Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje zrobić sobie własne FragMovie i potrzebuje do tego jakiegoś programu. Nie znam się na tym więc chciałem zapytać co polecacie? Najlepiej jakiś polski program, żeby dało sie zrobić przybliżenia itp. no i oczywiście żeby stracić jak najmniej na jakości. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pobawiłem się trochę tymi programami tak jak radziliście i oto efekt To moje pierwsze FragMovie jak do ten pory. Jeżeli ktoś będzie chciał zrobić własne chętnie pomogę. ;]http://www.youtube.com/watch?v=VjpPRngGjVM&feature=player_embedded

Edytowane przez kiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolara czy jak Ci tam. Co do filmu jest to mój pierwszy filmik. I wszystko zostało nagrane w dwa dni.

"Nie widziałeś dobrych filmów" - Kilka dni temu prosiłem o pomoc w nakręceniu, a z tego co mówisz wynika ze jesteś dobry w ich kręceniu, a jakoś nie pomogłes. Hmmm... Coś tu nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem movie makerem, po prostu nie rozumiem po co się chwalić się fragami z ff@ i czymś co jest słabe? Tym możesz afiszować się na non steamie.

Z pewnością jest to przykre, ale takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"fragami z ffa" - większość scen jest z mixów, a nie z ffa, ale pomińmy to. "słabe" - Ty pewnie pierwszy filmik zrobiłbyś kosmiczny. Poza tym nie jesteś "movie makerem", więc mówiąc że to jest słabe, jest to tylko zdanie człowieka, który się na tym nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej ma freezy w grafice, spada mu FPS prawie do 0.

 

Jak Stolara napisał, podaj konfig i jeszcze odkurz sprzęt, bo może się przegrzewać i temperatura powoduje takie spadki.

 

BTW Rikki zamknął Ci temat, bo złamałeś regulamin, którego zapewne nawet nie przeczytałeś. To nie on jest tu nieogarnięty. Koniec, żeby nie było off-topu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ToMko90PL

Co rozumiesz przez lag fps? Bo z tego co wiem lagi są od neta. Fajnie jakbyś powiedział jakiego masz peceta. Wyłącz zbędne progsy podczas gry i przeskanuj system antywirem.

 

lag fps to spadek wartości fps, nie koniecznie do 0,,,,powiedzmy z wartości 100 do 50 to też będzie odczuwalny lag.

ehh Panie kolego,,,,,świata tutaj nie odkrywasz,,,mam stabilne 100fps podczas gry więc nie ma mowy o tym abym grał z zbędnymi programami/usługami/procesami,,,,ale dzięki za odzew ;p

 

 

 

Najprawdopodobniej ma freezy w grafice, spada mu FPS prawie do 0.

 

Jak Stolara napisał, podaj konfig i jeszcze odkurz sprzęt, bo może się przegrzewać i temperatura powoduje takie spadki.

 

BTW Rikki zamknął Ci temat, bo złamałeś regulamin, którego zapewne nawet nie przeczytałeś. To nie on jest tu nieogarnięty. Koniec, żeby nie było off-topu.

 

 

tak,,,,te mega lagi to spadek wartości fps do minimum,,gra zatrzymuje się, jak zresztą napisałem 'freeze'. Czy temperatura to nie wiem,,,niestety nie ma możliwości aby grać i patrzeć na temperaturę ;/ lecz jednak wątpię aby to była temperatura,,,,gdyby to była ona po pewnym czasie gry po prostu bym miał przycinki jak się nagrzeje sprzęt,,,a jak mówiłem mam to co 10-20 minut.

AMD Athlon 64 3200+ 2.0 ghz(podkręcony do 2.2 ghz)

Radeon 3850

4x512 ram ddr1 (2gb)

abit av8

Windows 7 ultimmate

 

prawdę mówiąc to widzę staracie się coś wymyślić i fajnie ale omijacie moje główne pytanie. Ponawiam je,,,,czy jest jakiś program który by pracował w tle i zapisywał w logach jakie procesy były aktywne i w jakim stopniu(ile zżerały procesora) bo coś czuje że to właśnie są skoki procesora do 100% przez jakiś proces,,,

 

 

odnośnie wspomnianego moderatora,,,brak mi słów gdyż nie rozumiem jego logiki(no chyba że tak każe regulamin),,,dajmy na to że faktycznie umieściłem temat w złym dziale,,,,,to po to chyba mu ranga moderatora aby go przenieść a nie bezsensownie zamykać!? czy dobrze myślę? z drugiej strony dyskusja na ten temat nie ma celu gdyż popełnił błąd ponieważ temat był dwojaki i nie mogłem go przypisać konkretnie do gry CS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lag fps to spadek wartości fps, nie koniecznie do 0,,,,powiedzmy z wartości 100 do 50 to też będzie odczuwalny lag.

ehh Panie kolego,,,,,świata tutaj nie odkrywasz,,,mam stabilne 100fps podczas gry więc nie ma mowy o tym abym grał z zbędnymi programami/usługami/procesami,,,,ale dzięki za odzew ;p

 

tak,,,,te mega lagi to spadek wartości fps do minimum,,gra zatrzymuje się, jak zresztą napisałem 'freeze'. Czy temperatura to nie wiem,,,niestety nie ma możliwości aby grać i patrzeć na temperaturę ;/ lecz jednak wątpię aby to była temperatura,,,,gdyby to była ona po pewnym czasie gry po prostu bym miał przycinki jak się nagrzeje sprzęt,,,a jak mówiłem mam to co 10-20 minut.

AMD Athlon 64 3200+ 2.0 ghz(podkręcony do 2.2 ghz)

Radeon 3850

4x512 ram ddr1 (2gb)

abit av8

Windows 7 ultimmate

Lag to jest skaczący ping i jest to tylko i wyłącznie wina neta. A za stabilne 100fps jest odpowiedzialny sprzęt. Postaw serwer lanowy, i pobiegaj na mapie. Co do progsa to nie znam takiego. Jak dla mnie to na tym piecu nie masz stabilnych 100fps na tym systemie. Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ToMko90PL

Lag to jest skaczący ping i jest to tylko i wyłącznie wina neta. A za stabilne 100fps jest odpowiedzialny sprzęt. Postaw serwer lanowy, i pobiegaj na mapie. Co do progsa to nie znam takiego. Jak dla mnie to na tym piecu nie masz stabilnych 100fps na tym systemie.

 

ta masz racje, lag to skaczący ping,,,lag oraz fps,,,są od siebie zależne,,,,mając lagi na łączu(opóźnienia) fps również spada gdyż komputer nie posiada dostatecznie dużo informacji. natomiast mi chodzi o lagi fps więc nie wnikajmy w temat połączenia internetowego.

No fakt,,stabilnych 100fps nie mam,,,,mam 99-100,,,no i podczas robienia ss fps maleje na sekundę to normalne. i po co mam biegać po serwerze lanowym? może Ty lubisz takie hardcorowe akcje ale ja spasuję;)

 

 

 

ok mortex, ściągnę i zobaczę te programy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób wyeliminujesz problem łącza, i jeśli na serwerze lanowym wystąpi spadek fps to będziesz wiedział że to wina peceta (przegrzewanie, jakiś wirus czy coś). Oczywiście może nie spadać bo będzie za mało graczy.

Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ToMko90PL

ja już dawno wyeliminowałem problem łącza,,,,,,,wręcz niemożliwe aby to przez łącze cała gra zatrzymywała mi się na sekundę.

miłej gry na lanie 1vs0 HF GL

 

wirusów nie mam,,,,system świeży, nod32 czuwa. Temperatury podczas wyliczania liczby pi na 2 miliony wyniosły kolejno CPU max 53stopnie,, Core max 51stopni.

 

 

tak jak myślałem, w tym dziale nikt nie pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wręcz niemożliwe aby to przez łącze cała gra zatrzymywała mi się na sekundę.

To mało wiesz, przez długi czas gra mi stawała na 2 - 3 sekundy bo ping skakał do 500ms co jakiś czas. GL HF tam też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki modem? bezposrednio do modemu jestes podlaczony? czy moze w lanie jestes?

na jednym serwerze masz takie zjawiska? czy na wiekszej ilosci?

 

nawet zakladajac ze masz dobre polaczenie do szafki tepsy, nie mozesz wyeliminowac ze dalej po drodze nic sie nie dzieje.

wyglada na:

a. lacze

b. sterownik jakiegos urzadzenia przycina

c. jakis soft miesza

 

skresl wlasciwe ;)

 

masz wlan?

grafa sie nie przegrzewa?

grasz w inne gry, aby sprawdzic czy zjawisko rowniez wystepuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...