Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

4x przebierane :lol:

 

no z grala to bym nic nie bral , wszystko poprzebierane:) procki to juz wogole odpady

 

E tam odpady na def na pewno działają :P

 

w to nie waptie:)

 

Nom ale aby być w 100% szczery muszę dodać iż nie liczył bym na dużo więcej niż def ;)

Czym sie sugerujecie, bo sie napalilem na tego procka a do grala mam 15min z buta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tym :D

 

--------

remont

a czy boxy sa jakos zabezpieczone, czy mozna miec pewnosc ze nikt ich nie dotykal swoimi brudnymi łapskami :D ???

 

Czyli w tym momencie niema najmniejszego znaczenia czy kupie 3200 OEM za 398zl, czy 3000 BOX za 414 i tu i tu lipa ?

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Czyli w tym momencie niema najmniejszego znaczenia czy kupie 3200 OEM za 398zl, czy 3000 BOX za 414 i tu i tu lipa ?

Raczej nie ma.. ale na Twoim miejscu bym się zastanawiał nad innym wyborem: Barć w Gralu czy w innym sklepie. Odpowiedź sama się nasuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter sprzedaje selekcjonowane BOX'y :blink:

Ja tez sprzedaje selekcjonowane BOXy...ale innego sposobu niz wyjecie procka wraz z kartonem z pudełka BOXowego nie widze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma.. ale na Twoim miejscu bym się zastanawiał nad innym wyborem: Barć w Gralu czy w innym sklepie. Odpowiedź sama się nasuwa.

A wiadomo cos na temat komputronika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo cos na temat komputronika ?

Jeszcze mozesz zobaczyc Escape w okolicach Slowackiego w Gdansku (www.esc.pl) ceny maja nie najgorsze a komputronik do tanich nie nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proce w jednych sklepach przebierają w innych nie ale BOX zawsze powinien być zamknięty ! Jak ja bym dostał z jakieś sklepu procesor w wersji BOX z odklejaną/przeciętą plombą od razu bym dzwonił z pretensjami, nie ma co się czarować odklejona plomba w 99% przypadków znaczy iż proc to odpad z selekcji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem miesiąc temu venica 3000+ box'a w proline pierwszego lepszego z brzegu i na 300x9 przy 1.5V śmiga jak ta lala więc poco przepłacać?

Na 1.45V normalnie się bootuje wchodzi do windowsa i tak dalej, ale kontroler pamięci jest nie dovoltowany i się prime sypie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem miesiąc temu venica 3000+ box'a w proline pierwszego lepszego z brzegu i na 300x9 przy 1.5V śmiga jak ta lala więc poco przepłacać?

Na 1.45V normalnie się bootuje wchodzi do windowsa i tak dalej, ale kontroler pamięci jest nie dovoltowany i się prime sypie :/

Jeśli sprawdzasz smallFFt to to po prostu to jest granica stabilności procka, przy blend mozna mówic o błedzie kontrolera pamieci lub pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pełna stabilność procka oznacza że przechodzi wszystkie testy prime. Stąd też 1.5V

Nikt nie twierdzi że ma być inaczej, całą sprawa rozchodzi się o błąd rzeczowy w twoim poprzednim poście. Gdyż winą wywalania się small_fft nie jest kontroler a rdzeń lub któraś z pamięci cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam A64 3700+ sandiego.

płyta Epox 9npa3 Ultra

 

temeratura procka 39 - 41 idle, w biosie przy starcie 44C po starcie Win. spada do 41.

 

wentyl to Zalman 7000A dokręcony na max, pasta - srebro.

Chyba za wysoka???

 

wasze opinie i rady.

Edytowane przez byzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem

AMD Athlon 64 3700+ Sandiego

 

a program AMD64 TCaseMax informuje że :

 

Procesor : AMD Athlon A 64 3700+ ( Toledo)

 

co jest grane ?

 

CPU-Z już opisuje jako Sandiego

Edytowane przez byzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem

AMD Athlon 64 3700+ Sandiego

 

a program AMD64 TCaseMax informuje że :

 

Procesor : AMD Athlon A 64 3700+ ( Toledo)

 

co jest grane ?

 

CPU-Z już opisuje jako Sandiego

ściagnij najnowszego cpu-z - to co tam bedzie pisać to to masz :)

 

poprostu ten TCase ma starą biblioteke :) mojego venice wykrywa jako manchester :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis na gieldzie na batorego (w warszawie) i rozgladalem sie za a3000+ venice i wszyscy, ale to wszyscy mieli te proce z serji 611. czy ktos ma procka z tej serji? jesli tak to czy moze powiedziec na ile go wykrecil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis na gieldzie na batorego (w warszawie) i rozgladalem sie za a3000+ venice i wszyscy, ale to wszyscy mieli te proce z serji 611. czy ktos ma procka z tej serji? jesli tak to czy moze powiedziec na ile go wykrecil?

loteria, jeden może pójdzie na 2,8 a drugi na 2,5 Ghz... :wink: poza tym oemy są selekcjonowane na giełdzie w większości przypadków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proce w jednych sklepach przebierają w innych nie ale BOX zawsze powinien być zamknięty ! Jak ja bym dostał z jakieś sklepu procesor w wersji BOX z odklejaną/przeciętą plombą od razu bym dzwonił z pretensjami, nie ma co się czarować odklejona plomba w 99% przypadków znaczy iż proc to odpad z selekcji :/

powiem wiecej w 99% zaklejona plomba oznacza że proc po selekcji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...