Skocz do zawartości
Gość Kyniek

Waterblocks By Kyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kyniek zachowujesz sie jak [ciach!]iarz zakochany w swej zabawce !

Czlowieku czy Ty czytasz swoje posty ?

Nie widzisz tego ze robisz z siebie debila piszac wszedzie ze Twoj blok jest najwydajniejszy, najlepszy i wogole jest the best !?

 

Chce poprostu zebys wiedzial ze to co wyprawiasz na tym forum jest smieszne !

Nawet gdyby ten Twoj blok byl najlepszy na swiecie to chyba trzeba sie umiec jakos zachowac a nie wypisywac wszedzie: Tak tak to moj blok jest najlepszy.

Dzieci w przedszkolu sie tak zachowuja chwalac sie swoja zabawka.

 

Przestaje sie juz wypowiadac w temacie dotyczacym Ciebie i Twoich "najlepszych" blokow.

Teraz juz bede tylko wspolczol Twojego zachowania.

 

Niechcialem tym postem nikogo obrazic - poprostu niewiem jak juz do Ciebie mowic.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że nazywasz Mnie krzykaczem.

Skąd te negatywne emocje? starałem się przedstawić sytuację żetelnie i kulturalnie.

Chodzi tylko o porażkę bloku w niestandardowym układzie??

 

trochę taktu... to nie jest trudne, naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przemówiła zazdrość

Kyniek ... prosze Cie chłopie daj spokuj! Czy nie widziasz tego co sie dzieje. Jesteś po przegranej stronie, jeszcze nie widziałem tu posta usera który by powiedział coś pozytywnego na temat twojej polityki.

Jeżeli tak dalej sie bedzeisz upierać i zwracać tym na siebie uwage ... to zaczniesz tracić klinetów. Co z tego, że nie tylko na rynku Tweaka sie utrzymujesz i masz inynch klientów, ale nie zaprzeczysz, że gdyby nie tweak to byś nie miał tak łatwo. Tak wiec szanuj przede wszystkim siebie i innych. jak tak dalej pojdzei to zaczneisz tracić klientów .... jeżeli już nie zacząłeś (tak słyszałem).

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek ... prosze Cie chłopie daj spokuj! Czy nie widziasz tego co sie dzieje. Jesteś po przegranej stronie, jeszcze nie widziałem tu posta usera który by powiedział coś pozytywnego na temat twojej polityki.

Jeżeli tak dalej sie bedzeisz upierać i zwracać tym na siebie uwage ... to zaczniesz tracić klinetów. Co z tego, że nie tylko na rynku Tweaka sie utrzymujesz i masz inynch klientów, ale nie zaprzeczysz, że gdyby nie tweak to byś nie miał tak łatwo. Tak wiec szanuj przede wszystkim siebie i innych. jak tak dalej pojdzei to zaczneisz tracić klientów .... jeżeli już nie zacząłeś (tak słyszałem).

 

Pozdro

kyniek odpowie na to -> to co i tak moj jest najlepszy...

 

Właśnie przemówiła zazdrość

ooo tak bardzo tobie zazdroszcze pychy twoich blokow i storma, codziennie tylko marze zeby byc takim jak ty !! dopuki niepoprawisz testow i bloku zeby byl wyraznie wydajniejszy a nie w granicach bledu pomiarowego to mozesz sie nawet w Abudabi blokami chwalic, pozatym sam przyznales ze prison to srednia polka a px wyzsza, czyli wychodzi na to ze twoj blok nie jest najlepszy w polsce, twoje wypowiedzi przecza same sobie, zastanow sie nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Druga sprawa - ważne by każdy wiedział że mój blok jest najlepszy w polsce - a co zrobi z tą wiedzą to już jego sprawa...

 

sorry Kyniek ale tym postem zrobiłeś z siebie kompletnego pajaca-dotychczas twoje przechwałki były nieco smieszne...

 

teraz jesteś już załosny...

 

napisz sobie na czole,ze masz najlepsze bloki w Polsce, ale nie nudz już na forum ok? Poza tym widze,ze nie zawsze prisony są takie super... cóż ile układów tyle wyników... Coś w tym jest,zę na razie to te bloki są najlepsze ale w KONKRETNYM 1 UKŁADZIE jaki mają w jet-pc...

Tak sie przeechwalasz to poślij ten blok na zagraniczne testy do duzęgo serwisu-jak takie to cudo to sie posypią zamówienia za sporą kase...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prisona V2 nonpro i nie narzekam. Sprawdził się znakomicie we współpracy ze słabiutką pomką (650L/h). Moje chłodzenie widac w podpisie. Moj proc to mzoe nie straszna grzałka ale ma 2700@1,65 swoje grzeje :D nie widzałem tem większej niż 35C... Blok świetnie odbiera ciepło. Wczoraj podczas testów na oknie tem proca spadła do 8C w idel i do 11C w stresie, gdyby blok był tragiczny lub przeciętny nie byłby w stanie odebrać tak szybko ciepła z procesora (przekazać zimna?). Kynek sie chwali bo ma czym, a cała zgraja zazdrozikow najezdza na niego żeby poczuć się lepiej. Namówiłem ostno kolegę i mogę sie załozyć ze też nie będzie żałowac. Z tego co wiem to kynek nie wyrabia się z zamówieniami więc chyba ludzie są zadowloeni i polecają znajomym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prisona V2 nonpro i nie narzekam. Sprawdził się znakomicie we współpracy ze słabiutką pomką (650L/h). Moje chłodzenie widac w podpisie. Moj proc to mzoe nie straszna grzałka ale ma 2700@1,65 swoje grzeje :D nie widzałem tem większej niż 35C... Blok świetnie odbiera ciepło. Wczoraj podczas testów na oknie tem proca spadła do 8C w idel i do 11C w stresie, gdyby blok był tragiczny lub przeciętny nie byłby w stanie odebrać tak szybko ciepła z procesora (przekazać zimna?). Kynek sie chwali bo ma czym, a cała zgraja zazdrozikow najezdza na niego żeby poczuć się lepiej. Namówiłem ostno kolegę i mogę sie załozyć ze też nie będzie żałowac. Z tego co wiem to kynek nie wyrabia się z zamówieniami więc chyba ludzie są zadowloeni i polecają znajomym :D

bo masz a64, to taka grzalka jak zadna, szczegolnie na takich taktach :-| jak bys mial chociaz celka d to bys odczul co to jest moc (ciepla nie obliczeniowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kynek sie chwali bo ma czym, a cała zgraja zazdrozikow najezdza na niego żeby poczuć się lepiej.

(...)

Chyba czegoś tu nie zrozumiałeś ... nie chodzi tu głównie o to jak dobry jest ten blok ale o to jakie cudo Kyniek z niego robi w swoich postach, na każdym kroku czytam tylko, że to "najlepszy blok w polsce". To troche irytujące nie sądzisz? Może nie spędzasz dużo czasu w dziale "wodnym" to sie tak nie orientujesz. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi wiśnio!!

Miło mi że jesteś zadowolony z prosona, jednak spór nie jest oto czy to dobry blok (bo napewno taki jest) tylko o to czy jest NAJLEPSZY W POLSCE.

Szkoda że nimiałeś możliwości porównać prisona do jakiegoś innego bloku, co w przyszłosci polecam. A narazie proszę czytać posty, i zastanowić się kto najerzdża, a kto przedstawia suche fakty.

(zazdrośnik czuje się lepiej) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz a64, to taka grzalka jak zadna, szczegolnie na takich taktach :-| jak bys mial chociaz celka d to bys odczul co to jest moc (ciepla nie obliczeniowa)

Mam Celka D 2.53@3.42 ghz Prisona ProV1 Lainga 700 b i łade z wentylem na 7V i mam 45 C max w stresie mysle ze to dobry wynik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Yacho -> dla porównania moja celina na 21x163Mhz ma 41*C max w stresie, a teraz kiedy to pisze 29*C, wiec uważam że 45*C w stresie to nie za dobry wynik jak na WC z takim blokiem!

SuperRzeźniK -> czyli można by powiedzieć że z "spokojną" pompą bloki Kyńka są bardzo wydajne, ale nie lubią wysokich ciśnień ?

Kyniek -> co kolwiek byś nie pisał o swoich blokach, i cokolwiek by nie pysali inni użytkownicy tego forum, dalej pełny szacunek za to co robisz, pozatym zaczynam się zastanawiać czy brać te prisony od ciebie czy nie, wiec czekam na kolejny test kogoś z forum, bo faktycznie poszukuje "najwydajniejszego bloku w polsce" a nie "możliwe że jednego z najwydajniejszych bloków w polsce - w układach z słabiutką pompą", to były tylko cytaty lub teksty inspirowane innymi postami wiec miej na uwadze że nie pragne Cię obrazić, bo naprawde szanuje twoją prace ale jak jusz pisalem potrzebuje czegoś "hiper" i to pod bardzo wydajną pompe, wiec puki ktoś mnie nie przekona co do Pirisonów Pro po raz kolejny to się wstrzymam od zakupu

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Celka D 2.53@3.42 ghz Prisona ProV1 Lainga 700 b i łade z wentylem na 7V i mam 45 C max w stresie mysle ze to dobry wynik :P

no zobaczymy czy przy 4ghz i wyzszym vcore bys mial takie fajne temp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się że nie. Ja przy tym co w opisie mam max 47 stopni, a mój proc grzeje się dużo bardziej niż celinka.

 

A niby F2s jest w środku stawki na jet-pc.

 

Co do możliwości testu, to pytałęm Kyńka na pw czy jest możliwośc kupienia gołego P pro V2 ale jakoś nie odpowiada. Dziwne?

Może boi się, że kto inny przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz a64, to taka grzalka jak zadna, szczegolnie na takich taktach :-| jak bys mial chociaz celka d to bys odczul co to jest moc (ciepla nie obliczeniowa)

Mam prównanie do Pentagrama qvc-100+ - (czyli najwydajnijszego wg pc lab) i do AC Freezer non pro. Temeperatury około 15C nizsze. moje chłodznie kosztowało całosciowo około 150zl, w sobote zaszlałem i kupiłem akase amber co zwiekszyło koszty do 200... To prawda ze nie miałem innego bloku, ale za 75zl za prisona non pro ciężko dostać coś nawet teoretycznie lepszego. Wiem ryba ze twoj celek grzeje sie jak by był z piekła rodem, taki jego urok :lol: Co mowisz ze slabo krece sempka? Na rdzeniu winchester-128 wiecej juz nie da rady:P (no chyba ze temp na polu spadnie do -20 :twisted: )

 

Dołączona grafika

 

w rankingu spi ludzie mają tylko niecałe 50 mhz więcej lecz na rdzeniu venice-128.

 

Myślę też że kyniek powinien jednak podesłac test benitowi - może najeżdzał na niego ale myślę że powinien wykazać się profesjonalizmem i wykonać testy całkowicie obiektywnie.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Założę się że nie. Ja przy tym co w opisie mam max 47 stopni, a mój proc grzeje się dużo bardziej niż celinka.

 

A niby F2s jest w środku stawki na jet-pc.

 

Co do możliwości testu, to pytałęm Kyńka na pw czy jest możliwośc kupienia gołego P pro V2 ale jakoś nie odpowiada. Dziwne?

Może boi się, że kto inny przetestuje.

 

Już ci pisałem - zdaje się że zapomniałeś więc specjalnie powtórzę jeszcze raz:

 

Chyba żarty sobie stroisz! Po tym jak na mnie najeżdżałeś mam ci do recenzji coś wysyłać?? Już wolę zapłacić 100$ zagraniczemu serwisowi za test niż tobie. Te 100$ były by za obiektywność i profesjonalizm - conajmniej jednej z tych rzeczy ci brak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Chyba żarty sobie stroisz! Po tym jak na mnie najeżdżałeś mam ci do recenzji coś wysyłać?? Już wolę zapłacić 100$ zagraniczemu serwisowi za test niż tobie. Te 100$ były by za obiektywność i profesjonalizm - conajmniej jednej z tych rzeczy ci brak!

Od kiedy to za obiektywne testy się płaci? :blink: Zapłata jest chyba zaprzeczeniem obiektywności ...

 

A skąd wiesz, że test Benito byłby nieobiektywny? Sądzisz innych swoją miarą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Od kiedy to za obiektywne testy się płaci? :blink: Zapłata jest chyba zaprzeczeniem obiektywności ...

 

A skąd wiesz, że test Benito byłby nieobiektywny? Sądzisz innych swoją miarą?

 

przeczytaj jewszcze raz wypowiedź którą zacytowałeś bo tam jest napisane dlaczego tak sądzę

 

co do opłat za testy... zajrzyj sobie na systemcooling i procooling oraz overclockers.com - dowiedz się o warunki testowania - płaci się za testy - takie są zasady - chyba że według ciebie wymienione przezemnie serwisy są nieobiektywne.... wtedy nie widzę sensu dalszej dyskucji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"już wolę zapłacić 100$ zagraniczemu serwisowi za test niż tobie."

 

tym postem drogi kyniu podważasz niezawisłość i wiarygodność testu na jet-pc.

(dlaczego miałbyś płacić benitowi za test?)

Nasuwa się pytanie, czy oby nie wzieli $$$ za te 0.001 c/w ??

 

***********************

 

Proponuję załorzyć temat o procedurach testowania bloków.

Myślę że mamy na ten temat dużo do powiedzenia.

Edytowane przez SuperRzeźniK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

A gdzie ja coś takiego napisałem? To czy chcesz wierzyć w wiarygodność najbardziej profesjonalnego polskiego testu czy nie to jest twoja sprawa. Po za tym za test na jet-pc się płaci - od testów miśka - on był pierwszym który musiał wnieść opłatę - co prawda niewielką bo 50PLN od bloku ale jednak - za granicą jak napisałem to suma rzędu 100$ (dolarów) więc z deka więcej... ale jeszcze nie widziałem na tyle nierozsądnej osoby by zaryzykowała stwierdzenie iż tamte testy są nieobiektywne i zbyt mało profesjonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, to tylko i wyłącznie twoja strata. Mate się nie bał, Samhain się nie bał, więc jakoś do nich nie pasujesz :D

 

Być może nie teraz, ale w przyszłości przetestuję prisona od kogo innego.

 

Co by ci oszczędzić powodów no gderania zaproszę Mućka na teścik co by robił za przyzwoitkę. Dwóch userów już oczerniać nie bedzie ci tak łatwo. :lol:

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanwia jedno-z tego co czytam to Benito chce KUPIĆ bloczek i potestować.

Jeśli tak to niw łapie czemu to ktoś robi łaske? Nie daje nic za darmo, nie dopłaca...Moze faktycznie boi sie testu :?

 

Nie bardzo wiem czemu miałby sie bać ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Narazie się tylko pytał - żadnej łaski nie robię - tylko niech sprecyzuje pod jaką platformę i jakie króćce chce... co nie zmienia faktu że jakoś nie mam pozytywnego nastawienia do testu robionej przez osobę która mnie oczerniała jeszcze parę tygodni temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek jak chcesz to mogę zrobić test twój blok vs blok misia15go. Mowa o blokach na VGA bo mam niezłą grzałkę po modach ;] To rozwiąże jeden z konfliktów, który jest na forum, przegrany się pogodzi z wynikiem a wygrany będzie mógł mówić, że jego lepszy niż konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek jak chcesz to mogę zrobić test twój blok vs blok misia15go. Mowa o blokach na VGA bo mam niezłą grzałkę po modach ;] To rozwiąże jeden z konfliktów, który jest na forum, przegrany się pogodzi z wynikiem a wygrany będzie mógł mówić, że jego lepszy niż konkurencji.

heh Ja mam w domu 2 Bloki Misia15go(Cpu,Gpu) a zaniedlugo bede mial okazje zobaczyc Prisona v2 (cpu)... wiec zobaczymy jak to sie ma w praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...