Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

znam osobiscie 3 przypadki padniecia x360 (znajomi w lodzi) i powiem jedno te co padly staly pionowo i to nie na jakiejs gladkiej szybie i niemialy jak zasysac powietrza od spodu :))))

ja mam konsolke z pierwszego wysypu meczy ja stracznie moj synek (7 letni maniak grania:) i czasem sie zwiesi po jakis 6 godzinach grania jesli ztylu powietrze wylatujace ma juz z 70 stopni, zamowilem juz intercoolera na dodatek ( na wielu forach wyczytalem ze drastycznie poprawia prace konsoli i jej stabilnosc), hiba nieszkoda wam 80 zl na fajne chlodzonko i pilnowac by konsola miala dobry obieg powietrza :))) jednak procek 3 rdzeniowy i mocna grafa w ciasnym pudle z 2 slabymi wiatraczkami to wybuchowa mieszanka.

pozdro 4@ll

mecze wlasnie just cause (calkiem fajnie robi sie base jumping ze skalek)

PS mojemu kumplowi co sie czesto konsol wieszal pomoglo podlaczenie do sieci przez pcetowy UPS hmmm w gniazdku za slaby prad dla x-a :)))

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padła mi 360 tka !

 

Gram w kameo - nagle zawiecha i jakieś kwiatki na ekranie.

 

po włązceniu mam tylko czarny ekran i dioda na czerowno miga. ( konsola data produkcji marzec 2006)

 

jutro wysyłam konsole na gwarancje.

 

To już mój drugi xbox 360, pierwszy często się zawieszał.

 

Chyba narazie podziękuje microsyfowi i poczekam aż upelszą ten szmelc. Bo teraz mam conajmniej 5 tygodni grania z głowy. Sory że tak jade na konsole, ale to naprawdę wku....

Przykro to slyszec ,ale miejmy nadzieje ze to ostatni raz :),ja na szczescie nie mialem z moja konsola zadnych problemow ,ale moze to dlatego ze malo gram ostatnio na x ,na razie otoczony konsolami mecze ps2 i Final Fantasy XII,co oczywiscie sie zmieni po premierze GoW!! bo ta gra zarzadzi

 

ps.faktycznie zakup coolerka nie jest zlym rozwiazaniem i sam o nim mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odpalał FORZA'e na 360 przez kabel VGA :?: jeśli tak to w jakiej rozdziałce działa.

Forza nie pojdzie przez kabel VGA :( Potrzeba obslugi monita z 50Hz, niestety kabel VGA dziala tylko w 60Hz.

 

Co do kolegi @rockers, to szczerze wspolczuje, ja mam konsole z podobna data produkcji, jednak sprawuje sie ok. Wiecej na temat "w jakich warunkach byla uzytkowana", mozecie przeczytac w watku o PS3.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprzedać mojego xklocka. Po tym jak we wrześniu mi padł (wymienili w przeciągu tygodnia na nówke, co sobie chwale) stwierdziłem, że jednak taka zabawka na chwile obecną nie jest mi potrzebna - wraca sentyment do PC i OC :wink: Mówiąć już tak całkiem serio to niebawem wychodzi Gothic 3, a dla tej gry jestem w stanie zrobić wszystko :wink: (czyt. poskładać jakiegoś konkretnego kompa, bo na obecnym to sobie co najwyżej moge w jego pierwszą część pograć).

 

Być może po wyjściu już wszystkich konsol nowej generacji kiedy sytuacja na rynku będzie jasna, znów zdecyduję się na te dziecko Billa, choć jak narazie to najbardziej skłaniam się ku Wii :)

 

EDIT: Byłbym zapomniał, jeśli ktoś chętny na moją konsolę to możecie zajrzeć...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padła mi 360 tka !

Gram w kameo - nagle zawiecha i jakieś kwiatki na ekranie.

po włązceniu mam tylko czarny ekran i dioda na czerowno miga. ( konsola data produkcji marzec 2006)

jutro wysyłam konsole na gwarancje.To już mój drugi xbox 360, pierwszy często się zawieszał.

Chyba narazie podziękuje microsyfowi i poczekam aż upelszą ten szmelc. Bo teraz mam conajmniej 5 tygodni grania z głowy. Sory że tak jade na konsole, ale to naprawdę wku....

Gratuluje cierpliwosci.

Ja bym juz to padlo pewnie dawno o ziemie rostrzaskal :mur:

 

A co do intercoolera to wielki lol.

Przeciez z ixa robi sie wtedy jeszcze wiekszy odkurzacz.

 

Czy wyszedl juz naped HD-DVD do 360tki??

 

 

ps. dobrze, ze tu zajrzalem przynajmniej mozna poczytac "zachwyty" obiektywnych userow nad ta niedorobka :lol2:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje cierpliwosci.

Ja bym juz to padlo pewnie dawno o ziemie rostrzaskal :mur:

 

A co do intercoolera to wielki lol.

Przeciez z ixa robi sie wtedy jeszcze wiekszy odkurzacz.

 

Czy wyszedl juz naped HD-DVD do 360tki??

ps. dobrze, ze tu zajrzalem przynajmniej mozna poczytac "zachwyty" obiektywnych userow nad ta niedorobka :lol2:

 

wielki LoL dla ciebie!!!,w temacie ps3 podalem ze ta sama firma co robi coolera do x360 wlasnie zaczela produkcje do ps3.Gdybys czasem zakladal okulary lepiej bys widzial :) :).

ps.jeszcze ps3 nie wyszla a juz cooler bedzie ..buhahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki LoL dla ciebie!!!,w temacie ps3 podalem ze ta sama firma co robi coolera do x360 wlasnie zaczela produkcje do ps3.Gdybys czasem zakladal okulary lepiej bys widzial :) :).

ps.jeszcze ps3 nie wyszla a juz cooler bedzie ..buhahah

No i dla ciebie rowniez, bo niby skad wiesz, ze bedzie on potrzebny az tak jak w boxie 360??

Wyraznie ludzie sie skarza na przegrzewanie klocka i bardzo chwala dodatkowe chlodzenie, ktore pozwala im na dluzsze granie bez zwiechy(jak to brzmi :lol2: :lol: )

 

Do ps2 i chyba x-boxa 1 takie cos tez bylo(wiesz?), ale raczej zbyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez x360 nie jest glosny, napęd jest tylko glosny, ale wyjdz do dasha albo wyjmij plytke i jest cicho, chyba ze to juz dla ciebie za glosno, musisz byc niesamowicie wrazliwy, ja nie jestem i mi to nie przeszkadza, jedynie naped jest rzeczywiscie troche glosny, ale bez przesady znowu glowa od tego nie peka, bo az tak bardzo glosny nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy, nie każdy sie skarży na przegrzewanie X'a, ja katowałem całymi dniami w wakacje w największe upały X'a i jakoś ani razu mi sie nie zawiesił, ani razu.

 

Co do głośności napędu, to jak sie gra to przeiceż dźwięk z głośników zagłusza prace napędu, mi tam to ani troche nie przeszkadza.

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dla ciebie rowniez, bo niby skad wiesz, ze bedzie on potrzebny az tak jak w boxie 360??

Wyraznie ludzie sie skarza na przegrzewanie klocka i bardzo chwala dodatkowe chlodzenie, ktore pozwala im na dluzsze granie bez zwiechy(jak to brzmi :lol2: :lol: )

 

Do ps2 i chyba x-boxa 1 takie cos tez bylo(wiesz?), ale raczej zbyteczne.

chociazby dlatego ze:wczesniej wersje testowe stapialy sie-doslownie! z goraca,oczywiscie zapewne sony popracowalo nad tym problemem ,ale nie zmienia to faktu ze na ostatnich pokazach ps3 padaly jak muchy-pisze to na bazie roznych info z netu podawanych wczesniej.Ktos powie ze to wina standow,ale znaczylo by to te sony jest tak glupie ze nie umie przewidziec takich problemow???-chyba nie,wiec nalezy raczej oczekiwac ze problemy z przegrzewaniem sie ps3 podobnie jak z x360 wystapia.I wlasnie dlatego odpowiedni cooler jest juz w drodze

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy, nie każdy sie skarży na przegrzewanie X'a, ja katowałem całymi dniami w wakacje w największe upały X'a i jakoś ani razu mi sie nie zawiesił, ani razu.

U mnie dokładnie tak samo. Padł w inny sposób, pewnego dnia po włączeniu nie dawał żadnego obrazu, dopiero za którymś z kolei razem zaskakiwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG ludzie, ale o czym w ogole tu jest rozmowa? Czy wy gracie bez dzwieku?! Glowe sobie daje uciac i co innego tez ze na sluchawkach czy nawet na glosnikach na srednim poziomie podglosnienia nie slychac zadnych szumow, [ciach!]w, trzaskow itd wiec po co w ogole mowic czy konsola jest glosna czy nie. Jak ogladam filmy z PC na rzutniku to zarowno komputer halasuje (Sempron na stockowym wiatraczku) jak i sam projektor ale W OGOLE tego nie slychac wlasnie przez to ze film emituje DZWIEK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez x360 nie jest glosny, napęd jest tylko glosny,

konsola służy do grania, a narazie nie ma możliwosci gry bez płyt w napędzie. No chyba że w arcade.

 

Xbox 360 jest bardzo głosny i jeżeli ktoś twreirzdi że jest cichy to albo jest głuchy, albo sam siebie oszukuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luki2 idź trolować na GO a nie tu

 

Co do głośności wypowiem się jeszcze raz. Konsola cicha nie jest, ale by robić z tego odrazu duże halo ? Tak jak tu już ktoś pisał, czy wy gracie bez dźwięku ? z uchem przy konsoli ? Ja mam odpalone głośniczki na średniej głośności i słyszę tylko dźwięk z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK

ja mam obok w pokoju 6 miesięczą córke, a na dole 60 letnią teściową, wiec sam widzisz, że nie mam lekko i musze grać na przyciszonej muzyce :)

No to co innego :) To może warto pomyśleć o dobrych słuchawkach :) Sam muszę sobie jakieś sprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niedlugo wysyp gier :) :)

 

xboxonline.com

 

Oto aktualna lista premier gier na Xboxa360 w wersji PAL planowanych na październik oraz listopad tego roku.

 

12 pażdziernik 2006 Import Tuner Challenge

13 pażdziernik 2006 LMA Manager 2007

15 pażdziernik 2006 Crackdown

19 pażdziernik 2006 TC Splinter Cell 4 Double Agent

19 pażdziernik 2006 NBA Live 2007

20 pażdziernik 2006 NBA 2K7

26 pażdziernik 2006 Tiger Woods PGA Tour 2007

26 pażdziernik 2006 FIFA 2007

31 pażdziernik 2006 Bomberman Act Zero

31 pażdziernik 2006 Eragon

31 pażdziernik 2006 FEAR

31 pażdziernik 2006 Football Manager 2007

 

2 listopad 2006 Marvel Ultimate Alliance

3 listopad 2006 Pro Evolution Soccer 6

8 listopad 2006 Tony Hawks Project 8

8 listopad 2006 World Series of Poker

9 listopad 2006 Need For Speed Carbon Collectors Edition

16 listopad 2006 WWE Smackdown Vs Raw 2007

16 listopad 2006 Call Of Duty 3

16 listopad 2006 Rainbow Six Vegas

23 listopad 2006 Sonic The Hedgehog

23 listopad 2006 Gears of War

24 listopad 2006 Superman Returns

24 listopad 2006 Viva Pinata

30 listopad 2006 Phantasy Star Universe

30 listopad 2006 Open Season

30 listopad 2006 Dead or Alive Xtreme 2

30 listopad 2006 Fusion Frenzy 2

ok 30 gier w dwa miechy ,prawdziwy potop ;)

 

i jeszcze jedna informacja wazna dla co niektorych ;)

xboxonline.com

 

Stało się. Rok po premierze Xbox 360 został ostatecznie został złamany.

 

Mod chip pozwala na odtwarzanie skopiowanych oryginalnych gier DVD. Co więcej mod chip pozwala graczom używającym nielegalnego oprogramowania wejść do Xbox Live i swobodnie korzystać z jego dobrodziejstw.

 

Sama metoda kopiowania oryginalnych gier nie należy do prostych, wymaga odpowiedniego sprzętu (specjalnej wypalarki DVD) i odpowiedniego doświadczenia.

 

Czekamy na oficjalne stanowisko Microsoftu.

powiedzmy ze ten temat nie jest mi obojetny B-) ;)

 

ps.z ta "specjalna wypalarka" to chyba cos przegieli

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Rok po premierze Xbox 360 został ostatecznie został złamany.

 

Mod chip pozwala na odtwarzanie skopiowanych oryginalnych gier DVD. Co więcej mod chip pozwala graczom używającym nielegalnego oprogramowania wejść do Xbox Live i swobodnie korzystać z jego dobrodziejstw.

 

Sama metoda kopiowania oryginalnych gier nie należy do prostych, wymaga odpowiedniego sprzętu (specjalnej wypalarki DVD) i odpowiedniego doświadczenia.

 

Czekamy na oficjalne stanowisko Microsoftu.

 

Jestem ciekaw o jakie złamanie konsoli chodzi? czy to ten modchip co już jakiś czas jest dostępny i zmienia tylko firmavare. Czy tez złamali zabezpieczenia konsoli i bedzie można grać z dysku, używaż media center i innych programów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw o jakie złamanie konsoli chodzi? czy to ten modchip co już jakiś czas jest dostępny i zmienia tylko firmavare. Czy tez złamali zabezpieczenia konsoli i bedzie można grać z dysku, używaż media center i innych programów?

Na 99% chodzi właśnie o ten, który jest już jakiś czas dostępny na rynku, tylko panowie z xboxonline się nagle o nim dowiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociazby dlatego ze:wczesniej wersje testowe stapialy sie-doslownie!...

Jak dobrze pamiętam, to były jeszcze wersje 4,8GHz (mogę się mylić, trza by było poszukać 40 stron w stecz, czego mi się nie chce :P )

...na ostatnich pokazach ps3 padaly jak muchy...

Ja jakoś nigdzie nie czytałem, aby padały jak muchy, czytałem jedynie, iż w przeciwieństwie do iXa, były to sporadyczne przypadki, o czym zresztą Snake pisał.

Ktos powie ze to wina standow,ale znaczylo by to te sony jest tak glupie ze nie umie przewidziec takich problemow???...

Głupie jak microsoft, chciałbym zaznaczyć ;)

...-chyba nie,wiec nalezy raczej oczekiwac ze problemy z przegrzewaniem sie ps3 podobnie jak z x360 wystapia.I wlasnie dlatego odpowiedni cooler jest juz w drodze

Jak czytałem tamten link o chłodzeniu do X360 to spotkałem się ze stwierdzeniem: "Czemu to robimy? Bo możemy!" (jak będzie komuś zależało to mogę poszukać tego fragmentu tekstu, lecz najwcześniej w weekend), więc jak myślisz, jaki jest powód tworzenia chłodzenia na ps3? Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jak slyche tekst w stylu "intercooler do xo jest zly bo zwieksza przeplyw powietrza przez konsole i sie w niej wiecej kurzu zbiera" to sie smieje :))))) pewnie zawsze mozna zalozyc wodne chlodzenie do xo (c3na pewnie z kosmosu) ale w pececie jest tak samo i nikt nienarzeka ze raz na rok go totalnie odkurza ( a nowoczeny pecet w nowoczesnej obudowie) ssie durzo wiecej powietrza wraz z kurzem. ja powiem tak :

odebralem z poczty swoj intercooler 2 dni temu konsolka wyglada z nim niezle, szumiec szumi, predkosc "wysysu" jest zmienna w zaleznsci od temperatury lub obciazenia. konsola po 12 godzinach grania ciurkiem w dead rising ZNACZNIE CHLODNIEJSZA 0 zwisow !!!!! a chyba o to chodzi w tym intercoolerze. (pozatym to fajny bajerek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

ja powiem tak :

odebralem z poczty swoj intercooler 2 dni temu konsolka wyglada z nim niezle, szumiec szumi, predkosc "wysysu" jest zmienna w zaleznsci od temperatury lub obciazenia. konsola po 12 godzinach grania ciurkiem w dead rising ZNACZNIE CHLODNIEJSZA 0 zwisow !!!!! a chyba o to chodzi w tym intercoolerze. (pozatym to fajny bajerek)

A inne pytanie, czy bez tego cuda miałeś zwisy? Jak tak to widać że zakup trafiony ale jak nie to już można spekulować. Conajwyżej wiesz że nie powinno się nic przegrzewać ;).

A tak swoją drogą to w jakim pięknym kraju żyjesz że możesz sobie grać 12h non stop (chyba że robiłeś jakieś przerwy) ;)? Tzn. skąd tyle wolnego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT..... Jezus Maria... 12h grales w gre non-stop????????????????????

 

 

a w tym coś jest dziwnego? pamietam jak grałem ponad 2 doby , dlatego że nie miałem memorki. No i te wyścigi długodystansowe w GT4. :)

 

 

Dla mnie te dodatkowe wentyle w xboxie 360 są smiechu warte, rozkręciły wam się kiedyś wentyle na max ? ja grałem w 30 stopniowym upale, i colery pracowałe po kilkunastu godzinach tak na połowe obrotów.

 

Na max wentyl tylko się ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> jak zresetuje xboxa. Wtedy słychać potęge tych Delt :)

 

wiec jeżeli xbox nie rozkręca wentyli na max to ma zapas w chłodzeniu, inżymierowie tak skonstrulowali i skalibrowali czujniki, żeby proc i Gpu pracowały w możliwie znośnej temp.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostalem pierwsza amige 500 i gre dungeon master (ojjj dawno dawno panowie mam juz swoje lata) to gralem non stop 48

. a teraz ledwie 12 godzin ciurkiem (na zmiane ze swoim synem)

i ja sie ciesze z zakupu (konsola sie czasem zwieszala po 2-3 godzinach grania a z tylu wysostawal sie piekielny ogien) wiec jesli ktos uwaza ze jego x jest troche za cieply to z czystym sumieniem polecam nyko intercooler ...........

pozdro 4@ll

PS a ja mysle ze inzynierowie jak zwykle skalibrowali delty tak na styku miedzy temp. a halasem boo pewnie mieli naciski na glosnosc

konsoli....... ja nie lubie jak elektronika sie za bardzo grzeje bo to scalakom za dobrze niesluzy................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym coś jest dziwnego? pamietam jak grałem ponad 2 doby , dlatego że nie miałem memorki. No i te wyścigi długodystansowe w GT4. :)

Dla mnie te dodatkowe wentyle w xboxie 360 są smiechu warte, rozkręciły wam się kiedyś wentyle na max ? ja grałem w 30 stopniowym upale, i colery pracowałe po kilkunastu godzinach tak na połowe obrotów.

 

Na max wentyl tylko się ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> jak zresetuje xboxa. Wtedy słychać potęge tych Delt :)

 

wiec jeżeli xbox nie rozkręca wentyli na max to ma zapas w chłodzeniu, inżymierowie tak skonstrulowali i skalibrowali czujniki, żeby proc i Gpu pracowały w możliwie znośnej temp.

 

Eeeeee, no ja nie wiem... moze juz za stary jestem, ale jak pogram dluzej niz 2h w DOD:S to mnie patrzalki bola :-)

 

Ale konczac OT... Panowie, czy pomiedzy padem bezprzewodowym i kabelkowym jest taka sama roznica jak pomiedzy PCtowymi myszkami? Sam nie wiem, ale jakos tak trudno mi sie celuje na padzie (mam x360 premium, wiec pad jest wi-fi) tzn jest w moim PCtowskim odczuciu jakies "opoznienie". Np grajac w FarCry Predator latwiej mi trafiac z gunow strafujac niz kierujac samym celownikiem :-) A moze po prostu zostawic konsole synowi niech sobie gra w PGR3? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...