Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ale mnie kusi ten Core za 899 zeta :razz: :razz: Tylko że na razie mam zwykły TV 21". Zamierzam kupić LCD ale to jeszcze troszke :) Albo Nintendo DS (Solid mnie zaraził :P jak u Niego byłem i pokazywał mi to cudeńko :) ).

 

Kurcze duża różnica core vs premium. 900 zł vs 1500 zł :? gdyby ten cholerny dysk był tańszy, albo dałoby się wmontować jakiś SATA :? Ehhhhhhhhh.

 

Na prawdę mam mętlik w głowie :? Coś bym chciał sobie sprezentować przed Gwiazdką, ale co? I x360 fajny i Nintendo DS :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Na prawdę mam mętlik w głowie :? Coś bym chciał sobie sprezentować przed Gwiazdką, ale co? I x360 fajny i Nintendo DS :P

no to musisz sobie odpowiedziec na pewne cholernie wazne pytanie: wolisz grac na kanapie czy na kiblu? :P

bierz XO a jak Cie nie stac na Premium, to bierz na raty. core to porazka. brak dysku (na co zgrasz dema z XBL?), brak pada bezprzewodowego, kiepawe kable...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to musisz sobie odpowiedziec na pewne cholernie wazne pytanie: wolisz grac na kanapie czy na kiblu? :P

Ahahahaha LOL :lol: to bylo mocne, ale do kibla dorzucilbym jeszcze autobus, nudne wyklady, imieniny u cioci, pobyt w szpitalu, wakacje...troche sie tego uzbiera, ale moj glos i tak na X ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to musisz sobie odpowiedziec na pewne cholernie wazne pytanie: wolisz grac na kanapie czy na kiblu? :P

bierz XO a jak Cie nie stac na Premium, to bierz na raty. core to porazka. brak dysku (na co zgrasz dema z XBL?), brak pada bezprzewodowego, kiepawe kable...

Heheheheeh dobre ;) Do grania na kiblu mam już PSP jakby co ;)

 

Raty to mi niepotrzebne, mogę kupić od ręki. Ale jakoś jak mówię kusi mnie Core jak już. 600 zeta różnicy to jednak kurcze ok 5 gierek nawet :blink: :blink: . No dobra 500 bo bym musiał dokupić kabel VGA ;) Pad bezprzewodowy jakoś mnie nie bawi ;) Ten dysk jedynie :) Ale czy ja wiem czy będę ściągał demka z sieci? Takie gry jak PGR 3, GoW, Splinter Cell, TDU itd to must have więc nie trzeba się do nich przekonywać na podstawie demek :)

 

Jakoś tak po prostu łatwiej wysupłać 1000 aniżeli 1500 :)

 

No muszę pomyśleć ;) Jak znam siebie to mniej więcej w ciagu roku bedzie u mnie i X360 i DS :P tylko w jakiej kolejności? :)

 

EDIT---------------

 

Aha no i jeszcze ta cholerna karta pamięci. Zapomniałem :mur: kurcze to juz rzeczywiście zaczyna sie robić z Core wersja Premium :?

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką mam natywną, ale ponoć gry działają i tak (po VGA) w rodzielczości 1280x720. Więc rodzielczość powinna być taka sama ( chociaż tv pokazuje mi natywną po naciśnięciu info)

Wspomniany kumpel po VGA ma natywna rozdzialke. Po componencie 1280x720 (czyli 720p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon Advanced Warfighter 2!!

 

news z xboxonline.pl

 

emat: Ghost Recon Advanced Warfighter 2

 

Holenderska strona internetowa xboxa 360 ujawniła kilka nowych detali dotyczących planowanych poprawek do gry Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Planuje się, że sequel tej jednej z najpopularniejszych gier na iXa360 trafi do sklepów w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Udoskonalono efekty pogody, bardziej dopracowane AI wrogów, oraz cross-com - czyli nasze trzecie oko które wszystko widzi lepiej ;). Poszczególne efekty typu dym, burza piaskowa, nagły deszcz będą przeszkadzać lub pomagać nam w zdobywaniu terenu. Pewnie coś na wzór tego co można było zobaczyć w nowym Cal of Duty 3, czyli wiatr - przenosi kłęby dymu tam gdzie akurat są silne podmuchy wiatru. Zdynamizowanie pogody zaś będzie polegało na wprowadzeniu efektów wodnych, czyli będzie wzrastać poziom wody po obitych opadach deszczu. Czyżby podniesienie tym sposobem trudności pokonywania terenu..?

 

Holenderska strona internetowa xboxa 360 ujawniła kilka nowych detali dotyczących planowanych poprawek do gry Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Planuje się, że sequel tej jednej z najpopularniejszych gier na iXa360 trafi do sklepów w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Udoskonalono efekty pogody, bardziej dopracowane AI wrogów, oraz cross-com - czyli nasze trzecie oko które wszystko widzi lepiej ;). Poszczególne efekty typu dym, burza piaskowa, nagły deszcz będą przeszkadzać lub pomagać nam w zdobywaniu terenu. Pewnie coś na wzór tego co można było zobaczyć w nowym Cal of Duty 3, czyli wiatr - przenosi kłęby dymu tam gdzie akurat są silne podmuchy wiatru. Zdynamizowanie pogody zaś będzie polegało na wprowadzeniu efektów wodnych, czyli będzie wzrastać poziom wody po obitych opadach deszczu. Czyżby podniesienie tym sposobem trudności pokonywania terenu..?

 

Jeśli poziom trudności był nie wystarczający twórcy obiecują, iż wrogowie będą lepiej posługiwali się mapą gry, ni mniej ni więcej oznacza to, że będą szukali opcjonalnie dobrego miejsca by dopaść Cie w najmniej spodziewanym momencie.

 

Nowy cross-com będzie inteligentniejszy - identyfikując zagrożenia, da nam znać jakiego rodzaju wroga mamy na celowniku (np. snajper, strzelający z broni maszynowej, czy z karabinu) będziemy wiedzieć dokładnie kto stoi przed nami i co trzyma w ręku dając nam większe pole do popisu jeśli chodzi o strategię działania.

 

Kolejny raz akcja będzie dziać się w Meksyku.

 

Na kolejne rewelacje poczekamy, min. screeny, trailery. Pewnikiem już niebawem bo tytuł jak już napisałem będzie miał premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Rewelacje te wydają się być dobrą perspektywą tego czego możemy się spodziewać po nowym GRAW. Czekamy zatem.

ja juz czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GRAW2 - ciekawe, czy bron wreszcie nie bedzie jednym monolitem. Niestety ta jedna rzecz rozklada caly klimat na lopatki :roll:

Ale chodzi ci o to ladowanie broni? Wczoraj specjanie sprawdzalem (wczesniej nie zwrocilem na to uwagi) - akurat mialem misje ze snajperka i przeciez wyraznie widac tam przeladowanie magazynka.... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u nas w Bydgoszczy w MM. Nie no śmiech na sali :lol2: Xbox podłączony, a jaka na nim gierka odpalona? Ping-pong :lol: :lol: :lol: :lol: Super :-| Nawet nie podsezdłem do pada :?

 

A wczoraj w Empiku widzialem odpalonego MotoGP. Też nieźle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GRAW2 - ciekawe, czy bron wreszcie nie bedzie jednym monolitem. Niestety ta jedna rzecz rozklada caly klimat na lopatki :roll:

Ale chodzi ci o to ladowanie broni? Wczoraj specjanie sprawdzalem (wczesniej nie zwrocilem na to uwagi) - akurat mialem misje ze snajperka i przeciez wyraznie widac tam przeladowanie magazynka.... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Core kusi i to bardzo mnie również tym bardziej że w "szufladzie" mam odlożone 900zł które mogę wydać jednak problem z wersja core polega na tym że własnie mimo braku hdd trzeba dokupić karte która kosztuje 150zł :/ i do tego np w moim przypadku gdzie brak u mnie tv w pokoju musze dokupic kabel vga za minimum 50zl wiec core raczej odpada. Kasa na dodatek z nieba nie leci a gry wcale nie sa tanie wiec pogralo by sie w demka z netu a dysk kolejne 350zl - bez sensu. W raty sie nie nie moge wpakowac bo mam juz cyfrówke i części do kompa wiec leze :( A bardzo bym chcial miec x360 chocby ze wzgledu na GOW :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u nas w Bydgoszczy w MM. Nie no śmiech na sali :lol2: Xbox podłączony, a jaka na nim gierka odpalona? Ping-pong :lol: :lol: :lol: :lol: Super :-| Nawet nie podsezdłem do pada :?

 

A wczoraj w Empiku widzialem odpalonego MotoGP. Też nieźle :?

Ta, zeby było smieszniej to ten pingpong to jeden z wiekszych HITÓW xo :lol: Ale w sumie gierka cos w sobie ma, bo mnie wessała na godzinke...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWY NAJTANSZY Xbox 360 core system na gwarancji

 

http://allegro.pl/item142810115_nowy_najta..._gwarancji.html

 

1400zł

 

co za LOLKI są na tym allegro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Przeróbka konsoli

 

http://allegro.pl/item144022221_przerobka_...iej_100_ok.html

 

70zł :D :D

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Xbox podłączony, a jaka na nim gierka odpalona? Ping-pong :lol: :lol: :lol: :lol: Super :-| Nawet nie podsezdłem do pada :?

a to blad - jedna z najfajniejszych gierek na XO :)

IMO genialna - najlepsza sportowka na 360tke. jesli to Table Tennis oczywiscie, ale o innym pingpongu na XO nie slyszalem. mial nawet wieksze powodzenie ostatnio na imprezce niz Tekken :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kto się ma zajmować dystrybucją X-a w Polsce ?

HIV z PSX Extreme aka "pierdzący oszołom " :lol: ( kiedyś pamietam pokazywali filmy jak spala bąki ). Widać że sie powoli statkuje , w sumie dobrze że bierze się za to prawdziwy pasjonat i osoba rozeznana w branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja. Ktoś mi powie czemu banki są do 17 godziny?

Miałbym już dziś XO ...

 

Ojciec nie zna pinu do karty...

No chyba nie można wejśc do przypadkowe banku? e?

moderator dzialu czy nie , to i tak oszczedz nam swoich problemow z bankami -kto powinien dac warna moderatorowi dzialu???

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec nie zna pinu do karty...

No chyba nie można wejśc do przypadkowe banku? e?

Toz nie napisales, ze chodzi o konkretny bank :-P

 

moderator dzialu czy nie , to i tak oszczedz nam swoich problemow z bankami -kto powinien dac warna moderatorowi dzialu???

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy.... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, Koei oficjalnie potwierdziło, że Fatal Inertia, ich next-genowy, futurystyczny racer pojawi się także na Xboksie 360 w 2007 roku. Jest to nóż w plecy Sony, które do tej pory rościło sobie prawo do wyłączności na ten tytuł. Podobnie jest też z Bladestorm : The Hundred Year's War, które to pisane jest równoczesnie na X360. Microsoft nie próżnuje i zdobywa kolejne tytuły, do już pokaźnej, biblioteki gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to promocji, na Ultimie też już podnieśli cenę do 1200zł. Ciekawe czy komuś udało się kupić za 849zł, czy to tylko taki marketingowy chwyt był?

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej zasadzie zaklada sie konto (UK, nie UK itp. itd.)?

a wybierasz podczas rejestracji kraj do którego chcesz należeć w Marketplace :) (Polski brak :( )

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

We will release the XCM 360 XFPS very soon, the function of XCM 360 XFPS :

 

1.Can let your xbox 360 controller has auto fire function.

 

2.Compatible with PS 2 Dual shock 2 (you can use PS 2 Dual shock 2 controller on Xbox 360 console)

 

3.Compatible with PC mouse and keyboard, it might be able to use on Halo 3.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare ciekawostek :)

 

 

oto jak niektorzy kochaja HL 2 ;)

Dołączona grafika

 

demo Lost Planet - Extreme Condition-multiplayer

Capcom udostępnia głodnym graczom demko Multiplayer Lost Planet. Całość pliku waży sobie 233MB. Zabawa obejmuje dwie mapy po których możemy hasać i młócić ile wlezie.

 

Premiera gry ustalona jest na 12 stycznia, wtedy należy spodziewać się kolejnego killerka w dodatku prosto od Capcom, którego passa jest póki co, bardzo dobra. Pamiętamy świetne Dead Rising. W końcu nowe tytuły, które są kojarzone z platformą M$.

lista filmow dostepna przez marketplace

 

Oto filmy, które są dostępne na Marketplace. Za jakość SD trzeba będzie zapłacić 320 Microsoft points zaś za HD, 480Mp.

 

Lista poniżej.

 

Action/Adventure

Art Of War (2000)

Ballistic: Ecks vs. Sever (2002)

Batman Forever (1995)

Congo (1995)

The Core (2003)

Cradle 2 The Grave (2003)

The Dead Pool (1988)

Deep Blue Sea (1999)

Gallipoli (1981)

Mad Max 2: The Road Warrior (1983)

The Matrix (1999)

 

 

Action/Adventure

Art Of War (2000)

Ballistic: Ecks vs. Sever (2002)

Batman Forever (1995)

Congo (1995)

The Core (2003)

Cradle 2 The Grave (2003)

The Dead Pool (1988)

Deep Blue Sea (1999)

Gallipoli (1981)

Mad Max 2: The Road Warrior (1983)

The Matrix (1999)

Patriot Games (1992)

The Perfect Storm (2000)

Poseidon (2006)

The Sum Of All Fears (2002)

Superfly (1972)

Tequila Sunrise (1988)

Three Kings (1999)

Timeline (2003)

Untouchables (1987)

V For Vendetta (2006)

 

Comedy

 

Analyze This (1999)

ATL (2006)

Failure To Launch (2006)

Looking for Comedy In The Muslim World (2006)

National Lampoon’s Christmas Vacation (1989)

Pootie Tang (2001)

Rat Race (2001)

Three Kings(1999)

Zoolander (2001)

 

Documentary

 

The Perfect Storm(2000)

 

Drama

 

9 ½ Weeks (1986)

Akira Kurosawa’s Dreams (1990)

Art of War (2000)

Ask the Dust (2006)

ATL (2006)

Chariots Of Fire (1981)

Chinatown (1974)

The Dead Pool (1988)

Exorcist III: The Heretic (1977)

The Hunger (1983)

The Matrix (1999)

Natural Born Killers (1994)

The Perfect Storm (2000)

Poseidon (2006)

Rebel Without A Cause (1956)

Romeo Must Die (2000)

The Shining (1980)

Superfly (1972)

We Were Soldiers (2002)

 

 

Family

 

Batman Forever (1995)

 

 

Foreign/Independent

 

Akira Kurosawa’s Dreams (1990)

Chariots Of Fire (1981)

 

Horror

 

Exorcist III: The Heretic (1977)

The Hunger (1983)

Rosemary’s Baby (1968)

The Shining (1980)

 

Other

Clash Of The Titans (1981)

The Lake House (2006)

Natural Born Killers (1994)

Unforgiven (2006)

 

Romance

 

Rebel Without A Cause (1956)

Tequila Sunrise (1988)

 

Sci-Fi/Fantasy

 

Akira Kurosawa’s Dreams (1990)

Batman Forever (1995)

Deep Blue Sea (1999)

Mad Max 2: The Road Warrior (1983)

The Matrix (1999)

Star Trek II: The Wrath Of Khan (1982)

Star Trek VII: Generations (1994)

THX 1138 (1971)

 

 

Thriller/Mystery

 

Art Of War (2000)

Ballistic: Ecks vs. Sever (2002)

Cradle 2 The Grave (2003)

The Dead Pool (1988)

Deep Blue Sea (1999)

Romeo Must Die (2000)

The Shining (1980)

Tequila Sunrise (1988)

Three Kings (1999)

THX 1138 (1971)

V For Vendetta (2006)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...