Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie kostki 1,6ns muszą się lepiej kręcić i da się nich wiecej Mhz wyciągnąć, ale to też zależy jakie kości zostały użyte do produkcji karty - bo jak jakies ciulate to wiadomo ze daleko się nie zajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądź smieszny :) zaledwie 580/1280 mimo, że to wersja Extreme z Ramami 1,6 ns :)

 

to czemu w tym topicu karta poszła na 627/1355 mimo, że to zaledwie wersja z Ramami 2,0 ns???

 

jak dasz gwarancję na minimum to samo co u kolegi i to bez modów tak jak w przypadku jego karty - to może ktoś sie skusi :)

1310328[/snapback]

LOL co Ty piszesz w ogole?:) jakie Extreme z 1,6.....zobacz kto zalozyl topic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawacz, Ty jestes chyba uposledzony umyslowo, albo glupi po prostu i ograniczony intelektualnie.

 

radze czytac dokladnie to co napisal ktos w topicu, bo robisz z siebie matola tylko, ktorego poziom logiki nie odbiega od gimnazjalisty....

 

glupku, czytaj:

 

300/1000 - wynik 2694

500/1000 - wynik 3260

 

1290294[/snapback]

Troche niski masz jak na gf 6600gt ten wyniki ja na abicie nf7, Barotnie 2500@2400mhz i na sparklu 6600 300/550@520/670 mam 3100 w 2k5

W dodatku mam standartowe chlodzenie i nie mam radiatorkow na pamieciach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe speedriver, podnosimy poprzeczkę.  :lol:

Jesteśmy tuż przed Toba na orbie :D

 

1311882[/snapback]

 

nio nio panowie respect B)

 

to się nazywa zdrowa rywalizacja. :mur:

 

Właśnie czekam na na zalmana na GPU więc jeszcze trochę powalczę, co prawda to nie WC ale zawsze trochę chłodniej będzie,

 

Potem tylko jeszcze GeILe do reklamacji wyślę (nie wstają w trybie 4/5 więc nie idą na ful swoich możliwości) i będzie lol.

 

pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio nio panowie respect B)

 

to się nazywa zdrowa rywalizacja. :mur:

 

Właśnie czekam na na zalmana na GPU więc jeszcze trochę powalczę, co prawda to nie WC ale zawsze trochę chłodniej będzie,

 

Potem tylko jeszcze GeILe do reklamacji wyślę (nie wstają w trybie 4/5 więc nie idą na ful swoich możliwości)  i będzie lol.

 

pozdroofka

1314609[/snapback]

Jak będzie w/c to mamy zamiar skoczyć na 1 miejsce w kat. P4 B)

Na AS8 nie ma za wielu dzielników do pamięci i lecimy na 1:1. Szukam jakiegoś biosu bo szykuje się wymiana na A-DATY 600MHz i chcemy 250:300MHz.

 

Jak narazie to tyle z pola walki :)

Czekam na dalsze wyniki.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

Jak będzie w/c to mamy zamiar skoczyć na 1 miejsce w kat. P4  B)

Na AS8 nie ma za wielu dzielników do pamięci i lecimy na 1:1. Szukam jakiegoś biosu bo szykuje się wymiana na A-DATY 600MHz i chcemy 250:300MHz.

 

Jak narazie to tyle z pola walki :)

Czekam na dalsze wyniki.

Pozdro.

1315512[/snapback]

Ty jak zawsze musisz wiele gadać :P jak będą to będą, pierw sprzedaj moje geile :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update B)

 

3Dm2k03: 10.512 I-sze miejsce w kategorii P4 - 6600GT - All drivers.

 

W programie lojalnościowym od ASUSA :wink: /nowy bios ver. 1007/ dostałem ok 250 marków.

 

Po zmianie biosu bez kręcenia systemu, tylko samej karty był wynik 10.262 marków więc od razu łyknałem waszego sparkl'a. sooorryyy.

 

Po podkeceniu systemu aż mi oczy wyszły :blink: , takiego wyniku się nie spodziewałem . Dodam że GW w dalszym ciagu bez modów, poza wymianą pasty na OCZ silver 5+.

 

A jeszcze jedna ważna sprawa, akurat leciała w tle Madonna - FROZEN, więc może to też pomogło. :-P

 

 

Dzisiaj powinien dojść zalman na GPU, już nie mogę się doczekać. :lol: edit: już doszedł więc w wolnej chwili ...

 

@DEVILEK & Matiz

Trzymam kciuki za Wasz peleton.

Edytowane przez speedriver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL co Ty piszesz w ogole?:) jakie Extreme z 1,6.....zobacz kto zalozyl topic....

1310465[/snapback]

lol to ty jesteś koleś i to skończony :)

 

autor topika ma zwykłe GT i kręci ją doskonale bez modów

 

ty mi dajesz linka do linka do aukcji wersji GT Extreme Leadteka i podajesz na ile ją przekręcono - w tej aukcji

 

ja zauważam, że dużo mniej niż autor tego tematu tutaj podkręcił zwykłego GT to ma lepsze wyniki niż ten ktoś na swoim GT Extreme :)

 

pisze więc w komentarzu, ze karta jest nie warta zakupu (bo na to wychodzi, ze kręci się gorzej nawet na pamieciach niż karta z teoretycznie gorszymi ramami) z linku do aukcji (z aukcji poprostu) ....

 

komentarz: jeśli ta karta będzie kręciła sieporównywalnie lepiej od zwykłego GT to będzie można pogadać na razie nie ma o czym :)

 

ja się pytałem, czy tutaj na forum jest ktoś kto mi może powiedzieć, ze wersja Extreme jest lepsza - jednoznacznie, bo jesli nie to nie ma sensu jej kupować :) a te ramy 1,6 ns to jak widać kit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to ty jesteś koleś i to skończony :)

 

autor topika ma zwykłe GT i kręci ją doskonale bez modów

 

ty mi dajesz linka do linka do aukcji wersji GT Extreme Leadteka i podajesz na ile ją przekręcono - w tej aukcji

 

ja zauważam, że dużo mniej niż autor tego tematu tutaj podkręcił zwykłego GT to ma lepsze wyniki niż ten ktoś na swoim  GT Extreme :)

 

pisze więc w komentarzu, ze karta jest nie warta zakupu (bo na to wychodzi, ze kręci się gorzej nawet na pamieciach niż karta z teoretycznie gorszymi ramami) z linku do aukcji (z aukcji poprostu) ....

 

komentarz: jeśli ta karta będzie kręciła sieporównywalnie lepiej od zwykłego GT to będzie można pogadać na razie nie ma o czym :)

 

ja się pytałem, czy tutaj na forum jest ktoś kto mi może powiedzieć, ze wersja Extreme jest lepsza - jednoznacznie, bo jesli nie to nie ma sensu jej kupować :) a te ramy 1,6 ns to jak widać kit :)

1318195[/snapback]

czy Ty jestes normalny?...

:lol:

 

zacznijmy od poczatku...

1.ja jestem autorem topica LOL i autorem aukcji

1.na podanej aukcji jest zwykly GT z 2.0ns mem

2.jest to ta sama karta co w tym temacie

3.580/1280 podalem wartosci bez artefaktow...myslales ze na ustawieniach 627/1377 jest czysto? bravo....

 

zrozumiales? czy dokladniej wytlumaczyc?.... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update B)

 

3Dm2k03: 1318067[/snapback]

Hmm no coż przyznam, że podniosłeś bardzo poprzeczkę. Gratulacje, jednakże spróbujemy zawalczyć jeszcze. Bedzie ciężko ale się zobaczy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6600GT prolinka na agp kostki 2ns i na 560/1100 mam 1310356[/snapback]

Heh... masz niemal ten sam OC i wydajność co ja :) i wynik też niemal identyczny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za słowo.  B)

 

Zalman już siedzi na GPU. Jeszcze tylko pasta musi się wygrzać. 

 

Pierwszy akt już ma za sobą wynik w podpisie. :oops:

1318997[/snapback]

No ładnie, ładnie. Skoro chłodzenia Zalmana aż tyle Ci dało to ciekawe jak wypadnie wodne na 6600GT <_<. Kurde my mamy cięzko z pamięciami bo tylko 2.0ns ale się zobaczy co i jak. No i powoli zaczyna prądu brakować na gpu i mem także; więc vmod chyba się szykuje B)

 

Gratulacje wyniku i czekaj na Nasz ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem pniewaz ine moge dac wyzszego taktowania niz 571/1216 poniewaz jakas blokada jest i riva nie cghe wlaczyc! o co chodiz monza ja jakos zlikwidowac! myslalem ze toi stery ale na DNA 75,90 tak samo jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem pniewaz ine moge dac wyzszego taktowania niz 571/1216 poniewaz jakas blokada jest i riva nie cghe wlaczyc! o co chodiz monza ja jakos zlikwidowac! myslalem ze toi stery ale na DNA 75,90 tak samo jest!

1342299[/snapback]

zarknij tu :

oc NV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam 6600 gt i za niedlugo bede mial nowe chlodzenie na niej narazie zrobilem na niej 3600 pkt w 3d mark 05 bo na wiecej zasilacz nie pozwolil a przynajmniej odnosze takie wrazenie bo komp mi sie wylaczal na kilka sekund tak jak by my W brakowalo macie moze jekis wskazowki dotyczace tej kary jak ja podkrecac bezpicznie i chodzi tu o wersjie AGP nie PCI-E najwiecej mi poszla na standartowym chlodzeniu 560/1150 sa moze jakies mody lub tez ine sposoby na zwiekszenie wydajnosci ??

slyszalem o modach ołowkowych ale nie wiem jak takie cos mam rozwiazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ty jestes normalny?...

:lol:

 

zacznijmy od poczatku...

1.ja jestem autorem topica LOL i autorem aukcji

1.na podanej aukcji jest zwykly GT z 2.0ns mem

2.jest to ta sama karta co w tym temacie

3.580/1280 podalem wartosci bez artefaktow...myslales ze na ustawieniach 627/1377 jest czysto? bravo....

 

zrozumiales? czy dokladniej wytlumaczyc?.... :unsure:

1318277[/snapback]

to znaczy, ze jesteś oszustem i tyle :)

 

w aukcji jak byk było napisane "extreme" a taki dopisek ma tylko karta Leadteka z ramami 1,6 ns .... dla mnie wniosek jest prosty: w aukcji był przekręt a jeśłi juzgo nie ma to znaczy, ze został jakoś edytowany opis :)

 

TAM JAK BYK BYŁO NAPISANE, ŻE KARTA JEST Z SERII EXTREME :)

 

 

podałeś ten link na 1 stronie odpowiadając na moje pytanie:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=119722

 

kierował on do tematu zatytuowanego: "Sprzedam - Leadtek Px6600gt Tdh Pci-e"

 

w którym był link do aukcji na ALLEGRO karty Leadteca w wersji Extreme (dopisek TDH - symbolizujący kartę EXTREME z ramami 1,6 ns)

 

dokładnie tej samej co tu: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15640

 

GeForce 6600GT Leadtek PX6600GT-TDH Extreme 128MB (128-bit) TV/DVI BOX

 

symbol "TDH" znajduje się tylko przy tej wersji karty,

 

są jeszcze karty TD z ramami 2.0 ns ale ty wyraźnie napisałeś w temacie: "TDH" więc nie chrzań i nie kłam, poprostu zamierzałeś kogoś oszukać :) a teraz udajesz cwaniaka :)

 

P.S. no wiem, że edytowałeś tamten temat o sprzedaży karty ale zapomniałeś o małej a ważnej rzeczy, żeby usunąć dopisek "TDH" :)

Edytowane przez Mr_Gizmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, ze jesteś oszustem i tyle :)

 

 

:blink: LOL, w dalszej czesci posta przekonasz sie, ze potrzeba jest Ci specjalistyczna pomoc lekarska:)

 

w aukcji jak byk było napisane "extreme" a taki dopisek ma tylko karta Leadteka z ramami 1,6 ns .... dla mnie wniosek jest prosty: w aukcji był przekręt a jeśłi juzgo nie ma to znaczy, ze został jakoś edytowany opis :)

 

TAM JAK BYK BYŁO NAPISANE, ŻE KARTA JEST Z SERII EXTREME :)

podałeś ten link na 1 stronie odpowiadając na moje pytanie:

 

masz link do aukcji:

1345273[/snapback]

 

szkoda gadac...TDH nie oznacza, ze jest to karta w wersji extreme...

sugerowales sie komputronikiem? bravo....na komputroniku jest blad w opisie...

sprawdz sobie strone producenta....

 

Winfast PX6600GT TDH 2ns

 

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/o...1&pronameid=147

 

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/i...600gt_tdh_1.jpg

 

Winfast PX6600GT TDH Extreme

 

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/o...1&pronameid=162

 

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/i...t_extreme_1.jpg

 

nie ma czegos takiego jak PX 6600GT TD

jest 6600 TD albo 6200 TD...

 

Glupio Ci teraz?...jestes typowymi lolkiem, ktoremu nawet nie chce sie sprawdzic strony producenta....dalsza rozmowa z Toba nie ma sensu...

 

EOT- sry za zasmiecanie, ale musze odpisac jak jakis lol bezpodstawnie nazywa mnie oszustem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Matiz

Nowy rekord na P4 :D

 

1 miesjce w tej kategorii :) Grafa taktowana jak na screenie.

 

Dołączona grafika

 

Matiz & DEVIL K-ce

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3831615

 

B)

 

@pcmax; Mało kręcona grafa i mało na procku. Ciulate stery. Zobacz ile my mamy na rdzeniu i pamięciach.

Edytowane przez Matiz_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulsy 10,8k  :D

Jazda  :blink:

Toście mnie troszku zmotywowali  :rolleyes:

1347945[/snapback]

Hehehe pamiętaj, że masz A64 a my P4. Jednakże w swojej kategorii będziemy 1 :D

 

To jeszcze jest bez moda na gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...