Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy wiecie może gdzie można znaleźć tanio abonamenty na Live! na rok? Wcześniej widziałem dużo po 130-140zł (oczywiście jak nie miałem kasy) natomiast teraz wszystkie ktore widze są za 190-200zł.

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz spytam czy ktoś przypadkiem nie wie gdzie można "tanio" dostać Abonamenty roczne na xbox live.

zalezy co rozumiesz przez słowo "tanio"

np. 199zł to tanio czy nie?

 

jak dla mnie 16,58zł / miesiąc to w miarę tanio ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2491799[/snapback]

było

po za tym co wy widzicie w tym niesamowitego? Przecież Champions League sponsorowana jest przez Sony, co w tym dziwnego, że adboardy z logiem PS3 pokażą się w grze skoro są w rzeczywistości?

jak któryś piłkarz wypowie się w pozytywach o PS3 to też powinien zostać wywalony z tej produkcji?

przecież tej gry nie robi Microsoft tylko EA :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio rozumiem od 130zł do 150zł (takie widziałem wcześniej od można powiedzieć godnych zaufania allegrowiczów).

Za 170 zł

 

Xbox 360's Seriously Flawed DVD Playback

jak widzimy xbox 360 do DVD na dzień dzisiejszy się nie nadaje :unsure:

 

How Much Power Does Your Xbox 360 Use?

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej jedna z dwóch :]

Two Worlds również jest tworzony przez Polaków z Reality Pump

http://www.2-worlds.com/

Gdybym miał w chaci jakiś telewizor HD-Ready, to już teraz bym zaczął zbierać na iX360.

Te panoramy: http://www.2-worlds.com/?l=en&act=pan# mnie zachwiciły, mimo iż nie są niby jakieś "duper-ekstra-egzdaza", to mają swój klimat.

Szczerze, to Settlersy (części 3 i 4) mi się przypomniały.

 

BTW, jak dobrze pamiętam, to była jeszcze jedna (przynajmniej) polska gra robiona na iXaO.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych przypadkach:

 

- rejestracja przez strone www

 

- rejestracja konta w Polsce lub innym kraju

 

- przedłużenie obecnej subskrybcji

 

- chęć przyłączenia sie do XBL po ukończonej rejestracji

 

kod będzie bez użyteczny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo testu napedu DVD.

Mam dwa stacjonarne DVD, zaden DENON za 10K, jeden PHILIPS DVP 630, i w moim przypadku przeprowadzony test wyglada podobnie tylko zena kożyść XO. (moze przez upscaling do 575p)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360's Seriously Flawed DVD Playback

jak widzimy xbox 360 do DVD na dzień dzisiejszy się nie nadaje unsure.gif

nie wiem skad oni taka jakosc wzielo wczoraj ogladalem film na dvd ( testowy do lcdkow ) i zadnych takich rzeczy na lcd nie widzialem wrecz przeciwnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo testu napedu DVD.

Mam dwa stacjonarne DVD, zaden DENON za 10K, jeden PHILIPS DVP 630, i w moim przypadku przeprowadzony test wyglada podobnie tylko zena kożyść XO. (moze przez upscaling do 575p)

 

pozdrawiam

a jak połączysz kablem VGA to masz upscalling jeszcze lepszy. Ja mam do 1366x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm czyli ten test to fake?

...and you can get better playback out of many other DVD players—even a PlayStation 2 doesn't have many of these issues!

to chyba jakiś żart ;)

 

 

 

edit:

znalazłem inny test DVD w iksie:

The Xbox 360 is a pretty good DVD player, given its primary purpose. Its performance is pretty close to the average DVD player at this price point...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem,że padnięte X360 nie są wymieniane w ramach gwarancji na kompletnie nowe.Dostaje się wersje odnowioną(refurbished).Jedynie w przypadku,gdy uszkodzenie nastąpi do 2 tygodni od daty sprzedaży, sprzęt wymieniany jest na nowy.Hmm

A playback DVD IMO może być poprawiony w ramach kolejnych update'ów -ale czy i kiedy to nastąpi to osobna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem,że padnięte X360 nie są wymieniane w ramach gwarancji na kompletnie nowe.Dostaje się wersje odnowioną(refurbished).Jedynie w przypadku,gdy uszkodzenie nastąpi do 2 tygodni od daty sprzedaży, sprzęt wymieniany jest na nowy.Hmm

tak wolno?!

 

jak wymienia to wg prawa chyba tylko na nowy, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...