Skocz do zawartości
.:TIMONek:.

Allegro !

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego studiuję informatykę a na uczelni mam światłowód o prędkości 12KB/s a w domu tylko marne 160Kb/s.

Ciekawy ten swiatlowod, strasznie imponujaca predkosc, cale 12KB/s :P

Prawda jest taka, ze gosciu najprawdopodobniej zestawia tunel z kompresja gzipem. To pozwala sciagac niektore dane szybciej gdyz przesylane sa dodatkowo skompresowane ale daje praktycznie zerowy zysk przy juz skompresowanych plikach, image'ach plytek itp. Pewny oczywiscie nie jestem czy on stosuje to rozwiazanie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega takie cos robil - instalowal jakies zmodowane stery ze modem sagema wykrywalo nie jako wan a jako karte ethernet itp Podobno net chodzil ciut szybciej - a to co sie zauwazalnie poprawilo to pingi - duzo lepiej mu quake 3 chodzil - ale o co chodzilo czego uzywal nie wiem :)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogę Ci przelać, ale na 99% to ściema.

 

..., ale do przelewu musisz mi podać swoje dane (na Priva, albo GG 1662722), a nie tylko numer konta. Chyba, że się da wpisując tylko numer konta, ale nie da się chyba.

Edytowane przez lspider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, ciekawe, sceptycyzm przeze mnie przemawia. Ale i wielka ciekawość, bo w chacie mam neta 40kb/s niestety :evil: Transfer na poziomie modemu czyli 4 - 4,5 KB/s ech :|

 

Czekam z niecierpliwością na rewelacje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... towar zakupiony - dzieki za składke lspider..

Wpłata dokonana...

Teraz tylko czekać na meila... ;]

 

Widze ze Nierealny niewytrzymał z ciekawosci... ;]

 

UPDATE: Sorks, poprawiłem... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to poradnik typu "jak_zrobić_ludzi_w_wała" ;) Ale w imieniu wszystkich forumowiczów dziękuję osobom które poświęciły te 3 zł żebyśmy mogli ściągać filmy w 4 godziny i/lub pośmiać się z tego gościa i/lub mu wygarnąć :D ;)

 

Czekamy co będzie dalej! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...