Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kości na MSI to nie wiem. Sprzedawca też nie wiedział. Na stronie MSI też nic nie jest napisane :(

Hmm, no to teraz nie wiem już co mam kupić. Chciałem tego MSI, za 900 zł mam okazję no, ale jakbym się dogadał z sprzedawcą to za 950 zł miałbym 6800LE. Sam nie wiem, sam nie wiem. Co tu zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kości na MSI to nie wiem. Sprzedawca też nie wiedział. Na stronie MSI też nic nie jest napisane :(

Hmm, no to teraz nie wiem już co mam kupić. Chciałem tego MSI, za 900 zł mam okazję no, ale jakbym się dogadał z sprzedawcą to za 950 zł miałbym 6800LE. Sam nie wiem, sam nie wiem. Co tu zrobić.

1248569[/snapback]

brac leadteka za 830..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł jak zrobić SPARKE 6600GP przyjemnym dla ucha?

Dołączona grafika

Jak do tej pory to wymysliłem iż można by wykręcić tą blaszke która jest na radiatoże i wkręcić duży wnetylator 8x8 bezpośrednio na radiator wyłanczjąc ten mały hałaśliwy wentylek, ma ktoś jakieś lepsze pomysły lub propozycje cichych, wydajnych i dużych wentylatorów(80x80)?

1245224[/snapback]

Co myslicie o tym pomyśle może macie lepsze, jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brac leadteka za 830..

Nie ma mowy. Gdybym chciał kupić Leadtek'a zrobiłbym to już miesiąc temu, ale uważam, że MSI (lub ASUS) są lepszymi, a już napewno nie gorszymi kartami. Dużym atutem MSI jest chłodzenie na pamięciach. Poza tym wygląd, dla wielu pewnie bez znaczenia, ale ja chcę aby moja karta ładnie wyglądała. A, że mogę mieć MSI za równo 900 zł to rezygnuję z Leadtek'a bez zastanowienia. Teraz powstał problem czy może lepszym wyjściem byłoby kupienie 6800LE z możliwością wymiany jeśli odblokowanie nie powiodłoby się.

 

Update

Na komputroniku pojawiło się coś takiego: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16061

Edytowane przez nazir_black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też całkowicie cie nie rozumiem bierz u się nie zastanawija. Oczywiście jak możesz zwrucić jak się nieuda. A wracając do 6600GT to się nie opłaca tego Gaindwarda za 950zł bo można mieć za te pieniądze 6800LE. Najlepszym wyborem jest Ladatec za około 820zł już po tyle sa na pcprojekt :) Zaraz będą po 800zł później 750zł i tak w dół a dojdoą do 650zł-600zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF 6600 GT w porównaniu do GF 6800 jest fajny ale tylko w testach. Jeśli masz kasę na tego Winfasta GF 6800 to się nie ma co zastanawiać. Pamiętaj, żę gF 6600 GT dużo więcej traci po włączeniu AA albo Anizo.

 

Rozumiem, że można chcieć nVidia w porównaniu do ATI, ale, żeby chcieć 6600 GT zamiast 6800 - to już nie rozumiem.

 

Pozdrawiam

1247671[/snapback]

w testach niezle wychodzi ale te 6600GT gainwarda jest 300zł tansze od 6800 / ma pamiątki 1,6 nano / idzie wycisnac 1300 z pamiątek (nie wiem jak z rdzeniem).

Fakt że ten 6800 ma 256MB na 256bit, ale jak przerzuce się z mojej kochanej rivki 16MB ;> to obojętne mi bedzie czy bede gral na anizo max czy mniejszym.

Naczytalem sie duzo o tej karcie. Wszystkie gierki śmigają na 1024 z AA i anizo na max... W 05 obie maja cos kolo 4000 pkt. A to i tak duzo :). A co do gierek ktore beda wychodzic to i tak bedzie ich coraz wiecej pod SLI ;> a pod koniec roQ kupie sobie druga taka kartine :). Btw Tych 300zl hmm niezabardzo mam zeby dolozyc ale nawet jkabym mial to bym sobie kupil audigy2 ZS i pozbieral na jakies 7.1 :).

 

 

Tak btw razem z karta chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>: GA-K8NXP-SLI, A64 3000+/939, Geil 2x512 PC400 CL2.5, Chieftec DF 420W, Gigabyte 3D cooler USS... =/ jestem ciekawy ile z tego czegos wycisne ;)

Edytowane przez mCzZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w testach niezle wychodzi ale te 6600GT gainwarda jest 300zł tansze od 6800 / ma pamiątki 1,6 nano / idzie wycisnac 1300 z pamiątek (nie wiem jak z rdzeniem).

Fakt że ten 6800 ma 256MB na 256bit, ale jak przerzuce się z mojej kochanej rivki 16MB ;> to obojętne mi bedzie czy bede gral na anizo max czy mniejszym.

Naczytalem sie duzo o tej karcie. Wszystkie gierki śmigają na 1024 z AA i anizo na max... W 05 obie maja cos kolo 4000 pkt. A to i tak duzo :). A co do gierek ktore beda wychodzic to i tak bedzie ich coraz wiecej pod SLI ;> a pod koniec roQ kupie sobie druga taka kartine :). Btw Tych 300zl hmm niezabardzo mam zeby dolozyc ale nawet jkabym mial to bym sobie kupil audigy2 ZS i pozbieral na jakies 7.1 :).

Tak btw razem z karta chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>: GA-K8NXP-SLI, A64 3000+/939, Geil 2x512 PC400 CL2.5, Chieftec DF 420W, Gigabyte 3D cooler USS... =/ jestem ciekawy ile z tego czegos wycisne ;)

1250040[/snapback]

 

Hehe - GF 6800 oraz 6800 LE posiadaiją złącze SLI, więc argument chybiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze posiadaja :) / jakos narazie jestem za tym 6600GT GS GLH :/ co innego jesli mialbym wybierac miedzy zwyklym 6600GT 500/1000 :> to jasne ze wzialbym 6800 :> ... Szczerze to mysle jeszcze nad zestawem: MSI K8N Neo2 + A64 3000+/939, 2X512 dual PC400 i 6800GT winfast :) ale nie chce sie pchac w AGP ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czy ja wiem czy AGP takie złe?? Wydajnościowo takie same to że reszta przechodzi na PCIE to nie żaden powud żeby każdy to zrobił. Moim zdaniem AGP jest spoko. Wiadomo że póxniej już nie będzie kart pod AGP ale to za jakies 2 lata. A za dwa lata athlon 2800 64bit będzie za jakies 300zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

teraz to juz nie wiem czy warto dopłacac te 80 zl do MSI czy brac Leadteka... bardzo podoba mi sie ta MSI no ale nie wiem jak to sie bedzie krecic Winfasta ma duzo ludzi i wiadaomo ze jest nie zły do podkręcania. pozatym wolalbym gierki z Winfasata niz z MSI (MicroStar ma XIII zamiast SC: pandora tomorrow) doradzcie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Heja kumple

 

Macie jakieś pewne sklepy, gdzie dostanę GF 6600GT z firm takich jak Leadtek, MSI, ASUS, Gigabyte - inne nie wchodzą w grę :-)

 

ofkorz pod AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja kumple

 

Macie jakieś pewne sklepy, gdzie dostanę GF 6600GT z firm takich jak Leadtek, MSI, ASUS, Gigabyte - inne nie wchodzą w grę :-)

 

ofkorz pod AGP

1250751[/snapback]

 

POLECAM PC PROJEKT

MAJA TAM ZA 830ZL LEADTEKA 6600GT KTORY SUPER SIE KRECI, SAM MAM TAKA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z NIEJ.

NIE WARTO DOPLACAC DO GAINWARDA!!!!!! A ROZNICE W CENIE LEADTEK _ GAINWARD PRZEZNACZYC NA CO INNEGO

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ jakos niechce mi sie wierzyc ze wycisnoles prawie 700Mhz (1380Mhz) z pamieci

1250801[/snapback]

RADIATORKI MIEDZIANE REVOLTEC I NDMUCH POWIETRZA Z 2 WENTYLI Z OBUDOWY

OCZYWISCIE JEST TO USTAWIENIE EKSTREMALNE TYLKO DO 3D MARKOW

NORMALNIE PRACUJE NA 590/1230 I ZERO ARTOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RADIATORKI MIEDZIANE REVOLTEC I NDMUCH POWIETRZA Z 2 WENTYLI Z OBUDOWY

OCZYWISCIE JEST TO USTAWIENIE EKSTREMALNE TYLKO DO 3D MARKOW

NORMALNIE PRACUJE NA  590/1230 I ZERO ARTOW

1250814[/snapback]

Rdzen tez chlodzisz tymi radiatorami? Bo normalnie przy 590 to jest moze artefaktow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzen tez chlodzisz tymi radiatorami? Bo normalnie przy 590 to jest moze artefaktow...

1250840[/snapback]

RDZEN JEST CHLODZONY DUZYM MIEDZIANYM RADIATOREM TERMALRIGHT, POSMAROWANY OCZ ULTRA I MA NAWIEW Z OBUDOWY

TEMP. NORMALNIE TO 40-45"C JAK GRAM TO 57-60"C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wszedłem na benchmark.pl no i patrze na przeglad kart 6600. widze 2 wersje GT agp Leadtek i Gainward. klikam na opsiy kart a tu takies cos na temat pamieci : Leadtek samsungi 2.2ns no a Gainward to 1.6ns czyli wiadomo. i w dodatku to jakies GDDR'y. kiedys koles sie chcwalił na allegro jak sprzedawał 6600GT od MSI ze ma pamieci włąsnie GDDR ale tu (Leadtek i Gainward) chyba powinny byc zwykłe DDR3. co Wy na to?

Edytowane przez dvie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Leadteku sa GDDR3 2.0ns Samsung (to G to po prostu "Graphics" ;) ) - zreszta takie pamieci sa przewidziane dla referencyjnego 6600GT

 

Jazdajj - moglbys dac jakies fotki tego swojego chlodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja kumple

 

Macie jakieś pewne sklepy, gdzie dostanę GF 6600GT z firm takich jak Leadtek, MSI, ASUS, Gigabyte - inne nie wchodzą w grę :-)

 

ofkorz pod AGP

1250751[/snapback]

Winter bierz z pcprojektu. za 830 zł mają tam te karte. a na czym ty teraz jedziesz nadal na 5900xt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Leadteku sa GDDR3 2.0ns Samsung (to G to po prostu "Graphics" ;) ) - zreszta takie pamieci sa przewidziane dla referencyjnego 6600GT

 

Jazdajj - moglbys dac jakies fotki tego swojego chlodzenia?

1251508[/snapback]

Niestety nie mam czym fotek zrobic... :cry:

normalny miedziany radiatorek na proca (70x70mm), ktory mial byc bezglosnym rozwiazaniem, ale jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia wiec trzeba bylo cos wykombinowac :)

Najwiekszy problem to mocowanie radiatorka, ale jakos sobie poradzilem!

Probowalem tez wsadzic boxowego wentyla z celerona d ale z mocowaniami byl problem (za slabo dociskaly do ukladu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

mam takie pytanie co lepiej zrobic: czy wziąć 6600GT (900zl) i siedziec na 256 mb ramu czy moze 6600 (600zl) i dokupic jeszcze 256 mb ramu tak by miec 512? ja juz prawie zdecydowany jestem na GF6600GT od MSI, jutro sie po nią wybieram ale pojawiły sie pewne watpliwosci wiec prosze o rade :) z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

tzn tak jesli w najblizszych dniach.tygodniach masz zamiar kupic ta doatkowa kosc ramu i tak to kup 6600gt, ale jesli nei wykombinowal bys kasy, to bierz 6600 i 256ddr, bo poprostu praktycznie wszystko by ci klatkowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka mala informacje o nowych sterach VStudios Extreme G 71.20b, ktore znalazlem na guru3d.

Napisali, ze sa optymalizowane pod karty serii 6x00 :D

wiec sciagajcie i testujcie: link do sterow

 

I pytanie do jazdajj:

mozesz dokladniej opisac jaki jest ten radiator na twoim gpu, bo takiego zwyklego 7-x7- to nie znalazlem.. :rolleyes:

Robiles jakies inne modyfikacje, tzn musiales przycinac raidtor, podnosiles napiecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...