Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

a ja poczekam z wyniokami jak bedzie snieg na dworze heheheh teraz jest bardzo ciepelko w domciu:D ale co tam kazde warunki sa dobre aby powalczyc z swoim wynikiem jak i z innymi:D kocham takie zabawy! dlatego kocham buszowac po forum tweaka bo narazie tutaj w sumie widze takie rywalizacje na pclabie malo madrych loodzi a na pcarenie w sumie tez ich braknie.

potrzebuje malej porady dotyczacej konfiguracji sprzetu wzgedem 3dmarkow

mam sprzet jak w opisie i sie zastanawiam czy walnac wyzsze fsb np 290 i ramy 166 i dac cl3 czy pamiatki walnac 133 i cl2,5 w sumie nie wiem jak bedziue lepiej jakie sa wasze doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chyba jzu nie bede wypowiadal! o rany przeciez to jest jakis cud!!!!

Taktowania 682/1360 a proc 2902mhz! ale widzicie takie jest WC:D heheh a wlasnie jakie masz napiecia na karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam taka sama karte jak yotomeczek ale ja mam na AGP. ale chyba przeciez biosem mozna regulowac chyba do 1,7V a duza roznica jest w mozliwociach OC przed modem i po?

Misteroadster ma fajne taktowania - 699/1424 - macie jego link do orba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam taka sama karte jak yotomeczek ale ja mam na AGP. ale chyba przeciez biosem mozna regulowac chyba do 1,7V a duza roznica jest w mozliwociach OC przed modem i po?

Misteroadster ma fajne taktowania - 699/1424  - macie jego link do orba?

1411050[/snapback]

 

Orb

Misteroadster 2003 @ 699/1424

KOlo miał "6600GT Gigabyte uses Samsung 1.6ns chips"

lutowany Vmod 6600gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo kurcze chlodzenie tu jest fuuuuuuuuuuulllllll wypasiuk! link: http://www.vr-zone.com.sg/Shamino/6600gt/hsf4.JPG no i 658/1375 to sliczny wynik ale na takim chlodzeniu to nic dziwnego tak wykrecona karta byla chlodzniejsza o 8C niz poprzednie ich testy!

ps. skad oni wytrzasneli taki radiator??? no i jeszce jaki wicher na niego!

 

jestem pelen podziwu za to co zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamujesz mnie! juz mi sie nie che robic tych 3dmarkow! nie nie to byl oczywiscie zart

663/1350 i 11412 pkt niesamowity wynik i hgratuluje ja do takiego moze nie dojde ale bede sie kulal cos miedzy 10k:D mam taka nadzieje

dlaczego spowolniles proca do 2861 MHz ja miales jzu ponad 2,9Ghz

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamujesz mnie! juz mi sie nie che robic tych 3dmarkow! nie nie to byl oczywiscie zart

663/1350 i 11412 pkt niesamowity wynik i hgratuluje ja do takiego moze nie dojde ale bede sie kulal cos miedzy 10k:D mam taka nadzieje

dlaczego spowolniles proca do 2861 MHz ja miales jzu ponad 2,9Ghz

1413494[/snapback]

2,9Ghz było w 2001

2003 coś nie za bardzo kce >2,86GHz może przez bios 414-3

Jeżeli chodzi o MHz grafy to marki przelatuje nawet w okolicach 680/1400 ale wyniki siadają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie nakaszaniło?W kazdej grze mialem arty,czyscilem drivercleanerem i tez nie pomagało i jak narazie jestem po formacie i gra muzyka.Hmmm dziwne to wszystko.

a cha mialem pad zasilatorni wiec tam moze byl problem .Na nowej z 2 liniami 15A i 18A jest bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany:

w zakładce zmiana częst. odświeżania zawsze nastawiam na 75Hz(taki monitor) no i po wprowadzeniu wymuszonej częst. 3DM2K1 zwalnia niemiłosiernie.......kicha.Na ATI nie bylo problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciagnalem max 4295 na AC, Galaxy 6600GTt 600/1200 niedlugo wrzuce abadona na GPU to zobaczymy czy cos da, ogolnie teraz dmucha na boku wentylator 92mm, temperatura w spoczunku 38-39* Zaraz powojuje jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcmax

cos mam nie tak po instalacji XP z SP2(najpewniej).Problem występuje tylko w 3DM2K1,w innych normalnie.Pewnie Patcha nowszego trzeba by ale juz nie mam ochoty na download .;-)

p.s.

binek bez VgpuMODA za duzo nie wyciszniesz.U mnie siedzi woda (ok 44C)i po przekroczeniu 610MHz cuda@wianki

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ten sp 2 to jedna z wiekszych porazek! duzop niedociagniec!

jakie teraz sa najpesze stery do 3dmarka 2005?

 

ps. kurcze jakos nie moge sie zabrac do testow mojego leadteka pioniewaz ostatnio naopsialem recke gecube 9550GT a teraz sobie przywloklem nowiutenkiegiego powercolor'a 9250:D chce sie pobawic bo na forum jest rywalizacja na podbnych kartach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...