Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz bedą hasła że ciocia z ameryki przyjedzie za dwie godziny ;), mi się demko podobało i "domowa" grafika mi nie przeszkadza a nawet fajnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Podobno w fullu mozna pominac to co sie gralo w demie, i zaczac tam, gdzie sie konczylo demo ;) Mily gest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tripsta już skończył grę :> ?

hmmm , mozliwe :razz: , wczoraj ja skonczylem ale mialem troche roboty i cos sie stalo z forum wiec nie moglem nic napisac:P , szczerze mowiac to gra mnie rozczarowala spodziewalem sie o wiele wiecej jak dla mnie to 7/10 , pozniej robi sie strasznie monotonna ciagle powiela sie ten sam schemat

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak tripsta mowi ze gra kiepska to tak byc musi ;]

Ale mozna bylo to przewidziec, Doom3 jak i Quake4 byly po pewnym czasie monotonne ze chcialo sie kompa przez okno wywalic, demko bylo fajne, grwawitacja i w ogole, ale walki z tymi stworami byly nudne i nie sprawialy mi przyjemnosci ;] jedynie multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak mógłbym wymusić zmiane odświerzania w tej grze? Mam ustawione 100hz w windzie na sztywno i jest stówa we wszystkich grach... prócz Preja... Prey ma 60hz i [gluteus maximus], na dodatek klateczki ni emogą sie poza te 60 wydostać. Szukałem w pliku cfg, ale nie widzę. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mialem problem po 20 minutach wieszala sie, a ze mam podkreconego gf 6800 pamiec i rdzen to zszedlem do defaultowych i chodzi ale na tych ustawieniach przeszedlem duzo gier w tym quaka4 nie wiem czy to silnik jest taki wrazliwy, co do temperatur to raczej odpada sprawdzalem byly w normie (mam 4 wentyle w budzie)

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz nagle wszyscy będą podzielać moją opinie, że gra do kitu, którą napisałem po przejściu dema (; i byłem za nią skrytykowany :P Bo jak ona może być kiczowata jak jest się elo,pro indianinem, strzela się z elo pro łuku, i można mieć 'schizofrenie' [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

I teraz nagle wszyscy będą podzielać moją opinie, że gra do kitu, którą napisałem po przejściu dema (; i byłem za nią skrytykowany :P Bo jak ona może być kiczowata jak jest się elo,pro indianinem, strzela się z elo pro łuku, i można mieć 'schizofrenie' [;

Nie, nie, nie. Demko zapowiadalo fajna gre. Sam pisalem po jego przejsciu, ze jesli w pelnej wersji beda jakies dalsze fajne pomysly i nie bedzie monotonna - bedzie super. Widocznie wszystkie patenty z fulla znalazly sie w demku, do tego zrobilo sie monotonnie po jakims czasie i widocznie wyszedl sredniak. Choc ciezko mi w to uwierzyc - jakos mam sentyment do 3D Realms. Bedzie full w sklepach, kupie, obadam, najwyzej odsprzedam komus CD-Keya za polowe ceny gry i luzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak mógłbym wymusić zmiane odświerzania w tej grze? Mam ustawione 100hz w windzie na sztywno i jest stówa we wszystkich grach... prócz Preja... Prey ma 60hz i [gluteus maximus], na dodatek klateczki ni emogą sie poza te 60 wydostać. Szukałem w pliku cfg, ale nie widzę. Jakieś pomysły?

ctrl+alt+~

 

r_displayrefresh 100 (nacisnij enter)

vid_restart (enter)

 

a co do klatek.. na co ci wiecej niz 60? gra jest tak zrobiona ze nie ma miec wiecej .. jak sie zniesie blokade to przyspiesza

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dobrze ze sie wsterzymalem.Przeszedlem demo podobalo mi sie.Ale wydac 120 zl i grac 4h...nie nie stanowczo nie.Zakupilem FEARA za 80 i nawet jesli tez jest krotki to fizyka w tej grze wynagradza wszystko.Tak milego mordowania jescze nie widzialem.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - działa - super ;)

Znalazłem w cfg linię z refreszem, ale podaną wartością było 0, no i nie wiedziałem co dać, czy wpisuje się 1,2,3 a te cyfry odpowiadają za jakieś hz np. 75,85,100.

Już wiem, trzeba normalnie 100 napisać ;)

Podałem te 60 fps aby dać dużo informacji o problemie (te 60 to i tak tylko w menu mi dobija heh).

DZIĘKUJĘ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz nagle wszyscy będą podzielać moją opinie, że gra do kitu, którą napisałem po przejściu dema (; i byłem za nią skrytykowany :P Bo jak ona może być kiczowata jak jest się elo,pro indianinem, strzela się z elo pro łuku, i można mieć 'schizofrenie' [;

Ja jej podzielać nie będę choć w full'a jeszcze nie grałem.

Ajaha.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak loooooool przez duże L. Myślałem, że to ściema z tymi 4 godzinami w jakich czasei przechodzi się Prey'a ale wychodzi na to, że to prawda. Sprawdzałem forum rage3d i oficjalne forum i tam masa postów potwierdza tak rekordowo szybki czas przejścia gry. To jest paranoja jedna z najdłużej tworzonych gier w 4 godziny ?????? to na potwierdzenie Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś to może wytłumaczyć, jak to jest, że PREY ma światową premiere 10 lipca 2006 , Polską 14 lipca 2006.

A już co niektórzy piszą, że jest dostępna " dla niepłacących" ?

I w dodatku grają, albo już skończyli grać !!

 

Coś tu mi nie gra z tym wszystkim. :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co? 11 lat czekania i 4 godzinki grania, ja nie wiem o co wam chodzi :lol:

Ja grałem w demo... imho Q4 / D3 nic nowego nic ciekawego...

Btw. Commandos Strike Force jest lepszy, robili go pełną parą przez 2,5 roku, a ja w 2 godziny przeszedłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

bodpog ;)

4 godziny to rzeczywiscie jakis mega zart. Moze te wersje 'legalne inaczej' sa okrojone? Lub cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos mogl podeslac save z samego poczatku gry... mail sew(at)robi.to . Gra mi sie notorycznie zawiesza na samym starcie jak koles sie gapi w lustro i gada.. i freez :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. nie warto? W dodatku poza kotkim czasem grania moze sie nie spodobac, a przynajmniej bedziesz miał odczucie ze za pare godzin grania wydałes duzo za duzo kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

.. nie warto? W dodatku poza kotkim czasem grania moze sie nie spodobac, a przynajmniej bedziesz miał odczucie ze za pare godzin grania wydałes duzo za duzo kasy...

 

Fakt.To kpina zeby za 120 zl grac 4h.ale co ja chce.Nowe gry tak maja bo to nie crpg i przygodowki.FEARA mam za 80 i tez chyba sie nadzialem(fizyka git ale czy dluga...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...