Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka nie krótka, gra jest fajna. Przy moim tempie to i tak kilka późnych wieczorów mi przy niej zejdzie. Choć fucktem jest, że czas potrzebny na jej ukończenie i czas jaki programiści poświęcili na jej stworzenie jest śmieszny. Albo może inaczej bo pomysł mógł leżeć sobie i nic się z nim nie działo a sama produkcja to "moment". Były pomysły, zarys fabuły i co tam jeszcze trafił się odpowiedni do niej silnik no to poskładali wszystko do kupy i już.

Moim zdaniem warto w nią zainwestować swój czas.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłe chwilę w tą gre i skasowałem. Jak dla mnie gra jest tragiczna (pewnie zaraz mnie ktoś zaatakuje).

ja to juz wiedzialem grajac w demo, dosłownie czekałem na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz wiedzialem grajac w demo, dosłownie czekałem na koniec

Ja też pograłem tylko w demo. Ale w zupełności mi to wystarczyło. Wogóle nie jestemw stanie pojąć czemu ta gra się podoba tylu osobom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pograłem tylko w demo. Ale w zupełności mi to wystarczyło. Wogóle nie jestemw stanie pojąć czemu ta gra się podoba tylu osobom

Bo teraz nic ciekawszego z fpp nie wyszlo?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja z ciekawosci zerknalem w save'a wczoraj podczas sciagania poczty i wychodzi na to, ze przejscie demka zajelo mi troche ponad 2 godziny. Wiec te 4 godziny na fulla to podejrzewam ze metoda "byle do przodu" - tak to mozna HL2 przejsc i w 4 godziny :| Tylko co to za frajda?

Z drugiej strony jestem przyzwyczajony do krotkich gier - najlepsze dwie gry ever (moim zdaniem) czyli ICO i SOTC to okolo 8-10 godzin grania kazda za pierwszym razem. Pozostaje jeszcze replayability - czyli chec przejscia gry ponownie, odkrycia jakichs dodatkow, sekretow itp. Czy Prey ma cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że mi trochę dłużej zejdzie niż te cztery godziny. Zresztą tripsta znany jest z raczej szybkiego przechodzenia gier i surowej oceny, także 7/10 wydaje się i tak dobrą oceną. A portale i możliwości przenoszenia się pomiędzy lokacjami są, jak to się mówi," na wypasie". Plus zabawa z grawitacją i w pewnym momencie zakręciłem się tak, że nie miałem pojęcia gdzie jestem i dokąd mam się udać.

:lol:

Giera jest ostro zakręcona, dobra grafa i dźwięk dają razem "kupę" :wink: dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No myślę, że mi trochę dłużej zejdzie niż te cztery godziny. Zresztą tripsta znany jest z raczej szybkiego przechodzenia gier i surowej oceny, także 7/10 wydaje się i tak dobrą oceną. A portale i możliwości przenoszenia się pomiędzy lokacjami są, jak to się mówi," na wypasie". Plus zabawa z grawitacją i w pewnym momencie zakręciłem się tak, że nie miałem pojęcia gdzie jestem i dokąd mam się udać.

:lol:

Giera jest ostro zakręcona, dobra grafa i dźwięk dają razem "kupę" :wink: dobrej zabawy.

 

Tak ale cena 120 zl to prawie cena FEARA,Splinter Cella razem wzietych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że mi trochę dłużej zejdzie niż te cztery godziny. Zresztą tripsta znany jest z raczej szybkiego przechodzenia gier i surowej oceny, także 7/10 wydaje się i tak dobrą oceną...

Jak już wreszcie jakąś KUPI a nie possie z netu, to może spędzi nad nią więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko w 2 godziny ??

chyba po paru browarach :)

 

w necie mozna wyczytac ze srednio to demo zajmowalo ludziom 40-45 minut

mnie tez cos okolo 40 minut wiec to co pisza sie pokrywa.

 

Co do finalnej wersji to z tego co wiem straszna monotonia

jak w demie

Tak naprawde to ta gra zanudzi gracza po 30 minutach grania :/

jak by wyszla 2 lata temu to by przynajmniej byla okrzyknieta graficznym rodzynkiem

a tak

siakas taka :[

 

nawet fabula sie kupy nie trzyma

ech

szkoda gadac

 

czekam na CRYSIS no i moze Gothic3

te gry napewno nie zawioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wreszcie jakąś KUPI a nie possie z netu, to może spędzi nad nią więcej czasu.

nie sadze , mam kilka gier ktore kupilem a nawet w nie nie gralem jeszcze :lol2: i czesto w gry ktore kupilem pogram 20 min a potem laduja gdzies na polkach u znajomych :razz: a zeby nie bylo offtopa to biorac pod uwage czas powstania tej gry to jset ona niewypalem , w grze byly z dwa momenty ktore zrobily na mnie wrazenie , nie bede ich zdradzal aby nie psuc zabawy innym ale wiecej frajdy mialem grajac w to demo niz w tego fulla

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze , mam kilka gier ktore kupilem a nawet w nie nie gralem jeszcze laugh.gif i czesto w gry ktore kupilem pogram 20 min a potem laduja gdzies na polkach u znajomych

to albo musisz byc bardzo bogaty i nie przejmowac sie ze gra kosztowala 100zl i nawet w nia nie grac, albo te twoje zakupione gry to jakies klasyki po 20zl z Extra Gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze , mam kilka gier ktore kupilem a nawet w nie nie gralem jeszcze :lol2: i czesto w gry ktore kupilem pogram 20 min a potem laduja gdzies na polkach u znajomych :razz: a zeby nie bylo offtopa to biorac pod uwage czas powstania tej gry to jset ona niewypalem , w grze byly z dwa momenty ktore zrobily na mnie wrazenie , nie bede ich zdradzal aby nie psuc zabawy innym ale wiecej frajdy mialem grajac w to demo niz w tego fulla

 

Powiedz ty mi czlowieku skad ty wziales tego fulla ? Sorry za offtop ale gra nie jest jeszcze w sprzedazy. Ja i tak wiem skad ja wziales ale to nie moja sprawa :lol: .

 

Ja osobiscie sie wstzymuje z ta gra do czasu az troszke nie stanieje. Jak pisza o 4 h zabawy za 120 zeta to jakos mnie nie przekonuje :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ,jak mozna kupic gre i na polke ja wpakowac

 

ni cholere nie dam Wiary :)

 

 

Co do finala PREY ,wlasnei wrocilem od kolegi

ktory pogrywa w nia od dzis rana , bardzo nazeka na monotonnosc

i kilka lamiglowek , z tego co mowi to spoko grania na 5-6 godzin

 

b.t.w

jemu tez demko zajelo porownywalnie ze mna niecala godzine

 

 

Devil

Gre sprzedaja poprzez internet w cenie 49.90 $

cos jak HL2 poprzez STEAM

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to albo musisz byc bardzo bogaty i nie przejmowac sie ze gra kosztowala 100zl i nawet w nia nie grac, albo te twoje zakupione gry to jakies klasyki po 20zl z Extra Gry.

moj znajomy prowadzil hurtownie sprzetu i gier , mialem soft praktycznie za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie klocicie kto w ile przeszedl ...

nie beirzecie pod uwagi ze gra ma calkiem inowacyjny multi (grawitacja) i to przedluza troche jej zywotnosc ...

 

P.s: ja demo przechodzilem w 40min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy prowadzil hurtownie sprzetu i gier , mialem soft praktycznie za darmo

nie ma to jak wynosic towar przez zaplecze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak wynosic towar przez zaplecze :lol:

biedny his podaza za mna do kazdego tematu :lol2: , musialem ci niezle zalezc za skore skoro tak bardzo chcesz sie odegrac :lol2:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedny his podaza za mna do kazdego tematu :lol2: , musialem ci niezle zalezc za skore skoro tak bardzo chcesz sie odegrac :lol2:

narazie niczym nie zabłysłeś :lol2:

no chyba ze w rankingu "piratów", lub za "wyróżnienia" od moderatorów za twe zasługi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

więc doom 3 czy quake 4 jest lepszy czy prey ?

jak wypada prey w porównaniu z tymi grami ?

 

Trudno to tak jednoznacznie ocenić :lol: Doom 3 to już jakby nie patrzeć stara gra, ale ma w sobie pewien urok B-) Jeżeli lubisz ciemnie korytarze wypchane wrogami to Doom'a nic nie przebije :wink:

Prey ......................ehhhh idziesz przed siebie nawet nie wiesz gdzie, byle dalej, NUDA, gra na 4h :lol2:

Quake 4 to według mnie najlepsza gra z tych trzech. W Quaku podobają mi się zróżnicowanie misje :) Ogólnie cała gra wydaje się taka "duża", chociaz też przeważnie poruszasz się w ciasnych korytarzach :wink:

 

..........QUAKE4 jak z tych trzech. Tak dodam od siebie ze jeżeli chcesz kupić jakąs dobrą gre to ... F.E.A.R.

Edytowane przez razorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można się wypowiadać na temat gry w którą się nawet nie grało sugerując się wypowiedziami innych. Jakie cztery godziny? Sam nie wiem, może jest coś nie tak z zegarem w grze bo gram i gram a tu mi wyskakuje na save, że 3 godziny :blink: a nawet nie doszedłem do miejsca, które jest na screen'ie z poprzedniej strony. Dziwne, mogę trochę dłużej ją przechodzić ale nie jestem takim cieniasem, że "pińć" godzin więcej i ciągle mało.

Moim zdaniem gra jest zaj3bista. Tripsta to wybredny gość jak widać i jego ocenę bierzcie jako bardzo surową a moją troszkę przesadną w pochlebstwach. Wypośrodkujcie to wszystko a otrzymacie prawdziwe oblicze gry. Osobiście polecam bo w innych grach tego nie znajdziecie co jest zawarte w prey. Nie daje "cyferkowej" oceny bo trudno mi jest być obiektywnym dla wszystkich. Gra nie raz zapiera dech w piersiach, a kit, niech będzie takie określenie, i nie raz pokazuje możliwości silnika w pełnej krasie graficznej.

Bomba, bomba i jeszcze raz bomba.

 

Bo grać trzeba umić.

 

dOBRA, starczy tego marudzenia.

A może lubię p prostu grać w fajne gry i lubię podziwiać każde osiągnięcia programistów w dziedzinie grafiki komputerowej. Teraz to gry nawet przewyższają moje marzenia o ich wyglądzie z lat dziecinnych gdy grałem na commodore c16(bo tak zaczynałem) i ciągle mnie zadziwiają.

 

Peace for all motherfuckin gamers on this planet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Jak można się wypowiadać na temat gry w którą się nawet nie grało sugerując się wypowiedziami innych. Jakie cztery godziny? Sam nie wiem, może jest coś nie tak z zegarem w grze bo gram i gram a tu mi wyskakuje na save, że 3 godziny :blink: a nawet nie doszedłem do miejsca, które jest na screen'ie z poprzedniej strony.

 

:blink: :blink: :blink: Gre ukończyłem po 4.5h ;] Na innych forach (zagranicznych) przechodzili nawet w czasach poniżej 4h :D

Edytowane przez razorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze ktos gra tylko, zeby przejsc jak najszybciej gre nie swiadczy o tym, ze gra jest slaba...

 

demo przechodzilem za pierwszym razem z 1,5h (zwiedzalem wszystko bardzo dokladnie)

 

za drugim zajelo mi to z 30 min bo lecialem jak przecinak...

 

zreszta malo jest "teraz" gier, w ktore mozna pograc dlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...