Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

firmware napedu sprawdza czy znajduje sie jakies zabezpieczenie na plycie, cos w rodzaju znacznika jakiegos elektronicznego. Wnioskuje to z tego ze zlamanie klocka polegalo na zhakowaniu firmweru napedu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item145902849_pad_przewo...ft_okazja_.html

to jest oryginalny pad? to prawda ze mozna go pod PC podpiąć? mam zamiar cos do PC kupic i 2 warianty teraz rozwazam:

- oryginalny DS2 + przejscioweczka = 100+ zł

- ten tutaj padzik od x360

grałem na padzie od x360 chwilke tylko, ale wydawał mi się wygodniejszy od DS2 ;)

 

edit:

jest 3 wariant jeszcze, najtanszy i najbardziej by mi pasował ;)

- ten padzik + przejścióweczke na USB se zrobie bez problemów (link)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item145902849_pad_przewo...ft_okazja_.html

to jest oryginalny pad? to prawda ze mozna go pod PC podpiąć? mam zamiar cos do PC kupic i 2 warianty teraz rozwazam:

- oryginalny DS2 + przejscioweczka = 100+ zł

- ten tutaj padzik od x360

grałem na padzie od x360 chwilke tylko, ale wydawał mi się wygodniejszy od DS2 ;)

pad od x'a jest naprawde wygodny, ale np, nie potrafie nim grac w PES'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie ostatnio takie o to pytanie:

Co jest takiego w oryginalnych grach, że x360 wie, że to jest oryginał? Albo skąd wie, że np. nagrana gra jest nagrana=nieoryginalna?

jak gra posiada na płycie Security Sector to x360 uważa taką płyę za oryginał, a jak takiego zabezpieczenia nie ma, to xbox po prostu nie odczyta takiej płyty :]

http://allegro.pl/item145902849_pad_przewo...ft_okazja_.html

to jest oryginalny pad? to prawda ze mozna go pod PC podpiąć? mam zamiar cos do PC kupic i 2 warianty teraz rozwazam:

- oryginalny DS2 + przejscioweczka = 100+ zł

- ten tutaj padzik od x360

grałem na padzie od x360 chwilke tylko, ale wydawał mi się wygodniejszy od DS2 ;)

padzik wygląda na orygnialny i z czego wiem można go podpiąć po PC i będzie działał :)

 

PS

nie lepiej kupić normalny pad Xbox 360 Controller for Windows WinXP :) http://www.atom-pc.pl/index.php?id=60873&mode=Produkt

 

 

Halo 3 Multiplayer Beta Sign Up Monday

 

The image below isn't from Halo 3 gameplay folks, it's from the upcoming TV ad - scheduled to run this Monday, 4th of December, during Monday Night Football on ESPN. The CG was created by Hollywood FX house, Digital Domain, using assets supplied by Bungie. We're very excited about the way they've managed to capture the Chief and other elements and clues from the Halo universe. What are those? You'll have to tune in to find out.

Dołączona grafika

An HD 720p version will be made available on Xbox Live Marketplace soon after for those folks with no access to cable TV. The music is by Marty O'Donnell and believe us, it's worth checking out. Tune in soon when we'll talk to the fellows at Digital Domain about what it took to put this together.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie mozna kupic tanio Xboxa 360 core ?? Gdzies mnie doszly sluchy ze mozna gdzies kupic za mnij niz 1000 zł. A i jeszcze pytanie czy Xbox 360 bedzie dzialal z moniotrem belinena 102035w (20 cali 16:10)?? da rade go podlaczyc jakos przez Dvi lub vga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

An HD 720p version will be made available on Xbox Live Marketplace soon after for those folks with no access to cable TV.

Ale za darmo, czy trzeba bedzie placic za ogladnie reklamy? Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrak bedzie dopiero w nastepna sobote, ale na pewno zdjecia zapodam.

Powiem szczerze, ze tv spelnil moje oczekiwania, nawet wyobrazalem sobie go troche mniejszego, a tu sie okazalo, ze jest w sam raz. Do mojego pokoju 32" cale to bylo by nieporozumienie, zreszta sami zobaczycie ze jest ciasno, ale fotki najwczesniej weekend tak jak pisalem.

Jedyne co mnie wku w tym tv to ten autokontrast, bezsensu to dziala, bo widac jak nieplynnie przeskakuje, podobno da sie to wylaczyc w menu serwisowym, ale narazie wole tam nie wchodzic :D

Podlaczylem go kablem vga do kompa, obraz jest powalajacy, co prawda wykosztowalem sie na kabelek 5m 150pln, ale warto bylo, mozna spokojnie na nim pracowac, obraz jest bardzo ostry, a czcionki bardzo wyrazne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wku w tym tv to ten autokontrast, bezsensu to dziala, bo widac jak nieplynnie przeskakuje, podobno da sie to wylaczyc w menu serwisowym, ale narazie wole tam nie wchodzic :D

Zmień tryb obrazu z dynamicznego na np użytkownika albo standardowe i obejdzie się bez grzebania w menu serwisowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że znowu narzekam na microsoft ale to co oni robią to są poprostu jaja.

 

zapoznajcie się z tym tematem

 

http://forum.xbox-scene.pl/index.php?showtopic=8014

 

 

Na forach rosną tematy o zgonach naszej kochanej konsoli.

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=37013

 

http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?p...e1a3906cf#77641

 

Na jednej z zagranicznych stron była ankieta, komu i ile razy padl xbox 360. Prowadził słupek z dwoma zgodami. Byly też osoby którym xbox 360 padl nawet 5 razy :lol:

 

Sam jestem użytkownikiem trzeciej sztuki tej awaryjnej konsoli.

 

Nie uważacie, że coś jest nie tak?

 

Kiedyś każdy narzekał na awaryjność laserów w ps2, tutaj mamy o wiele gorszą sytuacje. Bo pada wiecej rzeczy. Laser można zawsze dokupić, gorzej jest z płytą główna, nie tylko ona pada w 360 tce, pojawiają się osoby którym napęd odmawia posłuszeństwa.

 

Xbox 360 ma już ponad rok, są osoby, którym skończyła się gwara i jak padnie im konsola to 1600 zł w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobic wieksza konsolke i lepsze chlodzenie zrobic ala PS3. Konsola pewnie sie przegrzewa. A co bedzie w lato?

lato już było :) upały też były. Wątpie, że główną przyczyną jest temperatura. Żyjemy w umiarkowanym klimacie, ale sa kraje że temperatura nie spada poniżej 30 stopni. Jakoś tam xbox 360 daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to wielce dziwne mi sie wydaje (to padanie x-ow). Nie chce mowic ze wcale niepadaja, ale moze gdzies tam kryje sie wina uzytkownika ???, ja razem z 4 kumplami mamyx0 od 11 miesiecy (zakup hurtowy), konsole smigaja codziennie po kilka godzin (3 z nich maja intercoolery nyko) i co anie jednego problemu z padaniem konsoli ?????

To co przypadek ??? ze 5 na 5 dziala swietnie ?? i to z 1 serii...

Znam jednego gostka co mu padl x ale przez glupote, mianowicie trzymal konsole pionowo na dywaniku !!!!!!!!!!!!!!!! i konnsolka zasysala conajwyzej roztocze a nie powietrze do chlodzenia.......

Mam kumpla co ma sklep z konsolami i na 500 sprzedanych x0 z rozych przyczyn popsulo sie 5 co daje 1%. oczywiscie najmniej awaryjne w historii to nadal "makaron" (kochalem te konsolke) i "x1"

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma X360 (swoja droga, skad sie wziela moda na nazywanie tej konsoli X0?) od samego poczatku (zamowil w preorderze jak tylko byla taka mozliwosc) i ani razu nie mial zwieszki ani zadnych problemow - z zdarzalo sie nieraz, ze konsola chodzila cala noc.

 

Konsola lezy sobie na stoliku (obok X1 i PS2 zreszta :) ), z dobrym dostepem powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrob zabierz te kropki please

 

Powiedzcie mi panowie - chciałem dowiedzieć się coś o intercoolerze - czy jak go założę to przyciszą się te oryginalne wiatraki od MS czy nie ma szans? No i powiedzcie mi gdzię mogę to kupić, w PL lub na Wyspach? Chodzi mi o wersję od NYKO, nie chcę podróbek allegrowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrob zabierz te kropki please

 

Powiedzcie mi panowie - chciałem dowiedzieć się coś o intercoolerze - czy jak go założę to przyciszą się te oryginalne wiatraki od MS czy nie ma szans? No i powiedzcie mi gdzię mogę to kupić, w PL lub na Wyspach? Chodzi mi o wersję od NYKO, nie chcę podróbek allegrowych...

 

kucyk ale jak mozesz słyszeć te wentyle od xboxa jak napęd DVD je zagłusza?

 

co nam dadzą ciche wentyle jak napęd zagłusza wszystko... :) no chyba że gramy w dema z dysku.

 

 

Napewno oryginalne wiatraki się przyciszą, tylko że dojdzie nowy wiekszy hałas tego intercoolera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk sprawdź wersję klocka, nowsze rewizje są bardzo stabilne i mało awaryjne. Intercoolery zupełnie nic im nie dają. A problem z cd-romem można częściowo rozwiązać wgrywając nowy bios obniżający jego prędkość. Jednak wiąże się to z utratą gwarancji...

 

btw jak padnie nam klocek, niegłupim wyjściem wydaje się kupno nowego... w wersji core =) dysk można przełożyć ze starego, dostajemy dodatkowego pada, a dvd-rom można sprzedać ^^ po 400 zł chodzą

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...