Skocz do zawartości
M4TEUSZ

Squadra Corse Alfa Romeo

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem M4TEUSZ żeby o niej założyć temat ale po tym jak zagrałem to po 30 sekundach gra była już odinstalowana ;)

 

Taka gorsza TOCA1 (tak, 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gorsza TOCA1 (tak, 1)

1427637[/snapback]

Nic dodać nic ująć, fizyka jak w maluch racerze, uszkodzenia też, grafika j.w. + kilka takich sobie efektów w powtórkach, jednym słowem kupa, a mogła to być taka fajna gra :evil: Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wlasnie pojawil sie full.Kiedy bede mial okazje w to pograc to podziele sie wrazeniami bo ze screenow zapowiada sie naprawde fajna a poza tym ma zostac podobno poprawione bardzo duzo rzeczy z dema.Zreszta sami popatrzcie.Czy http://www.gry-online.pl/s055.asp?ID=43235 <--- to moze zostac spier.....e ??

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda na to czasu. Już bym wolał powrócić chyba do NFS:Porsche z 2000 roku niż grać w to badziewie. Grafika samochodów ohydna, model jazdy - beznadziejny, żadnego oddania realizmu, samochód przednionapędowy na zakrętach - jak wciśniemy gaz - rzuca jak tylnonapędowy itd. Omijać z daleka, za darmo bym jej nie chciał a co jeszcze za nią płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Grafika nie jest zla,ale wszystko inne rzeczywiscie bardzo slabe a szkoda.Jednak i tak gra jest lepsza niz np taki Taxi 3 :P Dla mnie ocena 5/10.Mozna pograc ale nic szczegolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie skonczylem bronze challenge;) Mi sie podoba. Ciekawe sa nowe pomysly w tej grze. Fascynujace sa nokauty hehe. Podobaja mi sie tez dodatki typu kask dajacy wieksza wytrzymalosc serca itp. Z tigera nie za bardzo umiem jeszcze sensownie korzystac :) Ta gra to nie jest forza ale nie jest tez az taka zla. Duzo lepsza niz te NFSU itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem o co wam biega , gierka całkiem niezła po opanowaniu modelu jazdy - grafa nie zawysokich lotów ale mnie to nie rusza - może niektórych odrzucił model jazdy - szczególnie pierwszego samochodu , ale kolejne szybsze wózki prowadzi sie już znacznie lepiej - ale co sie dziwić jak co niektórzy oceniają gre po 15 minutach gry. Ogólnie POlecam najlepsza scigałka ostatnich miesięcy .

 

Pozdro

Edytowane przez tooom19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dopisać "dla mnie" lub "jedyna ścigałka, w która ostatnio grałem"...

 

Gra odpada bo:

- nie czuć różnicy między fwd i rwd

- fatalnie obsługuje force feedback (mam momo i nie lubię jak tylko sobie drży jak byle jaki mediatech za 100pln)

 

Ale jak ktoś kocha prosty arcade, ma słabego kompa (grafa) i gra na strzałkach to pewnie ujdzie.

 

Ja czekam na polską premierę GTR'a- już tylko 4 dni (Sewer!!! ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOmpa nie mam słabego , grałem we wszystkie liczące sie wyscigi , na szczałkach też nie gram - (analog ) arcade to napewno nie jest - force feedback działa dobrze - fwd i rwd nie zwróciłem uwagi nie jest to dla mnie aż tak istotnie .

 

Gtr też super giera .

 

co mi jeszcze napiszesz "panie expercie" -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mocny komp jeśli grafa się nie liczy? Na jakim analogu grasz? Nie sądzę byś miał coś lepszego od momo force (bo nie masz raczej ECCI 6000), więc przynajmniej w kwesti działania FF się nie ośmieszaj.

 

Jeśli podstawowa cecha z punktu widzenia każdej gry, która (wg ciebie) nie jest arcade, czyli RÓŻNICA między autem tylno/przednionapędowym nie występuje, to jak chcesz to nazywać symulatorem? To czym dla ciebie jest GTR? Czymś bardziej rzeczywistym od normalnej jazdy autem chyba...

 

OK, graj sobie w tą padakę. Tylko nie nazywaj jej symulatorem (zresztą, rób co chcesz...) bo się ośmieszasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... zawiodłem się - Alfa Romeo - moja UKOCHANA marka i taki gniot... Jedyne co ciekawe to RPGo podobna koncepcja rozowju zawodnika i umiejętności (w sumie niegłupi pomysł)... ale modele samochodów, grafika i w szczególności model jazdy są kiepskie żeby nie powiedzieć fatalne (a FF to rzeczywiście jakaś totalna porażka... czy to FF czy po prostu VF podkręcony na maxa??? Od FF oczekuję odpowiednich reakcji umozliwiających mi pełniejszą kontrolę nad samochodem a nie wyrywania kiery z dłoni i trzepania prawo-lewo jak popadnie... to znowu odwołam się do niesmiertelnego RBR gdzie FF był WZOROWY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram juz unlimited i uwazam ze gra jest dobra. Ba nawet bardzo dobra. Jezdze na zoltym logim. Swietna zabawa

 

draak to nie symulator a arcade. Swoja role spelnia. Dostarcza zabawy. Trafli w moj gust. Owszem czekam na premiere GTR, gram w LFS bardzo duzo (kupilem S1) ale czasami lubie sobie pojezdzic dla przyjemnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca to piszę ;) Jako arcade może być, ale pacjent u góry wciskał mi, że to sim (jednak dla niego zwrot "przednionapędowy" to "fachowe wysławianie się" także wiesz... :P) więc sprostowałem conieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, w to sie gra a nie jezdzi. Nie ma sensu porownywac ryska z colinem tak samo jak nie ma sensu mowic ze alfa do symulator. Ale arcade jest fajne.

Nie mam FF wiec sie nie wypowiem. Ale powiem ze jesli chodzi o arcade to NFS U to nedza przy alfie (realne tory w dzien) NFS U nie lubie za to ze calosc sie blyszczy i projektant nie myslal. W alfie chociaz musze zwolnic do danej predkosci na danym zakrecie. Arcade ale wciagajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na arcade to też nie jest żadna rewelacja, tutaj ideałem jest NFS PORSCHE 2000, SCAR jest w tyle za OBIEMA Toca Race Driverami, jak to już było mówione. Grę po pobawieniu się demkiem wrzucił bym do jednego wora z ford racing, 2fast racer i itp ścigałkami poniżej przeciętnej. Model jazdy jest bardziej niż taki sobie, nie daje ani poczucia pędu, ani satysfakcji, ani też nie ma za grosz realizmu, dodając do tego nie najwyższych lotów grafę, niestety nie wróżę tej grze jakiejś super kariery, a szkoda bo założenia gry bardzo mi się podobały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako odskocznia od sesji jest fajna choc do modelu prowadzenia trzeba sie przyzwyczaic. poki co najfajniej mi sie jezdzi alfa 147 cup ;] ta sie jakos wmiare drogi trzyma. wkurzajace sa zniszczenia jak wyjedziesz pzoa trase. ogolnie dobre arcade.

 

 

draak => ECCI 6000 co ona ma takiego, ze z transportem do europy i hi def usb kosztuje 1000$??? wyglada malo ciekawie, ale cos musi miec :|

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma JAKOŚĆ :D I doskonałe pedały (widziałeś te ze sprzęgłem?) Podobno też jest bardziej dokładna od momo force (najlepszej hmmm... "komercyjnej" kiery) ale niestety tego nie sprawdzę. Jeszcze nie upadłem na głowę, by bulić ponad 1000$ za kierę do PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z grajacych w SCAR mial problem z save'ami? Tworze sobie profil, jezdze, zapisuje profil, wychodze z gierki, wchodze z powrotem a do wyboru mam tylko New Profile... OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...