Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Na screenach samochody wyglądają jakby karoseria była zrobiona z jednej textury, no bez przesady, ale w 2006roku takie cos?? :| nawet jakby miała swietną fabułe, to troche odrzuca to ze podrózuje się kwadratami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby premiera ....21 USA a w Europie 24 a tu juz ludziska pisza jej oceny ,ja mimo wszystko poczekam do premiery i sam ja ocenie.Nie patrze na to co pisza inni..bo wkoncu kazdy ma inny gust ;) Odrazu mowie nie jestem fanem tej gry poprostu jestem jej ciekawy.Zawsze dla mnie Mafia bedzie na pierwszym miejscu bo nigdy gra mnie tak nie wciagła,ale nie skreslam na starcie The Godfather tak jak to zrobili ....niektorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gra nie wygląda np tak:

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

czy my oby napewno gramy w to co trzeba :lol: moze ea specjalnie wypusciło bete do sieci ?? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

do modera : sry za sformułowanie "do sieci" ;) ...

BTW

w serwisach o grach, jest cicho na temat przedwczesnego wycieku gry

 

edit:

chyba jednak to prawda, GF to klapa :P ... a EA to jeden z najgorszych producentów gier :mur: :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyscie piraci od stu bolesci grali w bete bo mnie chyba szlag trafi jezeli possaliscie full wersje.

Moze manifest przed EA ?

Kupimy gry i zrobimy z nich piekne ognisko ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... a te screeny, ktore byly w necie pokazywane w zapowiedziach to takie same oszustwo jak driv3r.

dokładnie, bo gdzie chociazby taka grafika ?

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

screeny pochodza z oficjalnej strony EA, gdyby GF wyglądał tak jak to widac na screenach byloby całkiem niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny screenami. Na filmikach gra o wiele ładniej wygladala.

screeny i trailery oczywiscie odpowiednio "spreparowane" na potrzeby kampani reklamowej :mur:

 

koleny dowód na to ze EA to firma oszustów, majaca na celu jedynie własne "dobro materialne" ... im chodzi tylko o kase, cała ta kampania miała wzbudzic u graczy duze zainteresowanie, mniej "doświadczeni" gracze kierujac sie "nazwa" zapłaca za gre spodzewajac sie tego co obiecało EA, bo w końcu Godfather to świetny film i ksiazka a wiec pewnie i tez gra :unsure:

 

ps

EA ma własne forum ? za kilka dni chciałbym poczytać reakcje graczy na temat GF, ciekawe co na to wszystko EA, które przed premiera tak zachwala gre ... (wystarczy poczytać wręcz żałosne(na tle tego co otrzymalismy) wypowiedzi programistów EA w wywiadach )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie chwile pogralem i mi sie gra podoba. grafika wg mnie wyglada tak jak na tych screenach. dodatkowo bardzo ladnie mi dziala pad od xbox 360 w tej grze.

mozesz zamiescic swoje screeny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no... nie jest zle ... hud jest bez pikseli, w ogóle te screeny mocno sie różnia tym co "krązy po sieci" Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amd64 3000 venice @ 2,45, GF 6800 128 (16,6), 2 GB Ram

 

czytalem na necie, ze duzo osob narzeka na sterowanie. ja na padzie nie mam wogole problemow. gra sie bardzo dobrze

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amd64 3000 venice @ 2,45, GF 6800 128 (16,6), 2 GB Ram

 

czytalem na necie, ze duzo osob narzeka na sterowanie. ja na padzie nie mam wogole problemow. gra sie bardzo dobrze

wycisłeś wszystko co mozliwe z ustawień graficznych w grze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze że robi sie podobny temat do Driv3ra, 90 % ludzi zrównuje tą gre z ziemią :D

 

PawelDK Widze że masz na screenach cały czas 30 klatek, czyżby silnik był dobrze zoptymalizowany ?? Masz jakieś zwiechy i ostre zwolnienia ?? No wprawdzie na twoim sprzęcie nie powinno być problemów.

 

Mógłby ktoś zrobić screeny ustawień graficznych bo ciekawi mnie jakie opcje zaserwowało nam EA. Oczywiście jeśli komuś nie sprawiło by to problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze że robi sie podobny temat do Driv3ra, 90 % ludzi zrównuje tą gre z ziemią :D

 

PawelDK Widze że masz na screenach cały czas 30 klatek, czyżby silnik był dobrze zoptymalizowany ?? Masz jakieś zwiechy i ostre zwolnienia ?? No wprawdzie na twoim sprzęcie nie powinno być problemów.

........

najlepiej byloby zrównać EA z ziemią :D

 

PawelDK na screenach ma po 30 klatek poniewaz w grze jest ustawiony limit do 30 fps :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce mi się śmiać gdy przychodzi mi porównywać tą grę z Mafią. Godfather graficznie to 100 kroków w tył w stosunku do Mafii (Jak gra która wyszła 4 lata temu może wyglądać lepiej???) Autka które poruszają się po ulicach są niewiele lepiej zrobione niż te w Midtown Madness 1 (Kto grał ten skojarzy co mam na myśli ;) ). Jedyne co naprawdę nieźle im wyszło w tej produkcji to animacja postaci w cutscenkach. Reszta przypomina jedynie kolejną bezsensowną konsolową nawalankę.

 

P.S

 

Jeszcze jeden fantastyczny smaczek fizyka samochodów :) Jedna z najgorszych jaką widziałem :) No i oczywiście wart dodania jest fakt że gram w to już od 2 godzin i nic nie zmienia się na lepsze.

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże Interloper - całe 2 godziny? Wiesz ile bardziej sensownych czynności mogłeś w tym czasie wykonać?

;]

Tak wiem... dlatego kasuję ten szmelc i wracam do nauki prawa konstytucyjnego która to chyba jest o wiele bardziej pasjonująca a niżeli cały ten GodFather :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje, ze roznica w screenach moze byc dlatego, ze gra obsluguje ps3.0

troche kijowo, bo sporo osob ma radki starszej generacji, nie oblsugujacych ps3.0...

a wiadomo, ze roznice pomiedzy ps2 a ps3 sa bardoz kosmetyczne

 

no, coz... szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...