Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie gra to sie nie włącza z sourrond mixera efektów eaxowych :). Nie lepiej zapodac nowe stery , a nie jakies bety ?? "Creative Sound Blaster Audigy, Audigy 2 series and Audigy 4 series Driver 02.08.0004 (34.26 MB) 24 "

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziala na nich EAX w Prey'u? bo juz mnie szal bierze... kupilem sobie dzisiaj Audigy a nawet nie moge dobrze go przetestowac :P

 

@Gregor1230

 

zainstalowalem te stery i dziala mi juz EAX w Prey'u :) thx :P (dzwiek imo jest zajefajny)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo kupic audigy nawet 1 za grosze a nie liva . Sorki ale po co tak zrobiles to ja nie wiem. Spróbuj zainstalowac stery te co podawalem wyzej , niby są one do serii audigy , ale sprobuj nic to nie kosztuje.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz na stereo slychac diametralna roznice na korzysc EAX'u niz bez uzycia jego...

 

na glosnika 5.1 bedzie o tyle fajnie, ze bedziesz wiedzial z ktorej strony jestes atakowany/ktos do Ciebie mowi itp.

 

co do eax'u w Prey'u na live! to te stery podane przez Gregora123 nie dzialaja na 100% z live'm i audigy se -> jest to nawet napisane na stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos u Ciebie musi byc nie tak. Odswiez liste ,sprawdz czy firewall nie blokuje jak masz zainstalowany. Serwerow jest troche chociaz sporo jest zalagowanych... Ja tam juz czekam na pelna bo zygam juz tymi dwoma mapami pod multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lol juz ktos komiks zrobil i to udany :P Oczywiscie tez czekam na fulla i wiecej map pod multi. Kto zakupi niech napisze to sobie pogramy na jakies innej mapce :P

 

futureman co oznaczaja te skroty w sigu ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no... demko bdb - nie pamiętam kiedy miałem na coś podobny apetycik ... Jedyne co boli to podobieństwo do Dooma 3 ... Momentami mam wrażenie ze gram w jakiegoś moda - szczególnie gdy się patrzy na przeciwników :blink: Ale ogólnie 9/10 i spory suprise - ktoś wymyślił w końcu coś ciekawego - gdy bohater sie zbełtał prawie z krzesła ze śmiechu spadłem :lol2:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

futureman co oznaczaja te skroty w sigu ?
już edytowałem sygnaturę to nie forum SE więc nie będzie takiej sygnatury a skróty to były skróty do stron gdzie można przetestować przykładowo grę przed zakupem Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem to juz nawet jest full

po pierwsze na tym forum nie gadamy o piratach

po drugie wersja ta to nuked ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze na tym forum nie gadamy o piratach

po drugie wersja ta to nuked ...

sorry za OT ale sam jesteś nuked HIS :)

 

ktoś ma info dotyczące sugerowanej ceny detalicznej za tą gierkę? w sumie warta wydania kasy według mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...