Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzic to na pewno nie bedzie lepiej skoro gra ma wyjsc pod koniec roku, bo komu sie bedzie chcialo optymalizowac to, jak wszyscy beda mieli nowe karty ?

 

Te screeny nie sa jakiejs porazajacej jakosci i jak napisalem wczesniej, jakosc grafy raczej wzrosnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

sewsew, niestety gra sie nie odpali przykro mi.

 

Ej no sorry ale ghotic ma byc rpgiem a nie kolejnym benchmarkiem i narzedzien do onanistyki. Grafa w tej grze jest najmniej wazna, gra ma roxowac ale nie dzieki grafie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sewsew, niestety gra sie nie odpali przykro mi.

 

Ej no sorry ale ghotic ma byc rpgiem a nie kolejnym benchmarkiem i narzedzien do onanistyki. Grafa w tej grze jest najmniej wazna, gra ma roxowac ale nie dzieki grafie;]

Jak dla mnie to nawet w RPG grafika jest ważna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba cie popier... ok policzę od 10 do 0 i się uspokoję... jeszcze raz. Grafika w RPG jest ważna... tylk opowiedz mi do czego? Ja z chęcią zagrałbym teraz w takiego Daggerfalla (heh macie link do jakiejś spoooorej łatki? ) pomimo że wygląda jak papier toaletowy... jeżeli mnie wciągnie to [ciach!]... grafike... chcesz popatrzeć na grafike odpa se jakiegoś porządnego FPS'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio - weź sie zastanow co piszesz......=/ gralbys w G3 gdyby był na silniku Q2 ?? Nowa grafa = noy zwykle silnik = nowe mozliwosci itd. ja moge powiedziec ze dla ladnej grafiki (naprawde ladnej) moge grac i w gre ktora nudzi mnie po 5 minutach, po to by poapawac sie grafika....a grafika w RPG to dla mnie 2 sprawa po "miodnosci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom mówiłem że dla mnei też ma duże znaczenie to kolega sie wymądrza...

to że ja lubie popatrzeć na ładna grafe to nie znaczy że od razu mnie popier....

i chyba faktycznie sie uspokój :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio pier... jak potluczony rece opadaja, Grafika bardzo budje klimat, Myslisz ze taki Daggerfall nie wykozystywal mozliwosci owczesnego sprzetu? Ja w obliviona gram i to dzieki grafice - tak tak dzieki grafie, jest zawaliscie klimatyczna, sczeglnie jak sie penetruje lochy, o imperial city nie wspomne. Fabule traktuje tylko troszke wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja bym sie nie obrazil jakby dali ladna grafe, ale dziek itemu mniej ludzi sobie w to pogra... a jak tworcy robia gre z ladna grafa (bo wszyscy chca taka miec) to robia tak, byle byla, nie wazne jak gra chodzi. I kupa z tego zostaje. Owszem, gry sa robione pod dany okres, wiadomo, ale kiedys gry robili lepiej, tj optymalizowali silnik, a teraz to robia byle to zrobic, bo i tak sie sprzeda. Grafa sie bardzo liczy, ale dla mnie moze byc taka sobie, oby gra miala tylko klimat i to cos (patrz -> Call of Cthulhu [dobrze napisalem? ;]], gra ma male wymagania, swietny klimat, nikt zlego slowa na te gre nie powie).

 

Poprostu sa inne metody uatrakcyjnienia gry. Czy grafika musi byc pierwszo rzedna sprawa? Tworcy o wiele bardziej zyskaja w moich oczach, pokazujac ze maja troche wyobrazni i potrafia wymyslec cos naprawde dobrego, a nie tylko robic gry swiecace sie, jak psu jaja.

 

Sry za ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzac jak chodzi na przecietnych kompach Oblivion jestem sklonny wysnuc teorie, ze programisci zapomnieli co to takiego optymalizacja. W Gothica 3 raczej nie zagram, bo nie lubie gier takiego typu, ale bede ciekaw jak bedzie efekt koncowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba cie popier... ok policzę od 10 do 0 i się uspokoję... jeszcze raz. Grafika w RPG jest ważna... tylk opowiedz mi do czego? Ja z chęcią zagrałbym teraz w takiego Daggerfalla (heh macie link do jakiejś spoooorej łatki? ) pomimo że wygląda jak papier toaletowy... jeżeli mnie wciągnie to [ciach!]... grafike... chcesz popatrzeć na grafike odpa se jakiegoś porządnego FPS'a...

Mam Daga na dysku i ptcha doń ;] (byl chyba tylko jeden oficjalny) ale faktycznie zeby teraz w to pograc to chyba trzeba sie \/___ ;] a do tego mam jeszcze 19' monitor ;|

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo wymienic grafe na to cudo z podpisu. Do gothica najbardziej przydalby sie jeszcze "ramki", ale no coz szanowny uzytkownk tomfil z allegro juz nie sprzedaje po okazjynej cenie pamieci :( Za swoje dalem tylko 165zł, a 2x1GB hynixy schodzily po 320zł :cry:

 

ale co tam..............trza cierpliwie czekac na kochanego gothica3, a nie sie klucic ;)

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Czemu mialo byc nie ruszyc? lol

 

Screeny ladne rzeczwyiscie, trawa fajnie wyglada, powinno byc ok, gram w obliviona i nie jest zle, wiec tutaj tez raczej nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję, że nie zrobią takie błedu jak w Oblivionie z dostosowywaniem przeciwników do poziomu gracza. całkowicie dyskwalifikuje to TES'a w moich oczach. Ostatnio pogrywam w Gothica I i nic nie sprawia większef frajdy jak pokonanie podstępem wroga, który wydawałoby się nie jest do pokonania, albo ucieczka gdy się już wie, że życie wisi na włosku. Co do G3... z przyjemnością wyruszę w ta podróż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cipri w ktorym miejscu ?:P

 

W kazdym. Budynki wygladaja lepiej. trawa bardziej 'wyrazna'. Ogolnie grafa jest lepsza nie da sie ukryc.

 

A przede wszystkim tekstury sa lepsze...

Edytowane przez cipri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także grałem w morrwinda ale ta gra mnie nie przekonała zobaczym jak będzie z oblivionem, jestem ale jednego pewien że w g3 sobie pogram i to bez gadania seria gothic wciągneła mnie od poczatku i wyczekuję g3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...