Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy uzytkownicy 6600GT - jak wam dziala gra FEAR? tj np czy da sie pograc na 1024x768@high? bo niestety moj 5900XT wysiada przy tej grze :( 800x600@medium i srednia wartosc fps wynosi 20 :(

Jesli wyłączysz miękkie cienie i AA oraz mając reszte sprzętu taką jak mam w podpisie to jakos pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten artykuł :) moze jakis fachowiec wypowie sie na temat jego

 

Nie potrzeba fachowca, jest to Prima Aprilisowy zart:

 

"Więcej informacji znajdziecie w instrukcji odblokowania potoków dostępnej na stronach producenta - http://www.pcworld.pl/pa2005/

 

Natomiat ja potrzebuje rady fachowca: czy jest jakis program, ktory bedzie pokazywał mi temperature rdzenia w trayu. Z ustawieniem tego w RivaTunerze nie moge sobie poradzic, mimo zaznaczenia tej opcj w zaawansowanych opcjach nadal mam ikonke programu a nie cyfre przedstawiajaca temp. w trayu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez reznorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy uzytkownicy 6600GT - jak wam dziala gra FEAR? tj np czy da sie pograc na 1024x768@high? bo niestety moj 5900XT wysiada przy tej grze :( 800x600@medium i srednia wartosc fps wynosi 20 :(

1024x768@grafa HIGH sredni fps 39-41 w benchmarku, w zależności od sterowników, gra się świetnie, tylko ramu mam mało i potrafi raz na jakiś czas "czknąć", ale po zoptymalzowaniu windy zdaża się to już sporadycznie

 

Co do kawału prawie się dałem nabrać, ale taki news raczej by nie pochodził z wp :P zresztą po hipotetycznym odblokowaniu 8-potoków raczej zrobił by się dobrze podkręcony GF6800Ultra :D

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym zapytac, poniewaz przeszukalem juz sporo i nie mam sily wiecej, jakiej firmy najlepiej kupic GF6600GT ?? chodzi o to ktora bedzie najwydajniejsza, bo jak kupowalem mojego Ti4200 to wiadomo bylo, ze albo Leadtek, Gainward ewentualnie prolink, a jak teraz zobaczylem oferte w sklepie to zglupialem...

Edytowane przez morph231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest pencil mod na gpu .. szkoda tylko ze na pamieci nic nie ma ;( buu ... ;( aaaa teraz pracuje nad modem na gpu ale z potencjometrem :) :D hehe

A widzisz... tak tez myslalem ze cos grafitu posmarowales hehe.

Robiles wedlug tego co bylo opisane na przykladzie Inno3D 6600GT ? Na wszystkich kartach wyglada to tak samo ?

Mierzyles napiecie przed i w czasie malowania czy tak na "oko" ? :)

 

 

Tak sobie przed chwila przegladnalem ta Twoja galerie z chlodzeniem kompa i widze niezly hardcore :) Niezle , niezle...

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym zapytac, poniewaz przeszukalem juz sporo i nie mam sily wiecej, jakiej firmy najlepiej kupic GF6600GT ?? chodzi o to ktora bedzie najwydajniejsza, bo jak kupowalem mojego Ti4200 to wiadomo bylo, ze albo Leadtek, Gainward ewentualnie prolink, a jak teraz zobaczylem oferte w sklepie to zglupialem...

galaxy, leadteka i pasywny gigabyte. Polecam tego pierwszego z pamiątkami 1.6ns - dobra jakość/cena wśród wszystkich gf6600gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz... tak tez myslalem ze cos grafitu posmarowales hehe.

Robiles wedlug tego co bylo opisane na przykladzie Inno3D 6600GT ? Na wszystkich kartach wyglada to tak samo ?

Mierzyles napiecie przed i w czasie malowania czy tak na "oko" ? :)

Tak sobie przed chwila przegladnalem ta Twoja galerie z chlodzeniem kompa i widze niezly hardcore :) Niezle , niezle...

hehe tak wedlog tego :) ale nie na oko wszytsko mierzylem miernikiem .. i wszystko notuje przy ilu omah jakie mam napiecie :) np przy 385 mam 1,7v ale udalo mi sie uzyskac rownierz i 1,8v ale nic nie dalo ... z tego co pamietam :) ale pracuje nad potencjometrem :) hehe to znaczy wszytsko mam wyliczone tylko elementow brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem tego forum,sory ze sie wtroncam ale stałem sie posiadaczem Winfast A6600GT TDH i zaskoczyły mnie jego niskie osiagi w grach (Doom3,GTA SA,HL2). W 3DM01 mam zaledwie 11983,3DM03-6896,3DM05-2843. Stery z ORT: ORT: ORT: kturych kozystam to forcewave 77.77prubowałem innych lecz nie pomogło wszystkie testy robione na świezo zainstalowanym windowsie xp sp2, stary do płyty dobrze wgrane i najnowsze. Jaka może byc przyczyna tak niskich osiagow?Karta nie krecona.HELP ME PLEACE!!!!!!!

 

 

 

 

-----------------

Amd Athlon Xp 2800+(barton)||Pentagram freezone QC80-Cu||Asus A7V880(VIA KT880)||ModeCom400w feel||DDRAM 256Mg 333MhZ elixsir :oops: ||Samsung 80Gb cache(8MG)||WinFast A6600Gt TDH||

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz gigabyta ktos jeszcze robi 6600gt na pasywnym chlodzeniu ?

(bo ma byc cicho) B)

Jesli chodzi o AGP to chyba procz Gigabyte nie kupisz nic na pasywnych chlodzeniu , pod PCI-E z tego co pamietam to jest chyba jeszcze tylko Asus 6600GT Silencer ale kosztuje prawie 900zl wiec raczej srednio sie oplaca kupic cos takiego :)

Takze lepiej kupic sobie karte jaka chcesz i do tego dokupic jakiegos Zalmana albo Pentagrama podobno sa ciche na niskich obrotach , albo po porstu zmniejszyc obroty wiatraka w seryjnym chlodzeniu i po klopocie. Ja mam ustawione na 50% i prawie w ogole go nie slychac. W trybie 3D automatycznie obroty ustawiaja sie na 100% i nie ma problemu z chlodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem tego forum,sory ze sie wtroncam ale stałem sie posiadaczem Winfast A6600GT TDH i zaskoczyły mnie jego niskie osiagi w grach (Doom3,GTA SA,HL2). W 3DM01 mam zaledwie 11983,3DM03-6896,3DM05-2843. Stery z ORT: ORT: ORT: kturych kozystam to forcewave 77.77prubowałem innych lecz nie pomogło wszystkie testy robione na świezo zainstalowanym windowsie xp sp2, stary do płyty dobrze wgrane i najnowsze. Jaka może byc przyczyna tak niskich osiagow?Karta nie krecona.HELP ME PLEACE!!!!!!!

-----------------

Amd Athlon Xp 2800+(barton)||Pentagram freezone QC80-Cu||Asus A7V880(VIA KT880)||ModeCom400w feel||DDRAM 256Mg 333MhZ elixsir :oops: ||Samsung 80Gb cache(8MG)||WinFast A6600Gt TDH||

Hmmm... w BIOSie nic nie namieszałeś? Masz ustawioną prawidłową szynę pod bartona? Nie kombinowałeś z jakimś fastwrites, lub innym świństwem? w czasie testów masz powyłączane antyviry, skype itp.?

Smarkiem 01 się nie przejmuj, dokup ramu do 1GB i będzie dobrze.

 

Zresztą z tymi wynikami nie jest aż tak bardzo tragicznie, bywały tu gorsze przypadki, na moim sprzęcie proc podkręcony właśnie do 2800+ (wg. kalkulatora benchmarka) grafa też leadtek, na defult, stery (77.77 od leadteka) też ustawienia domyślne, wyniki: 2k1-12500, 2k3-7100, 2k5-3050 więc jest bardzo niewielka różnica i liczę że spokojnie mnie pobijesz ;)

 

PS. Ten konfig wklej sobie do podpisu, trochę głupio go tak za każdym razem pisać :P

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w BIOSie nic nie namieszałeś? Masz ustawioną prawidłową szynę pod bartona? Nie kombinowałeś z jakimś fastwrites, lub innym świństwem? w czasie testów masz powyłączane antyviry, skype itp.?

Smarkiem 01 się nie przejmuj, dokup ramu do 1GB i będzie dobrze.

 

Zresztą z tymi wynikami nie jest aż tak bardzo tragicznie, bywały tu gorsze przypadki, na moim sprzęcie proc podkręcony właśnie do 2800+ (wg. kalkulatora benchmarka) grafa też leadtek, na defult, stery (77.77 od leadteka) też ustawienia domyślne, wyniki: 2k1-12500, 2k3-7100, 2k5-3050 więc jest bardzo niewielka różnica i liczę że spokojnie mnie pobijesz ;)

 

PS. Ten konfig wklej sobie do podpisu, trochę głupio go tak za każdym razem pisać :P

 

W biosie bawiłem sie tymi wszystkimi fastwrites itp ale nic nie pomogło,brtek to na 166(standart) jedzie a w czasie testu wszystkie powyłanczane anty itp. no nic pozostaje tyllko czekanie na ram i zobaczymy co bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@endriu01 żebym cię w błąd nie wprowadził, ten 1GB ram to poprawi a włąściwie umożliwi ci granie w najnowsze tytuły gier, w smarkach jakiegoś wielkiego efektu może nie być!!! ale w nie się nie gra NIE? :P

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pipanol

 

Tez sie przymierzam do VGPU moda :) tylko sprzetu odpowiedniego brak w mieszkaniu :( Myslisz ze ten miernik bedzie ok ?

klik

No i jak sie sprawa ma co do Vmem moda ? w watku o 6200 robili przeciez takie mody ? nie da sie tego zaadoptowac do 6600 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biosie bawiłem sie tymi wszystkimi fastwrites itp ale nic nie pomogło,brtek to na 166(standart) jedzie a w czasie testu wszystkie powyłanczane anty itp. no nic pozostaje tyllko czekanie na ram i zobaczymy co bedzie :D

ram wcale nic nie da ,bo sam niedawno robilem testy z 256 i 512 a testy wykazaly ze praktycznie nie ma wielkiej roznicy ,dlatego problem nie jest po stronie brakujacej pamienci tylko z zupelnie innego powodu,jakiego jeszcze nie wiem ,ale wyniki ktore wczesniej podales sa stanowczo za niskie i ponizej poziomu w jakim karta powinna pracowac,dlatego jeszcze dla swietego spokoju podkrec karte i zrob nowe testy, zrob oc takze pamienci i proca, w biosie plyty ustaw wczesniej raz 128 mb dla karty a raz 256 ,wylacz fastwrite w biosie oraz z poziomu sterownika jak mozna , no powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca się z tobą zgodzę minimalne wymagania smarka 05 to

* x86 compatible processor with MMX support, 2000MHz

* 512MB system memory

* 400MB of hard disk space (required)

...

smark 03 ma też 512MB recomended

 

A kolega endriu ma tylko "256Mg" trochę mało, gdyby miał chociaż 100g to by mógł toast wznieść ;)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zabrałem się za kręcenie mojego Gigabyte`a 6600GT chlodzonego Zalmanem vf700 Cu i artefakty pojawiają się już przy pamięci 1200MHz (bez względu na taktowanie rdzenia), czy to już szczyt mojej karty ??

PS: nie mam radiatorkow na pamieciach gdyz sie nie zmiescily....

PS2: nie pamietam dokladnie ale na orginalnym chlodzeniu troche lepiej sie krecila (mimo iz miala 64 stopnie idle a teraz 42)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem kupiłem sobie gf 6600gt gigabyta na pci-e i ściągłem ze strony gigabyte nowy bios ale nie wiem jak go wgrać prosze o pomoc.

zainstaluj Gigabyte VGA Utility z plytki albo sciagnij z neta.. tam jest program do flashowania biosu.

 

PS: Czy ktos tu jeszcze zaglada?? Bo mam problem 2 posty wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...