Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dlaczego na moim kompie, konf. w podpisie

mam tylko 5700 pkt w 3dmarku 2003?!!

 

mam ta grafike:

 

Dołączona grafika

 

 

 

aha i z pol roku temu mialem srednio hm... 6800 pkt...

O CO CHODZI?!!

 

 

aha i 2:

 

gdy podkrecam riva tunerem, to podkrecac grafe w trybie 2D (chyba bez sensu?)?, w trybie 3D LOW POWER, czy w trybie 3D PERFOMANCE???

Co wybrac???

 

pzdr.

Edytowane przez S.W.A.T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to by bylo na tyle... wiecej z tej karty i z Durona juz chyba nie wycisne...

 

2001 - 17013

 

2003 - 9047

 

2005 - 4158

 

Chyba i tak niezle jak na moj konfig i taki procesor....

 

@pipanol-pl

W 2005 udalo mi sie wycisnac wiecej o 4 hehe :P

 

A jak bys znalazl sposob na te przycinki przy podkreconej pamieci to daj znac.

Ja wczoraj i dzisiaj bawilem sie sterami ale juz wiecej mi sie nie chce instalowac. Instalowalem kilka z serii 81 , 77 i 76 i cos niebardzo pomaga.

 

 

Jak ci się udało tyle wycisnąć w 3d marku 03? u mnie idzie na 8125pkt

jakim programikiem ją taktowałeś? posiadam GF6600GT galaxy <_<

Edytowane przez MW88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy

 

Posiadam GF6600GT galaxy – bawiłem się w riva tuner coś przestawiłem system spytał się czy zresetować komputer i już nie chce się włączyć monitor (pracuje teraz na starej karcie) co mam zrobić?? Jak przywrócić ustawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wiedziec co sie robi

 

robiles COS - to moze byc wszystko.

 

 

@ SWAT.

 

na poczatek zmien sterowniki - 66.93 sa przy stare :) NGO 77.76 (www.ngohq.com)

wylacz aa/af, synchronizacje pionowa. jakos grafiki na wysoka wydajnosc. 1024x768

 

i testuj.

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wiedziec co sie robi

 

robiles COS - to moze byc wszystko.

@ SWAT.

 

na poczatek zmien sterowniki - 66.93 sa przy stare :) NGO 77.76 (www.ngohq.com)

wylacz aa/af, synchronizacje pionowa. jakos grafiki na wysoka wydajnosc. 1024x768

 

i testuj.

 

 

Tylko że nie moge wcale włączyć kompa! monitor nie reaguje przy starcie, czy jest jakaś zworka do resetu biosu na płyci głównej??? próbowałem zresetować bios płyty głównej i nic moja płyta to asus A7N8X-X

 

grzebałem w oknie konfiguracji karty graficznej (widoczne są aktywne i nieaktywne jednostki pixel i Vertex Shader – tam gdzie odblokowuje się potoki

 

Może to jest wina tylko programu, czy riva tuner archiwizuje gdzieś zaistniałe zmiany?? (co to są za dane w Start>Programy>Riva tuner>Patch scripts folder??

Edytowane przez MW88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dorobilem do mojego 6600gt 128mb 1.6ns (525/1100) (mam 2 zasilacze 350W w dualu) 2 wiatraki od zasilaczy temp cora mam 43 ale jak daje ponad 620 to mam arty wtf temp 43 caly czas wogole sie nie grzeje ale sa arty ... moze jak w biosie zmoduje to niebedzie neich ktos doradzi a pamieci moge max na 1170 bo dalej niechce :D

 

co do paan z przetaktowaniem to przytrzymaj CTRL przy ladowaniu karty na poczatku wtedy przywroca sie standardowe ustawienia taktowania :P (jak wy to robicie ze macie tak malo 3dmarkow na 6600gt) :DD

Edytowane przez gaav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do suchegojastrzebia :)

patrz i sie podniecaj co daje podkrecanie

http://egielda.com.pl/?str=art&id=371-4

Mam ciekawsze obiekty podniet :lol:

.... i nadal uważam że karta po podkręceniu zyskuje najwięcej tam gdzie i tak jest najmocniejsza.

 

Wesołych Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam XFX ale nie jestem jakims maniakiem mieszania sterownikami i zmieniania co chwila bo te daja 1 mark wiecej albo tego typu powody obecnie jade na 81.95 i wszystko jest jak najbardziej ok a zmienilem je po dlugim okresie czasu tylko przez to ze wyszedl NFS ; MW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do paan z przetaktowaniem to przytrzymaj CTRL przy ladowaniu karty na poczatku wtedy przywroca sie standardowe ustawienia taktowania :P (jak wy to robicie ze macie tak malo 3dmarkow na 6600gt) :DD

 

 

 

przycisk CTRL nie zadziałał co jeszcze mogę zrobić??? czy formatowanie dysku załatwi problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, teraz w koncu jakies ladne osiągi :)

Około 8750 pkt. w 3D Mark 2003!

AA= Off

AF= Off

Image settings = Wydajność

1024x768 @ 85Hz

 

Dołączona grafika

 

 

:) :) :)

 

stery to ngo 77.76

Edytowane przez S.W.A.T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...