Skocz do zawartości
misobol

Twinmos Speedpremium Pc3200 Aa4t/utt/ch5 255 2-2-2

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dostepnosci pamieci w imperium, to jak przegladam liste single i dual pamieci nie widze tam nigdzie SpeedPremium, tylko zwykle kostki TwinMos-a , a te odnosniki ktore dajcie, po ich kliknieciu pokazuje mi ze nie ma takiego produktu.

no to ja nie wiem jak to jest:

Dołączona grafika

skrin ze stronki imperium z linka który zamieściłem wyżej.

z niecierpliwością czekam na jutro/2,8v :) /misobol

Tak przy okazji wszelkie radiatory sie sciaga do bicia rekordow, a daje sie wentylatory bo lepiej odprowadzaja cieplo

:-P :-P :-P thx za radę :lol: :lol: :lol:

 

PS: te ramki są też tu

i tu

wiecej nie szukałem, ale myśle że z dostępnościa no problem, tylko czy to są Aa4t/utt/ch5 ?? <_<

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od Rapry 512 twinosów na reamrkach mteca sa to 333 :] 512mb a u rapry chodziły na 252 3,1v 2-2-2-5-1t ale na a64 u mnie na an7 to kicha na cełgo :/ chyba zminei na a64 bo sie nieopąłca tak marnowac pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej , zrobilem "wpalenie sie" ramkow przy duzych predkosciach. Teraz kolej

na testy z nikim napieciem.

 

Ustawilem w biosie 2.8v , odczyty pokazuja 2.87v.

Probowalem pojechac z 2-3-2-6 , i przy 220 mhz memtest - test 5 przeszedl 21 passow bez bledu, niestety prime95 sie wysypywal bardzo szybko.

 

W tej chwili ustawilem 2-3-3-6 i 230 MHZ, memtesta nie odpalalem , natomiast prime95 smiga juz od 20 minut i sie nie wysypuje, wiec uznaje ze raczej napewno bedzie stabilnie.

 

Chcialem tylko zaznaczyc ze uzywam DFI LanParty NF4 i wyniki tych kostek na moim sprzecie moga byc zupelnie inne niz na waszym sprzecie, dotyczy to duzych zegarow ( 260 ) jak i malych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje niedlugo budowe systemu na A64 i najwiekszy problem mam z wyborem pamiątek.

Te omawiane na CH5 wyglądaja kusząco, zwłaszcza ze kosztuja ok 450zeta :)

Mam prosbe do Misobola, czy mozesz jeszcze puścic te pamiatki na ok 3,1-3,4v z timingami 2,5-3-3-x oraz 3-4-4-x.?please

wtedy zobaczymy ile im brakuje do kości do TCCD ktore robią średnio 275-285(ale nie wszystkie)na 2,5 - 3 - 3 -x

Wiem ze robią je na 2,6-2,8V ale jak sie ma DFI albo OCZboostera to nie ma znaczenia,zwłaszcza, że i tak sie te TCCD grzeją nieżle na 2,8...

Byłbym bardzo wdzięczny misobol... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jendrzej nie bluźnij że w Prolinie jest spoko ekipa i da się dogadać, dzwoniłem do nich i spoko przyjedź damy wybrać, przyjechałem i ten sam facet mi mówi że:"... czegoś takiego nie praktykują że dla nich ram to jest ram..." i "...czy biorę czy nie?" Jak dla mnie banda baranów byłem tam raz i mnie zniechęcili na maxa do Siebie. I narazie [gluteus maximus] z moich pamiatek nie wiem gdzie dostać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<b>misobol</b>

Czy mógłbyś napisać dokładne oznaczenia kości pamięci na tych Twinmosach, bo jak ruszę w sklepy krakowskie to chciałbym mieć super precyzyjna informacje, a że ma być AA4T, to nie wiem gdzie szukać, więc jakbyś był tak miły. A tak OT, co z moim pytaniem na PW do Ciebie?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.........wystarczy w numerze part number ( ten na samej górze )P/N aby kończyły się na AA4T , podaję przykład :

 

p/n:M2G9J16A8AMK9F081 AA4T

 

MODEL NO:M2G9J16A-MK - MK to M.tec ; TT-TwinMos

 

S/N:508M55M14600031 - w serial number najważniejsze są pierwsze 3 cyfry tj.

 

5- rok produkcji 2005 ;8 - tydzień produkcji

 

to na tyle , jakby co mam do opchnięcia 4 takie kostki po 256 MB każda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys zdradzic, gdzie dokonales zakupu? ;)

1402751[/snapback]

 

gral.pl ale to nic ci nie da, oni nie handluja twinmosami te mieli przez przypadek ze starej dostawy , byly 3 takie kosci ale tylko jedna AA4T pozostale se AADT na 230Mhz sie nei odpalaly wiec nawet ich nie testowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry a czy wszystkie te twiny zwykle z końcówką aa4t są na remarkowanych winbondach przez m-teca czy na kosci moze byc tez twinmoss lub coś i o które wciencia na pcb chodzi bo ogladajac zdjecia kosci zamieszczonej przez autora nie widze róznicy do zwykłych twinów.nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160zł o_O, widze że bez ddr boostera u mnie się nie obejdzie :/ ( <2.8 :( )

1402813[/snapback]

to moge Ci zaproponowac Hynixy, na 500Mhz beda chodzily u ciebie bez problemu, sam mialem podobny zestaw jak ty z Hynixami :) a róznica w wydajnosci w superPi 16MB miedzy ustawieniami 2.5-4-3-7 a 1.5-2-2-5 to 20 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry a czy wszystkie te twiny zwykle z końcówką aa4t są na remarkowanych winbondach przez m-teca czy na kosci moze byc tez twinmoss lub coś i o które wciencia na pcb chodzi bo ogladajac zdjecia kosci zamieszczonej przez autora nie widze róznicy do zwykłych twinów.nara

1403210[/snapback]

Dzis kupilem na aukcji AA4T z napisami na kostkach twinmos, we wtorek sie pochwale jak chodza, mam nadzieje ze bedzie mi pasowala do pary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tolokan, jak zwiedzisz t osię pochwal czy gdzieś znalazłeś bo ja zaniedługo będę miał kasę t omoże coś powalczę.

1401079[/snapback]

Dobra dziś kupiłem te pamiątki w PCP za 230zł, wg Tomwer są to na 100% winbondy, a końcówka oznaczeń to A4T (z jednym A)

Noi jak chodzą, no raczej marnie. Ustawienia 2-2-2-11, abitowskie 2,9v i winda się bootuje, ale ani PI, ani prime nawet minuty nie wytrzymuje. :mur: :angry: :mad:

Nie wiem co sądzić o tym, wiem że winbondy lubią volty ale skąd ja im wezmę ponad 3??? :sad:

Wracam do testów, tyle z mojej strony na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziś kupiłem te pamiątki w PCP za 230zł, wg Tomwer są to na 100% winbondy, a końcówka oznaczeń to A4T (z jednym A)

Noi jak chodzą, no raczej marnie. Ustawienia 2-2-2-11, abitowskie 2,9v i winda się bootuje, ale ani PI, ani prime nawet minuty nie wytrzymuje. :mur:  :angry:  :mad:

Nie wiem co sądzić o tym, wiem że winbondy lubią volty ale skąd ja im wezmę ponad 3??? :sad:

Wracam do testów, tyle z mojej strony na razie.

1404407[/snapback]

Jak masz 1A4T, to masz jeszcze lepsze - BH-5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziś kupiłem te pamiątki w PCP za 230zł, wg Tomwer są to na 100% winbondy, a końcówka oznaczeń to A4T (z jednym A)

Noi jak chodzą, no raczej marnie. Ustawienia 2-2-2-11, abitowskie 2,9v i winda się bootuje, ale ani PI, ani prime nawet minuty nie wytrzymuje. :mur:  :angry:  :mad:

Nie wiem co sądzić o tym, wiem że winbondy lubią volty ale skąd ja im wezmę ponad 3??? :sad:

Wracam do testów, tyle z mojej strony na razie.

1404407[/snapback]

A co jest napisane na samych kostkach ? twinmos czy Mtec i z jakimi oznaczeniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1A4T, to masz jeszcze lepsze - BH-5.

1404410[/snapback]

Tak mówisz???Ale czy to mnie ma pocieszyć???Tak taka jest końcówka oznaczeń (czyli ostatnie 4 znaki w P/N) 1A4T

 

Kurna czyżbym musiał poszukać kogoś z Krk kto robi mody na NF7? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kościach jest napisane Twinmos, ale są te fajne kółeczka tłoczone w kościach, więc winbond chyba pewny co? Może popróbować z ustawieniami 2-3-2 lub 2-3-3, bo nawet winda się sypie na 220 :mur:

Ponawiam pytanie, czy ktoś w KRK robi mody na NF7?

 

Dokładne znaczenie kości to:

Twinmos

05054

TMD7608F8E44B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...