Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze prey jest robiony na doomie 3 bo wygląda prawie tak samo jak on :(

ale giera będzie wypaśna i te teleprty

1403604[/snapback]

zgadzam się z nierealnym "szkoda ze prey jest robiony na doomie 3" bo ten silnik to nędza :mur: , a giera zasługuje na coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z nierealnym "szkoda ze prey jest robiony na doomie 3" bo ten silnik to nędza :mur: , a giera zasługuje na coś lepszego

1403829[/snapback]

moze jakies argumenty bys zapodał?

bo imho niewiele jest silników lepszych od ww.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to genialnie.

W sumie ucieszyles mnie tym info.

1403766[/snapback]

chyba jedynie ciebie, ale każdy ma swój gust więc ciesz się i nic mi do tego

 

moze jakies argumenty bys zapodał?

bo imho niewiele jest silników lepszych od ww.

1403845[/snapback]

oto argument

 

Dołączona grafika

 

więcej argumentów masz w tym temacie

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=82721&st=0

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos cos wspomni o fabule zamiast rozwodzic sie nad grafika?

Indianin walczy z kosmitami  :lol: To ci dopiero historia  :lol:

1404525[/snapback]

Fabula w grach FPP nigdy nie byla wyszukana, chociaz zdarzaly sie oczywiscie wyjatki (Deus EX?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz jestesmy przy grach ktore sie pewnie nigdy nie ukaza <_< to

 

http://fajny.pl/go/_info/?id=881&sess_id=b...1c745d376b8b14b

 

ktos reflektuje?? :lol: :lol: i ma byc polska wersja nawet wynika z tej strony

 

a rozwala mnie najbardziej:

Oto lista kilku technicznych ciekawostek:

Obsługa nowych instrukcji procesora Katmai

Gra przez Internet dostępna protokołami TCP/IP

Technologia MRG firmy Sven Technology

Obsługa Direct3DL

Obsługa rozkazów MMX

Obsługa instrukcji 3Dnow!

Możliwość gry w sieci LAN

Obsługa GameSpy, TEN, Heat.net i podobnych

WOWWWWWWW!! :blink: :blink: :blink: :lol: :lol:

 

Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium 450 Mhz

Pamięć 128 MB RAM

karta grafiki z akceleratorem 3D

Dzwięk zgodny z DirectX

Win9x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos reflektuje??  i ma byc polska wersja nawet wynika z tej strony

Gdybys przejrzal ten temat nieco dokladniej to zauwazylbys, ze ktos z ekipy DNF przy okazji prezentacji Preya pochwalil sie ta wlasnie gra. Poza tym, od jakiegos czasu kraza rozne plotki, ze gra sie ukaze i niedlugo zostanie zaprezentowana pokazowa wersja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys przejrzal ten temat nieco dokladniej to zauwazylbys, ze ktos z ekipy DNF przy okazji prezentacji Preya pochwalil sie ta wlasnie gra. Poza tym, od jakiegos czasu kraza rozne plotki, ze gra sie ukaze i niedlugo zostanie zaprezentowana pokazowa wersja ;)

1405517[/snapback]

Duke kiedys wyjdzie, to jest pewnie :lol:... oni nie zrezygnuja z takiej kasy... wyobrazmy sobie, ze jutro jest premiera... hordy czekaja przed sklepem;))...

IMO styczen 2006 exclusive preview, czerwiec 2006 premiera;))

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=19207

 

tu juz nawet napisali "Prace nad Duke Nukem Forever na ukończeniu" LOL...

 

BTW: trailer Duke`a 1998 na engine Quake2 :D

 

jak ktos nie widzial;)

 

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/duk...n4e398.mpg.html

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Prey wg PCG powinien ukazac sie pod koniec 2005, wtedy zobaczymy ile jest warty dark engine...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys przejrzal ten temat nieco dokladniej to zauwazylbys, ze ktos z ekipy DNF przy okazji prezentacji Preya pochwalil sie ta wlasnie gra. Poza tym, od jakiegos czasu kraza rozne plotki, ze gra sie ukaze i niedlugo zostanie zaprezentowana pokazowa wersja ;)

1405517[/snapback]

a wiesz ze przeczytalem dokladnie ten temat?? tylko ze imho duke NIGDY nie wyjdzie..i dlatego dalem takiego "smiesznego" linka (ktory pewnie juz z 5 lat tam jest)...na Duke'a czekam juz ze hohoho..a najbardziej mnie rozbawily wymagania sprzetowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest nowa gra ? Czy kolejny doom pod inną nazwą ? Przecież to jest bardziej niż śmieszne...

 

Gra wygłąda identiko jak doom3 tylko zamiast gościa z marsa, mamy indianina który walczy z demonami przyszłości :blink: Dla mnie doom3 to najnudniejsza gra jakakolwiek wyszła (max 2 godziny gry, więcej nie mogłem i wywaliłem) i wątpie by autorzy tej gry zmienili moje zdanie... (ten engin to największy shit jaki powstał - plastyX fantasyX i nic poza). Okropność :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze przeczytalem dokladnie ten temat?? tylko ze imho duke NIGDY nie wyjdzie..i dlatego dalem takiego "smiesznego" linka (ktory pewnie juz z 5 lat tam jest)...na Duke'a czekam juz ze hohoho..a najbardziej mnie rozbawily wymagania sprzetowe

1405684[/snapback]

No coz ;) Mnie szczerze mowiac ta gra przestala obchodzic. Jesli kiedys wyjdzie to fajnie, ale watpie by oferowala cos rewelacyjnego. Nie wyjdzie, trudno, plakac chyba nikt nie bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy Preya moim zdaniem teraz odwalili niezla lipe. Jak na moj gust powinni napisac swoj engine od podstaw, bo to co prezentowal filmik jezeli chodzi o engine gry z 1998 roku to po prostu miazga. Silnik dooma tylko zabije mozliwosci tej gry no i znowu te ciemne korytarze - bleh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 filmiki z e3

 

http://www.preyhq.com/preye3_shaky.wmv (cam z zamknietego pokazu ati i 3drealms, gra dzialala na kompie z r520), portal tech i ruchome levele w akcji, cienka jakosc ale warto obadac, czas trwania 10min 49s

 

http://www.preyhq.com/preye3shack.wmv trailer, niestety tez cam, ale w wysokiej rozdzielczosci, czas trwania 1min 22s

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigSpider

 

Jedyny nowo napisany silnik w ostatnich 2-3 latach to chyba tylko FAR CRY

a dokładniej silnik z Crytek Studio.

Poza nim to chyba wszystko do okoła same niby ulepszone stare silniki

często korzeniami sięgające ubiegłego wieku np Doom3>Quake3>Quake2

przykładem niech będą gry na coraz to nowszych klonach UNREAL Engine

( ostatnio był odświeżony stary/zzieleniały kotlet > PARIAH )

aaaaaaaaa

zapomniał bym na śmierć ,jest jeszcze S.T.A.L.K.E.R. ich silnik chyba rzeczywiscie pisany od podstaw ,nie umoczony ;)

Dziś w modzie wały i to nietylko w świecie polityki ,

w świecie gier na PC wałów tyle samo co w naszym sejmie

ostatni wał : Boiling Point Road to Hell

poprzedni DRIVER3 kto czytał info o obydwu grach wie o co chodzi

należy dodać że na konsole np PS2 nikt by takiego niedorobionego produktu niedopuścił do sprzedaży ,tam na straży jakości gier stoi SONY.

 

@ Update

po oblookaniu filmów z gry jestem w szoku ,widać że twórcom nie brakuje

wyobraźni ,ta gra będzie chyba o klasę lepsza niz Doom3

odżyła we mnie nadzieja że Prey będzie dobrą grą

 

RaKLeZ dzięki za linki

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem na razie ten 10 minutowy film i powiem tyle:

powiew swiezosci imo gwarantowany. te portale robia wrazenie, tak samo jak chodniki po scianach i "swiat umarlych(?)" :arrow: chodzi mi o ten moment ze postac umiera i jest na jakims pustkowiu (chyba pustkowiu)

ciekawe jaki byl dokladnie konfig maszynki pokazowej... 2gb+amd fx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten link działał wcześniej :), wiem o tym gdyż zassałem stamtąd tego trailera :)

giera zapowiada się wyśmienicie, ale wymagania raczej małe nie będą :lol:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ladny ten filmik.

 

Czasami grafika nie ciekawa np. twarz tego indiania, ale miejscami bardzo ciekawie to wyglada. To samo moge powiedziec o broni i fizyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten powinien działać:

1470671[/snapback]

280 MB...dużo -ale warto to zobaczyć .

A co do silników to uważam że silnik dobry to silnik który generuje wspaniałą grafikę i nie ma wymagań z kosmosu.Przykład:Silnik HL-2 elastyczny,grafika zapiera dech w piersiach a mimo wszystko wymagania ta gra miała śmieszne(bardzo małe)

Więc silnik Dooma 3 w mojim mniemaniu jest do [gluteus maximus] i tyle.Może grafike jakąś ma ale po jakiego *** będe oglądał pokazy slajdów?(na mojim Radku gierka chodzi w miare płynnie 1024x786 medium bez AA-30 FPS,chodzi w miare płynnie ale co bedzie za rok,dwa,trzy?)

Najnowszy silnik UE3 ... szkoda gadać.Grafike generuje przepiękną(najlepszą jaką dotąd widziałem)ale wymagania to będzie mieć OGROMNE.Wiem na zachodzie GeForce 6800 GT to norma ale w polsce?Zaraz ktoś się na mnie rzuci że czemu oceniam silnik jeśli jeszcze nie została na nim wypuszczona żadna gra - odpowiedź jest prosta:

W plusach silnika NIKT NIE WYMIENIŁ ZALETY ŻE NA SŁABSZYCH KOMPUTERACH BĘDZE MOŻNA GRAĆ PŁYNNIE.Nie oczekuje tu że na Geforce 2 MX 64 silnik rozwinie swoje pełne możliwości w full detalach,lecz żeby na kartach pokroju 6600 GT,Radeonie X850,X800 czy Radku 9800 gierka chodziła W MIARE płynnie(normalne detale-Wątpie)

To tyle.

Pozdrawiam.

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...