Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, mam problem, udalo mi sie uciulac kasy na kabel rgb do konsoli, chcialem uswiadczyc tej wspanialem wyzszej rozdzialki

ale po podlaczeniu i przelaczeniu na 1360x768 obraz mam zwezony , 1/5 monitora jest czarna, im mniejsza rozdzialka tym czarny pasek mniejszy, a na niektorych rozdzielczosciach jest ok, np 1280x1024 i jeszcze jakiejs nie pamietam dokladnie

na rozdzielczosciach HD - 1280x720 na nowym kablu sytuacja jest identyczna, za to na standardowym kablu od konsoli wiadomo na tej samej rozdzialce 720p jest wszystko ok

kabel kupilem ten dobry produkcji microsoftu, z logiem xboxa, ....

pomozcie jezeli ktos zna rozwiazanie problemu to bede wdzieczny za szybka odp

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ,tracą argument sporo tańszej konsoli,ale zyskują nowy-większy dysk i HDMI.Jeśli zestawimy to z możliwością pobierania kontentu z sieci(np.seriali ) ,to jest to niewątpliwy plus.

Większy dysk i HDMI to powód do dumy i odebrania klientów? Chyba jednak nie. Do PS3 podepniesz każdy dysk SATA bo nie ma durnego hasła jak iksy, HDMI masz w standardzie, BR masz w standardzie, możliwość podpięcia klawy i myszy na USB, heatset to zwykła słuchawka na BT a cena wyniesie tylko 200zł więcej. Dopłacając jeszcze 400zł masz dodatkowo bezprzewodową sieć Wi-Fi, dysk 60GB z możliwością wymiany na każdy inny, wejście kart pamięci i co ciekawe może okazać się, że będzie możliwość kupna przez sieć filmu z wytwórni SONY. Nie tylko M$ interesuje się sprzedażą filmów przez sieć. ;) Więc nie skreślał bym tak szybko konkurencji. ;) A dokładając do tego jeszcze HD DVD wychodzi, że PS3 jest tańsze. :) Czyżby przemyślana strategia M$? W to już nie wnikam bo ta konsola mnie nie interesuje. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect w ojczystym języku

 

Nadchodzący RPG od Bioware zostanie zlokalizowany. To pierwszy tak duży projekt na XBoxa 360, który zostanie spolonizowany.

 

Microsoft Polska zdecydował, że mający się ukazać w okolicy maja Mass Effect zostanie zlokalizowany. Mówione ścieżki dialogowe zostaną co prawda po angielsku, ale polscy gracze otrzymają napisy w ojczystym języku. Będzie to kolejny po Forzy 2, Viva Pinata i Crackdown projekt wydawany przez Microsoft na XBoxa 360, przetłumaczony na język polski.

Źródło: http://www.valhalla.pl/news2598-Mass-Effec...tym-jezyku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pamiętacie jak całkiem niedawno wspominałem Wam, że GOW dostał 10 nominacji w corocznej gali organizowanej przez amerykańską Academy of Interactive Arts & Sciences ( dla tych, co nie pamiętają przypomnienie tutaj ).

 

Otóż muszę Wam powiedzieć, że już jest po całej imprezie, natomiast świetną wiadomością jest to, że Fenix i ferajna zwyciężyli w ... 8 kategoriach. Wynik rewelacyjny. Oto one:

1) Gra Roku

2) Gra Roku na Konsole

3) Gra Roku z gatunku action/adventure

4) Wybitne Osiągnięcie w Animacji

5) Wybitne Osiągnięcie w Reżyserii

6) Wybitne Osiągnięcie w Prezentacji Postaci - nominacja męska

7) Wybitne Osiągnięcie w grach online (rozgrywka sieciowa)

8) Wybitne Osiągnięcie w Efektach Graficznych (silnik graficzny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w DEF JAM ICON Demo, ta gra to jakiś śmiech na sali, o co w ogóle biega, co to ma być, to kopia Fight Night w wykonaniu joł joł elo ziom chłopaków? Ta EA mnie ostatnio po prostu załamuje do kwadratu :-|

Nie chciałem tego pisać pierwszy... To jest poprostu tragiczne... i to całe tło. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno pisałem Wam, że serwis GamersReports podał wiadomość, iż już w kwietniu, a być może pod koniec marca Australijczycy dostaną "zmodyfikowaną" wersję konsolki - w czarnej obudowie, z dyskiem 120GB i portem HDMI.

 

Co na to Microsoft? Wreszcie skomentował "tę plotkę" za pośrednictwem swojego rzecznika. Oto jego wypowiedź:

 

"Nie poczyniliśmy żadnych oficjalnych zapowiedzi, jeśli o chodzi o wspomniany produkt, na dzień dzisiejszy. Zresztą, jeśli mielibyśmy ogłosić coś tak ważnego, uczynilibyśmy to za pośrednictwem konferencji prasowej, a nie przez potwierdzanie takiej plotki".

i po co te nerwy? :P

 

 

edit:

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=4786

http://www.xbox360news.com/Blogs/News/hqs/blr_362.aspx

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne wersje X360 to dev kity.Prawdopodobnie zdjęcia właśnie ukazują te wersje.

Wydaje mi się , że HDMI będzie uwzględnione,bo jeśli M$ planuje udostępniać kontent HD,to jak mieliby go zabezpieczyć ?Bez HDMI z magicznym HDCP?A funkcja Media Center Extender ,bez możliwości przesyłu treści HD również jest bezużyteczna(lub częściowo użyteczna jak kto woli).

Tak w ogóle, w Australii PS3 kosztuje 859.58(lub 999-sugerowana cena) AU$ za wersje 60GB ,a X360 Premium 649.95 AU$.

Czyli przeliczając-PS3 = ~2002zł

X360= ~1514$

2k zł, to niezła cena i taka oferują wszystkie sklepy w Australii jakie znalazłem.VAT(u nich GST) wynosi 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym aby mi taki dev-kit wpadł w łapy...

 

-czarny kolor

-pewnie jest mniej awaryjny :rolleyes:

-czyta wszystkie płyty bez modowania :rolleyes: :rolleyes: :lol2:

 

Ciekawe ile sobie zyczy M$ za dev-kit'a gdyby go kupic na jakis fake developer team ;]

 

Edit:

ok... wiem: :D

 

10000$ :P

 

To ja jednak wole zrobić sobie mod'a napedu i prysnąć nitro ;]

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem slepy czy tego HDMI tak nie ma?

 

Nie jestes slepy - nie ma go tam. Chyba, ze jest ukryte w standardowym zlaczu A/V, co byloby IMHO lekkim absurdem.

To w takim razie ja mam chyba jakieś zwidy :unsure: A co jest niby obok naklejki Reviewer Kit z tyłu?? :blink: :blink: HDMI przecież chyba B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devy wygladaja tak

hmm no to http://www.americanxboxmodchips.com/xcm-xb...0-case-mods.htm

 

albo po prostu ms wypusci czarna wersje (bez hdmi i innych udziwnien, po prostu inny kolor) i tyle ;) tak jak np sony rozowe ps2 ;)

 

edit:

faktycznie, nie zwrocilem uwagi na date produkcji

ale z drugiej strony po co MS miałby pokazywać na targach czarną wersje iksa ? te zdjecia pochodzą z tegorocznego Taipei Game Show

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy FW od Com4Eva w drodze :)

Repairing the hole:

 

* "Attackers only have tenuous hold on drive"

Commodore4Eva - Complete control of drive, any command or code sent to drive from host can be analysed and appropriate response given to host

* "Defence: check that responses vary appropriately"

Commodore4Eva - Code already written to vary responses and will be implemented when required, current responses satisfy host code

* "Defence: use same debug commands to load disc-specific hashing code into drive, check for patched firmware"

Commodore4Eva - As we have complete control of firmware, we can analyse each debug command sent from host and again formulate the appropriate response to host

* "Defence: look for ss.bin????? file via host or code loading into drive"

Commodore4Eva - Xtreme firmware already locks host from reading illegal ranges of LBA once drive is unlocked, so host cannot read Xtreme Security Sector (not a SS.bin file). Again if debug command or code sent to drive, we can analyse and formulate the appropriate response to host

Conclusion:

Drive is completely compromised and can be programmed to give the correct response to any query. If host changes the rules, so do we.

With any recorded media, the data is static, in content and position, so always hackable.

 

Coming soon for Xtreme firmware

_______________________________

* DVD movie region free!!!

* 360 games using file iso/raw data hybrid - much smaller iso size

* New Xtreme V5 for Hitachi and Benq drives

 

Thanks

Commodore4Eva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mecze Lost Planet . Na poczatku nie bylem przekonany do tego tytulu ale jakos zmusilem sie do zakupu bo innej ciekawej gry na chwile obecna nie ma i przyznam szczerze , ze jestem bardzo mile zaskoczony :)

 

Ktos juz pyka w ten tytul po xlive ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...