Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

porownalem sobie winde xp z 2k i stwierdzilem ze 2k jest wolnijeszy niesttey ni e moge tego udokumenntowac ale stwierdzilem taka roznice wiec musze zainstalowac xp i bede z wami walczyl ale w 2k5 bo tam jest najmniejsza roznica pomedzy procem A64 a bartonem bo w 2k1 i w 2k3 nie mam totalnie zadnych szans chyba zeebym mial karte z 256 szyna pamieci:) hehehe tak wiec pozostaje czekac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmmmmm ja mam extreme na PCI-Express na standardowym chłodzeniu najwiecej ile wyciągłem to 595/1200 później mi działa niestabilnie w 3dMarku 2003 mam 9300pnkt komp AMD64 3500+ Gigabyte nForce 4 Ultra i 2x256TwinMos postram sie zmienic chłodzenie na gpu i radiatory na pamięć a do i zwieksze przepustowość PCIE wtedy napisze ile sie dało ale sadze ze osiagi z topicu sa ostro naciągniete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak z lekkim opóźnieniem ale piszę. Wniku naszego nie udało się poprawić :-| karta po vgpu umarła ale spowrotem działa :-P jednakże z powodu temp. nie dało się przeskoczyć magicznego 640MHz na rdzeniu :(.

 

Do kolegi wyżej; chłopie na takim sprzęcie to spokojnie 10k się robi. Wyniki naciągnięte, imho :lol: jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zakupilem winchestera 3000+ oraz plyte gogabyte nforce 3 nie moglem 4 poniewaz mam karte agp! ale zzapowiada sie:) heheh narazie bawie sie w marku 2k1 i zobaczymy! mobilizacja na forum działa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze widzicie moj opis? dotyczacy 3dmarka 2k1? slabo co? ale to wsyztsko przez zasilke, a conajmniej tak mysle ze przez nia, poniewaz podkrecajac proca do 292fsb i karte do 590/1230 to automatycznie reset! tak wiec nie wiem za bardzo co teraz zrobic bo tyle kasy wpakowalem i teraz moj chieftec ktory nie jest modelem DF jest juz za slaby! kurcze! moze wy testowaliscie swoje karty w 2k1? co macie moze jakies linki spostzrezenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze widzicie moj opis? dotyczacy 3dmarka 2k1? slabo co? ale to wsyztsko przez zasilke, a conajmniej tak mysle ze przez nia, poniewaz podkrecajac proca do 292fsb i karte do 590/1230 to automatycznie reset! tak wiec nie wiem za bardzo co teraz zrobic bo tyle kasy wpakowalem i teraz moj chieftec ktory nie jest modelem DF jest juz za slaby! kurcze! moze wy testowaliscie swoje karty w 2k1? co macie moze jakies linki spostzrezenia?

1392237[/snapback]

pracuj pracuj ....

mój skromny

2001 na 6600GT

 

niestety GF4 a 6600GT maja inny rozstaw dziur i atira na razie nie pasi :/

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First things first - gratulacje dla RaKLeZ za piękne OC :)

 

Wypada się też pochwalić :) Najpirw sprzęt:

A64 3000+ 1800@2250 (9x250)

RAM A-Data DRR600 2x512 @250 2,5-3-3-6 1T

Leadtec 6600GT Extreme 580/1260 (tylko zegary podnisione, bez innych modów, stery 71.84 też bez poprawek)

Oczywiście na tak marnych zegrach jadę cały czas

 

Wyniki:

3D M01 - 20888

3D N03 - 9420

3D M05 - 4180

 

Wyniki ogranicza mi proc (nie chce się dalej kręcić) i chłodznie karty. Właśnie zakładam Tweakmonstery na pamięci więc może pójdą więcej :) No i muszę jeszcze przesmarować AS5 fabryczny cooler o mam wrażeni że coś jest ni tak - grzej się o 82-85 i zaczynają się zwiechy. Hehe do ekstremalnego i tak przyjdzie teraz poczekać do zimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek ale ze mna pojechałeś kurcze!! jaka masz zasiłke? niesamowita ilosc pkt jak na 6600gt, ale miales znacznie szybszego porca, pamieci i timingi , no i szybsza karte:D czyli wsyztsko lepsze miales hehe to co ja sie dziwie ale zobaczysz kiedys bede mial wiekszy wynik (jak bede mial lepszy zaislacz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek ale ze mna pojechałeś kurcze!! jaka masz zasiłke? niesamowita ilosc pkt jak na 6600gt, ale miales znacznie szybszego porca, pamieci i timingi , no i szybsza karte:D czyli wsyztsko lepsze miales hehe to co ja sie dziwie ale zobaczysz kiedys bede mial wiekszy wynik (jak bede mial lepszy zaislacz)

1395078[/snapback]

 

stary dobry Antec True Control 550W zmodowane wszystkie 3 linie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze taka bajeczka! kurcze! to sie nazywa sprzet! ja moge o takim pomazyc mam zaledwie 17 lat i bark stalych dochodow i zbieram na prawojazdy, i najlrepsze jest to za rodzice nie dolozycli mi nawet 1gr! serialka moze mi nie wierzycie ale tak jest! staram sie jak moge.

Czy oplaca sie podnosic napiecie agp? bo nie wiem czy warto? macie jakas roznice w mozliwosciach OC?

tylko yotomeczek lecial 2k1?? co z wami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM - ja przez weekend się pomęcze z markami - jak narazie na P4 i MSI 6600GT mam :

 

2k1 - 23,5k

2k3 - 10,6k

2k5 - 4,5k

 

ale jeszcze powalczę jak zmienie chłodzonko i pobawie się sterami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,super Yotomeczek

a propos na tym demku:

 

DX9 Real-Time High-Dynamic Range Image-Based Lighting

Version 1.2

chyba najłatwiej wyłapać arty pochodzace od rdzenia.Normalnie przy smarkach 2K1,2K3 i 2K5 zero kaszy przy rdzeniu 620 a na tym już przy 595Mhz małe klocki tu i tam........

http://www.daionet.gr.jp/~masa/archives/rthdribl_1_2.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam :)

 

Mam pytanko - bo wymeczylem dobry wynik w kategorii P4/6600GT w 3DM03 i cholera nie mogę dać Published - nie wiem cemu - na 5 testów które miałem online tylko jeden mogłem dać Published - ofkoz wiem, że jednocześnie może być jeden wystawiony :P

 

Wynik to...

 

10820 pkt :D

 

+ 1 pkt w stosunku do rekordu Devilka i Matiza :D

 

będe walczył dalej :P może przekroczę 11k :D BTW w jakim progsie można ustawić taktowanie pamięci powyżej 1,3 GHz bez testowania, bo w sterach wyrzuca mnie już przy 1,31 GHz a pamiątk na 1,33 GHz ustawione z Power Stripa nie walą artów :P Pamiątki 2 ns :D

 

 

 

UPDATE:

 

kilka moich wyników :)

 

3DM2k1 - kategoria P4 + GF6600GT - 23,819 (rekordowy wynik - 23,216 :) )

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8544031

 

 

3DM03 - kategoria P4 + GF6600GT + FM Approved Drivers - 10,813 (rekordowy wynik 10,622 :) )

Dołączona grafika

 

 

3DM03 - kategoria P4 + GF6600GT + All Drivers - 10,820 (rekordowy wynik 10,819 :) )

Dołączona grafika

 

 

3DM05 - kategoria P4 + GF6600GT + FM Approved Drivers - 4,508 (rekordowy wynik 4,278 pkt :) )

Dołączona grafika

 

 

Więc niech mi ktoś pomoże zrobić tak, abym mógł dać Published :D

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie WC na grafe wpadło i są efekty :

 

1407966[/snapback]

 

naprawdę fajny wyniczek :D gratulacje, ale powiedz mi czy te marki przekładają się w grach, zrób testy np. w doom3, farcry, halflife2 i ut2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę fajny wyniczek :D  gratulacje, ale powiedz mi czy te marki przekładają się w grach, zrób testy np. w doom3, farcry, halflife2 i ut2004

1408192[/snapback]

Odkąd rozstałem się z X800XT PE nie giercuje

A 6600GT raczej nie pociągnie wysokich rozdziałek (a na 22" wole pixelozy nie oglądać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, dawno mnie tu nie było i proszę takie wyniczki :) Chłopcy z P4 mają

grafy na PCI Express więc wiecej na ramie mogą ( ponad 1300MHz ) ale wyniki jak na takie sprzęty i tak macie niskie bo 10800 to się robi na i856PE i 6600GT na AGP tak jak ja i Matiz.

 

Yotomeczek Twoje wyniki są bardzo dobre; A64 robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...