Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

2pac na 99% nie żyje i błagam nie podawajcie żadnych linków do teori i dowodów, też ostatnio myślałem nad tym i jeśłi On naprawde upozorował swoją śmierc to napewno nie chce żebyśmy mu przeszkadzali, wiec dla mnie nie żyje, ale nadal słucham jego piosenek bo był zarabistym raperem i go uwielbiam.

rofl :lol:

 

 

EDIT

No dobra sry, ale nie moge wytrzymac jak ktos tak prostego zartu nie rozumie i przytacza jakies teorie spiskowe...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl :lol:

1398548[/snapback]

Przytocze coś:

9. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum.

i:

6. Posty niewnoszące nic do dyskusji

( regulamin II-9) -> 10% +3 dni ZPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1407231[/snapback]

 

Słuchaj fajna wypowiedz i calkiem logiczna ale prawda jest tak ze 2Pac jest przez wszystkich za prawdziwa ikone Rapu (cos jak Presley dla rock'n'rolla). I raczej nie mogł powiedziec inaczej bo uznane było by to za cherezje. A swoja droga to czy 50cent tak mysli czy powiedzial to po publike wie tylko on i jego najblizsi wspolpracownicy. Ale jesli to sa rzeczywiscie jego poglady to fajnie ze tak uwaza.

 

Swoja droga 50 ciekawie to ujal "'Pac was more of a poet than a rapper. You can always tell when you're hearing Tupac verse." ten wersik bardzo mi sie spodobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

no wiesz, juz za samą wypowiedz ma +, bo czy on tak naprawde myśli czy nie to jego wypowiedź mi się podoba, przecież jeśli by mówił pod publike to mógł powiedziec "no 2pac byl swietnym rapperem, robil dobrą muze blablabla". Pozatym także najbardziej mi się podoba Hail Mary i ogólnie 7days theory jest wyrąbaną płytką, najlepszą jaka slyszalem w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał spinnera na butach?

Cos ala to:

 

...

1408379[/snapback]

nei to ;]

 

miał wbudowane na zewn. częsci buta na wysokości kostki

 

a tak apropo reeboków, mój znajomy chce sobie kupić buty G-Unit :lol: i ma o wyboru Wawę i Białystok, orientuje się ktoś w jakim sklepie i gdzie może je znaleźć ?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo tak pol zartem :wink: Patrzyles chociaz na cene ?

 

PS. Z tym PS2 troche przesadziles :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ci 10 latkowie czy jak ??

zassysam ^^

 

edit:

OMG....

już mam te CD...

"Ale narazie zajmuje sie hardkorem"

Eloo Błażej w stylu arenBiii, do ciebie śpiewam.."

ale język dobrali już w miarę [; no i te rymy o szkole i te flow ;]

Hardkor i tyle...

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć polecie mi jakies fajnie optymistyczne kawałeczki do posłuchania w piękny słoneczny wiosenny poranek. chodzi mi o produkcje z tzw piszczałkami ala nuthin but a g thing, gin and juice snoopaitp o takie klimaty mi chodzi pozytywnie nastawiające a w szczególności acz nie koniecznie 2 paca bo dzis mi sie wszystkie mp3 z nim skasowały :mur: a nie pamietam tytułow tylko numery w pozytywnym klimacie. dzięki pzdr

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć polecie mi jakies fajnie optymistyczne kawałeczki do posłuchania w piękny słoneczny wiosenny poranek. hodzi mi o produkcje z tzw piszczałkami ala nuthin but a g thing, gin and juice snoopaitp o takie klimaty mi chodzi pozytywnie nastawiające a w szczególności acz nie koniecznie 2 paca bo dzis mi sie wszystkie mp3 z nim skasowały :mur: a nie pamietam tytułow tylko numery w pozytywnym klimacie. dzięki pzdr

FORTY4 - [Whoa WM-2: 2003] A Pitcher Of Love

Promoe - [The Long Distance Runner] These Walls Don't Lie ("parapapapapam" no nie moge, sama mi sie morda usmiecha przy tym :D)

Promoe - [The Long Distance Runner] A Likkle Supm Supm (tez dobre [; )

Dilated Peoples - [Neighborhood Watch] This Way

Lyrics Born - [Later that Day] Callin Out

Dynas - [Preemptive Hype Vol. 2.5] Blame Game (Produced By 9th Wonder)

The Foreign Exchange - [Connected] Nic's Groove ft. Big Pooh

Freestyle - [Etched in Stone] Can't Let You Go

RJD2 - Let The Good Times Roll Part 1 i Part 2

The Roots - [Do You Want More] Datskat

Danger Mouse & Jemini - [Ghetto Pop Life] The Only One

Murs - [....The End Of The Beginning] 18 with a Bullet (remix)

Aceyalone, Mikah 9, & Abstract Rude - Still Rappin'

Rhymefest - [Eastern Conference All Stars 4] Breakdance

Masta Ace - [A Long Hot Summer] Good Ol Love

Hieroglyphics - [Full Circle] Halo

 

Starczy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nei więcej proszę :D trochę będzie do obczajenia chodzi mi raczej o starzy hip-hop z piszczałkami lub coś w stylu busta rhymes it's a party i tak dalej a w szczególności 2paca kawałki, jakis taki kawałek był coś o jeździe samochodem po cali czy coś.

 

 

edit- nie zrozumielismy się mi chodzi o pozytywny hip-hop z piszczałkami głównie z zachodniego wybrzeza z lat na oko 90-98 zanim zapanowało moda na mroczny twardy hh a nie o kawałki wspólczesne jan d.p-this way anyway thx pisszczałkijak np stary dr. dre - let me ride czy 2pac- only good can judge me itp. pzdr

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowego Looptroopa, od poczatku bylo wiadomo ze bedzie o wiele bardziej lajtowy niz np "Three Sick Steez" ;) , ale po pierwszym przesluchaniu nie jest tak zle. Szybsze utwory tez sa [; , trzeba jeszcze pare razy przesluchac to moze dam jakas ocene [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowego Looptroopa, od poczatku bylo wiadomo ze bedzie o wiele bardziej lajtowy niz np "Three Sick Steez" ;) , ale po pierwszym przesluchaniu nie jest tak zle. Szybsze utwory tez sa [; , trzeba jeszcze pare razy przesluchac to moze dam jakas ocene [;

1414537[/snapback]

Mamy, mamy... ale troche sie rozczarowalem. Moze nie jest to kompletna klapa ale po tym jak usyszalem promo spodziewalem sie czegos wiecej. Z tych bardziej swiezych produkcji zdecydowanie milej slucha mi sie "Children of Possibility" One Self'a (DJ Vadima) czy chocby kolejnym wysmienitych produkcji madliba w "MED - Push Comes to Shove"

 

PS. Afrika Bambaataa

 

13.05 Warszawa , klub "CDQ"

14.05 Sopot, klub "Sfinks"

15.05 Wrocławiu, "WZ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey slyszeliscie moze kawalek Snoop Dogg ft. Justin Timberlake - Signs ?? Mi sie podoba i teledysk tez wymiata :D Jakie sa waze opinie ?

1439219[/snapback]

ta fajne dance z tego wyszło... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta płyta to conajmniej gejada [;

jeszcze jak słysze jak timberlake piszczy jakby mu cos snoop doog robił to wymiękam,

ogólnie ostatnio na vivie jest jakas moda na piskiliwych pedauków. kto ogląda vive ten wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja na szczescie :P posiadam tylko 4 programy w tv i do mojego mozgu nie dochodzi ta super gangsta mjuzikk a moja playlista z winampa to w 90% pan z avataru ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na szczescie :P posiadam tylko 4 programy w tv i do mojego mozgu nie dochodzi ta super gangsta mjuzikk a moja playlista z winampa to w 90% pan z avataru ^^

no to strasznie szerokie horyzonty masz... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...