Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

aleś teraz doje** z tą kasą, rzeczywiście słaby sprzęt posiadasz...

co do hynixów to spoko pamiątki, u mnie w dualu leciał 280, ale co się działo z dzielnikami na nich to masakra, nie nadawały się do mojej płytki i je wyrzuciłem  B)

1394524[/snapback]

kucyk nie wiesz jak u mnie jest to [ciach!]ł nie wypisuj, harowałem z bratem(on więcej) jak czarnuchy aby kupić taki sprzęt, pół roku nie miałem kompa, ale nie będę się tłomaczył bo to głupota.

 

koniec off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo trzeba szukać >?????

 

Jednemu Hyniksy chodzą na DFI innemu nie

Jaja panowie jak balony ,

tak samo z tymi procami ,jednemu idzie z Vcore 1.55 na 2500MHz

inny ma cykora dać wyższe VCore i uzyska tylko 2300MHz

jaja jak balony !!!

 

sami specjaliści

żółtodziobów brak

 

 

RaV[666]

Sam chłopino jesteś uwsteczniony ,

mam kontakt z kilkoma osobami

robiącymi w servisach , te proce na których skłądałem kompy

to nie były jakimiś wyjątkami , naprawdę trzeba mieć drewniane paluchy

żeby A64 2800+ nie poszedł na 2400MHz

przed chwilą nawijałem z kumplem na GG , jest dokładnie tego samego zdania

z tym że posiada 3x więszke doświadzczenie niż moja skromna osoba

jego słowa :

proce A64 2800+

Listopad 2004 - koniec Marca 2005 19/20 sztuk musi isć na 2400MHz

na dobrej mobo spoko 2500MHz

No chyba że ktoś kupuje proce w hurtowni która je przesiewa

pod względem OC , faktycznie słyszałem o takim procederze

w takim wypadku nie pomoże znajomość tematu ,ani super sprzęt :[

 

 

Co do AMIGI spoko teżmiałem A500 potem A1200 :)

historia na całeg o THREADA

mam kilku kolesi w sieci co 10 lat temu też mieli AMIGI z rozszeżeniami

a dzis siedzą w windzieXP i mało co kumają , o OC proców nawet

niepomyślą choć mają odpowiedni hardware

 

To że ktos jeździ samochodem 20 lat nie oznacza wcale że jest dobrym kierowcą .

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Żeby powrócić do tematu THREADA zapodam linka

do ładnie wykręconego A64 Venice

http://www.forumpcs.com.br/viewtopic.php?t=108766

aż miło popatrzeć na pęknięte 3GHz :)

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie skomentuję bo szkoda mówić wogóle...

a chłopino nie zuawżyłeś ze o procach z 2005 roku rozmawiamy o winchesterach?? a Ty tu wciskasz wątek z procami na 754 a to inna bajka zupełnie...

jednym slowem LOL & ROTFL

btw przypominasz mi człowieka który chce sprawić wrażenie wiedzacego więcej niz serio wie....spotkałem się już z paroma takimi przypadkami...

wedlug ciebie jak amsz sobie procek to on musi iśc an tyle MHz bo tak sobie powiedziałeś..no super....każdy proc jest inny chłopie....gadasz jak newbie i dziwisz się ze się z Ciebie smieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze WAS! Nie odpowiadajcie... nie zasmiecajcie ladnego watku o Venice... pozniej nikt tego nie bedzie czytal... Wszyscy wiemy... komentowac nie musimy...

 

A tak btw... bardzo dziwne, ze na allegro nie ma jeszcze ani jednej sztuki Venice... juz normalnie nie moge sie doczekac! :D

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo  trzeba szukać >?????

 

Jednemu  Hyniksy chodzą  na  DFI  innemu  nie

Jaja panowie jak balony  ,

tak samo z tymi procami  ,jednemu idzie z Vcore 1.55 na 2500MHz

inny ma cykora dać wyższe  VCore  i  uzyska  tylko  2300MHz

jaja jak balony !!!

 

sami  specjaliści

żółtodziobów  brak 

RaV[666]

Sam  chłopino  jesteś uwsteczniony  ,

mam  kontakt  z  kilkoma osobami

robiącymi w servisach  , te  proce  na których  skłądałem  kompy

to nie były  jakimiś wyjątkami  ,  naprawdę trzeba mieć  drewniane  paluchy

żeby  A64 2800+  nie poszedł na  2400MHz 

>>powiem wiecej  trzeba być kołkiem ciosanamy do kwadratu<<

przed chwilą nawijałem  z kumplem na GG  , jest  dokładnie  tego samego zdania

z tym że  posiada  3x więszke doświadzczenie niż moja skromna  osoba

jego słowa :

 

 

proce  A64 2800+ 

Listopad 2004 -  koniec Marca 2005  19/20 sztuk  musi isć na 2400MHz

na dobrej  mobo  spoko  2500MHz

 

THE END

1394612[/snapback]

 

człowieku ja raczej do cykorów nie należę, dawałem 1.7V na proca i [ciach!]o to dało.

jaja panowie :lol:

a co do hynixów to wiem ze mają humory i dlatego :mur:

dobra koniec tych bezsensownych rozmów, niech moder wpadnie i trochę poczyści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz jak ktos planuje wymiane kompa to lepiej kupic nowsza wersje niz stara

1394167[/snapback]

Zabrzmiało to strasznie brutalnie, "Winchester stara wersja". Jak czytam takie rzeczy to zaczynam się czuć jak posiadacz jakiegoś 286... :wink: Zdecydownie wolę określenie "poprzedna wersja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy codziennie  przeglądać  to  forum  aby  dojsć do wniosku

że  na  szanownym forum  tylko  jakieś 10-15%  userów  to  spece

w dziedzinie  kręcenia  proców  i graf  ,

kolejne  20-30%  minimalnie  odstający w wiedzy overlockerzy

 

Niestety  z przykrością stwierdzam  że  jakaś połowa  albo i ponad  50%

to  żółtodzioby  które nie koniecznie  zdołają pogłębić  wiedzę  na temat  OC

 

Dodam na koniec  że składałem na  przestrzeni  Listopad 2004  Luty 2005

4 kompy  na bazie  S754 z A642800+  wszystkie spoko  chodziły na  2500MHz ! !

proce z różnych seri ,  2  kompy  na  S939  Grudzień 2004

  oraz  koniec  Lutego 2005  jeden proc  3000+  drugi  3200+  obydwa  chodziły

u mnie  przez  kilka  godzin  na  2,5GHz  ,bez żadnych  cudów

kompy  oddane  klientom  z  ustawieniami  2300MHz  2400MHz

Jak by tak posiedzieć dłuzej  to i 2700MHz 3/4 z nich pewnie by  wytrzymało  ,  naczytałem się na forum  jakie  to kulawe  serie  A64 wychodzą tego  roku  ,wielu  kolesi  pisze  że nie mogą stabilnie  2400MHz  utrzymać  :)

jaja istne  :)

 

sposób jest  prosty  trza  rdzeń  proca  młotkiem  gumowym  obstukać  kilak  razy

potem  kąpiel w  Ludwiku i do  piekarnika , rdzeń sie skurczy

i  proc  gotowy  i  2700 MHz  bez  jąknięcia  :)

1394278[/snapback]

Krótko i na temat , co za lolek!!!! :mur: , co po niektórzy to naprawdę wyżej s...ą niż d..e mają ech , szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy codziennie  przeglądać  to  forum  aby  dojsć do wniosku

że  na  szanownym forum  tylko  jakieś 10-15%  userów  to  spece

w dziedzinie  kręcenia  proców  i graf  ,

kolejne  20-30%  minimalnie  odstający w wiedzy overlockerzy

pewnie sie uważasz za speca od oc. co?? I chwalisz się wśród kumpli co to nie ty.

chłopie jesteś śmieszny idź lepiej pobiegaj sobie zrobisz mi przysługę i chyba reszcie.

Miałem nie komentować tego co napisałeś ale jesteś kompletnym i…..ą.

pozdrawiam wszystkich a szczególnie magx2k mega super hiper ocera :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boxter

nie o to chodzi.ale jak w niedlugim czasie bedzie mozna dostac miejmy nadzieje za podobne pieniadze nowa rewizje tego procka to czemu by go nie kupic?Dla jaj amd chyba nie wypuscilo ich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda. Mój "Winogronek" również osiągnął kres swoich możliwości i coś mi mówi, że długo w kompie już nie posiedzi...

 

BTW - co poniektórzy chyba się mocno zagalopowali w swoich wypowiedziach i woda sodowa uderzyła im do głowy. Zalecam spacer na świeżym powietrzu i nie obniżanie i tak już lecącego na zbity pysk poziomu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badzmy szczerzy ciezko przeskoczyc 2.8 ghz , mimo ze "stosunkowo" latwo osiagnac 2,7 . Mowa o Spi albo o primie . Wyzej drastycznie wzrasta vcore a schlodzic to bez fc trudno szczegolnie ze juz zima sie skonczyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja czekam i czekam i doczekać się nie mogę :/ A mój Wini już się „skończył”... A jak to bywa w przypadku „zawodowego” O/C zawsze jest za mało ;)

1394799[/snapback]

Dokładnie... a nasze Winchestery sprzeda się na Allegro za ładne pieniądze. W końcu większość ma "zdrowe" wersje z "04". Allegro to bardzo chłonne medium, tak więc zapewne po przesiadce na Venice zostaną nam jeszcze zaoszczędzone pieniądze. Ostatnio na Allegro pojawił się procek z serii "04" i po kilku dniach poszedł za 700 zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk nie wiesz jak u mnie jest to [ciach!]ł nie wypisuj, harowałem z bratem(on więcej) jak czarnuchy aby kupić taki sprzęt, pół roku nie miałem kompa, ale nie będę się tłomaczył bo to głupota.

 

koniec off

1394551[/snapback]

Czego się telepiesz niepotrzebnie, powiedziałem tak, bo spojrzałem na Twój konfig i tyle, a ile Ty na niego robiłeś to już nie wiem.

Jak przeczytałem to co napisałeś to pomyślałem, że do "garnka nie masz co włożyć".

Ja sam nie mogę powiedzieć, że mam źle w domu, a na taką grafę jak Ty to jeszcze będę musiał sobie pozbierać pieniążków, oj pozbieram sobie...

nie ważne, widzę, że niektórych ponoszą nerwy, tak to jest jak przejmuje się wypowiedziami userów typu madźikstukał, który jednym machnięciem penisa wrzuca 2,5ghz :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh prawda 2,7GHz to nie ma co się oszukiwać jest to w większości przypadków banał do zrobienia (nie mówię tu a jakiś „extra” procesorach co mają problemy z 2,2GHz) ale powyżej już zaczynają się „szopki” często jeden MHz na HTT UP równa się kilka „kroczków” na VCore UP… a chłodzić to, to powiem tylko tyle „masakra”. Tak szacunkowo na oko licząc to Wini kończy się na 2,8GHz o ile nie dysponujemy FC, a co ciekawe Venice zaczyna dopiero „marudzić” od 2,8GHz przez to rozumiem że w większości testów robi 2,8GHz albo na def VCore albo na lekko podniesionym co może oznaczać że są duże szanse na 3,0GHz na WC lub porządnym AC, czy to co napisałem będzie prawdą czas pokaże…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co trzeba czekac na dostawe venice do polski

i napewno pierwsza wieksza dostawa od razu ma juz zamowienia wiec nie macie co liczyc na szybkie kupno po premierze w polsce :) chyba ze ma sie extra kase lub mega znajomosci z dystrybutorami amd w polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... a nasze Winchestery sprzeda się na Allegro za ładne pieniądze. W końcu większość ma "zdrowe" wersje z "04". Allegro to bardzo chłonne medium, tak więc zapewne po przesiadce na Venice zostaną nam jeszcze zaoszczędzone pieniądze. Ostatnio na Allegro pojawił się procek z serii "04" i po kilku dniach poszedł za 700 zł!

1394921[/snapback]

Tego nie byłbym pewien. BOXy 3000/3200+ kosztują nówki teraz ok 650/770. Zakłądając , ze mamy kręćliwego, uzywanego jakiś czas 04xx, na Allegro pójdą IMHO góra za tyle samo. I gdzie tu zostanie kasa? Chyba, ze kupi się Venice, "co spadł z ciężarówki"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się telepiesz niepotrzebnie, powiedziałem tak, bo spojrzałem na Twój konfig i tyle, a ile Ty na niego robiłeś to już nie wiem.

Jak przeczytałem to co napisałeś to pomyślałem, że do "garnka nie masz co włożyć".

Ja sam nie mogę powiedzieć, że mam źle w domu, a na taką grafę jak Ty to jeszcze będę musiał sobie pozbierać pieniążków, oj pozbieram sobie...

1394933[/snapback]

Napisze tak samo jak ty "Czego się telepiesz niepotrzebnie", mogłeś napisać mi na gg to byśmy porozmawiali o mojej sytuacji finansowej, a nie od razu na forum.

 

Tego nie byłbym pewien. BOXy 3000/3200+ kosztują nówki teraz ok 650/770. Zakłądając , ze mamy kręćliwego, uzywanego jakiś czas 04xx, na Allegro pójdą IMHO góra za tyle samo. I gdzie tu zostanie kasa? Chyba, ze kupi się Venice, "co spadł z ciężarówki"....

1395121[/snapback]

Zgadzam się z tobą w pełni, ludzie na pewno nie dadzą więcej kasy niż kosztuje nówka sztuka, wiele sprzętu już sprzedałem na allegro i zawsze tak było :( .

Ludzie się nie znają, tylko na forum może za drożej się sprzeda :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziku

 

Ten Sarkazm wsadź se w D...E

 

Jak byś miał takie finanse jak Ja to byś pewnei jechał na Celeronie

co najwyzej AthlonieXP

Nigdzie też nie napisałem że jestem specem OC

poprostu daje sobie radę i tyle

jak ktoś jest prostym nieociosanym kołkiem

to potrafi tylko żucać zgnitym mięchem

Podtrzymuje to co pisałem max 15 % z Forumowiczów

to spece OC , tych najlepszych jest nie wiecej niz 10 osób ! !

kukajcie na rankingi

 

To co i ile człek testuje zależy jaki ma dostęp do sprzętu

ewentualnie ile moze w tązabawę z OC zainwestować

 

Ja tu zgnitym mięchem nie rzucam więc sam sobie odpowiedz kto tu jest "prostym nieociosanym kołkiem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie byłbym pewien. BOXy 3000/3200+ kosztują nówki teraz ok 650/770. Zakłądając , ze mamy kręćliwego, uzywanego jakiś czas 04xx, na Allegro pójdą IMHO góra za tyle samo. I gdzie tu zostanie kasa? Chyba, ze kupi się Venice, "co spadł z ciężarówki"....

1395121[/snapback]

...albo znajdzie się OEM-a.

 

Napisze tak samo jak ty "Czego się telepiesz niepotrzebnie", mogłeś napisać mi na gg to byśmy porozmawiali o mojej sytuacji finansowej, a nie od razu na forum.

Zgadzam się z tobą w pełni, ludzie na pewno nie dadzą więcej kasy niż kosztuje nówka sztuka, wiele sprzętu już sprzedałem na allegro i zawsze tak było :( .

Ludzie się nie znają, tylko na forum może za drożej się sprzeda :)

1395156[/snapback]

Mówisz że ludzie się niby nie znają... to czemu ostatnio na Allegro poszedł Wini OEM za 700 zł? (oczywiście selekt). Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

smiesznie jestescie jak uwazacie ze dostaniecie za te wasze super 04 kokosy :lol: pomyslcie, jezeli ktos za nowke z sse3(nawet nie wie co to jest ale jest) ma dac tyle samo co za wasz super porc limitowany, a moze miec swojego nowego nielimitowanego złoma venice za taka sama kasa to sie mylicie i to bardzo.

 

proce A64 2800+

Listopad 2004 - koniec Marca 2005 19/20 sztuk musi isć na 2400MHz

na dobrej mobo spoko 2500MHz

No chyba że ktoś kupuje proce w hurtowni która je przesiewa

pod względem OC , faktycznie słyszałem o takim procederze

w takim wypadku nie pomoże znajomość tematu ,ani super sprzęt :[

sam sobie zaprzeczyles, bo napisałes ze kazdy idzie na 2400mhz, a tu znowu piszesz ze chyba jak w hurtowni przebierany, wiec jednak jest sznsa ze komus sie gorszy trafi, co nie? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko, odnosnie nowych winchesterow. Zamawialem 3200 0,09 a dostalem "przez pomylke" 0,13, ktorego ustawilem na 250x10 i tak chodzi bez klopotow, pow 255 nie podnosi sie nawet zwiekszajac vcore. Idzie do wymiany, tylko czytajac ostatnie wypowiedzi widze ze nowe nie chca wstawac nawet na 220, i teraz pytanie czy nie zamienie "siekierki na kijek", NewCastle ktorego dostalem to 0452, a nie wiem jakiego dostane Winchestera. Czy jak na NewCastle to dobry wynik, podkreslam ze bez zadnego bawienia tak poszedl, z glupty ustawilem 250 i 1,525V i chodzi, pamieci na 217 bo wyzej juz nie ida czyli przy 200/180, 200/166 tez nic nie daje, dalej pow 255 klopoty.

Dzieki za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko, odnosnie nowych winchesterow. Zamawialem 3200 0,09 a dostalem "przez pomylke" 0,13

1405866[/snapback]

Z allegro od niejakiego rachpit1? :)

Ja też dostałem Newcastle zamiast Winchestera. Mnie to jednak wyszło na dobre, bo za zwrócone pieniądze kupiłem bardzo kręćliwego proca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...