Skocz do zawartości
Lanc

Jan Paweł Ii Umiera..... :(

Rekomendowane odpowiedzi

niech odejdzie w spokoju.....

mam szczęście że tak wielkiego Człowieka widziałem z odległości 3m......

 

:( :(

 

ps. sluchajcie na polsacie, media potrafia tak namieszac, ze.....

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

i na tym powinna skonczyc sie ta dyskusja!!

1363055[/snapback]

No własnie idz stad jak ci sie cos niepodoba :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Ci czlowieku chodzi?

 

Nie intersuje Cie to to nie zagladaj do tego topicu, nikt Cie nie zmusza :?

1363067[/snapback]

Bez awantur, teraz nie jest na to pora. On chcial tylko zebysmy nie drążyli tematu bezsensu. Mysle ze juz wystarczy, poczekajmy teraz na dalszy rozwoj wydazen i pozniej bedziemy kontynuowac dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały człowiek, chyba pierwszy taki Papież, otwarty do ludzi. Odrzucił swoje papieskie przywileje, chciał tylko podróżować po świecie i spotykać sie z ludźmi. Jeszcze raz - WSPANIAŁY CZŁOWIEK !!! :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan Paweł II jest i będzie esencją altruizmu. Żaden z poprzednich papierzy nie poświęcił się by zjednoczyć ludzkość. Jan Paweł II bez wątpienia będzie symbolem prawdziwego człowieka. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te ochy i achy, odbieram kilkanaście łańcuszków na gg i sie juz poważnie w[ciach!]iłem, gdzie wy ludzie byliscie wczesniej, tak gorliwie sie modliliscie i praktykowaliscie swoją wiare ? szczerze wątpie.

 

Papieżowi należy sie szacunek i nie umniejszam jego zasług dla świata i Polski, ale z tego wszystkiego zrobil sie medialny spektakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Valls. Dodał, że obecnie stan Jana Pawła II jest ciężki, ale stabilny. Ojciec Święty - według rzecznika - jest niezwykle spokojny. Papież ma niestabilne ciśnienie krwi i kłopoty z oddychaniem. W czwartek Ojciec Święty dostał wysokiej gorączki z powodu infekcji dróg moczowych. Doszło do zakażenia krwi i następnie kryzysu kardiologicznego.

Na całym świecie miliony wiernych w kościołach modlą się w intencji Papieża.

Obok swieczki wpisz swoje imie Rozeslij to do wszystkich kogo masz na gg aby wiedzieli co dzieje się z naszym rodakiem z Karolem Wojtyło - Janem Pawłem II ... Módlmy się w intencji jego zdrowia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Jezus istnial.....

1363023[/snapback]

nie badz smienszy nawet dzisiaj juz nikt w to nie watpi slady jego dzialalnosci mozna znałes w wielu niechrzescijankich zrodlach

 

To naprawde Wielki Czlowiek ktory wiele dokonal dla calego swiata i w szczegolnosci dla Polski .... po prostu serce sie kraje

:cry:

 

genghiskhan

szkoda ze jestes taki plytki moze kiedys dorosniesz i zrozumiesz co to znaczy smierc nigdy nie bedzie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech odejdzie w spokoju.....

mam szczęście że tak wielkiego Człowieka widziałem z odległości 3m......

 

:( :(

 

ps. sluchajcie na  polsacie, media potrafia tak namieszac, ze.....

1363057[/snapback]

A ja się pochwalę że nad moim domem przelatywał helikopterem !! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a media tylko czekaly na to :-x juz mieli wszystkie materialy dawno przygotowane, czekali tylko na odpowiedni moment :/

od samego rana na tvn24 pokazuja filmy dokumentalne o jego zyciu, wypowiadaja sie o nim w czasie przeszlym, jakby go juz nie bylo, jakby juz umarl :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................................................................................

.........................................., ale z tego wszystkiego zrobil sie medialny spektakl.

1363089[/snapback]

pozostawie to bez komentarza

chyba jednak nie wiesz co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a media tylko czekaly na to  :-x juz mieli wszystkie materialy dawno przygotowane, czekali tylko na odpowiedni moment :/

od samego rana na tvn24 pokazuja filmy dokumentalne o jego zyciu, wypowiadaja sie o nim w czasie przeszlym, jakby go juz nie bylo, jakby juz umarl  :mur:

1363098[/snapback]

A oglądalnosc leci. Inne media tylko podłapały temat i kontynują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak łańcuszków też kilka otrzymałem, nienormalni ludzie...

Ja właśnie nie mówi ze jestem gorliwy....tylko żałuję, ze nie byłem ? Nie wiem sam, pewnie mi przejdzie, ale troche do myslenia daje to wszystko.

Nie wiem czy wolałbym zeby to sie skoczyło czy nie...Jest/Był to wielki człowiek, ktory zostanie w pamięci. I zobaczymy jak te 27 lat pontyfikatu zostanie wykorzystane. Coś się zmieni ? Pojdzie na marne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie badz smienszy nawet dzisiaj juz nikt w to nie watpi slady jego dzialalnosci mozna znałes w wielu niechrzescijankich zrodlach

.......

 

genghiskhan

szkoda ze jestes taki plytki moze kiedys dorosniesz i zrozumiesz co to znaczy smierc nigdy nie bedzie tak samo

1363092[/snapback]

ooo płytki jestem?!?! a to Ci dopiero nowosc :blink: widze ze znasz mnie lepiej niz ja sam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...