Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Szela - to mialem na mysli.

 

Hm, zly/dobry ksiaze? Bez sens, bedziemy sie mutowac w niego kiedy chcemy czy jak? No bo ktos napisal wyzej, ze zly bedzie scigal dobrego... bedziemy sami siebie sciagac? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chca zrobic to tak ze zly bedzie lepszym wojownikeim i na poziomach z wieksza iloscia wrogow bedzie mozna jego uzywac, a gdzie bedzie wiecej miejsca do wykonywania sztuk akrobatycznych bedzie trzeba uzyc dobrego. To co mowia o tej pogoni moglo byc w pierwotnych planach, a jak wiadomo plany sie zmieniaja z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm... bardzo podobne rozwiazanie jak w 2 czesci, tylko ze w drugiej sie przemieszczalo miedzy czasami (na jednym czasie bylo wiecej walki, a na drugim skakania itp). Ten pomysl mi sie podobal nawet, ale dobry/zly to brzmi jak z jakiejs kiepskiej bajki. Pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta,tyle tylko,ze bez sensu ze w 2 i podobno tej czesci jest 3/4 lupanki i 1/4 zagadek.Powinno byc na odwrot.Stad Sands of Time zrobilo taka furrore.Warrior Within byl wypas,ale to juz nie to samo.Mam nadzieje,ze w trojce jednak przewaza zagadki,albo chociaz zrownowaza sie z akcja.Ktos wie jak to bedzie naprawde ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, co taki zstój? ;). Spieszę z doniesieniami. Miałem przez kilka minutek w ręku grudniowy numer "NEO Plus" (dla niewtajemniczonych: to taki magazyn o grach konsolowych, coś jak "PSX Extreme" ale go nie kupuję ;) ) i nie zgadniecie czego reckę tam znalazłem ;). No dobra, nie trudno się domyśleć chyba. Tak recka Prince of Persie: The Two Thrones!! Zdziwiłem się bo w "PSX Extreme" (którego lubię czytać) nic nie było a tutaj pełna recka wersji Xbox/PS2/GC (nie wiem, może wersji Pre-release ale co tam). Nie miałem niestety czasu jej czytać więc looknąłem na "oceniaczkę" i już wiedziałem że jest dobrze. Ocena w rzeczonej gazecie to 9.5/10 !!! Recenzent w podsumowaniu (które przeczytałem) napisał, że według niego gra poszła w dobrym kierunku i że ma (cytat) "TAKIE zakończenie"....Nie wiem o co biega ale widać musi być naprawdę super! Nic tylko czekać na pojawienie się gry w sklepach!

 

BTW: Wyczytałem też, że wersje konsolowe lubią "szarpnąć" i to nawet bardziej niż Warrior Within co i dla mnie jest pewnym znakiem bo WW chodził u mnie przeciętnie (dało się grać bez "mgły" w 800x600 i resztą detali na full ale też momentami szarpało ostro). Pewnie teraz pozostaną mi detale na medium albo low :(. Ale co tam ta gra jest tego warta!!!! Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz VanDalu ty jeden ty ;) Grafa Piasek Czasu nie rozni sie zbytnio z grafa Warrior Within, a po screenach z nowgo pricna widac ze grafika jest podobna, ksiaze wyglada tak samo itp, wiec nie ma sie co bac, mowie wam... nie moge sie juz jej doczekac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, silnik nadal ten sam ale np. w SoT mogłem grać na full w 800x600 i nawet na chwilkę nie spadło poniżej 30 klatek. W WW już mi mocno spadały FPSy a niby ten sam silnik. O co mi chodzi to to, że w WW dodali pewne opcje i efekty, które w pewnien sposób obciążyły grafę bardziej (o ile się nie mylę to WW były dynamiczne ciene i specular mapping które bardziej obciążały grafę niż w SoT). Martwię się dlatego, że jeżeli dodadzą jeszcze jakieś nowe efkty to po prostu zacznie chodzić jeszcze gorzej (co oczywiście nie znczy, że nie da się grać i że róznica będzie jakaś olbrzymia bo w to to sam nie wierzę ;) ). Po prostu wolę się z góry nastawić na pewne pogorszenie w płynnosci w nowym PoPie bo myślę ze lepiej miło się zaskoczyć niż niemiło rozczarować ;). Jeżeli ktoś się przeraził że gra będzie chaczyć to sorry nie chciałem tego napisać żeby kogoś przestraszyć, po prostu jestem ostrożny.

Wracająć na chwilę do "Warriora" to po zmniejszeniu detali na medium gra chodziła miodzio ale nie było wtedy efektu Bloom czy właśnie tego specular mapping (jeżeli źle nazywam ten efkt to przepraszam, chodzi o to że np. w podłodze odbija się jakby światło co powoduje powstanie złudzenia jakoby podłoga była mokra albo "zdolna" do odbijanie otocznia...kurde no nie wiem jak to wyjaśnić ;) ). Że o braku pewnych efektów przy cofaniu czsu też nie wspomnę. Są to detale ale całościowo jednak ich brak trochę rzutuje na obraz gry. Co tu duzo mówić, ich wyłączenie nieco psuje klimat ;). Właśnie dlatego się obawiam że aby z nimi zagrać pewnie wymagać będę lepszej grafy i tyle (wiecie, mam FX-cudo :lol: ). Ale kto wie może już niedługo skok w 64 bity....3mta się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest druga po TR7 z najbadziej oczekiwanych przeze mnie gier.Trzeci byl NfS9 i Fear.Szkoda tylko,ze podobno gra ma byc bardziej jak WW a ja bym np wolal jak w SoT,ze wiecej tych mega klimatycznych zagadek a mniej sieczki.Mam nadzieje,ze chociaz tutaj to bedzie wycentrowane.Jak tak to juz ta gra ma u mnie 10/10 tak jak SoT,ktora chyba jest jedna z 3 gier,ktorej daje taka ocene.

BTW - ktos narzekal na wymagania.PoP przeciez ma je mega niskie przy wrecz powalajacej grafie.Ja przeszedlem obie czesci na athlonie 1700@2800 i radku9700pro w 1280x1024 ze wszystkim na max i chyba nie schodzilo ponizej 40 klatek wiec o wymagania w tej grze bym sie nie martwil.No chyba,ze ktos ma sprzet,ktory nie obsluguje PS1.0 to inna sprawa,ale czy ktos kto lubi grac w gry posiada dzis karte gorsza niz radeon 9550/fx5600/gf4Ti4200 ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy gra w SoT i WW na Duron 800 + 256ram i R9550 i tez nie ma zawielkich przyciec. Jedynie w WW musi zmniejszyc nieco detale.Wiec uwazam ze gra ma naprawde niskie wymagania i wyglada do tego ladnie ;)

 

 

To jest druga po TR7 z najbadziej oczekiwanych przeze mnie gier.Trzeci byl NfS9 i Fear.Szkoda tylko,ze podobno gra ma byc bardziej jak WW a ja bym np wolal jak w SoT,ze wiecej tych mega klimatycznych zagadek a mniej sieczki.Mam nadzieje,ze chociaz tutaj to bedzie wycentrowane.Jak tak to juz ta gra ma u mnie 10/10 tak jak SoT,ktora chyba jest jedna z 3 gier,ktorej daje taka ocene.

Wiesz co dobre Ja rowniez nie moge sie doczekac TR7 :-P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hydro2

 

Wiesz ja mam FX 5600 i uwierz mi, WW NIE chodzi za dobrze na tej karcie przynajmniej w max detalach ale o tym już pisałem. Ty grałes na R9700Pro a to jednak ma 8 potoków i 256bitową szynę ;). Ja przeszedłem całego z wyłączoną mgłą tylko i resztą na max a więc da się grać, ale nie idealnie (jaskinia z całą masą dymu pod koniec gry to był już prawie slajdshow :lol: ).

A tak przy okazji w tej recce w "NEO Plus", tak jak już wspomniałem, recenzent napisał że gra poszła w dobrym kierunku. Nie napisałem jednak iż wg. niego (recenzenta) pierwszy PoP był lepszy niż drugi. Na tej podstawie wnioskuję że mamy tutaj jakby powrót do korzeni, do klimatu z SoT...ale całej recenzji nie przeczytałem więc po części zgaduję. Tak czy inaczej czekam na tą gierkę i wiem, że się nie zawiodę.

 

PS. Na TR7 też czekam i doczekać się nie mogę :(. Pozatym czekam też na TES IV: Oblivion ale to już inna bajka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czwartek premiera !!! niemoge sie juz doczekac .. byle by na moim archaicznym PieCu (Duren1800, 512RAM, Radek9550 128MB-128bit), dzialalo chociaz na low details :P

 

Uwielbiam The Sands of Time, Warrior Within byl sredni (duzy zawod), mam nadzieje ze Two Thrones bedzie choc ociupinke dobre jak pierwsza czesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze nie placz... pograsz w fuul detalach z 2-3 opcjami wylaczonymi... przeciez to ten sam silnik omg. Sands of time bylo fajne, ale walki wkurzaly (ciagle tlyko sie skskalo nad wrogiem, bo jak inaczej go zalatwic?) i w sumie byly nudne. Ale reszta niezla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - ktos narzekal na wymagania.PoP przeciez ma je mega niskie przy wrecz powalajacej grafie.Ja przeszedlem obie czesci na athlonie 1700@2800 i radku9700pro w 1280x1024 ze wszystkim na max i chyba nie schodzilo ponizej 40 klatek wiec o wymagania w tej grze bym sie nie martwil.No chyba,ze ktos ma sprzet,ktory nie obsluguje PS1.0 to inna sprawa,ale czy ktos kto lubi grac w gry posiada dzis karte gorsza niz radeon 9550/fx5600/gf4Ti4200 ??

PoP SoT miało małe wymagania, WW troszkę większe, w końcu oprawa wizualna została również poprawiona, może nie dużo, ale różnica jest :wink: Na tym athlonie i radku9700pro grałes w WW w 1280x1024 wszystko max i nie spadalo poniżej 40 fps'ów...taaa jasne :] Jak na g6600GT i na amd64 3000+ gra spadała często do 20 (mowa o WW, w SoT w sumie też spadały do 30). To "chyba" to dobre użyte słowo :]

 

Moj znajomy gra w SoT i WW na Duron 800 + 256ram i R9550 i tez nie ma zawielkich przyciec. Jedynie w WW musi zmniejszyc nieco detale.Wiec uwazam ze gra ma naprawde niskie wymagania i wyglada do tego ladnie ;)

Wiesz co dobre Ja rowniez nie moge sie doczekac TR7 :-P

Ja w SoT grałem w 1024x768 z wszystkie detalami na max na celku800mhz, 256 ramu i radku9200 128mb(128bit) i chodziło ładnie, zwolniło mi tylko w paru momentach jak dobrze pamiętam. Warrior Within już nie chodzilo tak wspaniale w takich detalach(ale żal było zmniejszyć), ale przeszedłem grę na tym kompie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoP SoT miało małe wymagania, WW troszkę większe, w końcu oprawa wizualna została również poprawiona, może nie dużo, ale różnica jest :wink: Na tym athlonie i radku9700pro grałes w WW w 1280x1024 wszystko max i nie spadalo poniżej 40 fps'ów...taaa jasne :]

u mnie na axp2000+ 768mb ram i r9700 1024x768 aax6 afx16 i w pierwszej lokacji (po statku) ok. 40fps, zas na statku byl moment, ze fps spadl dosc mocno (moze i do tych 20fps, nie pamietam, zreszta scena na statku mocno obciaza grafe) cala gre przeszedlem na 4ti, ale musialem ostro ciac ustawienia (w tym rozdzielczosc)...

 

zobaczymy, czy the two thrones bedzie plynne w 1024x768 ze wszystkim na maxa (oczywiscie bez fsaa i af ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera zostala przelozona na 6 , ale moze sklepy w europie znowu zaczna przedwczesna sprzedaz

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...