Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

costi daruj ale jeszcze musze powiedziec, ze kwestia odpalania kopi bezpieczenstwa na xbox360 to tylko teoria. No bo wlasnie... ingeruje sie w firmware a jak konsola padnie (a padaja przeciez moze nie jak muchy ale padaja) t wyzucenie w bloto 1400zl to troche szkoda. Wiec jak bym sie decydowal na x-boxa360 to napewno nie nastawial bym sie na piracenie - no - i prosze, wyszlo edukacyjnie ;)

Kupujesz core w promocji i przerzucasz wszystko z premium i masz dalej premium, tylko z innym faceplate'm ;) Premiuma sprzedajesz na czesci i pol core'a Ci sie zwroci ;p Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ale zgodzisz sie ze na klocku nie ma w co grac puki co. 2 krotkie gry nie wystarcza, nawet multi by mi sie przezaro szybko. (pomijajac to ze bardziej gustuje w dobnym sp ale to juz inna sprawa)

skoro gustujesz w dobrym SP to zainteresuj sie PS2 ;)

a tak na powaznie - to sa jeszcze jakies dobre gry SP na PC? pomijajac Gothica 3 (z tego co czytam, to niegrywalnego nawet na sprzecie znacznie powyzej Twego budzetu) i Obliviona (ktory na XO rozni sie tym, ze zamiast siedziec i 2 tygodnie instalowac mody, po prostu grasz. to samo z innymi grami. a do Twej listy dwoch gier, dorzucilbym Dead Rising.

R6 jest niemal niegrywalny. SC:DA tak samo. obie gry na XO smigaja bez najmniejszych problemow. gry sa drogie? odsprzedajesz jedna na allegro, dokladasz 20-30 PLN i masz nowa. w przeciwienstwie do gier piecowych - gry na XO az tak na wartosci nie traca. zreszta rob jak chcesz :)

tylko zebys potem nie zalowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

skoro gustujesz w dobrym SP to zainteresuj sie PS2 ;)

;)

a tak na powaznie - to sa jeszcze jakies dobre gry SP na PC? pomijajac Gothica 3 (z tego co czytam, to niegrywalnego nawet na sprzecie znacznie powyzej Twego budzetu) i Obliviona (ktory na XO rozni sie tym, ze zamiast siedziec i 2 tygodnie instalowac mody, po prostu grasz. to samo z innymi grami. a do Twej listy dwoch gier, dorzucilbym Dead Rising.

uuuuu :wink: tutaj pojechales po bandzie ;) Gry na PC dla singla? Chyb nie grasz w przygodowki i RPG... i w poprzednie czesci splintera Age Of Empires, seria SWAT, OMG przeciez dobrych gier na PC jest cale morze. Nie samymi FPS czlowiek zyje. Pzygodowek i RPG na klocka360 nie ma (Oblivion jest beznadziejny bez modow - pisze to ja - zwolennik Obliviona z wygranymi....hm 800 godzinami?)

R6 jest niemal niegrywalny. SC:DA tak samo.

Na karcie za 600 owszem grywalny. Wymieniles raptem ostatnie gry na klocka (bo wiecej nie ma) A nie zwrociles uwagi ze cala serie zarowno pierszej jak i drugiej gry ktora ma sie bardzo dobrze na PC a na klocka360 wyszly tyko ostatnie czesci. Caly czas podkrslam to ze x-box360 ma bardzo uboga biblioteke gier.

gry sa drogie? odsprzedajesz jedna na allegro, dokladasz 20-30 PLN i masz nowa. w przeciwienstwie do gier piecowych - gry na XO az tak na wartosci nie traca. zreszta rob jak chcesz :)

tylko zebys potem nie zalowal ;)

To prawda tak robi wiele osob i mozna rzeczywiscie tak zaosczedzic troche grosza. Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

uuuuu :wink: tutaj pojechales po bandzie ;) Gry na PC dla singla? Chyb nie grasz w przygodowki i RPG...

wprost uwielbiam przygodowki. i w jedyna fajna jaka wyszla ostatnio, czyli Sam & Max Hit Freelance Police to na bank zagrasz na lapku. Fahrenheit juz zostal dodany do listy BC dla XO.

 

i w poprzednie czesci splintera Age Of Empires, seria SWAT, OMG przeciez dobrych gier na PC jest cale morze. Nie samymi FPS czlowiek zyje. Pzygodowek i RPG na klocka360 nie ma (Oblivion jest beznadziejny bez modow - pisze to ja - zwolennik Obliviona z wygranymi....hm 800 godzinami?)

co kto lubi - ja nie lubie grzebac i sciagac gigowe poprawki i mody ;)

wszystkie poprzednie Splintery byly na pierwszym klocku i ZTCW to na XO dzialaja bez problemow. na XO jest Blue Dragon - choc nie wiem, czy lubisz jRPG.

gatunek przygodowek na PC zdycha. Fahrenheit to konwersja z PS2. Sam & Max dzialaja na zintegrowanych grafach. o czyms zapomnialem? ;) aaaa... Myst - Myst dziala na kartach z DX8.

 

Na karcie za 600 owszem grywalny. Wymieniles raptem ostatnie gry na klocka (bo wiecej nie ma) A nie zwrociles uwagi ze cala serie zarowno pierszej jak i drugiej gry ktora ma sie bardzo dobrze na PC a na klocka360 wyszly tyko ostatnie czesci. Caly czas podkrslam to ze x-box360 ma bardzo uboga biblioteke gier.

dlatego polecilem PS2 - OGROMNA biblioteka gier i nadal IMO nienajgorsza grafika - choc szejderow bym sie nie spodziewal.

wszystko sprowadza sie do tego, co masz w lapku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Ale mi chodzilo o x-boxa360. Ja wiem ze lekarstwem na wszystko jest posiadanie wszyskich konsol. Troche zle mnie zrozumiales. Z tymi grami na pierwszego klocka podeszles do mnie jak do wroga konsol i zwolennika PC. Ze generalnie to na pierwsego iksa sa splintery a na ps2 jest jeszcze cos.... Tylko ze jak nie mam iksa i nie zamierzam kupowac 2 czy 3 konsol ;) Narazie sie zastanawiam nad jedna :-)

I zgadza sie na lapie gram w przygodowki. Ostanio w tajne akta tunguska, czy paradise. O takich przygodowkach mowilem :-)

Generalnie nad ps2 czy klockiem pierwszym sie nawet nie zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gatunek przygodowek na PC zdycha.

Tu muszę się wtrącić, bo to bzdura, slogan powtarzany od ładnych paru lat przez mnóstwo osób nie siedzących w temacie.

 

Już dawno nie wychodziło tyle przygodówek na PC co teraz, tyle że większość z nich to produkcje niskobudżetowe, dlatego o nich cicho. Zajrzyj sobie na jakiś portal o przygodówkach i zobacz ile tytułów wyszło w ostatnim czasie, a ile jest w planach. To ma być wymieranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obliviona (ktory na XO rozni sie tym, ze zamiast siedziec i 2 tygodnie instalowac mody, po prostu grasz.

Zauwaz ze na X0 jest dostepna GOLA wersja Obliviona, bez modow. Wiec jezeli juz mamy byc dokladni porownujac obydwie platformy to na pc tez nie trzeba instalowac modow(ktore diametralnie zmieniaja gre i podnosza jej grywalnosc tak btw)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Zauwaz ze na X0 jest dostepna GOLA wersja Obliviona, bez modow. Wiec jezeli juz mamy byc dokladni porownujac obydwie platformy to na pc tez nie trzeba instalowac modow(ktore diametralnie zmieniaja gre i podnosza jej grywalnosc tak btw)...

tak, ale posiadacz przecietnego PC zanim zacznie grac w to z przyjemnoscia to spedzi 3 dni na konfigurowaniu ustawien gry. nie mowie o posiadaczach 8800, zeby nie bylo.

 

Zebius:

Już dawno nie wychodziło tyle przygodówek na PC co teraz, tyle że większość z nich to produkcje niskobudżetowe

i jakosciowo adekwatne do budzetu. gdzie czasy Monkey Islandow, Indian Jonesow, nawet Larrych pierwszych? nie wspominajac o cudownych ... Questach. nawet zadnego godnego nastepy Teenagenta nie uswiadczysz...

zeby nie bylo - na konsolach nie jest lepiej.

 

zakapturzony:

Ale mi chodzilo o x-boxa360. Ja wiem ze lekarstwem na wszystko jest posiadanie wszyskich konsol. Troche zle mnie zrozumiales. Z tymi grami na pierwszego klocka podeszles do mnie jak do wroga konsol i zwolennika PC.

BC to Backward Compatibility i oznacza kompatybilnosc wsteczna. na XBoxie 360 odpalisz wiekszosc znanych hitow z pierwszego XBoxa. piszac o Splinterach wlasnie BC mialem na mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego, ze cwaniakow jest masa, a zwlaszcza w krajach trzeciego swiata

Phi nie badz smieszny.

twoj trolowaty i ironiczny sposob wypowiedzi "no przeciez taka bogata firma i jeszcze problemy robi." moze sie rownac najwyzej z dyskusja 15 latka na klatce z kolegami,

Czyli z toba??

a do tego dobijaja mnie twoje komentarze na temat newsow ktorych nawet nie potrafisz przeczytac, no i te juz slawne 2-3 konsole przypadajace na jednego usera po wymianie gwarancyjnej wliczajace sie w liczbe wszystkich sprzedanych konsol :lol:

Ale ty juz sie powtarzasz. Geba nie boli??

Poza tym daj mi wyrazny dowod, ze tak nie jest.

Jejku az zal sie robi, kiedy widze takie naiwniactwo.

zastanow sie zanim cos napiszesz czy jako osoba nie posiadajaca konsoli ms ucierpisz na ich prawach gwarancyjnych? (...)

Otoz nie, bo w tym do tego dzialu zgladaja tez osoby, ktore dopiero chca kupic konsole, wiec powinni wiedziec wszystko.

Na ile rzeczy tu jest przymykane oko to glowa boli.

Chociaz z drugiej strony ja na tym stratny nie jestem, wiec nie ma sie co produkowac.

ps. Zanim kogos bedzie instruowal o zasmiecaniu forum to najpierw spojrz na siebie.

EOT

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakosciowo adekwatne do budzetu. gdzie czasy Monkey Islandow, Indian Jonesow, nawet Larrych pierwszych? nie wspominajac o cudownych ... Questach. nawet zadnego godnego nastepy Teenagenta nie uswiadczysz...

zeby nie bylo - na konsolach nie jest lepiej.

Ale czy wielki budżet w przygodówkach jest niezbędny? W tych grach najważniejsze są zagadki i fabuła, a nie shadery, czy inne fajerwerki graficzne. A grupa fanów przygodówek jest widać zbyt mało liczna, żeby opłacało się robić superprodukcje typowo przygodówkowe, stąd takie hybrydy z grami akcji jak Fahrenheit, czy Dreamfall, żeby przyciągnąć większe grono graczy.

 

Wiadomo - stare przygodówki Lucas Arts ciężko przebić grywalnością, czy humorem, ale mówienie że gatunek wymiera, to duże nadużycie, bo akurat ten gatunek trzyma się na PC mocno. Ja jako wielki fan tych gier mam cały czas w co grać. :)

Koniec OT.

 

 

MAM PYTANIE: jak to jest z tymi rozdzielczościami, bo się pogubiłem, straszny bałagan jest w tej chwili. Większość telewizorów HD ready ma 1366x768, a 720p w konsoli to 1280x720 (chyba), czyli co - telewizor skaluje obraz w górę? Nie ma jakiejś straty jakości? To samo monitory, różne rozdzielczości spotkałem ale 720p to chyba ciężko spotkać. Na czym będzie najlepszy obraz z X360 w przystępnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Ale ty juz sie powtarzasz. Geba nie boli??

Poza tym daj mi wyrazny dowod, ze tak nie jest.

Jejku az zal sie robi, kiedy widze takie naiwniactwo.

luki ty pierwszy napisałeś, że tyle tych konsol pada, więc raczej to ty powinieneś dać nam dowody, że tak jest :lol2:

 

Otoz nie, bo w tym do tego dzialu zgladaja tez osoby, ktore dopiero chca kupic konsole, wiec powinni wiedziec wszystko.

Na ile rzeczy tu jest przymykane oko to glowa boli.

Chociaz z drugiej strony ja na tym stratny nie jestem, wiec nie ma sie co produkowac.

ps. Zanim kogos bedzie instruowal o zasmiecaniu forum to najpierw spojrz na siebie.

EOT

buhahaha to mnie rozwaliło :lol2: :lol2:

 

Dołączona grafika

The Wii has been cracked open, its entrails spilled, its blood consumed and its organs dissected, categorised and sold off to the highest bidder. The market value for each is as follows:

 

Graphics chip: $29.60

CPU: $13.00

DRAM: $7.80

Optical disk drive: $31.00

Power supply: $11.30

Manufacturing cost: $19.50

Cost total: $158.30

Wholesale price: $195.99

 

If these guys have done their sums right, Nintendo are making just under $40 profit on every Wii sold. At such an early stage of the consoles development, and with sales so healthy, that's good news for anyone at Nintendo that's involved in the counting, or spending, of money

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne lame question:

- Czy aby grać przez internet trzeba coś wykupywać? Słyszałem coś takiego jak XBOX Live ale do czeg oto służy? Czy jest tak jak na kompie czyli kupuje gre mam cdkeya wprowadzam i cieszę sie grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.destructoid.com/new-bioshock-tr...joy-28619.phtml

tutaj w HD : http://www.gametrailers.com/player.php?id=15682&type=mov

powiem tylko tyle: :o

 

 

edit2:

btw. zeby nie bylo - drugi filmik to "100% CG trailer" z X06

tutaj ten trailer z X06 w HD http://www.xboxyde.com/news_3616_en.html

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 - juz nie moge tego czytac. Naprawde przestancie te bezsensowne wywody, bo racje merytoryczne poszly na spacer dwie strony temu, a teraz wychodzi tylko zaparcie lukiego, ktorego nikt na swiecie nie przekona, ze nie ma racji i szuka dziury w calym.

 

Co do kosztow konsola vs PC, to jezeli w styczniu kupie jakas, to bedzie to raczej XO w wersji core. I wtedy konsola wyniesie mnie ~900 PLN, podlacze do LCD ktore mam i dokupie ewentualnie drugiego pada bezprzewodowego. Za jakis czas pewnie wyjdzie jakis knyf do podlaczania normalnych HDD do XO, dwa pady sie przydadza, ale nie musza byc oba bezprzewodowe, headset'a pewnie nie uzywalbym i tak - wiec po co doplacac te 500 PLN? Wole wydac na gierki. :)

 

A w przypadku PC nie wspomniales nic Hooded o monitorze wlasnie - PC zdecydowanie wychodzi drozej. W wiekszosc przygodowek i dobrych starszych gier pograsz nadal na laptopie. Jezeli myslisz o graniu w przyszle tytuly, to IMO konsola jest lepsza opcja.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 - juz nie moge tego czytac. Naprawde przestancie te bezsensowne wywody, bo racje merytoryczne poszly na spacer dwie strony temu, a teraz wychodzi tylko zaparcie lukiego, ktorego nikt na swiecie nie przekona, ze nie ma racji i szuka dziury w calym.

 

Co do kosztow konsola vs PC, to jezeli w styczniu kupie jakas, to bedzie to raczej XO w wersji core. I wtedy konsola wyniesie mnie ~900 PLN, podlacze do LCD ktore mam i dokupie ewentualnie drugiego pada bezprzewodowego. Za jakis czas pewnie wyjdzie jakis knyf do podlaczania normalnych HDD do XO, dwa pady sie przydadza, ale nie musza byc oba bezprzewodowe, headset'a pewnie nie uzywalbym i tak - wiec po co doplacac te 500 PLN? Wole wydac na gierki. :)

zapomnij wtedy o mozliwosciach marketplace - nie obadasz sobie zadnej gry przed kupnem, a i tak musisz kase wydac na memorke. IMO sie nie oplaca kupowac core. Pozatym cena spadnie pewnie po swietach w sklepach jak MM do tego 1399 zł, wiec roznica to 400 zł. Headset, hdd, gold na miecha + oczywiscie mozliwosc korzystania z funkcji ktore daje marketplace, to jest warte IMO 400 zł. Kupisz potem dwie gry w ciemno i wydasz tyle samo, a bedziesz pluc sobie w brode, ze wydales tyle kasy, a gry Ci 'nie podchodzą'. Bierz premium!

 

Kolejne lame question:

- Czy aby grać przez internet trzeba coś wykupywać? Słyszałem coś takiego jak XBOX Live ale do czeg oto służy? Czy jest tak jak na kompie czyli kupuje gre mam cdkeya wprowadzam i cieszę sie grą?

Okolo 100 zł (jak sie znajdzie tanio kupon) na rok abonamentu i jedziesz po sieci we wszystkie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy 30 dni to 3 miechy? Chyba, ze o czyms mi nie wiadomo...

nom

"Free 1 month trial offer is available to new xbox live members (offer limited to 3 new xbox live accounts on xbox 360)"

 

kończy się jedno, zakładasz drugie, a potem trzecie

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do grania najlepszym rozwiązaniem jest konsola. Niby mam nienajgorszy sprzęt a i tak już jest dużo gier które tną jak cholera. Kaza kolejna gra na Pc ma coraz gorszą optymalizacje. Za jakiś czas pojawi się sławetny Crysis o którym tak wszyscy piszą ( część to nawet chyba się onanizuje przy zdjęciach z tej gry) i jestem pewny, że by zagrać na max detalach w przyzwoitej rozdziałce to jedna karta graficzna będzie za mało. Po co to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom

"Free 1 month trial offer is available to new xbox live members (offer limited to 3 new xbox live accounts on xbox 360)"

 

kończy się jedno, zakładasz drugie, a potem trzecie

cfaniak :D dobre, o tym nie wiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim tym ,którzy jak np.ja chętnie by kupili x360(lub PS3...)ale ze względu na na ilość gier jeszcze nie bardzo się to kalkuluje ,doradzam cierpliwość.Jak to mówią"cierpliwość palcem dół wykopie".

 

I tyle.A na razie Armed Assault mnie kusi-trzeba będzie pomyśleć o jakieś taniej karcioszce,zresztą czasu na gry nie mam -ale "postrzelać " nie zaszkodzi.

 

 

Dziś widziałem ~6o calowego samsunga HD i przyglądałem się kilku mniejszym.I coś mnie bardzo zdziwiło i na co już wcześniej zwróciłem uwagę,tzn.obraz jest wspaniały poza drobnymi acz wkurzającymi szczegółami

-widać schodkowanie na krawędziach postaci,obiektów coś jakby aliasing spowodowany wielkością pikseli.Widać to np.w filmach animowanych.

-czasem da się zauważyć takie zniekształcenie -jakby to ująć -"bezwładność" matrycy,tzn.przy szybkich ruchach postaci/kamery TV nie nadąża z ruchem i widać jeszcze poprzednio wyświetlone elementy.

-widać "pływanie" krawedzi-coś podobnego gdy włączy się filtrowanie anizotropowe w grze,wtedy w ruchu(bo na obrazach statycznych już nie) widać takie "mrowienie pikseli"

 

Może jestem upierdliwy-ale zwróciłem na to uwagę juz rok temu i gdzie żródłem był DVD a nie demo HD(BluRay) jak teraz....

Więc -czepiam się ?

Heh-coś mi się forum knoci

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS dodal nowe pozycje do swojej listy BC. Oto one (dodane lub uaktualnione):

 

Buffy the Vampire Slayer

Burnout 3: Takedown UPDATED

Conker: Live and Reloaded

Dead Or Alive Ultimate

Destroy All Humans!

Dynasty Warriors 4 / Shin Sangokumuso3

Evil Dead: A Fistful of Boomstick

Ex Chaser (Japan Only)

Family Guy

Far Cry: Instincts

Fahrenheit/Indigo Prophecy

I-Ninja

Leisure Suit Larry: Magna *** Laude

Mortal Kombat: Armageddon

MotoGP

Incredibles/ Mr. Incredible (J)

Muzzle Flash (Japan Only)

MX Unleashed

Open Season

Pariah

Plus Plumb 2 (Japan Only)

Psychonauts

Psyvariar2 Extend Edition (Japan Only)

Rainbow Six: Lockdown

Rapala Pro Fishing

Rent-A-Hero No. 1 (Japan Only)

Scarface

Shark Tale

Shenmue II

Soul Calibur 2 North America only

Splinter Cell: Double Agent

Tenerezza (Japan Only)

The SpongeBob SquarePants Movie

Ultimate Spider-Man

Wakeboarding Unleashed: Featuring Sean Murray

Whacked!

Winback 2: Project Poseidon

Xiaolin Showdown

 

Najbardziej mnie cieszy ze Conker jest na tej liscie. Ponoc wyglada super w 720p (opinie uzytkownikow roznych forow).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje, polski oddział Microsoftu ma już zaplanowane daty premier gier na najbliższe miesiące:

 

Fusion Frenzy 2 - 16.02.2007

Crackdown - 23.02.2007 (pełna lokalizacja)

Shadowrun - kwiecień

Tenchu Z - maj

Too Human - maj

Mass Effect - maj

Project Sylpheed - maj

Blue Dragon - czerwiec

Forza 2 - czerwiec (pełna lokalizacja)

Forza 2 Limited Edition - czerwiec (pełna lokalizacja)

 

GoW zarządził

Gears of War w ciągu 6 tygodni od premiery sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2 miliony egzemplarzy. Tym samym, pozycja od Epic Games zgarnęła tytuł najszybciej sprzedającej się gry na next-gen'y w 2006 roku. Poprzez Xbox Live gra już milion graczy, którzy wygenerowali około 10 milionów sesji On-line. Inaczej pisząc - chyba nie przesadziłem z ocenę dla tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jak się okazuje, polski oddział Microsoftu ma już zaplanowane daty premier gier na najbliższe miesiące:

 

 

Forza 2 - czerwiec (pełna lokalizacja)

Forza 2 Limited Edition - czerwiec (pełna lokalizacja)

Głównie ten tytuł mnie interesuje na Xboxa 360. Jeżeli będzie miażdżył to zacznę się zastanawiać nad kupnem Xboxa 36 :razz: Oby miażdżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...