Skocz do zawartości
Dziuby

Nie Ma Dziewczyny, Bo Nie Ma Kasy

Rekomendowane odpowiedzi

ciesze sie ze jakas kobieta sie wypowiedziala, nie uznalbym moze tego posta za wyocznie bo kto inny poiwedzilaby moze cos innego, ale podobaja mi sie wnioski - dobrze ze chociaz jeden user (userka) zaczella udzial w forum od blysku inteligencji - gratuluje i przylaczam sie do obrony :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, co za temat  :lol:

No tak, powszechnie i od dawna wiadomo że każdy przypakowany to debil...

A co byś wolała - mieć chłopaka mądrego, fajnego i dobrze zbudowanego czy mądrego, fajnego wymoczka z zanikiem mięśni spędzającego 3/4 swojego marnego życia przed komputerem (jak pewnie połowa tego forum) ?

1358361[/snapback]

A może być mądry, dobrze zbudowany (to znaczy taki, żeby nie miał mniejszych mięśni odemnie a nie samiwieciejaki paker), fajny i spędzający 3/4 swojego zycia przed komputerem? A jak siedzi "3/4" swojego przed komputerem to musi mieć odrazu zanik mięśni?

 

"No tak, powszechnie i od dawna wiadomo że każdy przypakowany to debil..." Roar. NIE! Może być przypakowany bo wpierdziela jakies odżywki i łazi codziennie na siłownie , albo może być napakowany dlatego, że jego pasja (czy tam hobby/zainteresowanie) wymaga mięśni i poprostu je sobie wyrobił.

 

"nie ma dwóch takich samych, taka sytuacja jest awykonalna w rzeczywistości, więc możesz sobie filozofować przynajmniej tak mi się wydaje " sakreble! Mi sie tez tak wydaje? Dziwnie, nie?

 

"najlepsze jest w tym te "mieć" w sensie posiadać ,mieć na własność

ja myślałem żę związek polega na partnerstwie i wzajemnym wspieraniu ale ja sie pewnie nie znam" Weeee! Barwo, stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pałeł - nie łap mnie za słówka, w Bralczyka się bawisz? Ja Twojego 'rozeszłem' nie komentowałem.

"Mieć" w sensie takim jak się "ma" rodziców czy przyjaciół a nie komputer, czy motorynkę...

A z resztą jak wiesz o co mi chodziło to po co ja to piszę...

1358426[/snapback]

:lol: :lol: :lol:

 

EDIT: Ja się nadaje na wymoczka: mam czarne włosy, 174 cm wzrostu 55 kg wagi i wadę zgryzu. Kto chce mnie wziąć (propozycja wyłącznie dla Pań :lol: ) :lol:

Wymoczek od zaraz :D

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa liczy się może a jakiś 1%. Miło CZASAMI jest jak chłopak postawi ci kino/teatr/COŚ. Jeśli 'jesteś' z chłopakiem dlatego, że go kochasz to kasa nie ma tu nic do gadania. Dokładnie, namiętnie, analnie kurde NIIIICCCC!

Propaganda sukcesu droga kolezanko, jak kogos kochasz to oczywiscie nic sie nie liczy ale ale zeby poznac dziewczyne/kobiete i dojsc z nia do jakiejkolwiek zazylosci trzeba najpierw wystartowac do wyscigu z gromada innych konkurentow, sek w tym ze niektorzy maja dobre koneksje finansowo-rodzinne i ledwo sa od cyca odstawieni a juz jezdza nowym A4, naprawde trudno z takim konkurowac, ktora dziewczyna wybierze w wakacje/urlop sie ze mna na rowerowa wycieczke zamiast na Chorwacje wyzej wymienionym samochodem?

 

"16 altkowi niewiele wystarczy...jak ma trądzik to neich idzie z tym do dermatologa, będzie maił plusa u większosci dziewcyzn - wyróżnaił się będzie wśród zapryszczonych facetów w jego wieku

sprawa druga -higiena. Czysty, schludnie ubrany, ogolony, dobrze pachnący - nastepny plus...

sprawa trzecia - muskulatura - nie am się co oszukiwać że dziewycnzy wolą dobrze umięśnionych facetów bez dużych ilości tłuszczu, a nie jakichś wymoczków:]

sprawa czwarta - zęby!! Koniecznie proste i białe - wiem co mówie :]

sprawa piąta -rozmowa....nie może się jąkać i mówić o głupotach...

jak chce dziewczyne oczarować to niech pyta co ją interesuje itp, i że on dziwnym trafem interesuje się tym samym - dlatego niech zainteresuje się dziewyczną mająca podobne zainteresowania, słuchajacą podobnej muzyki, itp - będzie miał plus...

sprawa szósta - język - mówić ładnie i nie mówić co drugie słowo k...

sprawa siódma - inteligencja - dobrze by było jakby wiedział co się dzieje na świecie, czytał sporo książek itd..." rozwaliłeś mnie o_O !! Coś z Tobą nie tak? Ja wolę wymoczka niż faceta któremu drą się na rękawach bluzki…

Higiena wazna rzecz jesli ktos nie potrafi o siebie zadbac to jego wina.

 

Pewien moj kolega wlasnie ma ladna i nawet sympatyczna dziewczyne, nie wnikam w jej pobudki, natomiast zaszokowala mnie jak wystawila swojemu poprzedniemu facetowi rachunek za stracony czas i zafundowane wyjscia (aktualnie jest bezrobotny) zazadala od niego 1000 euro.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Higiena wazna rzecz jesli ktos nie potrafi o siebie zadbac to jego wina." Nie chodziło mi o wywlekanie konkretnych szczegółów z jego posta. Chodziło mi o całość. Jak to sposób na poderwanie dziewczyny? Każda lubi co innego, każda ma inny gust. Nie ma jakis ustalonych norm. Że jak będzie czysty, nie palący, będzie wiedział co się dzieje na swiecie itd. to już każda dziewczyna na niego poleci.

 

"Propaganda sukcesu droga kolezanko, jak kogos kochasz to oczywiscie nic sie nie liczy ale ale zeby poznac dziewczyne/kobiete i dojsc z nia do jakiejkolwiek zazylosci trzeba najpierw wystartowac do wyscigu z gromada innych konkurentow, sek w tym ze niektorzy maja dobre koneksje finansowo-rodzinne i ledwo sa od cyca odstawieni a juz jezdza nowym A4, naprawde trudno z takim konkurowac, ktora dziewczyna wybierze w wakacje/urlop sie ze mna na rowerowa wycieczke zamiast na Chorwacje wyzej wymienionym samochodem?" Wiadomo, że każda wolałaby na Chorwacje niż na rower, ale jak nie ma możliwości na Chorwacje to nie będzie żadnej pretensji i z wielka chęcią pojedzie na rower.

Że niby co? I jak będziesz miał dużo kasy to niby dziewczyna wybierze Ciebie? Nie wszystkie lecą na kase. Oczywiśce, że jak jej się spodobasz bardzo, będzie się fajnie rozmawiało itd. to, to, że masz pieniądze nie będzie się jakos bardzo liczyło i nie przyczyni się do bycia ze sobą. Lepiej jest poznac kogos z kim będzie się cudownie gadało, kogos odrazu polubisz, z którym będziesz chciała spędzać czas, niż kogoś kto ma kase i nie macie 'wspólnego języka' (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda lubi co innego, każda ma inny gust. Nie ma jakis ustalonych norm. Że jak będzie czysty, nie palący, będzie wiedział co się dzieje na swiecie itd. to już każda dziewczyna na niego poleci.

O swieta naiwnosci...

 

Że niby co? I jak będziesz miał dużo kasy to niby dziewczyna wybierze Ciebie? Nie wszystkie lecą na kase. Oczywiśce, że jak jej się spodobasz bardzo, będzie się fajnie rozmawiało itd. to, to, że masz pieniądze nie będzie się jakos bardzo liczyło i nie przyczyni się do bycia ze sobą. Lepiej jest poznac kogos z kim będzie się cudownie gadało, kogos odrazu polubisz, z którym będziesz chciała spędzać czas, niż kogoś kto ma kase i nie macie 'wspólnego języka' (?).

Zalozmy ze rozmawiamy o mlodziezy dwudziestoparoletniej, dziewczyny w tym wieku angazujac sie w jakis zwiazek w duzej mierze (jesli nie w wiekszosci) patrza pod katem ewentualnego malzenstwa, i oczywistym jest ze wola wybierac takiego partnera ktory zapewni im "byt i poczucie bezpieczenstwa" (czyli kase) dziewczyna woli poswiecic/zamienic czesc nici porozumienia na byt materialny, uroda to w tym wypadku inwestycja ktora musi sie zwrocic z nawiazka wiec nie bedzie sie ogladac na tego frajera ktory zarabia 900zl a z ktorym tak milo sie rozmawialo przy zielonej herbacie o malarstwie Ajwazowskiego.

Pomijajac wyjatki od reguly zaden dziany koles nie pokaze sie z przecietnie wygladajaca dziewczyna, on musi miec tip-top lalke odpowiednia do swojego statusu, materialnosc w relacjach miedzy ludzkich dziala w obie strony wiec nie widze tu powodu do oburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

Pewien moj kolega wlasnie ma ladna i nawet sympatyczna dziewczyne, nie wnikam w jej pobudki, natomiast zaszokowala mnie jak wystawila swojemu poprzedniemu facetowi rachunek za stracony czas i zafundowane wyjscia (aktualnie jest bezrobotny) zazadala od niego 1000 euro.

1358612[/snapback]

chyba sie zle czuje, ta sympatyczna dziewczyna kolegi, choc czytajac takie bzdury, blizszy jestem teorii, ze ty pewnie uslyszales cos przez przypadek, ale nie do konca, dodales cos swojego i takie ploty pozniej z tego wychdza!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O swieta głupoto...

 

"omijajac wyjatki od reguly zaden dziany koles nie pokaze sie z przecietnie wygladajaca dziewczyna, on musi miec tip-top lalke odpowiednia do swojego statusu" :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: A ja myślałam że taka która mu się podoba/odpowiada i wzajemnie... :mur: :mur: :mur: :mur:

 

A kto tu rozmawia o mlodziezy dwudziestoparoletniej? Coś mniej więcej 16-20 lat.

 

Ugh :mur:.

Edytowane przez dzidon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzisz do laski i mówisz:

"Jestem silny i mam wspaniałe mięsnie"

I jest Twoja ;)

 

Swoją drogą ten pomysł już niepamiętam kogo z przypadkowym "wpadnięciem" na daną osobe jest całkiem, całkiem... ;)

 

@dzidon: zamień <sciana> na : m u r : :mur: - będzie ładniejszy efekt ;) :D

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No tak, powszechnie i od dawna wiadomo że każdy przypakowany to debil..." Roar. NIE! Może być przypakowany bo wpierdziela jakies odżywki i łazi codziennie na siłownie , albo może być napakowany dlatego, że jego pasja (czy tam hobby/zainteresowanie) wymaga mięśni i poprostu je sobie wyrobił.

dzizas, bo mnie zaraz coś strzeli....czy Ty serio myslisz że od pracy można być dobrze zbudowanym? chodząc na siłownie wcale nie trzeba brać odżywek by być dobrze zbudowanym. Podkreślam, dobrze zbudowanym nie karkiem...

jakbyś chciała usłyszeć, dziwne bo ja chodzę na siłkę i jakos nie jestem debilem, chodzę do jednej z lepszych szkół w łodzi i od siłowni nie zgłupiałem...

nie mówiąc już o tym że na tej siłce 90% osób ma wyzsze wykształcenie...

no to kurd eo jakiej głupocie tu mówisz?? głupi stereotyp że jak chodzi na siłkę to od razu debil....wnerwiają mnie tacy ludzie i to ostro...zastanów się co mówisz czasem

I żadnej swojej dziewczyny nie zdobyłem na wyglad tylko na charakter....dobry wygląd jest tylko dodatkiem dla dziewczyn z którymi się zadaje...

otaczajac przed sobą taki mur: "ja to jestem super inteligentna i wogóle i mam gdzieś wygląd faceta byleby tylko inteligentny był" wskazujesz na to że Ty po prostu udajesz to kim chcesz być. Trudno. Taką krótkowzrocznością tylko obnażasz to, że albo "Twój" punkt widzenia jest an tym forum udawany....a jak nie, to trudno, przepraszam że się pomyliłem...

Majac dziewczynę chce żeby na mnie patrzyła pod względem charakteru..ale do diaska, chcę tez jej sie podobać jako facet....a nie intelektualny robocik...

PS. Mój psot to nie był sposób na poderwanie dziewczyny tylko rady co zrobić by mieć wieksze szanse....widać ktoś tu czegoś nie rozumie...

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie zle czuje, ta sympatyczna dziewczyna kolegi, choc czytajac takie bzdury, blizszy jestem teorii, ze ty pewnie uslyszales cos przez przypadek, ale nie do konca, dodales cos swojego i takie ploty pozniej z tego wychdza!!!

Chcialbym sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nadaje na wymoczka: mam czarne włosy, 174 cm wzrostu 55 kg wagi i wadę zgryzu. Kto chce mnie wziąć (propozycja wyłącznie dla Pań  :lol: )  :lol:

ehhhh...cholera jasna....jzu mailem nadzieje....zebys ty widzial ten blysk w moim oku.......

 

ale wiesz....mam dlugie wlosy.......nie chialbys brusi?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

tylko prosze szanownych panów moderatorów o nie zamykanie tego tematu, bo jest ciekawy i wiele żeczy się można dowiedzieć :) ( o kobitkach of course !!! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ dzidzon

a chłopak to się nie daje pierwszej lepszej? (cholera, dziwnie to brzmi, chłopak się daje).

Wyobraź sobie, że nie... (no offence)

 

Hmm... Wydaje mi się, że niektórzy mnie źle zrozumieli. Ja miałem dziewczynę która leciała tylko na kasę i to jest moje doświadczenie. Jeśli chodzi ogólnie o dziewczyny to jest ono dość małe i nie boję się do tego przyznać... Więc zapamiętajcie: Wcale nie myślę, że jestem mastah itp.

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh niestety kasa jest potrzebna , nie caly czas ale jest potrzebna

 

piekny bylby to swiat gdyby na swiecie nie bylo pieniedzy i statusu spolecznego

a tak wszystko kosztuje , chocby glupie gumki , wino na wieczor , kolacja gdziekolwiek ( to tez wydatek ) ehh jeb.ny swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh niestety kasa jest potrzebna , nie caly czas ale jest potrzebna

 

piekny bylby to swiat gdyby na swiecie nie bylo pieniedzy i statusu spolecznego

a tak wszystko kosztuje , chocby glupie gumki , wino na wieczor , kolacja gdziekolwiek ( to tez wydatek ) ehh jeb.ny swiat

1359178[/snapback]

Odnosnie gumek:

e tam :P Ja tam kiedys pojechalem na mecz z Polonia do Wawy :P (nic nie placilem hehe bo wstep wolny;)) a w dodatku pod hala staly dziewczyny rozdajace Pepino :P Pelno dostalem... szkoda tylko ze wiekszosc zgubilem :P Ale opijalismy przegrana... sami wiecie ;) Ale takto mialbym z 50 gumek Pepino z free :P

 

Odnosnie wina:

Temat jest o chlopaku ktory ma 16 lat :P Moze jeszcze nie pije :P A pozatym zawsze mozna kupic jakies z Biedronki za 6 zl :P (takie bardziej wytrawne :D). Pozatym moze sie zdazyc ze wybranka serca nie pije :P Albo my mozemy udawac abstynentow.

 

Odnosnie kolacji:

Mozna zrobic cos samemu. Dziewczyna sie ucieszy ze zroiles cos specjalnie dla niej itp. itd. Albo mozna cos razem przyrzadzic (z nudow ofkors) a potem zjadac w lozku z ciala partnerki/parntera :D:D:D ALe mi sie tu mysli nasuwaja :D:D

 

Odnosnie chodzenia gdzies:

Mozna chodzic na spacery np. do lasu. Ja tam mieszkam w takim miejscu ze mam gdzie lazic ze swoja dziewczyna ;) Ew. Jak mamy jakies dropne mozna kupic lody. Ponadto mozna siedziec w domu (np. dziewczyna jest domatorka :P)

 

No to by bylo na tyle :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to co podalem to tylko przyklady bardzo trywialne , pozatym glupio gdziekolwiek wyjsc z totalnymi pustkami w kieszeni , bo zawsze cos sie moze zdarzyc , wiec wiec

 

niestety kobieta to drogi interes , ale za to jaki kochany , i mieciutki :]

 

a tak na serio , jasne ze wielka kasa nie jest potrzebna , bo panna ktora wymaga tego to zwykla sciera , ale kompletnie bez kasy nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no ale dysputa się rozpętała :-P .... Co do tych nieszczęsnych 16-latków to wątpie aby do poderwania rówieśniczki potrzebna była fura,skóra i komóra. Liczy sie charakter, wyglad , styl a jesli ma chłopak głowę pełną pomysłów to nie będzie źle. Ale też przeszkodą jest totalny brak kasy, oczywiście wspanialy charakter - oki , wszystko inne co dobre - też mile widziane, ale kobietce czasami trzebaby jakiegoś kwiatka sprezentować , do kina zaprosić .Myślę jednak że da się to tak zrobić aby poszło na to stosunkowo mało pieniędzy. Dziewczyna chce widzieć że chłopak się stara,czuć się wyjątkowa. Jedni załatwiają to pójściem na kolecje do restauracji inni ugotowaniem czegoś wspólnie, liczy się inwencja :-P . Przesadą jest wypisywanie tutaj tekstów w stylu " laski leca tylko na kase", są takie , ale wśród WAS znajdzie sie niejeden, któremu do szczęścia potrzebny tylko duży biust i zgrabny tyleczek - NIC POZA TYM - jesteście jej i trudno by było Was z łóżka wypędzić. B) Brak pieniedzy nie równa sie brak osoby która kocha. Gożej jeśli ten brak pieniędzy jest chorobą przewlekłą......albpo poprostu brakiem checi do jakiegokolwiek działania wzbogacającego.....To jednak jest ważne dopiero później przy zakładaniu rodzinki........A co do bohatera tematu wystarczy odwaga i własna inwencja... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...