Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie mam pod reka swojego kompa i lacza 10mBit?

To kombinuj, bo ten karabinek z zoomem bardzo mi sie spodobał....:mrgreen:

 

Demko zaliczone, na pytanie o bron jak zwykle nikt nie odpowiedzial bo lepiej podniecac sie jak gierka komu chodzi. Z urzadzen do robienia krzywdy umilowalem sobie karabinek, reszta jest brzydka i nie robi odpowiednio duzej ilosci kuku :> Motyw z muzyką i wiadomosciami na statku b. fajny :) Po za tym repertuar szafy grającej też był ok.

Ludzi porownujacych ta gre do dooma nie bede krytykowal i nawracal. Akcja toczy sie na statku kosmicznym wiec raczej trudno o polanki, wzgorki i inne takie jak z obliviona....

 

BTW gra na sprzecie w podpisie chodzi w 1024 z wszystkim na maxa i jest ok...serio :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super, miałem spore obawy, czy będzie mi się podobać - te kosmiczne bronie (nie ma jak shotgun), jakieś kombinacje z grawitacją, indianin z opanowanymi podróżami astralnymi itd.

 

Jednak gra jest na tyle fajnie skonstruowana, że to wszystko mi się podoba i ma nawet sens :) Fajnie, jak odzywa się ten kobiecy głos ze statku, spoko są wstawki audycji Coast to Coast, popularnej w Stanach.

 

Gierka chodzi zacnie, szybciej niż Doom 3, mniej więcej jak Quake 4.

Coś to dziwne, Prey i Q4 dostały silnik Doom'a na długo przed premierą D3 i chodzą szybciej niż D3 :P Albo mam dziwnego kompa ;)

 

Czasami wyłączam cienie, gdyż nie są tak istotne dla gry jak w D3.

 

Podobieństw do Doom'a nie stwierdziłem - owszem, to statek obcych, więc niektóre elementy metaliczne wyglądają podobnie, ale tu więcej jest elementów organicznych :P

 

Niesamowite jest wypluwanie tego jajka takiego :D

 

A więc - demko super i na pewno zakupię pełną wersję, o ile będzie w rozsądnej cenie poniżej 100zł ;) Dzisiaj pobawię się w multiplayer, chociaż "cińki" jestem w deathmatch.

 

Teraz czekamy na info o DNF :P

 

edit - klimatem gra mi się kojarzy jak by Doom3 połączył się z Unreal. Niektóre dźwięki mi się nawet kojarzą z U :P

Edytowane przez soulburner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super, miałem spore obawy, czy będzie mi się podobać - te kosmiczne bronie (nie ma jak shotgun), jakieś kombinacje z grawitacją, indianin z opanowanymi podróżami astralnymi itd.

 

Jednak gra jest na tyle fajnie skonstruowana, że to wszystko mi się podoba i ma nawet sens :) Fajnie, jak odzywa się ten kobiecy głos ze statku, spoko są wstawki audycji Coast to Coast, popularnej w Stanach.

 

Gierka chodzi zacnie, szybciej niż Doom 3, mniej więcej jak Quake 4.

Coś to dziwne, Prey i Q4 dostały silnik Doom'a na długo przed premierą D3 i chodzą szybciej niż D3 :P Albo mam dziwnego kompa ;)

 

Czasami wyłączam cienie, gdyż nie są tak istotne dla gry jak w D3.

 

Podobieństw do Doom'a nie stwierdziłem - owszem, to statek obcych, więc niektóre elementy metaliczne wyglądają podobnie, ale tu więcej jest elementów organicznych :P

 

Niesamowite jest wypluwanie tego jajka takiego :D

 

A więc - demko super i na pewno zakupię pełną wersję, o ile będzie w rozsądnej cenie poniżej 100zł ;) Dzisiaj pobawię się w multiplayer, chociaż "cińki" jestem w deathmatch.

 

Teraz czekamy na info o DNF :P

 

edit - klimatem gra mi się kojarzy jak by Doom3 połączył się z Unreal. Niektóre dźwięki mi się nawet kojarzą z U :P

no masz chyba rzeczywiście dziwnego kompa :blink: bo naprawde nie ma bata aby Quake 4 i Prey chodziły szybciej od Dooma 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg nie podpuszczaj bo zaczne sciagac i sporobuje odpalic na D610 na ktorym obecnie dzialam [; Mowisz ze dobrze dziala? Hmm moze u mnie tez bedzie w miare chodzic - ile wyciagasz na swoim shicie markow03? ;]. W zwiazku z tym mam pytanie - czy jest jakies sensowne timedemo w obecnej wersji? Grrr popykalbym sobie juz teraz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg nie podpuszczaj bo zaczne sciagac i sporobuje odpalic na D610 na ktorym obecnie dzialam [; Mowisz ze dobrze dziala? Hmm moze u mnie tez bedzie w miare chodzic - ile wyciagasz na swoim shicie markow03? ;]. W zwiazku z tym mam pytanie - czy jest jakies sensowne timedemo w obecnej wersji? Grrr popykalbym sobie juz teraz :(

Działa dobrze? 800x600 i w medium da sie grac ;] Do multi jestem sklonny zjechac z detalami specjalnie dla Ciebie :> A ile markow?;] Huh, cale 3600pkt po oc ;]

 

Ten motyw z wchodzeniem do kostki jest po prostu niesamowity.... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mapki sa nawet ok ;)

Dobrze by bylo jakby na servie nie bylo limitu fragow (10) bo za szybko rudny sie koncza, lepiej czas np. 10 min tylko i tyle ;]

Jak gralem u tripsty (jeszcze nie wiedzac ze to on ;]) to nawet ladnie smigalo wszystko.

 

A ojejku ma ciagle wysoki ping :( szkoda.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym moze byc ze Prey chodzi szybciej od Doom3

ale tylko na kartach ATI , logo ATI w grze o czyms swiadczy

nieprawdaz

byc moze jakas optymizacja pod ATI ,bo jak wiadomo D3 byl optymizowany pod NVidie

sa poprostu procedury ktore szybciej smigaja na NVidi

a ze to samo mozna zrobic na ATI i to nawet szybciej nie trzeba nikomu chyab tlumaczyc

to kwestia wykozystania odpowienich procedur

 

szkoda ze nie mam dema doom3 bo bym sam chetnie sprawdzil u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, to jest mega dziwne, ze na ATi chodzi lepiej. W sumie to nielogiczne i chyba ten znaczek jest ot tak poprostu, bo wiadomo, ze engine D3 opiera sie na OpenGL, a NV lepiej sobie z nim radzi niz ATi.

Ze nv lepiej w opengl se radzi to chyba bylo jakos ze 3 lata temu.

Moze ja dzis postawie serwa ale nie wiem o ktorej wroce do Wrocka. Wszystko zalezy od trafic dżemów, mam nadzieje ze ich nie bedzie to przycisne swoją Hanię troche.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość benus9

Witam :) Chcialbym powiedziec, ze jest to gra, ktora jak narazie zrobila na mnie najlepsze wrazenie jesli chodzi o dzisiejsze fpsy. Silnik D3 zostal wykorzystany juz chyba w 100%. Jest to takze najdluzsze demko w jakie gralem. Jesli ktos sie zastanawia czy warto sciagac, odpowiadam - bez wahania. Ciekawi mnie tylko czy w fullu bedzie guzik odpowiadajacy za reloaded broni bo jak narazie nie bylo broni,ktora by trzeba bylo recznie przeladowywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Benus9 [;

Jak ktos juz pisal, walka tym kluczem francuskim wyapda dosc blado po tym zo zobaczylismy chociazby w codenamed criminals. Walisz do wroga i sika z niego tylko krew, nawet go nie odrzuca ;] ale i tak potem pewnie nie uzywamy w ogole tej broni to jest lux.

 

Ja mysle ze tripsta moglby hostowac bo calkiem fajnie sie mi gralo na jego servie. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja mam ochote teraz :> Jest ktos kto postawi?

yanek1987, dobre masz lacze?

Jezeli ktos juz postawi to niech ustawi tego serva, zeby mozna bylo grac jak czlowiek [;. Bez limitu fragow, time 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1024/128, wiec raczej slabe do serwera, jeszcze w sieci 10 osob. Moze jak by nikt z sieci nie sciagal nic to moglo by cos wyjsc, ale nie za duzo osob.

 

Edit: mogę spróbować postawić serwer,

.. ale nie będę czekał w nieskończoność aż ktoś sie pojawi :)

jak znajdzie sie ktos chętny, to na gg: 3847924

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrIkO

 

Zgadza sie ze w OpenGL'u Nvida posiad lepiej zoptymizowane stery

tylko ze tak naprawde ta optymizacja to pare linijek zwiazanych z kilkoma istotnymi szczegolami

chodzi o operacje na pixelach ,cos shaderami

co mozna w grze niejako ominac wykozystac inne bardziej wydajne na kartach ATI procedury

to tylko kwestia checi i kunsztu programistycznego

Glosno bylo swego czasu o nieoficjalnej poprawce do Doom3 ktora zmieniala

ustawienia shaderow tym samym przyspieszala o ponad 10% na kartach ATI

drobnym ubocznym efektem byly niewielkie bledy w wyswietlaniu textur

ale czego mozna bylo wymagac od nieoficjalnego patcha wykonanego

za darmo przez jakiegos fana informatyki

 

Logo ATI w Prey'u nie jest bez znaczenia ,

gra u mnie smiga w max detalach z AAx4 1280x1024 srednio powyzej 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mysle ze na jakims odpowiedniku twojej karty od nvidi smigalo by tak samo, ja tam nie narzekam (co prawda nizsza orzdziala ale co tam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek

 

Ja bym zaryzykowal stwierdzenie ze na 7900gtx bedzie smigalo lepiej niz u mnie

ale i tak ten PREY jest teraz lepiej zoptymizowany pod ATI niz kiedys D3 ;)

Za czasow D3 Nvidia byla szybsza czasami o 30% o porownywalnej karty ATI :/

 

nic szkoda gdybac

czekamy na pelna gre ,potem testy wydajnosci w wielu servisach

 

b.t.w

- jak juz mowa o dobrych grach to zobaczcie info na forum purePC o grze darkmessiah

calkiem inny klimat ale tez bedzie zarabista gierca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...