Skocz do zawartości
Crosis

The Godfather: The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

"Dla fabuły jest książka." :lol: Nie dobijajcie mnie i innych takimi głupimi tekstami. Chociaż z drugiej strony dla wielu liczy się tylko grafika, albo fakt że mozna sobie postrzelać. :mur:

To była taka drobna ironia. :razz: " Myślisz, że EA robiło by gre za podajże 20 MLN $ tylko dla fanów GFa?

Do fabuły jest książka A filmy i gry to raczej rozrywka ( chociaż pewnie czytając książke lepiej bym sie bawił niż przy tej grze ). "

 

Chodziło o to, że EA zrobiło kolejną gre konsolową dla wszystkich przeciętnych graczy. Smutne ale prawdziwe programiści wolą robić "świecące gierki" niż gry z porządna fabuła. Dlatego Mafia jest i była taka dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZAS NA OCZYSZCZNIE GODFATHERA Z Zarzutów ... ( wiem co pisałem na GF wczesniej ... jednak jedno jest pewne, póki nie zagrasz zamilcz na wieki! :D )

Panowie gdzie grafika jest brzydka ?? lol czy te screeny sa az tak straszne ??

na początku gry zrobilem kilkanascie screenów - później juz mi sie nie chciało bo gra jest naprawde ciekawa!!

GRAFIKA postaci .... ( oczywiscie klikajcie w obrazek aby pozbyć sie "ząbków"...

http://img124.imageshack.us/img124/2984/go...213504565da.jpg

http://img527.imageshack.us/my.php?image=g...213516042ib.jpg

http://img368.imageshack.us/img368/2576/go...213519757gs.jpg

http://img379.imageshack.us/img379/1517/go...213529767sh.jpg

http://img386.imageshack.us/img386/4695/go...213540506un.jpg

http://img389.imageshack.us/img389/9477/go...213545328sa.jpg

http://img361.imageshack.us/img361/8785/go...213616351kp.jpg

http://img381.imageshack.us/img381/1940/go...213924701jf.jpg

http://img392.imageshack.us/img392/4513/go...213939567mj.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/9213/go...214055316su.jpg

http://img475.imageshack.us/img475/1051/go...214522098th.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/9379/go...214022458nr.jpg

http://img398.imageshack.us/img398/4779/go...214104406vi.jpg

http://img157.imageshack.us/img157/5973/go...214311312ml.jpg

 

co do sterowania jest bardzo proste ... czy Wy macie jakiś niedowład kończyn ? ;)

jazda samochodem nie jest zła, ktoś napisał ze jeździ sie jak po lodzie ... lol - po lodzie to mozesz sobie jezdzic w domu w łazience :lol2: ...

modele aut okreslam jako poprawne, wyglądające przyzwoicie.

policja tez jest na swoim miejscu ... przy próbie włamania, ukradzenia auta lub nagłego wbiegniecia na droge gwizda policjant próbujac nas zatrzymac ..

fabuła rozwija sie powoli ale baaaaaardzo ciekawie, gra jest w języku polskim ale zapomniałem "coś zmienic" w autorun i mam narazie USA ...

Jestem niemal w 100% pewny ze gra bedzie dostawac oceny między 8 a 9 na 10 ... ( w czasopisamch, portalach ... )

Grałem w Mafie, bardzo mi sie podobała ... przy GF mam podobne odczucia ... gram juz od 19.00 i jest SUPER!

....

grafika jest własnie taka jaka obiecało EA, jeszcze raz powtarzam !!! kilkać na załadowany obrazek aby zniwelować kwadraty oraz "schodki"!!!!

aha ... wybuchy wyglądaja świetnie! :D

niedługo napisze wiecej ... ! :P

 

"recenzja" i screeny niejakiego "tek'a" ... to kpina i salwa śmiechu :D

ps

grafika w grze wygląda jeszcze przyjemniej niz na screenach ...

6 screen od góry ... normalnie na chodniku nie ma kwadracików ... podczas robienia screena tak wyszło ... "nałożenie " klatek czy jakos tak :P ale wierzcie mi, nie ma takich sytuacji .

 

DETALE: AUTO, AA poziom 2 ... 1152x846

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja troche przesadzilem z jej ocena. Gra sie rozkreca i jest coraz lepiej. Chociaz przydaloby sie jakies spolszczenie ;)

spolszczenie jest ;) ... wiecej nic nie moge napisać :P ... trzeba tylko małej edycji pliku :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, ze gra nie jest taka zla... od tak dawna czekam na nastepce mafii...

co i tak nie zmienia to faktu, ze dla mnie grafika w mafii jest ladniejsza...

zobaczymy jak z fabula w ojcu chrzestnym [czy nie odbiega za bardzo od oryginalu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Zgadza sie,gra jest po polsku i domyslam sie dlaczego HIS nie chce powiedziec.Powiem tylko tyle, ze zeby miec polska wersje musicie postapic dokladnie tak samo jak z Simsami 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, ze gra nie jest taka zla... od tak dawna czekam na nastepce mafii...

co i tak nie zmienia to faktu, ze dla mnie grafika w mafii jest ladniejsza...

zobaczymy jak z fabula w ojcu chrzestnym [czy nie odbiega za bardzo od oryginalu]

 

Wkoncu juz jest po 24 a wiec mamy dzień premiery,wiec wypowiem sie na ten temat nie odbiega od orginału ;)

 

Popieram HiS w 100 % mam takie samo zdanie na temat tej gry,a wiec w piatek trzeba bedzie wydac troszke kasy ale wiem jedno nie bede kupował kota w worku i zakupu bede PEWIEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, zawiodłem się... Mafia miała lepszy klimat... No i tutaj nawet opon przedziurawić nie można, nie wspominając o wyglądzie i zachowaniu fur... :( Jedyne co trzyma klimat to muzyka i sama fabuła... Ale to IMO nie wystarczy... :(

 

Co z tą wersją PL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety czasami na tym forum jest tak (a szkoda) ze, gra jest "pojechana" juz od poczatku a potem jak ludziska pograja troche wiecej nagle sie okazuje ze i grafika jednak jest ok i ze fabula syci i ze sterowanie dziala ok itp ... itd....

 

Niektorzy to chyba szybko wlaczaja gre, moze nawet nie zaglebiajac sie w taka zakladke jak opcje pograja 5 minut i juz wylaczaja i spiesza na forum zeby byc pierwszym ktory cos napisze o grze, ktory sie pochwali ze ja ma i oczywiscie po 5 minutach gry nie sa wstanie oddac calego klimatu gry i "jada" po niej. Potem jak juz napisza tego posta, z rogalem na dyni ze byli pierwsi wracaja do gry i nagle okazuje sie ze gra jest zdecydowanie lepsza po glebszej analizie.

 

Nikogo nie chcialem obrazic tylko przedstawilem swoje zdanie na temat niektorych (niestety czestych) opisow z gier na naszym forum.

 

Hej ludziska jestesmy uzytkownikami najlepszego forum komputerowego w Polsce wiec dbajmy o jego poziom

 

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie szczególnie do Ciebie HiS, bo mam dostać w tyg. od kuzyna z kanady orginał godfathera i pytanko czY to bedzie wersja multi-jezyczna czy tylko ang jak bedzie kupiona w Kanadzie? i pytanie czy na takim sprzecie :

 

PIV 2.0 ghz . 256 ram, gb r9550 128 mb/128 - pogram sobie w tą gre? :]

 

a tu podpowiedz dal tych ktorzy chca sprobowac z polskim jezykiem:

trzeba znalesc w rejestrze w folderach z gra mniej wiecej cos takiego:

 

"godfather(lub podobnie)_LANGUAGE"="Polish" <- i zmienic na polish, wiem bo EA takie cos robi prawie w kazdej grze i to samo jest w min simsach, fifach itd.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety czasami na tym forum jest tak (a szkoda) ze, gra jest "pojechana" juz od poczatku a potem jak ludziska pograja troche wiecej nagle sie okazuje ze i grafika jednak jest ok i ze fabula syci i ze sterowanie dziala ok itp ... itd....

 

Niektorzy to chyba szybko wlaczaja gre, moze nawet nie zaglebiajac sie w taka zakladke jak opcje pograja 5 minut i juz wylaczaja i spiesza na forum zeby byc pierwszym ktory cos napisze o grze, ktory sie pochwali ze ja ma i oczywiscie po 5 minutach gry nie sa wstanie oddac calego klimatu gry i "jada" po niej. Potem jak juz napisza tego posta, z rogalem na dyni ze byli pierwsi wracaja do gry i nagle okazuje sie ze gra jest zdecydowanie lepsza po glebszej analizie.

 

Nikogo nie chcialem obrazic tylko przedstawilem swoje zdanie na temat niektorych (niestety czestych) opisow z gier na naszym forum.

 

Hej ludziska jestesmy uzytkownikami najlepszego forum komputerowego w Polsce wiec dbajmy o jego poziom

 

peace

Jeśli nawiązywałeś do mojej wypowiedzi to grałem ponad 5h już :) Nigdy nie wypowiadam się o grze z którą mam styczność 5min... Poprostu gra jest słaba i tyle... Czysta konwersja z konsoli, widać to na każdym kroku niestety :( Jakość grafiki żenująca, wymagania powalające :) Ja nie przywiązuje tak wielkiej uwagi do grafiki, no ale poza twarzami to ta gra jest jak sprzed 5lat (Mafia bije Ojca na głowę!). Szyby kurcze są jak w grach z PSXa :) Kod jest totalnie niedopracowany... Jedyne co to fabuła Ojca ją ratują...

 

a tu podpowiedz dal tych ktorzy chca sprobowac z polskim jezykiem:

trzeba znalesc w rejestrze w folderach z gra mniej wiecej cos takiego:

 

"godfather(lub podobnie)_LANGUAGE"="Polish" <- i zmienic na polish, wiem bo EA takie cos robi prawie w kazdej grze i to samo jest w min simsach, fifach itd.

Nie działa :) Jedynym sposobem jest zrzucenie plików z płyty na dysk. Potem w folderze AutoRun otwierasz jakimkolwiek edytorem plik "autorun.cfg" ... szukasz wpisu Polish=0 i zamieniasz na Polish=1, kolejny wpis English US=1 zamieniasz na English US=0. Teraz zapisać zmiany w pliku i instalować z dysku :)

 

P.S.

W tym sposobie nie ma nic nielegalnego, więc nie wiem dlaczego nikt tego nie napisał. Mi napisano to chwilę temu na gg więc się dziele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ze nie odnosilem sie do nikogo tylko ogolnie napisalem. Ale Twoje stwierdzenia sa wedlug mnie troche przesadzone, sam nie mialem okazji zapoznac sie jeszcze z ta gra na swoim kompie. Ale patrzac np na screeny ktore dal HIS na pewno grafika nie jest

zenujaca, bez przesady. Moze to nie to co pokazywali pokazywalo EA prze wypuszczeniem gry ale nie jest to zenujace, troche sie zpedziles z okresleniem. Z drugiej strony nie mozesz tez oceniac grafiki w 100% majac radeona 9500pro, (domyslam sie ze na komputerze z sygnatury uruchamiales ta gre), karta jest juz troche leciwa, a nie wymagaj od producentow gier ze beda stali w miejscu z grafika i wymaganiami, choc to i tak temat na wiele godzin bo nieraz przesadzaja z proporcjonalnoscia wymagan do jakosci grafiki.

 

Generalnie chce powiedziec ze dziwia mnie poprostu opinie tak skrajne ze jednym gra sie podoba a innym kompletnie nie. Zawsze mozna znalezc w grze cos co sie podoba ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ze nie odnosilem sie do nikogo tylko ogolnie napisalem. Ale Twoje stwierdzenia sa wedlug mnie troche przesadzone, sam nie mialem okazji zapoznac sie jeszcze z ta gra na swoim kompie. Ale patrzac np na screeny ktore dal HIS na pewno grafika nie jest

zenujaca, bez przesady. Moze to nie to co pokazywali pokazywalo EA prze wypuszczeniem gry ale nie jest to zenujace, troche sie zpedziles z okresleniem. Z drugiej strony nie mozesz tez oceniac grafiki w 100% majac radeona 9500pro, (domyslam sie ze na komputerze z sygnatury uruchamiales ta gre), karta jest juz troche leciwa, a nie wymagaj od producentow gier ze beda stali w miejscu z grafika i wymaganiami, choc to i tak temat na wiele godzin bo nieraz przesadzaja z proporcjonalnoscia wymagan do jakosci grafiki.

 

Generalnie chce powiedziec ze dziwia mnie poprostu opinie tak skrajne ze jednym gra sie podoba a innym kompletnie nie. Zawsze mozna znalezc w grze cos co sie podoba ;)

 

pozdrawiam

Akurat mam teraz przez 2tygodnie 6800GT ;) Pozatym w drugim kompie jest 9500pro... I to samo jest dokładnie i tu i tu... Więc nie mów... Zresztą sam pisałeś o niewypowiadaniu się o grze dopóki się nie zagrało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mi też gra sie podoba

Nie grałem w nią jeszcze długo ale fabuła zapowiada sie nieźle :)

Modele postaci są naprawde ładnie

Nie wiem czy ktoś wcześniej juz pisał ale faktycznie teksturka auta do poprawy i szkoda że szyb nie poprawili.

Poza tym autka jeżdzą za szybko i sterowanie jest cienkie

Ale takto nie jest źle

Myśle że jeszcze zaakceptuje sie tak gra przez ludzi...

Zreszta jak pogram więcej to więcej napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mi też gra sie podoba

Nie grałem w nią jeszcze długo ale fabuła zapowiada sie nieźle :)

Modele postaci są naprawde ładnie

Nie wiem czy ktoś wcześniej juz pisał ale faktycznie teksturka auta do poprawy i szkoda że szyb nie poprawili.

Poza tym autka jeżdzą za szybko i sterowanie jest cienkie

Ale takto nie jest źle

Myśle że jeszcze zaakceptuje sie tak gra przez ludzi...

Zreszta jak pogram więcej to więcej napisze...

To miałbyć docelowo pogromca GTA a przy okazji MAFI... Do pogromcy pretenduje jedynie fabuła... No ale fabuła oparta jest w dużej części na filmie/książce... A tekstury ulic? Budynków? Graficznie widać że kierowana na konsole... Grywalność taka sobie... Fizyka aut pozostawia wiele do życzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

niestety czasami na tym forum jest tak (a szkoda) ze, gra jest "pojechana" juz od poczatku a potem jak ludziska pograja troche wiecej nagle sie okazuje ze i grafika jednak jest ok i ze fabula syci i ze sterowanie dziala ok itp ... itd....

 

Niektorzy to chyba szybko wlaczaja gre, moze nawet nie zaglebiajac sie w taka zakladke jak opcje pograja 5 minut i juz wylaczaja i spiesza na forum zeby byc pierwszym ktory cos napisze o grze, ktory sie pochwali ze ja ma i oczywiscie po 5 minutach gry nie sa wstanie oddac calego klimatu gry i "jada" po niej. Potem jak juz napisza tego posta, z rogalem na dyni ze byli pierwsi wracaja do gry i nagle okazuje sie ze gra jest zdecydowanie lepsza po glebszej analizie.

 

Nikogo nie chcialem obrazic tylko przedstawilem swoje zdanie na temat niektorych (niestety czestych) opisow z gier na naszym forum.

 

Hej ludziska jestesmy uzytkownikami najlepszego forum komputerowego w Polsce wiec dbajmy o jego poziom

 

peace

W pelni popieram,tak wlasnie spora czesc z Was robi,nie oszukujmy sie,zobacyz gre 5 min albo demo,łeee - kiszka i tak jest z kazda gra,wrecz z kazda,0 dania szansy grze,juz wiecie,dlaczego spora czesc mi sie podoba? Poniewaz nie wlacze minute i zobacze - kiszka,tylko zagram min 2,3H i rozpracuje ją w pelni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie mozesz tez oceniac grafiki w 100% majac radeona 9500pro

A to niby dlaczego? Przeciez to karta zgodna z DX9... Mozna ustawic max detale i zobaczyc gre w pelnej krasie...najwyzej nie bedzie dzialac plynnie wtedy w dol z detalami. Wyglad bedzie IDENTYCZNY jak na karcie za 2K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa :) Jedynym sposobem jest zrzucenie plików z płyty na dysk. Potem w folderze AutoRun otwierasz jakimkolwiek edytorem plik "autorun.cfg" ... szukasz wpisu Polish=0 i zamieniasz na Polish=1, kolejny wpis English US=1 zamieniasz na English US=0. Teraz zapisać zmiany w pliku i instalować z dysku :)

u mnie to zmienia tylko tyle, ze "obrazek" w menu jest po polsku :D

 

gra mi sie podoba... glosy sa super ;]

najbardziej jednak razi wyglad aut... po tym, do czego "przyzwyczaila" nas mafia... ;-) trudno nie poczuc niedosytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ROTFL w grze wszystkie ruchy myszka sa na opak. tzn chce obrocic kamera w prawo a on w lewo nawet jak w grach jest ta opcja ustawiona na opak to przynajmniej jest mozliwosc zmiany a w tej grze jest tylko invert gora dol, efekt taki ze gram jak bym byl nacpany - jakas porazka. Poza tym ten gosc nie umie chodzic! ROTFL&ROLL za kazdym razem sie zbiera do biegu jak nawet jak chce zrobic jeden krok wyglada to tak idiotycznie ze az smiech ogarnia, jak by mial owsiki.

Ja robie uninstall a tak czekalem na ta gre... Mafia jednak jest nie do pobicia i obawiam sie ze tak juz zostanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego? Przeciez to karta zgodna z DX9... Mozna ustawic max detale i zobaczyc gre w pelnej krasie...najwyzej nie bedzie dzialac plynnie wtedy w dol z detalami. Wyglad bedzie IDENTYCZNY jak na karcie za 2K.

no wlasnie mozesz nie miec racji. Bo jezeli ta gra obsluguje shadery 3.0 a tego radeon 9500pro nie ma i jezeli sa w tej grze one dobrze zaimplementowane to moze byc roznica w jakosci, ale pisze ze moze bo nie widzialem jeszcze tej gry na zywo i nie widzialem porownan PS 2.0 do 3.0

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

To tak samo jakby ktos powiedzial,ze miedzy X800 a 9800 nie ma reoznicy,niby to dx9,ale tten pierwszy ma koncowke 0b wiec tu juz jest chociazby roznica w grafice,nie wielka,ale jest,ze o plynnosci nie wspomne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ROTFL w grze wszystkie ruchy myszka sa na opak. tzn chce obrocic kamera w prawo a on w lewo nawet jak w grach jest ta opcja ustawiona na opak to przynajmniej jest mozliwosc zmiany a w tej grze jest tylko invert gora dol, efekt taki ze gram jak bym byl nacpany - jakas porazka. Poza tym ten gosc nie umie chodzic! ROTFL&ROLL za kazdym razem sie zbiera do biegu jak nawet jak chce zrobic jeden krok wyglada to tak idiotycznie ze az smiech ogarnia, jak by mial owsiki.

Ja robie uninstall a tak czekalem na ta gre... Mafia jednak jest nie do pobicia i obawiam sie ze tak juz zostanie....

Musisz miec cos zle ustawione bo nikt tego typu problemow nie ma.

Poza tym jest chodzenie w tej grze. Chopek wykonuje Twoje durne polecenia to sie na nim nie wyzywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gra mi sie podoba z początku po niektórych wypowiedziach myslałem że to będzie gniot ale jak zagrałem to zmieniłem zdanie.

 

Grafika: dla mnie może być ani za słaba ani za dobra taka w sam raz.

 

STEROWANIE: samochodami jeżdzi się całkiem przyjemnie wokońcu to nie jest jakis symulator jazdy,troche gożej sie steruje faciem ale da się przyzwyczajić.

 

KLIMAT: grałem dopiero 2 godz ale już sie powoli wczówam w klimacik bo niezły.

 

Ogólnie gierka bardzo fajna mi się podoba mogła by byc ciut lepsza grafika ale i tak nie jest zle dla mnie 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie z przedmówcą niezgadzam

według mnie na dowrót

gościem sie dobrze steruje a autami cienko...

i tak szybko jeżdzą ale w sumie to ok bo mapa jest duża... tzn miasto

a misje są według mnie bardzo fajne...

to nie to samo to GTA, tam misje sie powtarzały ;) cały czas to samo a tu urozmaicenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...