego Lem sie niepodjal tego Polak dokona :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , pierwszy kontakt z grą i wtopa!!!. Jestem na asteroidzie , astromechem muszę uwolnić mojego bohatera.Wjeżdzam do pomieszczenia z rurami doprowadzającymi paliwo i robocik staje jak skamieniały!!!! Nie mogę się nim ruszyć!! Za to reaguje na polecenia żeby przeszukał resztki rozbitego robota.KICHA!!!!!! A do tego chłopaki pośpieszyli się z wydaniem gry , chodzi gorzej niż jedynka a sprzęt ma "troszkę" upgradowany w stosunku do jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzial w zasadzie dobrze, ale lubi sie wywalic od przypadku do przypadku :(

 

I perswazja jest przegieta - nawet majac 12 Charyzmy jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby sie nie udala (jestem na powierzchni Telos)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...