Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu Żuraw w reprezentacji czuje się mega gwiazdą i on nie musi nic. Dał temu przykład kilkoma wywiadami i wypowiedziami już nawet przed MŚ.

:mur:

Ja mam inna teorie. ;) W Celtiku ma kto dograc mu pileczke, a w reprezentacji brak takich zawodnikow. :-| Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) zezwoliła włoskiemu klubowi ACMilan na grę w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Mediolański klub uwikłany był w aferę korupcyjną we włoskim futbolu.

 

Laczymy sie wszyscy razem w wielkiej radosci i szczesciu! Milan w LM!

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha właśnie oglądałem wiadomości na polsacie... pokazywali mecze Polaków w zagranicznych klubach ostatniej kolejki... i.... Mecz South. z Rasiakiem 2 Liga angielska :D Powiem na początku, że wynik był 2:2. A teraz do rzeczy...

 

Dziennikarz mówi:

""Rasiak asystował w drugim golu"...

 

Leci video, więc oglądam tą wspaniałą asystę...

 

Rasiak dostaje na 16m piłkę, odwrócony tyłem do bramki. Odbiera piłkę tak zagubiony, że nie wie co robić, jeszcze mu odskoczyła.. Podbiega kolega i zabiera piłkę Rasiakowi... Rasiak nie wie co się dzieje... A kolega z drużyny, który zabrał mu piłkę strzela gola !

 

To była ASYSTA Rasiaka... hahahahahha ;]]]]]]]]]]] Oglądajcie wiadomości może pokażą :D Płakałem ze śmiechu...

 

P.S. wrzuciłem tutaj, bo nie wiedziałem gdzie ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kim grają ? :unsure:

Dzis czeka ich trudniejszy przeciwnik niz listonosze,bo beda miec doczynienia z druzyna piekarzy i pracownikow biedronki. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Hahaha, tradycyjnie Legia popłynie. To jest tak durny zespół, że szok, nie reprezentują kompletnie nic ze sobą, z takim graniem to do polskiej okręgówki piłki podawać. Myślą, że jak ich "żydki" (celowo małą) z ITI będą sponsorować za marne grosze to będą mistrzami LM, a tu jest inaczej.

Takie są efekty, jak treningi są do niczego, piłkarze więcej balują niż grają, a w polskiej piłce większość akcji kończy się kosą, bo u nas piłka techniczna rzecz jasna istnieć nie może heh...

 

Szkoda, że młodym nie dają szans, kocham piłkę nożną, ale wolę sam grać, jak już oglądać to konkretną, a nie w polskim wykonaniu, bo to co oni wyprawiają to wola o pomstę do nieba. Budżety się nie liczą, kasa nie gra, a zawodnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szachtar też gra padakę. Nie ważne, kto awansuje. Tak czy siak będą outsiderami w LM.

Nie wspomnę o tym [ciach!]lonym drukarzu.

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia Legia, nie ma i nie bylo i nie bedzie na co liczyc ;)

 

O 20:40 na polsat sport mial leciec meczyk Milanu z Crvena Zvezda. Wie kots jaki wynik, albo ktos ogladal?

Jest 1:0 dla Milanu (63 minuta meczu). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, tradycyjnie Legia popłynie.

A to jest taka tradycja, hmm czemu ja nic nie wiem?

 

 

To jest tak durny zespół, że szok,

uhh nie napinaj sie tak

 

 

nie reprezentują kompletnie nic ze sobą

 

aktualnie najlepszy polski zespol, czy ci sie to podoba, czy nie.

 

 

Myślą, że jak ich "żydki" (celowo małą) z ITI będą sponsorować za marne grosze to będą mistrzami LM,

skad wiesz ze tak mysla? Pieprzysz zwyczajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Sam jestem kibicem (L)egii, ale trzeba przyznac, że po prostu dali [gluteus maximus] dzisiaj. Nie będę oceniał pracy sędziego (która też była do [gluteus maximus]), bo powinni coś strzelic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

A to jest taka tradycja, hmm czemu ja nic nie wiem?

uhh nie napinaj sie tak

aktualnie najlepszy polski zespol, czy ci sie to podoba, czy nie.

skad wiesz ze tak mysla? Pieprzysz zwyczajnie.

Tradycja jest taka, że polski zespół nie awansuje do LM, bo jest za słaby, nie ma ambicji!

 

Najlepszy? No i co z tego? Ja nie oglądam polskiej ligii, bo bym dostał jaskry od tej pseudo gry.

Sorry, ale co do ostatniego to już tak jest, że takie betonowe mieszczuchy mają się za Bóg wie kogo.

 

Dajcie spokój. Sam jestem kibicem (L)egii, ale trzeba przyznac, że po prostu dali [gluteus maximus] dzisiaj. Nie będę oceniał pracy sędziego (która też była do [gluteus maximus]), bo powinni coś strzelic

Sorry, ale co to za zespół, który patrzy tylko na błędy sędziego? To nie jest wymówka! Zespół musi się liczyć z ewentualnymi błędami arbitra w każdym meczu i musi sam strzelać bramkę, a nie bronić się a'la obrona Częstochowy cały mecz, po czym w gazetach czytam, że sędzia zrobił wynik - jak zrobił, jak oni nic nie wypracowali jego mać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajnie. Z tego co mówisz, wynika, że każda drużyna powinna liczyc się z błędami sędziego. Jeśli tak, to po cholerę on tam jest ?

Wracając do meczu. Zapewne takie były założenia przed meczem - na zero z tyłu i ewentualnie coś strzelic. I gdyby nie sędzia ten plan udałoby się zrealizowac. A tak znając życie Szachtar zagra wiele bardziej defensywnie niż w I meczu i Legia będzie musiała atakowac pozycyjnie, co jak wiadomo nie jest mocną stroną polskich drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Baaardzo fajnie. Z tego co mówisz, wynika, że każda drużyna powinna liczyc się z błędami sędziego. Jeśli tak, to po cholerę on tam jest ?

Wracając do meczu. Zapewne takie były założenia przed meczem - na zero z tyłu i ewentualnie coś strzelic. I gdyby nie sędzia ten plan udałoby się zrealizowac. A tak znając życie Szachtar zagra wiele bardziej defensywnie niż w I meczu i Legia będzie musiała atakowac pozycyjnie, co jak wiadomo nie jest mocną stroną polskich drużyn.

Co poradzisz? Kamery trzeba wprowadzić, wtedy masz pewny wynik, nie ma prawa na przekręt, bo jest udokumentowane wszystko.

Ja się dziwię Wdowczykowi, bo taktyki na Legię to on nie ułoży, bo jego piłkarze nie znają tego słowa.

 

Jaki plan by się udało zrealizować? Czy ty nie rozumiesz, że zespół, który gra, by zremisować lub nie przegrać to nie zespół piłkarski? Co to za piłka, jak wszystkie mecze trzeba się bronić, zero ofensywy? Sorry, ale rozwiązanie typu: kupujemy Brazylijczyków i wygramy mija się z celem, bo niedość, że oni są albo z łapanki na plaży, albo z ligii 20 brazylijskiej :lol2: u nas w Polsce nikt nie ćwiczy techniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj tylko druga polowe meczu Szachtar - Legia i imo nasza druzyna nie spisywala sie tak zle. Mieli kilka naprawde dobrych i przemyslanych akcji. Co prawda Szachtar mial ich wiecej, ale nie bylo to starcie Goliata z Dawidem. ;) W rewanzu wszystko jeszcze mozliwe, wynik 1:0 w pierwszym meczu dla Szachtara niczego nie przesadza, a Legia potrafi grac i u siebie moze ta strate odrobic. Co do Brazylijczykow to ci z Legii sa w miare dobrzy i z powodzeniem mogliby grac w 1 lidze brazyliskiej, inaczej sprawa wyglada z Brazylijczykami z Pogoni (tu widac, ze sa z 'lapanki').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Karny z kapelusza i nie ma co mówić, po grze Szachtaru w lidze spodziewałem sie pogromu, ale to było 1:0 tylko i aż 1:0. Legia miała sytuacje i to nie jedną tak samo Szachtar. Gdyby nie Fabiański Legia przegrała by dużo wyżej. Ale zastanawia mnie to co zrobił Włodarczyk nie trafiając w piłkę :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Karny z kapelusza i nie ma co mówić, po grze Szachtaru w lidze spodziewałem sie pogromu, ale to było 1:0 tylko i aż 1:0. Legia miała sytuacje i to nie jedną tak samo Szachtar. Gdyby nie Fabiański Legia przegrała by dużo wyżej. Ale zastanawia mnie to co zrobił Włodarczyk nie trafiając w piłkę :huh:

Pogromu? Przecież ostatnio Szachtar wygrał 5:0 z Metalurgiem i grał bardzo dobrą piłkę, to są 2 klasy wyżej od Legii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...