Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu slabo lutowanie jakies, myslalem ze bedzie jakis pencil mod, a raczej za lutowanie takich rzeczy sie nie bralem nigdy, jak narazie jade 600/1220, dziwne ze po zmianie taktowania kolo 580 na gpu i 1180 na mem juz pokazywala sie informacja zeby obnizyc taktowanie, a jednak probowalem wiele razy i udalo sie wejsc troche wyzej, nie wiem czy tez tak samo przechodzicie czy bezproblemowo wchodzi wam na wyzsze taktowanie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego producenta masz 6600GT? Ten Galaxy podoba mi sie, wykonanie swietne, tylko budowa radiatora jest taka ze strasznie obsadza sie na nim kurz :\ Niedlugo na niego wrzuce WC Abadona to zobaczymy czy cos jeszcze sie wykreci, szkoda ze danger den nie zrobil swoich bloczkow na 6600GT, bo na 6800GT wygladaja przeslicznie :) Mowa o takich co chlodza GPU i MEM.

 

6600GT http://www.frozencpu.com/ex-blc-181.html

 

6800GT http://www.frozencpu.com/ex-blc-123.html

 

6800GT SLI http://www.frozencpu.com/ex-blc-186.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMMM, kolejne moje wyniczki:

 

P4 EE 3,73 GHz + AeroCool GT-1000 @ 4,40 GHz

2x512 MB DDR2

MSI NX6600GT + Zalman VF-700Cu @ 616/1333 MHz

 

 

3DM01 - 24938

 

Dołączona grafika

 

3DM03 - 10896

 

Dołączona grafika

 

AQUAMARK 3 - 75,452

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

grafa bez VModów or smth :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binek

Gigabyte on ci.Nie chcę męczyć drania bo pewnie na jesieni zmienie na coś "kozackiego" ze stajni ATI a szkoda by było nadgryżć go ;-)

Ale wieczorem może pobawię się nieco Rivką i cykne 2K1(z nudów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM, orba mam ale do wyniku na P4 EE 3,46 GHz@3,73 GHz i to jest ~24k w 3DM1 :P Tych wyników ORB mi nie chciał łyknąć (namieszane z wersjami PRO 3DsMarków :P )

 

edit:

 

wynik na moim procku (tego 3,73 GHz mam teraz do zabawy :) )

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8544031

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze gigabyte 6600GT kosztuje 599zl w vobisie! o ja ! ale chyba jest gorsyz od leadteka co?

planuje pobic jakis record teraz na 6600GT (moj record bo innych sie raczej nie da)

tylko jest jeden problem mam standardowe chlodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na rozgrzewkę :D

 

 

Coś konkurencja sie obija w 3dm01 :wink:

1472387[/snapback]

 

nieźle zaczarowałeś w 2001

grafa niżej a jakimś coodem 20fps więcej w naturce <_< :P

Reszta screenów z prawidłowymi wynikami :D

daj orba ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle zaczarowałeś w 2001

grafa niżej a jakimś coodem 20fps więcej w naturce  <_<  :P

Reszta screenów z prawidłowymi wynikami :D

daj orba ...

1473143[/snapback]

może ktoś mnie oświeci chociaż to mało ekstremalne (póki co :P) tutaj panowie pocudowali troszkę, wykręcili kartę straszliwie a wynik słabszy niż u mnie przy minimalnym OC na prawie farbycznym chłodzeniu (AS5 i 80tka na 5V zamiast ryczydełka)? 3983 marków @ 570/1160 :blink: Gigabyte 6600GT AGP 2ns

Edytowane przez Hadrysek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle zaczarowałeś w 2001

grafa niżej a jakimś coodem 20fps więcej w naturce  <_<  :P

Reszta screenów z prawidłowymi wynikami :D

daj orba ...

1473143[/snapback]

Dałbym chętnie orba ale nie mam aktualnie neta w domku. Jak bardzo chcecie to mogę nakręcić filmik w naturce lub mieć świadka (np PBA :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witojcie panocki :wink:

zalozylem wc na grafe bo moj spartkl krecil sie na AC tylko 550MHz na GPU a memki za to biegaly 1280 , po zalozeniu bloczka na gpu pyklo mi 600MHz na gpu i 1280 dalej na mem :)

 

stanowisko testowe :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ide spac bo jest 2 23 a jestem od 6 40 na nogach , moze jutro powalcze jeszcze , pozdro all with 6600GT`s :wink:

 

UPDATE: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4010086 600/1290 ale wynik mniejszy niz wczoraj na 600/1270 , tylko 40pkt , wychodzi na to ze mark jak everest nie ejst powtarzalny i nie za kazdym razem ten sam wynik mamy :)

Edytowane przez VerB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witojcie panocki :wink:

zalozylem wc na grafe bo moj spartkl krecil sie na AC tylko 550MHz na GPU a memki za to biegaly 1280 , po zalozeniu bloczka na gpu pyklo mi 600MHz na gpu i 1280 dalej na mem :)

 

1475064[/snapback]

nie tylko to jest wina programów :) Sprzęt tez jest niepowtazalny :) Bycmoze miales uruchomione wiecej procesow albo cos (byle co) i juz nie masz takeigo wyniku :) U mnie jak rozmawialem z kims przez GG podczas odpalonego super PI 16M to czas wydłużył się o 1.5 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze juz ne mam szans dogonic konkurencji! takie wyniki jakie tu ciachaja to mała bania, mam zby słabe chłodzonko a na dworez jeszce tyle słońca choć dzisaj moze go tyle nie ma ale za to słupek rtęć iuklasował sie wysoko.

Ale cuż postaram sie jaknajszybciej zainstalwoac nowa winde bo ta to juz jest do bani!

 

 

UPTADE (15:05 05.6.2005)

Sciągnałem najnowsze stery 77.13 Beta i porównując je do 71.89 wydaja się być wydajniejsze

narazie wykonałem dwa 3dmarki 2001 link: http://service.futuremark.com/compare?2k1=8602173 oraz 3dmark 2003 link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4020364

NIestety nie mam wynikow porownawczych (musicie wierzyc na słowo 9napis))

Jestem w trakcie testowania

Koncze bo własnie odpalam 2k5

moze ktos juz testował te stery?

 

UPTADE (15:17 05.6.2005)

no i po marku 2005

link http://service.futuremark.com/compare?3dm05=906939

na nizszych zegarach niz poprzednio teraz uzyskałem ukochane 4K juz mi sie podobaja te stery, choc jest jedno zastrzezenie czasmi obraz stanie i ruszy ale to trwa ułamek sekundy i pewnie dlatego jest to wersja BETA

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów serdecznie! ;)

 

Mam małe pytanko: jak testujecie artefakty rdzenia? Za każdym razem walicie na +10MHz i test 3D Marka, jak zwicha to za dużo czy jak? Bo przydałoby się sprawdzić mój model 6600GT ale nie wiem jak sprawdzać arty (wcześniej miałem ATI i był looz z ATI Tray Toolem)... O/C naturalnie Riva Tunerem...

 

UPDATE:

 

Na razie bez najmniejszych artefaktów 550/1150MHz wyniki (nie zapisałem ORBa):

2003:

Dołączona grafika

 

2005:

Dołączona grafika

Edytowane przez cadavre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie ma tutaj zadnej rewelacji zawsze mozna zwiekszyc taktowania ale i platforma jest słaba (jezlei opis sie zgadza) no ale zawsze trzea miec lepsze chłodzonko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie nie śmię rywalizować (słaby SocA), ale poprzednio jak miałem wgrane DNA-Force to miałem wynik jak ten w/w bez O/C więc jutro wracam z powrotem do nieoficjalnych (stanowczo polecam, ale jaki idą artefakty lub wiesza się grafa to powrót -> Przywracanie systemu WinXP rulez :P).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze juz ne mam szans dogonic konkurencji! takie wyniki jakie tu ciachaja to mała bania, mam zby słabe chłodzonko a na dworez jeszce tyle słońca choć dzisaj moze go tyle nie ma ale za to słupek rtęć iuklasował sie wysoko.

Ale cuż postaram sie jaknajszybciej zainstalwoac nowa winde bo ta to juz jest do bani!

UPTADE (15:05  05.6.2005)

Sciągnałem najnowsze stery 77.13 Beta i porównując je do 71.89 wydaja się być wydajniejsze

narazie wykonałem dwa 3dmarki 2001 link: 1482355[/snapback]

Wit-ka

Przypomina mi się motyw z "moim byłym" GF6800 5/12@6@16.Też cieło co jakis czas i w tescie z tym wężem i "balonem" zwiecha była 1-dno sekundowa.Proponuję odpalić Colina2K5 ,przyciachy gwarantowane.

Stery znaczy sie tylko do Bęcz-smarkuf. ;-)

p.s.

z"moim byłym"- nie gustuję w chłopcach heheheh siem mi napisało

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...