Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

2 Days To Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

A podobno najwieksi wyjadacze na tym forum nie podniecaja sie grafika tylko miodem.

 

Co ja pier**** ?

Jak grafika to normalnie....gebleble [...szeka mi spadla..]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać, ale musiałem :)

Dzieci, spokojnie :) 

Co do maszyn co to mają pociągnąć - jeżeli goście przyłożyli by się do tego, to zwykłe 2gh + Gf3 (efekty te co widać obsługuje) spokojnie grę by pociągnął - dlaczego tak twierdzę ? Bo skoro "gupie" PS1 mogło obsłużyć 3 części Tekkena, to PC (po przyłożeniu się programistów) też mógłby to puścić z palcem w .. stacji dysków.

1427376[/snapback]

:lol: jaki geforce?3?jasne ,jasne robią nam po prostu na złość...a przykład z tekkenem to dowcip miesiąca...proponuję przyłożyć coś zimnego do głowy-może być :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  jaki geforce?3?jasne ,jasne robią nam po prostu na złość...a przykład z tekkenem to dowcip miesiąca...proponuję przyłożyć coś zimnego do głowy-może być  :mur:

1429987[/snapback]

dustone, nie wiedziales pierwszych technologicznych demek gf3 ?

Tam byly takie efekty, ze nawet do dzis nie potrafie sie takich doszukac w grach.

Bylo, jest i zawsze tak bedzie, ze potencjaly kart nie beda wykorzystywane, a to tylko dlatego, ze istnieje marketing.

Prosze mi wierzyc, ze dzisiaj potrafilibysmy grac super plynnie w DIII na procku 1GHz + gf3

Widziales pierwsze filmiki z DIII przy okazji premiery gf3 ?

Byly niesamowitej jakosci jak na tamte czasy. Co ja mowie, jakie niesamowite. One byly zrobione przez kosmite Carmacka i jak sie myslalo wowczas o wymaganiach (wspomniane 1GHz + gf3) to moznabylo dostac ataku padaczki (mozna to porownac tylko z tym, ze dzisiaj wymagania U3 beda oscylowaly cos kolo 10 fps na GF6800U w SLI :unsure: ).

A co sie okazalo ?

Na GF4ti gra ledwo co chodzila plynnie bez niektorych efektow.

 

To jest:

 

1. Lenistwo programistow

2. Kasa, kasa.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa generacja konsol bedzie naprawde poteżna, ciekawy jestem czy xbox 360 bedzie mial proc 3 rdzeniowyi każdy rdzeń po 3 GHZ czy tylko jeden rdzeń.?

 

no i jak wypadnie ps3 na tle xboxa ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

dustone, nie wiedziales pierwszych technologicznych demek gf3 ?

Tam byly takie efekty, ze nawet do dzis nie potrafie sie takich doszukac w grach.

Bylo, jest i zawsze tak bedzie, ze potencjaly kart nie beda wykorzystywane, a to tylko dlatego, ze istnieje marketing.

Prosze mi wierzyc, ze dzisiaj potrafilibysmy grac super plynnie w DIII na procku 1GHz + gf3

Widziales pierwsze filmiki z DIII przy okazji premiery gf3 ?

Byly niesamowitej jakosci jak na tamte czasy. Co ja mowie, jakie niesamowite. One byly zrobione przez kosmite Carmacka i jak sie myslalo wowczas o wymaganiach (wspomniane 1GHz + gf3) to moznabylo dostac ataku padaczki (mozna to porownac tylko z tym, ze dzisiaj wymagania U3 beda oscylowaly cos kolo 10 fps na GF6800U w SLI  :unsure:  ).

A co sie okazalo ?

Na GF4ti gra ledwo co chodzila plynnie bez niektorych efektow.

 

To jest:

 

1. Lenistwo programistow

2. Kasa, kasa.

1430058[/snapback]

Wlasnie to Wam powtarzam juz od dawna !!! Tak samo jest z ta gra.Ona powinna chodzic super plynnie na sprzecie klasy moja tylko,ze programistom sie nie chce i jeszcze ten marketing !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kaeres, hydro.

 

Trochę racji jest w tym co piszecie. Jasne, że nie ma mowy o idealnych opt. na rynku gier pc, bo to właśnie pasjonaci tego typu rozrywki zgłaszają popyt na najnowsze zabawki od ati/amd/nv/intel etc.

 

Jest jednak jedno zasadnicze ALE: nie można popadać w przesadyzm alias absurd. Czy gra z grafiką porównywalną do np. SC:CT lub NG Unreal Tourn. albo 2Days2Vegas może działać płynnie na gf3? Odpowiedź jest banalnie prosta: bierzcie kalkulatorki do łapek, liczcie ile np. polygnów przypadających na obiekty w danej scenie 3d musi ta vga obrobic przynajmniej 30 razy na sekundę, a później wyguglajcie ile np taki gf3 albo inny zabytek miał mocy obliczeniowej... pomyślunko troszkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko rendery...

 

Grafia swoje i gameplay swoje ;]

1428280[/snapback]

Z tego co słyszałem/czytałem na tamtej stronie/forum to są to screeny z możliwości silniku gry, nie rendery i nie gra. Jedynie coś jak demka technologiczne z Unreal Engine 3... Poprostu pokazanie co potrafi silnik tej giery... Ale nie mażcie że gra będzei wyglądać tak w praniu, to tak samo jak z Unreal 3, każdy się zachwyca demkami itd. Gdy były demka technologincze Unreal 2 też ludzie z krzeseł spadali, a w grze okazało się że nawet na max detalach nie było mowy o takim wyglądzie jak na w/w demkach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kaeres, hydro.

 

Jest jednak jedno zasadnicze ALE: nie można popadać w przesadyzm alias absurd. Czy gra z grafiką porównywalną do np. SC:CT lub NG Unreal Tourn. albo 2Days2Vegas może działać płynnie na gf3? Odpowiedź jest banalnie prosta: bierzcie kalkulatorki do łapek, liczcie ile np. polygnów przypadających na obiekty w danej scenie 3d musi ta vga obrobic przynajmniej 30 razy na sekundę, a później wyguglajcie ile np taki gf3 albo inny zabytek miał mocy obliczeniowej... pomyślunko troszkę ;)

1430729[/snapback]

No wiadomo, ze nie bedzie takiej jakosc na gf3 plynnie.

Chcialem uchwycic istote sprawy o jaka zahaczyl kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem/czytałem na tamtej stronie/forum to są to screeny z możliwości silniku gry, nie rendery i nie gra.

No ciekaw jestem co oni tam za sprzetem dysponuja, skoro juz taki engine obczajają. Trza przyznać nieźle to wyglada. Hl2 przy tym to jak Q1 przy DIII :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Termin nieznany N/C

Screeny to nie screeny a renderowana grafika która PONOĆ ma być taka w pełnej wersji gry

 

a teraz ciekawostka http://www.steelmonkeys.by/en/ zobaczcie jakie gry robili i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie czy ci kolesie zrobią gre z taką grafiką jak na tych grafikach co zrobili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po tych "hitach", które chłopaki zrobili przedtem, to nie spodziewam się niczego, co byłoby warte ponad 30zł. To tylko zwykłe rendery, nad którymi się trochę pomęczyli, a gra będzie mieć z nimi taki związek, jak NFS:U z Fast & Furious, czyli jedynie tematyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie podejdzie to na mój sprzęt? :? zna może ktoś oficjalne wymogi gierki?

Śmiesz kpić? ;) Hańbą dla twórców było by, gdyby ta gra nie raczyła działać satysfakcjonująco na twoim sprzęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

jak myślicie podejdzie to na mój sprzęt? :? zna może ktoś oficjalne wymogi gierki?

Obawiam się, że nawet tego nie odpalisz. A jak już, to all low@640x480 lub gra w oknie. Przyrko mi.

 

Co do gry, to moze byc ciekawa ;] A screeny calkiem ladne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak to zobaczyłem myśle sobie "dajcie mi te grafe do NFS C i będe ( wiem że "ę" ma być ) happy bo wygląda lepiej niż TDU ale za poczytałem pare postów i chwila oświecenia "już to widziałem" pic polega na tym że gdy na jakimś forum dla grafików pokazali porządne rendery to każdy myślał że pochodzą z PGR3 :wink:

 

Morał jest taki że chłopaki nawąchali się tabaki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi przetlumaczyc powyzsza wypowiedz? Bo sie chyba za duzo wina napilem...

 

Co do gry, to cos mi tu smierdzi. To wszystko wyglada zbyt pieknie, zeby bylo a) prawdziwe B) grywalne. Pewnie wyjdzie z tego cos takiego jak 25 to life, czy jakis inny crap... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no grafa niezła , na ostatnim screenie widać gościa w samochodzie który jest wyrenderowany idealnie ale coś jest nie tak z wnętrzem samochodu, już nie pasuje do reszty... drzwi mają jakąś kiepską teksturę w porównaniu do reszty a w kierownicy widać jakieś ostre kąty... no chyba że się czepiam no ale widać że coś tu jest nie tak... reszta screenów jest idealna ale w tym ostatnim na zbliżeniu widać takie "kwiatki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no grafa niezła , na ostatnim screenie widać gościa w samochodzie który jest wyrenderowany idealnie ale coś jest nie tak z wnętrzem samochodu, już nie pasuje do reszty... drzwi mają jakąś kiepską teksturę w porównaniu do reszty a w kierownicy widać jakieś ostre kąty... no chyba że się czepiam no ale widać że coś tu jest nie tak... reszta screenów jest idealna ale w tym ostatnim na zbliżeniu widać takie "kwiatki"

A niech tak wygląda, może być. :D Gdzieś muszą przystopować z detalami bo by się posrali... kompy też.

 

Przeczytałem nawet temat od początku.

Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh może i masz racje qqrydza no ale jeżeli mogą dopracować tekstury desek oraz ich różnorodność na tym moście to jakoś dziwne jest żeby nie dopracowali czegoś co od razu widać , czegoś co jest na pierwszym widocznym planie...jak dla mnie to jest jeden wielki fake i dopóki nie zobacze filmików z techdemka to raczej nie uwierzę że tą są prawdziwe screeny dla mnie to są rendery robione w jakimś programie graficznym... ;)

 

To jest oczywiście moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...