Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Nom. Akcja szczytna i fajna i w ogóle, ale że z wykonaniem zawalili to mało kto wytrzymuje do przejazdu... :(

 

Dobra. A teraz dla wszystkich kierowców strony/akcje uświadamiające. IMHO takie są potrzebne:

 

http://www.pasybezpieczenstwa.pl/

http://www.bezpieczny-przejazd.pl/

http://www.orlenbezpiecznedrogi.pl/ - czy ktoś lubi Hołowczyca czy nie, warto oglądnąć filmy

http://www.funiaste.net/kiepowcy/ - filmy działające trochę na wyobraźnię...

http://kochajzycie.pl/ - bezpieczeństwo na drogach

 

Dla uczących się:

http://www.prawko-kwartnik.info/ < ciekawostką są gry flashowe, które niestety są mocno niedopracowane, głównie graficznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziomalek: Miałeś WEWNĘTRZNY praktyczny? Czyli plac+miasto 40 minut? Czy o państwowym już mówisz?

 

Co do samochodu to oczywiście najlepiej zdawać na tym na czym się uczyło. Ale wydaje mi się, że każdym samochodem się może udać :)

Państwowy dopiero 13.08 :cry: To było tak... Umawialiśmy się na jazdę i instruktor powiedział, że tego i tego dnia zrobimy sobie egzamin wewnetrzny. Zrobiłem teoretyczny, pojechałem po łuku, wzniesienie i pojechaliśmy na miasto - w sumie to jak normalna "jazda" (parkowanie, zawracanie i te inne bzdety były), wypisał kartę i do domu :) Nie było światełek i pierdół pod maską, bo deszcz padał :wink: Edytowane przez ziomalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnosnie dodatkowych godzin, ile trzeba razy nie zdac zeby trzeba było brac w osrodku jakies dodatkowe godziny? Jak ktos sie orientuje jak to wyglada to chciałbym sie dowiedziec

Po trzecim errorze musisz dokupić 5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie godzina kosztuje 40-50zł a kurs 900zł. dla tych co bardzo się boją taniej wychodzi wziąć drugi kurs, ew. ugadać z właścicielem ośrodka wyłączenie teorii, za jakieś 500-600zł sama jazda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie godzina 30zł co i tak uwazam za duzo.... a u ciebie to jakies kosmiczne ceny

30zl to nie jest tak strasznie duzo. Odlicz sobie paliwo, amortyzacje samochodu, czesci, zus, w koncu jakis zarobek z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dla oszczędności zagazowali Micry, godzina dodatkowa 30zł - dużo i nie dużo. Trzeba wziąć pod uwagę, że na kursach te samochody są dobijane przez kursantów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te egzaminy to jakaś paranoja. Dziadek, ledwie chodzi ale ciągle oblewa... :mur: Kilka dni temu kumpel zdawał 6 raz, jedzie cały czas dobrze i pod koniec egzaminator pyta się go jakie światła należy włączyć gdy się zatrzyma na poboczu. On odpowiedział, że postojowe i go dziad oblał, bo miał powiedzieć pozycyjne :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać gościu był nie przychylny, ale moim zdaniem za takie coś nie powinien uwalić.

Wiele ludzi narzeka na egzaminatorów i mówią, że za byle g uwalają, ale jak się zacznie z nich wyciągać co zrobili to można się za głowę złapać kto ich dopuścił ogóle do egzaminu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, że 13 gratis :-P

Wiele ludzi narzeka na egzaminatorów i mówią, że za byle g uwalają, ale jak się zacznie z nich wyciągać co zrobili to można się za głowę złapać kto ich dopuścił ogóle do egzaminu!

A co powiesz na takie coś: kobieta już jedzie do ośrodka i egzaminator się pyta czy pracuje. Ona odpowiada, że tak. Na to egzaminator: No to jeszcze raz sobie Pani przyjedzie. Oblał ją. Za co?? Bo było ją stać? :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na takie coś: kobieta już jedzie do ośrodka i egzaminator się pyta czy pracuje. Ona odpowiada, że tak. Na to egzaminator: No to jeszcze raz sobie Pani przyjedzie. Oblał ją. Za co?? Bo było ją stać? :mad:

Takie historyjki to sobie możesz między bajki wsadzić, od wyniku egzaminu zawsze można się odwołać więc nie opowiadaj, że ulewaja za nic bo wszystko jest zarejestrowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie historyjki to sobie możesz między bajki wsadzić, od wyniku egzaminu zawsze można się odwołać więc nie opowiadaj, że ulewaja za nic bo wszystko jest zarejestrowane...

No to sie odwołujcie, dostaniecie najwyzej kolejny egzamin za free i tyle, jest mnóstwo powodów dla których moga ulać, jakby chcieli wszystko sprawdzić to nikt by nie zdawał, przez chociażby złą kolejność zerkania w lusterka itp itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie muszę odwoływać bo egzamin mam już za sobą i denerwuje mnie jak ktoś pisze, że jechał bezbłędnie, a nie zdał... nie ma takiej opcji... zła kolejność zerkania w lusterka? Twój błąd następnym razem będziesz pilnował żeby go nie popełnić. Nawet ten egzamin za free to już jest coś, no ale wiadomo lepiej ponarzekać jaka to niesprawiedliwość niż się odwołać i być chociaż to 100zł do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, że 13 gratis :-P

Może chciałbyś się przekonać :lol2:

 

Ja od prau osób słyszałem, że nie ma u mnie samochodu z numerem 13 :ploom: Nie jedna osoba to mówiła, więc możliwe, że prawda :wink: Troche to dziwne... Ja mam egzamin 13 i fajnie mi z tym, szkoda, że nie piątek :D Niektórzy wielkie oczy robią, że dałem się zapisać na 13 :damage_wall:

 

@KAX_ Jak jeździsz to nie masz tej świadomości, że coś zrobiłeś źle - zwłaszcza na egzaminie jak już teoretycznie powinno się mieć wszystko obcykane. Dowidadujemy się dopiero jak ktoś nam powie o naszych błedach, tudzież egzaminator :wink: Wydaje mi się, że dlatego ludzie mówią, że jeździli bezbłędnie i oblał ich za złą pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka... Ja za kurs płaciłem 1350zł... o.O

 

Ja słyszałem plotke że po 12 oblanych 13 egzamin jest gratis xD

Ja 1150

Już nie jest za free

 

JA po egzaminie jak wiedziałem że zdałem dowiedziałem sie że mi gdzieś wyskoczył kierunek, znaczy nie wbiłem przy zawracaniu ponownie przełącznika :blink: Możliwe..

I tak dalej sądze że egzaminatorzy ulewają dla kasy i z 'nudów'(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj brat zdawał - 07.07.07 ;)

 

a u mnie ceny jak ceny - ja jezdzilem corsa w dieslu wiec koszty w dół idą, na dobrą sprawę można za 30zł pojeździć ale tylko po znajomości, ogółem to z 40 schodzą na 35 ;) przy 3 (3x35zł) jazdach na równa kwota - 100zł.

 

Ale i tak wybitnie zdolni biorą drugi kurs ;P bo jazdy nie wystarczają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacąc te 1350 jeździłem też czasami Corsą na gaz ;-)

 

Mój brat ma mieć 13 sierpnia o godzinie 13 egzamin...

 

A co do oblewania to się nie wypowiem. Wydaje mi się że na upartego każdego egzaminator może oblać. Nie można chyba jeździć idealnie po 30 godzinach nauki. Ale znam przypadki że ktoś sobie drzwi dobrze nie domknął i oblał.

Na forum jakimś czytałem że czasami egzaminator specjalnie nie domyka drzwi. Trzeba się pilnować :) Przed jazdą popatrzeć na kontrolki czy nic czerwonego nie świeci(na naukach często nie opuszczałem ręcznego do końca...)

 

Ja nigdy nie sprawdzałem zagłówka. Ale na egzaminie sprawdziłem. I dobrze bo jestem wysoki, a zagłówek był maksymalnie wciśnięty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem plotke że po 12 oblanych 13 egzamin jest gratis xD

to lipajest :P znam kolesia co 15 razy zdawal i placil za kazdym razem ;) w sumie to powinni jakas karte stalego klijeta wprowadzic czy cos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lipajest :P znam kolesia co 15 razy zdawal i placil za kazdym razem ;) w sumie to powinni jakas karte stalego klijeta wprowadzic czy cos :P

No nie wiem. A jakby się pojawił przez to jakiś nowy rodzaj uzależnienia? "Uzależnienie od egzaminu na prawo jazdy"? :D Już to widzę:

-Gratulacje! Zdał pan za tym 25 razem...

-Nie! Błagam! Panie egzaminatorze, proszę mnie oblać! Proszę!!!

-Wynik egzaminu jest pozyty...

(uzależniony zapala samochód, wrzuca jedynkę i jebudup w ścianę)

-NEGATYWNY! Proszę stąd wysiąć i iść PRECZ!!!

(uzależniony z ulgą)

-Dziękuję, po stokroć dziękuję.... Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No nie wiem. A jakby się pojawił przez to jakiś nowy rodzaj uzależnienia? "Uzależnienie od egzaminu na prawo jazdy"? :D Już to widzę:

-Gratulacje! Zdał pan za tym 25 razem...

-Nie! Błagam! Panie egzaminatorze, proszę mnie oblać! Proszę!!!

-Wynik egzaminu jest pozyty...

(uzależniony zapala samochód, wrzuca jedynkę i jebudup w ścianę)

-NEGATYWNY! Proszę stąd wysiąć i iść PRECZ!!!

(uzależniony z ulgą)

-Dziękuję, po stokroć dziękuję.... Do zobaczenia!

Omało co nie oplułem monitora hot-dogiem :lol: x1000 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...