Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

No no... filmik pokazał mi na tyle dużo że ten tytuł zrobi się chyba dla mnie Musthawe :P

 

Mam nadzieje, że wyjdze na X'a 360 bo ona stanie sie za 0,5 roku moją maszynką do grania.... :D Jeśli nie to płakać nie bede... ale Gra trafiła w moje serce heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że pierwszy raz słyszę o tej gierce. Być może dawno temu gdzieś coś słyszałem ale za chiny ludowe już nie pamiętam. Dopiero teraz oblukałem ten topic i powiem że dla mnie ta gra to też jest tzw. "absolutny muszę mieć" :D Ten filmik to coś niesamowitego ! Już sam pomysł na rozpoczęcie historii zwala z nóg. A jak to wszystko jest wykonane... o mój słodki panie, coś pięknego ! A do tego bardzo ciekawe pomysły, i ogromna grywalność, przynajmniej na to wygląda po obejrzeniu filmika. Jak jeszcze ktoś nie widział to polecam wersję z Gamershell'a. Bardzo ładna jakość jest i wszystko widać.

 

Prey E3 2005 Hi-Res Trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jak obejrzałem ten filmik to niech sie chowa doom 3 (zreszta on i tak juz sie chowa przed wieloma innymi grami :lol: )

prey moze byc lepszy nawet od Riddicka !

grafa wydaje sie byc lepsza niz w rydzyku i wogóle to co napisał nadmundo -

masa nowych pomysłow co w fpp raczej jest niespotykane i ta indiańsko kosmiczna atmosfera :D KUL chciałbym sobie pochodzic po księzycu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także słysze po raz pierwszy o tiej gierce. Ale filmik, coz - zaje....y!!!

 

Z tego co wyczytałem to będzie na PC i Xbox 360. Ciekawi mnie jaka konfigurracja pc to uciągnie.

 

Szczególnie spodobała misie opcja opuszczania ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak policzyć to na rynku dominują owe dwa silniki

Unreal oraz Quake3 oczywiscie w wielu zmodyfikowanych wersjach

smuci mnie fakt żę po ponad roku czasu nikt nie zrobił żadnej gry na silniku

FAR CRY ,a jak by go tak zmodyfikować o najnowsze bajery to by był

super-Hiper-Wypas

A co do samego PREY'a to jesli ten .avi'k naprawdę jest z roku 1998

i jeśli naprawdę była to prezentacja na P2 266MHz + Voodoo2

to należy przyznać że było to Mistrzostwo świata ! !

a 50% dzisiejszych gier

To Wypociny Nieudaczników !! !! !!

Zgadzam się z tobą. Cholera czemu nikt nie zrobi żadnej gry na Crytek Engine. Przecież jest on wprost niesamowity, wspaniały, te widoki, tekstury, woda, różne typy rendrenowań (normalnie jak dla mnie mistrzostwo) w Far Cry budzi do tej pory mój zachwyt i podziw. Chylę czoła przed panami devolperami. Far Cry to wg mnie jeden z najlepszych FPS, obok Half Life 2 (wg mnie to jest dominator). Ojj mały ot się zrobił ;)

 

A wracając do PREY'a sądzę, że tak jak D3, Q4 (w moim przekonaniu to Doom 3 i 1/3) okaże się hmmm słaby delikatnie to ujmując. Jak widzę engine z D3 to mnie szlag trafia, znowu będzie mrok i kilka świateł i te badziewne kolory. Hmm ja powiedziałbym, że ze 75% gier ukazujących się na PC są kiepskawe. Ok, jest w nich dobra grafika, no ale z grywalnością... no właśnie. Teraz głównie robi się jakąś giercę, żeby pokazać na jakim to ona sprzęcie hula, jakie ma efekty, jakie shardery, światła, etc. Gdzie się podziała dawna grywalność ? Pamiętam jak miałem Nesa, no przecież Contra, Marian, Kunio Kun (seria: hokej, piłka, bijatyka, koszykówka, zawody etc), Dizzy, Micro Mashine, Capcom Gold Medal Challenge, zresztą mógłbym godzinami wymieniać gry, w jakie grałem na tej wspaniałej maszynce. A na PC ? Jest w co pograć, każdy lubi to co lubi, ale jakoś bardzo się rozczarowuję za każdym razem i to coraz częściej, gry nie mają "tego czegoś". Aktualnie czekam na Obliviona(byle chodził na moim fx 5600), reszta mnie mało interesuje.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, filmik zrobił na mnie potężne wrażenie, czuć w nim niesamowity klimat, muszę w to zagrać kiedy wyjdzie :-) I wygląda to wszystko wyśmienicie, a przecież to engine d3, w który nigdy nie wierzyłem, teraz widzę, że jednak potrafi zdziałać cuda. Cóż, mogę to ująć tak - TRZEBA ZAGRAĆ. Mimo tego, że generalnie nie lubię klimatów kosmicznych, to w tej gierce się zakochałem od pierwszego wejrzenia (jeśli by liczyć to, co jest teraz jako wersję pierwotną, bo generalnie to, co było daawno temu na filmiku, to też było coś niesamowitego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat engine D3 to wielgachny plus tej gry.

Bo nie jest wymagajacy, a prezentuje sie nadal wysmienicie.

Dzisiaj jeszcze gram w dooma 3 i sie lapie na zaparcia w piersiach.

może masz astmę;P?(joke:D nie mogłem:P)

 

a poważnie Do tego enginu nic nie mam jak widać quake 4 nie był już taki ciemny:D jak doom3;] a graficznie powala czasem na kolana tą "realistyką" nie to co cukierkowe grafy w Far CRY i SS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko co masz w doomie? Ciemność, ściany i ogulnie same wnętrza czegoś. FAR CRY według mnie miał najlepszy engine bo nie było w nim "całkowitej" ciemności. Duże przestrzenie to jest wielki plus, jak możesz gościa zabić z dużej odległości. W doomie wyleci ci pare stworków na krzyż zza ściany i tyle. Aż trudno pomyśleć że na nim nie robią gier.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko co masz w doomie? Ciemność, ściany i ogulnie same wnętrza czegoś. FAR CRY według mnie miał najlepszy engine bo nie było w nim "całkowitej" ciemności. Duże przestrzenie to jest wielki plus, jak możesz gościa zabić z dużej odległości. W doomie wyleci ci pare stworków na krzyż zza ściany i tyle. Aż trudno pomyśleć że na nim nie robią gier.

Zdaje sie ze engine cryteka jest trudny w adaptacji i obrobce, a przekopiowac go na pale zeby wyszedl FC2, to bez sensu bo przeciez nikt takiej gry nie kupi - to jest imho przyczyna braku gier na engine cryteka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A po mojemu to by mogli zrodelko dac,jednak i tak bardzo czekam na ta pozycje,choc mniej niz na Aftermath.ktore zsunie Preya na pozycje nizej.Pytanie tylko - kiedy te obie gry wychodza bo kazdy mowi i pisze co innego i nie wiadomo komu wierzyc

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko co masz w doomie? Ciemność, ściany i ogulnie same wnętrza czegoś. FAR CRY według mnie miał najlepszy engine bo nie było w nim "całkowitej" ciemności. Duże przestrzenie to jest wielki plus, jak możesz gościa zabić z dużej odległości. W doomie wyleci ci pare stworków na krzyż zza ściany i tyle. Aż trudno pomyśleć że na nim nie robią gier.

CZYTAJ CO NAPISALEM! doom3 owszem kupa:P

ale Qauke 4 juz bardzo przyjemny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry takie właśnie mają być, taki był zamysł ich twórców. Jeśli ktoś pisze, że ten endzin jest do kitu to jest ignorantem albo mułem albo... jest jeszcze wiele innych określeń ale oszczędzę sobie. Można mieć swoje zdanie i może się coś podobać lub nie ale lekceważenie możliwości tego silnika jest objawem postradania zmysłów. Ja z wielką przyjemnością grałem w doom'a 3, roe, quake 4, będę zagrywał się w prey'a a jeśli rzucą jeszcze inne tytuły w tym stylu to je łyknę jak świeży boczek. Motor doom'a wciąż ewoluuje i staje się doskonalszy, przykładem może być fizyka nie wspominając o grafie, która jak widać staje się bardziej szczegółowa z każdą jej mutacją. Wybredne typki narzekające na cząstkowe zastosowanie fizy w doom'ie tutaj zostaną przyprawieni o zawrót głowy i to dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe się wypowiadał na temat twojego posta wyżej qqrydza bo nie chce % dostać.

 

Co do gry to myśle że chociaż ona coś pokaże. Dodatkowe bajery mogą okazać się tym co mnie przyciągnie do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyzej pisal, ze Doom3 ma male wymagania :) No, troche mi sie ciezko z tym zgodzic, bo zawsze mialem karty ATI i nawet 9800PRO nie byl rewelacyjny dla tej giery. Poza tym, ze wielkie wymagania, to jeszcze nie wiem w co one ida. Ciemno jak w [gluteus maximus], raz na rok wyskoczy jakis stworek. Wszystko jak z plasteliny. Moze i obsluguje cala wielka liste efektow, ale cos mi nie podeszlo ich wykorzystanie.

Co innego engine HL 2 :) Dlamnie mistrzostwo swiata, na tym wlasnie engine chcialbym zobaczyc ta gierke jak i kilka innych :) Same plusy. Male wymagania, rewelacyjna grafa, swietna fizyka, wielkie mozliwosci (widzieliscie Lost Coast ? To sie nazywa podrasowanie engine :) ).

 

Co do filmiku z roku 1998 to cos nie moge go sciagnac :-P Ma ktos moze jakiegos dzialajacego linka ?? Chetnie bym go zobaczyl, bo tak piszecie, ze na tamte lata to rewelacja, a jak dlamnie w roku 98 to nie ma nic innego jak Unreal :) (zreszta do dzisiaj jest dlamnie niesamowita giera i wiele nowosci moze sie schowac przy mistrzu nierealnym B) ).

 

EDIT:

 

Obejrzalem ten filmik i... jestem pod wrazeniem :) Doszedlem tez do wniosku, ze tutaj engine HL2 chyba by sobie dal rady. Poprostu engine Dooma lepiej sie spisze w takich grach "futurystycznych", a znowu Source lepiej sobie poradzi ze "zwyklymi" grami (nie futurystycznymi :D ). Tak mi sie wydaje :) Chociaz... oni tak podrasowali engine dooma, ze glowa mala, wiec moze by i z source potrafili zrobic cos niezlego.

 

EDIT2: :)

 

Ogladnalem tez ten filmik z 1998 roku i nie ma tam nic, czym Unreal by sie nie mogl pochwalic :) Oczywiscie jesli o grafe chodzi, bo portali to on nie mial.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

od czasu Far Cry nie bylo dobrego FPP na PC i dlugo przed FC rowniez, to byl taki promyk nadziei ze jeszcze cos w tym kierunku da sie zrobic , ale niestety jedna jaskolka wiosny nie czyni ...

Nie no HL2 to byl cienizna jak nic :P Klimat Preya nawet bardziej pasuje do wygladu otoczenia z Morgana Frimana niz z Dzeka Karwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyzej pisal, ze Doom3 ma male wymagania :) No, troche mi sie ciezko z tym zgodzic, bo zawsze mialem karty ATI i nawet 9800PRO nie byl rewelacyjny dla tej giery. Poza tym, ze wielkie wymagania, to jeszcze nie wiem w co one ida. Ciemno jak w [gluteus maximus], raz na rok wyskoczy jakis stworek. Wszystko jak z plasteliny. Moze i obsluguje cala wielka liste efektow, ale cos mi nie podeszlo ich wykorzystanie.

Co ty faking dupisz ? (to takie powiedzenie nie obrazliwe w moim gronie wiec spoko).

 

Juz teraz nie przytocze ale jest gdzies test ze screenami co musi obliczac silnik D3 aby dawac taka grafike.

Najbardziej chodzi o oswietlenie.

Czapa z glow panowie ze to potrafi karta za 400pln wyswietlic z pelna 60 klatkowa plynnoscia !

Jak to zobaczylem to po prostu oniemialem.

A to, ze masz dupiata karte do tej gry to ... co bede konczyl.

Jest o wiele mniej wymagajacy D3 od np. NFS:MW, AoEIII.

 

To, ze ciemno to nie dla ukrycia niskich tekstur. Co to za stek bzdur pisanych przez fanbojow ?

Widzeliscie Q4 na tym samym silniku i mozna na tym silniku walnac ostre tekstury bo sprzety sie o poleczke poprawily.

Jakby w tym czasie D3 byl wymagajacy jak dzisiaj Q4 (ktory i tak swietnie chodzi na sprzecie Low End jak na swoje mozliwosci) to by mial polowe mniejsza sprzedaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom3 wcale nie mial zlego silnika - wrecz przeciwnie !!

Ale trzeba powiedziec ze ma swoj klimat - przec co graja np w Q4 ma sie wrazenie ze juz sie gdzies to widzialo ;-)

 

Osobiscie uwazam - ze Do Prey - powinni zrobic Wlasny silnik tak jak to w 98 r robili !! w koncu na gre czeka sie juz blisko 8 LAT !! i chcialo by sie zobazcyc ja na czyms "nowym"

 

Poza tym Uwazam ze do FPP - DOSKONALYM silnikiem jest ten z HL2 Lost

B.bym sie cieszyl gdyby przyszle gry (np DUKE NUKEM FOREVER) wyszedl wlasnie na tym Silniku

Zapewnia on Bowiem WSZYSTKIM (nawet tym z radkami 9550) b.plynna gre w wysokiej rozdzielczosci i Wysokimi detalami !! (oczywicie bez AA i innych bajerow)

 

Na zakonczenie powiem tylko ze na Moim voodoo HL2 smiga az milo :D 800x600 srednie detale a co to bedzie V56k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Silnik D3 jest nakbed,ale bardziej widze Preya na zrodelku.Pozatym wlasnie to mi sie strasznie podoba w tym silniq - gra dziala nawet na Rivie - naprawde i popatrzcie jak wyglada - maly dym.Ta gra na wszystkim chodzi,nawet jak ktos napisalem wyzej - na voodoo.Wiec dawac mi tu Preya na zrodelku a nie na D3,tym bardziej,ze jeszcze nie wyszla gra z ladniejsza grafika niz HL2 a zrodlo ma grubo ponad rok wiec - co tu duzo gadac - HL2 wygra ze wszystkim zawsze i wszedzie i kiedy bedzie juz w standardzie silnik U3 - wowczas valve wypusci gre na takim silniku,ze bedzie wygladac 2x ladniej niz U3 a bedzie chodzic na dzisiejszych kompach :P Wspomnicie moje slowa - pozdro

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 > duzoo gorszy od 1 ale dalo sie skonczyc nawet bez specjanego znurzenia

Doom 3 > wogle nie powinien sie tak nazywac

quake 4 > tak samo jak doom totalnie uwalony wzgledem poprzednich czesci ktore wrecz uzalenialy do tego ta "plastikowa" grafika , tak nudny ze nawet ukonczyc mi sie nie chcialo ( do doom 3 sie zmuszalem )

cs:source > nie bylo mi dane zagrac

Fear > monotonny , na poczatku nawet wciaga ale po jakims czasie wieje nuda z kazdego kata

 

mysle ze Prey bedzie kolejnym glosnym niegrywalnym gniotem . Czekam na gra ktora wyjdzie z zaskoczenia ze nie bedzie sie znalo fabuly , fimikow i screnow z kazdej mozliwej lokacji , czyms takim byl wlasnie Far Cry gra ktora moze nie jest szczytem mozliwosci ale po pierwsze ma dosc

ciekawy scenariusz do tego niezla grafike ( jak na tamten czas ) i nie nudzi po 20 minutach co wiecej chce sie grac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, ze masz dupiata karte do tej gry to ... co bede konczyl.

No, wiesz, nie patrz na moja sygnaturke, bo niechce mi sie jej co chwile zmieniac :) Tera mam np. 9700PRO B) Niedawno mialem 9800PRO, a chyba nie powiesz, ze to dupiasta karta. Jakos HL 2 i FarCry jak najbardziej ona odpowiadala :) Tylko ten Doom, cos nie przepada za ATI. Tak jak mowilem, moze i ten engine (Dooma) ma caly szereg efektow i wspanialych mozliwosci, ale jakos jak popatrze na Lost Coast i na Dooma to wybor jest dlamnie prosty.

 

Czapa z glow panowie ze to potrafi karta za 400pln wyswietlic z pelna 60 klatkowa plynnoscia !

Jak to zobaczylem to po prostu oniemialem.

Moja czapa spada na widok HL 2, bo tam masz super grafe i plynnie za nawet 150zl na GF4ti :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Poda mi ktos w koncu wlasciwy termin wydania czy nadal jestem skazany na google,ktore mowia wszedzie co innego :P <znak zapytania>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...