Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

hej Poca a jest juz demko ? szukalem na necie ale nigdzie nie znalazlem :P

Moze jakis link do jakiegos milego ftp ? :P

Bedzie dzis pozno w nocy, za jakies 17h od tego momentu, a my bedziemy mogli je sciagnac jutro ... na gamnespot jest chyba odliczanie do ukazania sie dema.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

Gra bedize rowno o 6 rano naszego czasu.Poca - skad Ci to przyszlo,ze przez steama? Przeciez przez steama sa tylko gry na sourcie a nie na konqrencyjnym D3 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że Tym co twierdzili że silnik d3 jest beznadziejny to w końcu prey przemówi do rozsądku, niektórzy nie patrzą od strony technicznej tylko konkurencji i gustu, pisząc później że jest do [gluteus maximus] i słynne "ciemno" jak w (_)(_) u murzyna. Oby tylko była wysoka grywalność, nie można było się oderwać, nie nudziło się i rewelacyjny MP!!!!!!! Czego Wam i sobie życzę ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę jak ojejku na wysoką miodność tego tytułu, ale graficznie to wygląda on na screenach z linka podanego przez Sulaco po prostu kiepsko i niedopracowanie... :/ Już wkrótce przekonamy się jak jest faktycznie, demo preview nie napawa mnie jednak optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tego dema jak malo kto :)

Ciekaw jestem czy zaimplementowali w nim jakas bardziej zaawansowana fizyke ??

moze cos takiego jak w tech demie CellFactor ;)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bedzie odpowiednik autoszmaty? Jak tak to z toba nie gram :D

No ja mam nadzieje ze bedzie. Jezeli nie ma automatycznej snajperki, to nie wroze tytulowi duzego sukcesu... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieje ze bedzie. Jezeli nie ma automatycznej snajperki, to nie wroze tytulowi duzego sukcesu... :wink:

Jesli by byla taka bron to co to za frajda, wystarczy przykampic i troche sprytu i nawet savow nie potrzeba bo poprostu ciężko by było zginąć :) no chyba ze komputer bedzie korzystał z podobnej techniki. Jesli chodzi o multiplayer to zblokowac bron dla noobów :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli by byla taka bron to co to za frajda, wystarczy przykampic i troche sprytu i nawet savow nie potrzeba bo poprostu ciężko by było zginąć :) no chyba ze komputer bedzie korzystał z podobnej techniki. Jesli chodzi o multiplayer to zblokowac bron dla noobów :P.

Chyba nie zauważyłeś ironii. Przekomarzali się specjalnie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny ja sciagalem z stad -> http://www.gamershell.com/download_14372.shtml i jeszcze o 6-30 serwery byly puste i gierke juz zassalem ;>

 

http://fpad.filefront.com/?http://files.fi...;/fileinfo.html

 

 

tutaj tez szybko idzie z tego co slyszalem , poki nie jest jeszcze zapchany ;]

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety demko juz skonczylem ;[ ale faktycznie okolo 1h bylo tej gry , co do wymagan na 6800 ultra w 1024x768 i ze wszystkim ustawieniami na maxa gra chodzi bardzo dobrze i co najwazniejsze max pamieci co potrzebuje to ~750mb takze bardzo malo , a grafika mila jest dla oka :D Teraz pozostaje tylko grac w multi w demku i czekac na fulla ;)

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam demko za sobą :]

grafa nie jest zła nawet mila dla oka :D bardzo fajnie zostały odwzorowane ślady krwi na broniach szczególnie na kluczu francuskim (mały detal, a cieszy) przy tym nie mamy wymagań z kosmosu. na zmodowanym radku x800GTO+małe oc prey chodzi bardzo ładnie na rozdzielczości 1024x768 + max detale + 4AA,16AF. dopatrzyłem się jednego buga, a dokładnie w misji na otwartym terenie niebo w pewnych momentach jest jasna, a po ruszeniu delikatnie myszką zaraz robi się ciemne. nie wiem może to tylko u mnie występuje:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...