Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robot

nr seryjne mojego venice specjalnie dla Pitera:) ale moze komus innemu sie tez przydadza w wyborze prockow do oc

 

DPMW Z711404F52321 - to o to ci chodzilo ? spisywane z gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakos z nudow jeszcze postanowilem urwac troszke z superpi :lol:

 

1558848[/snapback]

O!

kolejne 2 sekundy moje gratulacje.( może trzebabyło zatrzymać tego asa w rekawie dla M :) ),ale widzę po sportowemu jeszcze raz brawo. :)

 

Edit:

Procek widzę rozpędza sie coraz bardziej.

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

a spotkaliscie sie z czyms takim, ze proc na pewnym ustawieniu przechodzi 10h prime'a blenda i small fft, super pi itp, a w 3d marku komp lapal freeza?

 

taktowanie/temperatura grafiki jak nic ktos powie, ale mialem 'stabilne' 2.75GHz i moja gtx freezowala sie na pierwszych testach kazdego 3d marka mimo standardowych taktowan (450/1250). po obnizeniu do 2.7GHz wyciagnalem na niej 525/1370 wiec to chyba raczej nie to..

 

moze komunikacja na slocie pci-e, taktowanie?

 

moze to malo odkrywcze ale wyglada na to ze 3d mark jest bardziej miarodajnym testem stabilnosci wszystkich komponentow lacznie z grafika niz prime.

nie wiem, czy nie wieksza stabilnoscia nie moglibysmy sie szczycic, gdyby tak jakis 3dm pochodzil z 10h, co?

 

 

btw, kupilem sobie selekta, a co! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

christie_

 

normalna rzecz, prime dokladie CPU nie testuje a zawsze moze sie krzaczyc Cache, lub kontroler pamieci dlatego warto tez sprawdzac S&M, sa przypadki ze prime moze smigac 10H a S&M wywali odrazu bledem Cachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie mieszczacym sie nie daleko mnie znalazlem venice z serii 0520. Co o nich sadzicie? Gorsze sa od 0517, ale czy gdyby nie udalo mi sie znalezc 0517 to czy warto wziac tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle przeczytales post( troche zle napisalem go). Chodzi mi czy jesli NIE znalazlbym w sklepie 0517 to czy warto wziac 0520?

1559622[/snapback]

Z tego co slyszalem to 0520 jest gorsza ale trafiaja sie z tego tygodnia procki które sa w miare OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, mnie nie zalezy na jakims extremalnym podkrecaniu, ale chcialbym wycisnac z niego np. 2.3-2.4 na chlodzeniu freezerem 64. Jak uwazacie poszedlby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja dolacze do posiadaczy VENICE :) :) :) dzis dotarl do mnie selekt od PITera. jutro dostane plyte (epox bo na dfi nie stac mnie...narazie :)) i beda testy. na chlodzenie mam swojego zalmana 7000cu, ale kupilem tez dzis freezera 64 (jednak :)). doczekac sie na pewno nie moge ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: albo czegos nie kumam albo mam miernego tego venicjusza :/.

nie chce isc wiecej niz 246x9, na 247x9 przy starcie windy (pulpit) wywala bluescreena.

mam kiepskiego sorta? :cry:

 

 

fajnie ze ktos sie zainteresowal :?...

Edytowane przez Kokoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaby sa male to nie potrzebuja duzych screenow :P Zartuje, jest na tyle maly ze niestety nie idzie zobaczyc nic po za zarysami okienek ;)

 

A co do prockow z 0520 to moj chodzi 2,7 przy 1,55 ale nie testowalem go primem. Moze nie jest stabilny, ale u mnie wszystko smiga jak stabilny wiec sa procki ktore sa w miare dobre. Dodam ze przy zakupie tego procka skladalem zamowienie na dwa, ten drugi chodzi 9x247 na plycie GA K8Nf-9 niestety plyta nie zdatna do dobrego krecenia, mysle ze spokojnie by pociagna na 2,7GHz. Zadna rewelacja ale zawsze cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spojrzeniu w podpis screen nie jest potrzebny :]

1560581[/snapback]

To powiedz mipo co wklejac screena? Screen jest własnie przeciez po to aby pokazac ze to co w podpisie nie jest wyssane z palca, a ten malutki screen jest ....... reszte sobie dopowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie czy to normalne: od dwóch dni posiadam A8N-E i Venice 3000+ 0517DPAW. Bios płyty na default zmieniłem tylko na to: HTx3, FSB 300Mhz, oraz pamięć jako DDR 266. Komp się uruchomił winda załadowana odrazu powiem że nie miałem czasu żeby dokładnie testować stabilność poprzez prime czy innego tego typu programami. Ale zdziwił mnie jeden fakt AI Booster pokazał mi że na procku napięcie jest 1,5V mimo że go nie zmieniałem? I powiedzie jeszcze jaka jest dopuszczalna górna granica temp. dla tego procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do prockow z 0520 to moj chodzi 2,7 przy 1,55 ale nie testowalem go primem. Moze nie jest stabilny, ale u mnie wszystko smiga jak stabilny wiec sa procki ktore sa w miare dobre. Dodam ze przy zakupie tego procka skladalem zamowienie na dwa, ten drugi chodzi 9x247 na plycie GA K8Nf-9 niestety plyta nie zdatna do dobrego krecenia, mysle ze spokojnie by pociagna na 2,7GHz. Zadna rewelacja ale zawsze cos.

1560572[/snapback]

Mam pytanie jakiej serii jest twój procesor bo ja też mam "LBBLE 0520DPBW"

czyli 20 tydzień i się chciałem zorientować jak się mają serie w tych tygodniach. Ja niestety nie mogę podkręcać bo mam ze starego komputera zasilacz ENLIGHT 300W :(.Jak będzie mocniejsza zasiłka "wkrótce zmiana" to również zdam relacje do ilu Mhz da się wyskrobać z tego procka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...