Skocz do zawartości
Wojt333k

A Dasz Rade Cos Tu Przeczytać?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jush myflalem zese jesteffffff najgofffszy z poluna :)

ale qwa mam jeffank konkurencje ( o pibip zapomialem fff :))

No pewnie od przyzwyczajenia do psania sms-ków :) :lol:

Albo niesa pewne swojej siły i wala pare razy w jeden klawisz :lol:

Ja podejrzewam ze pisza nogami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az mi sei dowcip przypomnial :D

 

Jusz f potstafofce pani mnie spytała ile jest tfa rasy tfa fiec jej mofie se stery a ona to mnie: jak ty mufis, to ja jej se stery psecies jest a ona ale jak ty mofis ciebie srosumiec nie mosna ty fes ic to lekasza, no to posłam. Zaglądali mi do nosa to usu to kartla i nic. No jakoś tam te pod-stafofke skoncyłam, posłam to kirn-nasjum. A tam profesorka pyta rnnie: pofiec no mi ciecko kto napisał lalkę, fiec jej mofie se Prus a ona na mnie jak nie skocy. jak ty mofis mofi, ty się fes ic zpadaj do lekasa, topie cos jest. No to posłam, sbatali mnie wsystko ale nic nie snalesli wiec co pyło ropie. Jakoś tam się utałoskoncyctekimnasjurn. Posłam na stutia i jus na pierwsych sajeciach profesor mnie o cos tam pyta i snów to samo, do lekasa mnie wygnali, snofu nic nie snalesli i tyle. No jakoś te stutia psemencylam, i posnałam Psemcia. No mofie ci co są facet. Ale tes w noc poślubna pyta mnie kochas mnie to ja mu mofie se ocywiscie se cię kofam a on jak na mnie nie ksyknie, ty jak ty mofis mówi, to ja mu na to psecies mofie se cię kofam ale on tfardo to mnie ale jak ty mofis ciepie srosumiec nie mosna mofi ty fes ic to łasienki i się mose wysmarkaj cy co. No i posłam to łasienki, fsiełam papielku i se wysmarkałam...

 

...i od tej pory mówię normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomślałem to że ktoś normalnie jakiś kawałek kodu w hexie wkleił.

Odnoszę wrażenie że czytanie takich rzeczy może pozostawiać trwałe ślady na psychice.

My się tu śmiejemy ale nie ma z czego, bo to dziecko ma na prawdę problem.

Oczywiście człowiek od razu myśli że to prowokacja, bo na prawdę komuś w miarę normalnemu na prawdę ciężko uwierzyć, że na prawdę są tacy ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N13 pH13CI3 Z0 +0 J3$+ +3r@Z tR3ndY ql I mloDzI3rzoWE? ;] 

zn4L@zl3m cO5 Z3JE8I5T390 :] 

 

1289082[/snapback]

Teraz to się dopiero zacznie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nIE nO wypaS prOgRaMik :D SgJ JEsTEm cI wdZIeCZnY do KoNca ZycIA Za TaKi MegA prOgrAm .... WKoNCu moGe BLoGa ZAkLAdAc :D I nie beDe sIE wYRozNIAL z TlUmu i BEdE QqQqQQqlLLlLl cmOkAsy dla faS :*:*:*:*

 

 

:legal: :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfffff ;-] sieff nabijfffacie z dzieffczonky niefffyhuowan33 bancWWWałfkyy ;-]

 

EDIT:

o j3J|<u Jej|<U +3|\| +r@n5l@+OR \/\/Y|\/|14+4 P0 PRO$TU Je5+ |)3 8e$+ po|)3ŚL3mY +0 teJ róŻ0\/\/3j l4Lu|\|1 z pUS+Ą 9ŁÓW|<Ą ?

 

EDIT:

 

serwis www.onet.pl zaprezentował właśnie nową usługę dla zaawansowanych użytkowników internetu, poniżej przykład niusa z działu gsm ;-)

 

a teraz zapraszam do lektury ze stoperem ;-) kto przeczyta ze zrozumieniem szybciej? ;)

 

|<o|\/|ór|<1 |\|4 pO|)słuc|-|u - Eur0P3j$|<1 r3k0r|)!

 

 

WE \/\/Ł05zecH rÓŻ|\|e r0DZ4j3 5łużb P0l1cyjnyCh "m4jĄ |\|@ P05ŁUC|-|u P0|\|@d 5000 nu|\/|3rÓ\/\/ n4$zyc|-| +3lEPho|\|ów |<oMór|<0wyc|-|" - uJ4\/\/|\|Ił0 to\/\/@rZy$+w0 TIM, j3|)3|\| z +rZ3Ch DZI4ł4Jących W it@L1i 0PeR@+0ró\/\/ TeL3f0|\|iI K0|\/|óRk0\/\/3J.

 

0peR4T0R 0Św14|)CZYł, że t@ LICzB@ P0|)5ŁUC|-|ów wyCz3RPUjE J3g0 MoŻLIw0ŚC1 Tec|-||\|icZn3, P0|)cz@5 9dY 5łuŻ8y |)o|\/|494jĄ zW1ęKSz3N1A Prz3Z +1|\/| ZD0LN0ŚC1 T3c|-||\|1cz|\|ej DO PR0\/\/@|)z3|\|14 P0|)5ŁuC|-|Ów O D@l5z3 2000 nu|\/|ErÓ\/\/.

 

+1|\/| OBsŁUGuje 44 pROC. WłO$|<1e90 ryn|<u, p0|)cZ@5 9|)y R35ZtĘ D\/\/4j 1nni OPERAToRZY - w1|\||) 1 \/O|)4Phon3.

 

\/\/3dłU9 \/\/ło$k1c|-| mE|)1Ó\/\/, PRokUR4+ur4 i 5ŁuŻby P0LICYj|\|E n@ci$k4ją +4|<ż3 |\|a i|\||\|yCh Op3R4TOró\/\/ T3LefO|\|I1 |<o|\/|óR|<O\/\/eJ, 48Y Z\/\/IĘK5ZYL1 W3 +EC|-||\|ICZne |\/|ożL1wOśC1 po|)SŁuC|-|u R0z|\/|ó\/\/, pOn13\/\/4Ż wYm4g4 tE9O \/\/4l|<4 Z Prz3S+ępCzośc1Ą 1 WzGLę|)y 8eZp13cZ3Ń$t\/\/@ kR4JU.

 

m1NI5+3r 5PR@\/\/13DLi\/\/ości rOBerT0 C45T3lL1 pRZyz|\|4ł \/\/ S08O+Ę, ż3 "liCz84 PO|)5łuCHÓw P0|)\/\/@j4 $Ię W3 \/\/ŁO5zEC|-| co dw@ l@+4". 5pr@w14 To, że "J35+ 0N@ niePoRÓW|\|4|\|13 \/\/Yż5Za, |\|1Ż w I|\|NYC|-| Kr4j@c|-| 3UR0peJ5|<1C|-|" - p0W1e|)zi@Ł C45+ELL1.

 

rówN13Ż KOor|)y|\|@+0R Dzi@Ł4ń ŚlE|)CZYCh PR0\/\/@|)Zo|\|Yc|-| DL4 ochR0|\|Y kRaJU PrZ3|) +3rRORYzM3m 15L4M5k1m, PrOKUR4+OR 4Rm4NDo Sp4ra+0 PrzYzn4Ł, Ż3 WŁ0CHy są jeD|\|ym z +YC|-| |<r@jÓ\/\/ eUR0Py, |<tÓr3 \/\/Y|)4jĄ n@ t3n cEL |\|@JWIĘc3J pI3|\|ię|)ZY.

 

"4le Z4J|\/|UJeMY +eŻ J3|)|\|0 z P1ER\/\/5zycH |\/|iEjSc, JEŚli c|-|0|)z1 0 z@9roŻe|\|IE zE S+Ro|\|y |\/|4FI1 1 I|\||\|yC|-| FORm prZ35TĘPcZ0ści z0R94|\|iz0wAnEJ, KOruPcJ1 I t@|<żE +3rr0RYzMu" - |)0|)4Ł Pr0KuR4+Or $P4r@+0. 

mój czas to 4:30 :D

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz zapraszam do lektury ze stoperem ;-) kto przeczyta ze zrozumieniem szybciej? ;)

1289268[/snapback]

To za łatwe. Za mało fffFFFFfffFFFffff. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phpYtE !! z4|<L@D4|\/| 8L0G45|<4 tR4|\|$l4tOre|< je5t ffPhAjoFPhPHFs|<i

8TW |\|4pR4\/\/d3 |)08R3 r3ZUL+4Ty |)AJ3 pOLaCzE|\|13 PhFPhpHPhFfpHffPHPH Z tR4n$L@+ORE|\/| |-|4c|<i|\|G.Pl !!!!! P0l3C@|\/|

l00000L -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...