Skocz do zawartości
misobol

Twinmos Speedpremium Pc3200 Aa4t/utt/ch5 255 2-2-2

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwnie nowe kostki, sa z 27 tygodnia czyli wyprodukowane 2 tyg temu ;] jak tylko dojedzie dfi to zobaczymy co potrafia ....

a tak przy okazji to nie chodzilo mi o to jaki wentylator wybrac tylko jak go zamontowac, macie jakies fotki jak u was sa te wentyle na tym mofsecie i na ramkach ? (ja mam narazie tylko jedna kosc 512 mb wiec z montazem moze byc gorzej...) czytalem ze ktos tutaj ma dwa wentyle 80x80 przyklejone do arctic freezera i to calkiem ciekawy pomysl ale co z tym mofsetem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mecze moje tccd w geilach ultraX i narazie w dualu przy 3,16v mam 230fsb na 2-2-2-11 na mojej nf7. najwiecej dawalem na nie 3,35V ale juz nie stabilne na takim napieciu, a kiedys mi ktos mowil ze tccd nie lubia napiecia:)

 

BTW chce je ktos kupic? bo kupie bh5 od owsa LINK

Edytowane przez kooboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie mogę kupić SP na AA4T - wszędzie się pytałem i nie mają, pisałem też po ludziach na privie :/ lipka... dzięki i pozdro. cholernie mi zależy na 2x512 CH-5 UTT ;)

Edytowane przez pogano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zauważyłem jedną rzecz ze często zatrzymują się pamięci na wartości 252 co mnie bardzo dziwi, mam jedna BH druga UTT (AA4T) i obydwie max 252 widze ze wiele osob dochodzi do tych wartosci i zastanawiam sie czy to moze nie jest wina pamieci tylko innego podzespolu, uzywam napiecia 3.3 +0.3 no i poustawianych dosyc ostro alpha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie mogę kupić SP na AA4T - wszędzie się pytałem i nie mają, pisałem też po ludziach na privie :/ lipka... dzięki i pozdro. cholernie mi zależy na 2x512 CH-5 UTT ;)

1617980[/snapback]

Ja niebawem bede mial 1 kostke na sprzedaz ale Ciebie interesuja 2 no i to jest temat na pm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: posiadam pamieci na kosciach m-tec. wygladaja jak w opisie czyli 2 koleczka + jedno w prawym dolnym rogu i 4 metalowe nyple

niestety nie wim co to za pamieci:ze winbondy to jest pewne ale jakie??

oznaczenia na kosciach to:

M.tec

02284

TTD7608F8E6Ei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wiesz jak się sprawdza to może wiesz ze CH lubią 2-3-2 a BH 2-2-2 z tego co widze masz bardzo dojrzałą sztuke co jest dużym plusem najlepiej puść 2-2-2-5 200 Mhz GOLDa i się okaże :) Przechodzi BH nie to CH ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Właśnie okazyjnie kupiłem 2x512 Twinmos speed premium na winbondach BH-5 UTT za cene 260zl :D Jedna kostka jest ok ale druga ma spalony jeden pin ale co najlepsze normalnie smiga bez zajakniecia.Narazie na max napiecia mojej plyty czyli realnie 2.77 wyciagnalem 225 na 2.2.2.5 stabilnie,wiec mysle ze mam chyba dosyc udane kostki.Troszke mnie cena oszolomila bo za 260 zl mam 1gb Twinow na BH-5 :D

W tym wypadku to tylko ocz ddr booster zakupie i lece z koksem,sorki za OT ale czy moze ktos wlasnie to przyjemne urzadzonko na sprzedarz??

Edytowane przez =H2o=Destroyer[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Nie bawie sie w to bo po pierwsze nie jestem za dobry w lutowaniu a po drugie trace gware wiec odpada.. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze te pamieci sa calkiem niezle.

Mam do uzytkownikow dwa pytania:

1. Gdzie je mozna dostac w rozsadnych cenach?

2. W jaki sposob je chlodzic? Czy zalozyc radiatoki na pamieci, czy zastosowac jakis konkretny wentylator procka. Chodzi mi oto jak to wyglada na DFI ULTRA-D s.939?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...