Skocz do zawartości
sqbi2005

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

pytanko mam jedno...

Jak zalozyc serwer do 1.5?(jakim programem)

Bylbym wdzieczny.

p.s

bez tekstow ze ktoras wersja jest lepsza a inna gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem liste serverów 1.5 i wpisałem pokazał sie ekran wczytujący i po 3 sekundach pokazuje sie takie cós:"could not connect to game server

Reason:Your .dll [cl_dlls/Client.dll] differs from the server"

No i znowu D*pa!pomózcie mi albo chociarz przetłumaczcie co to znaczy!!!!!!

P.S-Przy tych serverach co znalazłem jest znaczek Linuxa-moze to przez to?

wejdź na www.counter-strike.pl sam stamtąd ściągałem

servery i śmiga JAK TRZA.

 

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jak kupie CS Anthology to moge już grać w CS'a czy potrzebny jest jeszcze HL 1??

Tak, możesz grać. A jeżeli będziesz chciał w 1.6, to musisz ściągnać steama i tam pobierze ci się cs, zakładasz nowe konto wpisujesz cd-key z pudełka i grasz przez neta.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz grać. A jeżeli będziesz chciał w 1.6, to musisz ściągnać steama i tam pobierze ci się cs, zakładasz nowe konto wpisujesz cd-key z pudełka i grasz przez neta.

Wiem, że trzeba zassać CS 1.6 tylko chodziło mi o to czy potrzebny jest HL ponieważ CS to mod do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grać tylko w 1.6 to może wystarczy kupić konto z allegro (ok 20 zl)?

Nie. 20 zł się płaci wiecej niz za konto na allegro, a jakie są z tego korzysci, to sobie przeczytaj na poprzednich stronach, bo nie chce sie powtarzac ;)

 

Maciag, jak juz kupisz 1.6 to zapraszam na dobry serwer - bydzia 1 TP by www.cs.telsten.com

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. 20 zł się płaci wiecej niz za konto na allegro, a jakie są z tego korzysci, to sobie przeczytaj na poprzednich stronach, bo nie chce sie powtarzac ;)

 

Maciag, jak juz kupisz 1.6 to zapraszam na dobry serwer - bydzia 1 TP by www.cs.telsten.com

eee? o co ci chodzi, bo nie zrozumiałem, dziwnie to jakoś napisałeś. przecież jak by mu wystarczyła gra jedynie w 1.6 to może od kogoś odkupić konto steam, oczywiście nie zbanowane na vacu i moze normalnie grac, chyba ze cos sie u valve zmienilo, aktualnie w csa juz nie gram 2 lata i nie wiem jak tam jest teraz z tym steamem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee? o co ci chodzi, bo nie zrozumiałem, dziwnie to jakoś napisałeś. przecież jak by mu wystarczyła gra jedynie w 1.6 to może od kogoś odkupić konto steam, oczywiście nie zbanowane na vacu i moze normalnie grac, chyba ze cos sie u valve zmienilo, aktualnie w csa juz nie gram 2 lata i nie wiem jak tam jest teraz z tym steamem

czytaj od tego posta

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1867168

a nastepnie kilka postow dalej dyskusja sie dalej toczy na ten wlasnie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na dobry serwer - bydzia 1 TP by www.cs.telsten.com

eee czesto tam gralem po nocach gdzies miesiac temu do poki musialem zakonczyc by oceny w szkole poprawic :) ale jeszcze pare dni i powroce do gry :) gram tam jako sZySzUnIa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi się coś dziać, jak by Ci to wytłumaczyć, hmm boty tjb. "zapoznają się z mapą" i troche to trwa.

 

Jakie masz te boty?

Zapoznawaja sie, i wogole niekoncza. Mapa wlacza sie kilka razy i nic sie nie da zrobic

 

Boty standardowe z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj CS'a i nie mogę rozróżnic kto jest z mojego teamu :oops: . Boję się strzelac, żeby nie dostac bana :-| . Jak odróżnic swojego od obcego? Wydaje mi się, że trzeba chyba zapamiętac wygląd terrorystów i antyterrorystów.

PS. Proszę o nie wyzywanie mnie od n00bów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj CS'a i nie mogę rozróżnic kto jest z mojego teamu :oops: . Boję się strzelac, żeby nie dostac bana :-| . Jak odróżnic swojego od obcego? Wydaje mi się, że trzeba chyba zapamiętac wygląd terrorystów i antyterrorystów.

PS. Proszę o nie wyzywanie mnie od n00bów itp.

Innego wyjścia nie ma ;] Chyba, że strzelaj do tych co strzelają do Ciebie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cl_minmodels 1

 

to dodaj do konfigu i powinno byc tak, ze CT maja jeden model (GIGN) i terro jeden model (leet) obojetnie ktore gracze wybrali. Nie bedzie Ci sie mylic, ale jak zagrasz jakis mecz w przyszlosci to sie pogubisz, bo ta komenda jest zakazana na klanowkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Nie dam rady uruchomić CS 1.6 i CS: Condition Zero na laptopie Fujitsu-Siemens V2085 i Windows 2003 Server Standard Edition.

Ogólnie objaw jest taki, że jak już mam menu, wybiore sobie grę, załaduje się wszystko do pamięci (uruchomi serwer itp.) i czas rozpocząć grę, to gra po prostu się wyłącza.

 

Czy ktoś ma jakieś pomysły?

 

Sterowniki mam poinstalowane, DX także, Worms Armageddon chodzi, Jazz Jackrabbit 2 też, a CS nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest kwestia ustawień grafiki ani w grze, ani w zaawansowanych ustawieniach Ekranu (zakładka "Rozwiązywanie problemów").

Gdyby chociaż wywaliło jakiś błąd, a to po prostu się wyłącza i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dojść dlaczego nie dałem rady uruchomić CSa na Win2003.

Otóż mam włączoną opcję 'Zapobieganie wykonywaniu danych' oraz korzystam z konta nieposiadającego praw administratora. Po prostu zamiast wyświetlić stosowny komunikat, gra była wyłączana. Wystarczyło we 'Właściwościach systemu', w zakładce 'Zaawansowane' wybrać 'Ustawienia' wydajności i tam w zakładce 'Zapobieganie wykonywaniu danych' zaznaczyć, że funkcja ta ma nie dotyczyć programu 'hl' (czyli CSa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Odkopie temat, kto nauczy mnie zakładać serwer w 1.5?? Chciałem z kumplami pograć i nie wiemy jak postawić serwer. Bierzemy create, wpisujemy nazwę, hasło ale serwera nie widać w okienku tym gdzie są inne serwery. O co tu chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...