Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

ta, i jeszcze szkoda, ze to damskie buty ;)

Puma Ferrari part II ;]

 

No żeś wybrał sobie buty. Powiem jedno: miód. Uwielbiam takie buty,sam kolor jest niezły. Ja kupiłem jakieś za 99 zeta w Deichmann'ie, które wyglądają dość podobnie ,ale jakość pewnie już nie ta sama. No ale nie mogłem wydać więcej, bo wybuliłem się na te NIKE Air ARTICULATE II ;)

Juz mialem ja kupowac - ale nubuk jest podobno straszny do utrzymania w czystsci - wiec zrezygnowalem...

Musze podobne znalezc tylko ze skory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te lacoste sznurowanie sa miodzio....!! teraz chodzę w adidasach goodyear'ach w tym nowszym modelu bialo czerwone (nie moge znalezc fotek na allegro nie ma) w nike articalculate 2 czarnych i w jakis pumach ktore jako jedne z okolo 10 modeli nie maja damskiego/pedalskiego kroju ;p jak znajde chwilke to zrobie fotki;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lacosty są takie.... niemęskie? Chociaż taki lekki sportowy styl jest ostatnio modny, ale jakoś tego nie trawie osobiście. A poziom wykonania Lacoste i materiałów to faktycznie trochę inna półka ;) Perfumy mają nawet, nawet... dla golfiarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie, ze tak jest. W końcu to Lacoste, a nie jakiś polski syf za 49zł. To co napisałem, tobył tylko żart. ;-) Peace.

 

Domyślam sie, że tak jest. W końcu to Lacoste, a nie jakiś polski syf za 49zł. To co napisałem, to był tylko żart. ;-) Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...