Skocz do zawartości
KIULIK

Egzamin Gimnazjalny

Ile mieliscie pkt na probnym ?  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile mieliscie pkt na probnym ?

    • 0 - 10
      1
    • 10 - 20
      0
    • 20 - 30
      1
    • 30 - 40
      2
    • 40 - 50
      3
    • 50 - 60
      8
    • 60 - 70
      10
    • 70 - 80
      17
    • 80 - 90
      22
    • 90 - 100
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Egzamin już za 1.5 tygodnia.

 

Jak idą u was przygotowania ?

 

Macie może jakieś strony pomocne przy powtórce ? Szczególnie chodzi mi o fizyke i polaka, ale przydały by się wszystkie przedmioty.

 

Ja szczerze mówiąc dopiero mam zamiar zacząc sobie powtarzać.

 

A jak sprawa wygląda u was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl juz temat o tym.

Ogolnie jezeli masz jakies pojecie o tym czego uczyli w gimnazjum to 80pkt powinienes dostac. Ja nic nie powtarzalem bo i tak moga ci dac cokolwiek...

1394194[/snapback]

Pojęcie jakieś mam, ale chciałem się dowiedzieć jak inni się przygotowują.

Najgorzej u mnie z fizyka :/

 

Ps. na próbnym miałem 86 pkt, więc dobrze.

Mam nadzieje, że na tym też mi tak pujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko mat-przyr(speudo test w szkole, tylko 80minut) to miałem na 43(odjęli 2 zadania bo niemielismy tematu przed napisaniem) 37ptk. Przygotowań brak(niebyło mnie w szkole przez tydzień przed) ale na tesćie był błąd, a przynajmniej cos czego nie powinno być. A mianowicie ostatnie zadanie było na kartce zatytuło wanej bRUDNOPIS :mad: i niezauważyłem jego... Ale wogule to i tak jestem zadowolony i nauczyciele w szkole dostali tzw: "świątecznego [ciach!]lca" i zrobiliśmy pół 3-ciej klasy w 2 tygodnie :blurp: A teraz mamy powtórzenia i sprawdziany. Ehh, jak dla mnie fizyka i matma to złooooo... Chociaz podobno te zadania są na inteligencje głównie a nie na sucha wiedzę(chociaz pewnie jakiś %zadań bedzie tegoż wymagał)

Pozdrawiam

Artur

PS. Znając życie pewnie ten test wycieknie z MEN-u przed egzaminem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak na razie sie nie przygotowuje. Miałem juz dwa próbne egzaminy, na pierwszym miałem 65 pkt. a na drugim troche gorzej 49 pkt.

 

Z fizyki jestem ciemny a moja nauczycielka to krowa, która nie potrafi przekazać wiedzy uczniom, bo prawdopodobnie jej wogóle nie ma.

 

Myśle, że naucze sie paru wzorów i powinno być dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

87 pkt mialem 2 lata temu. 48 mat-przyr. i 39 za hum. Ogolnie ten egzamin jest prosty i nei ma sie co do neigo specjalnie szykowac. Jesli ktos jest w miare inteligentny i ma wiedze ogolna, oraz potrafi dojsc do rozwiazania zad. po jakichs swoich przemysleniach to juz jest 3/4 sukcesu. Hum. nie ebde komentowal, bo ja sie do tego nie nadaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten egzamin to jedna wielka ściema. ja pisałem na sali gimnastycznej. po 10 minutach od rozpoczęcia przyleciała do mnie karteczka z odpowiedziami do zamkniętych :D z ławki do ławku kumplowi podawałem kalkulator i kumpel go upuścił :) komisja sie tylko śmiała z niego :D

 

nie macie sie czego obawiać. to że źle napiszecie to nie znaczy że was nie przyjmą do szkoły. u mnie w klasie dużo osob miało poniżej 60 punktów i sie dostali do najlepszej (chyba ;)) szkoły w mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata temu mialem 78 :D To podobnie jak wiekszosc ;]

 

Różne szkoly roznie patrza. Niektore wogle nie biorą pod uwage punktów z egzaminu gim.. Tylko ocenki na swiadectwie..

Edytowane przez Buzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam chce iść do technikum elektronicznego w Olsztynie ale i tak mnie nie przyjma :/

1394459[/snapback]

niby czemu tak sądzisz?;]

skoro ja byłem przyjęty...[ale olałem :P ]

probować zawsze mozna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja 80 pk i zero nauki ... u mnie to jest science-fiction

egzaminów próbnych nie mialem :[ podlasie rulez :lol:

dostalismy pseudo próbne z polaka 90 min mielismy wiekszosc sie nie wyrobila z rozprawką (kocham te pisanie rozprawek :evil: )

i miałem tylko 32 pk z humanistycznego

za rozprawke jakies 6-8 pk na 16 WTF ?!

gdybm napisał lepiej i pare zadan otwartych zrobił dobrze to by bylo ponad 40 a to juz byłby lajcik

najbardziej mnie w-k-u-r-w-ia moja pseudo polonistka

pani mgr. Tamara Ł. BIG BItch !!! :evil:

ta kobieta ma nasrane we łbie uczyła ojca mojego kumpla juz dawno powinna byc na emeryturze z powodu dosyc zaawansowanego wieku i ogólnego dałna - ona non stop wałkuje rozprawke - nic nie tłumaczy tylko co temat - praca domowa i rozprawka której 80% nie umie pisac bo ona nie umie nam wytłumaczyc

zreszta kto powiedział ze na 100% bedzie rozprawka na tescie ?!

jak walną sprawozdanie albo cos innego to kaplica bo to rok - dwa temu było i nikt nie pamieta :[

o jej pogladach i wielu innych sprawach mozna by ksiazke napisac - cos al'a mein kampf :lol:

matematyczno-przyrodniczego nie bede komentował

z przedmiotow scisłych jestem głąb i len - nie chce mi sie uczyc :(

proste zadania rozwiąze podstawie sobie pod wzór i jakos to pojdzie

chemia - da sie poradzic przy łatwiejszych zadankach

ehh dla mnie 70 pk z egzaminu by styknelo - ba marze o tym :lol:

+ ocenki i jestem w moim upragnionym LO o profilu realizującym tematyke bezpieczeństwa powszechnego i integracje z unią europejską (tym ostatnim prosze sie nie sugerowac ;) )

trzymam kciuki za wszystkich egzaminalistów :) wy tez za mnie trzymajcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

niby czemu tak sądzisz?;]

skoro ja byłem przyjęty...[ale olałem :P ]

probować zawsze mozna ;]

1394498[/snapback]

a nie wiesz czy jest jakis internat w pobliżu ? bo ja nie mieszkam w olsztynie ale chce tam sie uczyc na elektryka :P tylko wlasnie nie wiem czy mnie przyjma ale tez jakby juz mnie jakims cudem przyjeli to niechcialbym byc sam w klasie z poza olsztyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole jest to samo z rozprawkami. Pani H.Z.G, jest już podstarzałą starą prukfą, która nie umie uczyć polskiego i na każdej lekcji skutecznie zniechęca mnie do jakiejkolwiek nauki teg oojczystego języka. Jak pisałem rozprawkę dostałem lufe w krzakach. Zapytała dlaczego? A ja jej odpowiedziałem, że mnie panie nie nauczyła. i Od tej pory już o rozprawkach do mnie nie rozmawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Pain.exe. Fuckt podlasie RoXX tyle ży tobie blizej do stolicy a mi od groma i ciut ciut daleko :wink:

PS. Może ktoś mi wytłumaczyć co i jak z liczbami dwójkowymi(binarne:? ) i przeliczaniem ich na inne systemy? Potrzene pilnie(znalazłem w necie ale niepajemaju niczego). Oco w tym chodzi bo ja niemam za bystrego rozumu w matematyce...

Pozdrawiam

Art00r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...