Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

PROSZĘ W TEMACIE O PES'ie NIE PISAĆ I NIE PORÓWNYWAĆ Z FIFĄ! BYŁ TEMAT DO PORÓWNYWANIA I KULTURA WYPOWIEDZI BYŁA TAK NISKA ŻE ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY, NIE CHCIAŁBYM ŻEBY I TEN TEMAT TAK SKOŃCZYŁ PRZEZ TO ŻE JAKIŚ FAN FIFY ZACZNIE BURZĘ...

 

(sorry za capsa ale ma się rzucać w oczy, nie chcę zamknięcia mojego tematu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ W TEMACIE O PES'ie NIE PISAĆ I NIE PORÓWNYWAĆ Z FIFĄ! BYŁ TEMAT DO PORÓWNYWANIA I KULTURA WYPOWIEDZI BYŁA TAK NISKA ŻE ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY, NIE CHCIAŁBYM ŻEBY I TEN TEMAT TAK SKOŃCZYŁ PRZEZ TO ŻE JAKIŚ FAN FIFY ZACZNIE BURZĘ...

 

(sorry za capsa ale ma się rzucać w oczy, nie chcę zamknięcia mojego tematu)

1712134[/snapback]

e tam Twojego, naszego :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> gierke , jezeli juz to włącza - bez komentarza

pewnie tak samo umie grac w pes jak pisac            hi hi hi :mur:  :mur:

 

a tak wogole to premiera PES5 w polsce jest przwidziana na 20 listopad [niestety]

zerknij: 1712074[/snapback]

Ahhaha BRAWA za zgaszenie klienta [;

 

Macie naprawde przekichane z ta premiera xD Ale jak bedzie to ile to do Maka ludzi bedzie wpadac xD na mini turnieje. A mzoe Mak'u cos wiekszego trzeba zorganizowac w zwiazku z tym :D Co wy na to panowie ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...to teraz mi jeszcze zasponsorujcie jakiś pociąg to też z Wami pyknę...:P

 

Do czasu premiery Pro w PL myślę że już jakiś wyczesany patch chłopaki sklepią...:)...

 

choć lubię na początku pogrywać na czystej grze...ma to swój klimacik.../mimo nazwisk i innych takich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATi co to za miniaturka??? :blink:

1716549[/snapback]

heh

jak to co :mur:

 

PES5 na PC DVD - już w Niemczech dostępne jest (w MM)

----------------------

edit:

 

[ps2] fishcake mix v1.0

 

All unlicensed teams now have correct kits, all kits have shared palettes so you can mix shirt/shorts/socks

 

New boots, balls, ad boards, ref kits

 

Correct emblems for all teams

 

Correct logos for all competitions

 

Supporters banners for all teams except Siena & Treviso

 

Chants imported from Maximo's WE9 chants patch

 

All stadiums have updated textures (except Rasunda) and new preview pics

 

The following stadiums have been replaced

 

Sapporo Dome > Karaiskaki (Olympiakos)

Kashima > Celtic Park

Nagai > Ataturk Olympic Stadium

Olympic Stadium Tokyo > Stadio Friuli (Udinese)

Oita Big Eye > Ibrox

Saitama > Estadio do Dragao

Olympiastadion Munich > Allianz Arena

Bloemfontain Rugby Stadium > OAKA Spyros Louis (Panathinaikos)

Nacional Santiago > Ramon Sanchez Pizjuan (Sevilla)

Online Stadium > Zuiderparkstadion (ADO den Haag, needs unlocking first)

Newlands > Stadio Luigi Ferraris (Sampdoria)

 

I’ve not replaced any menus/backgrounds or music as these are down to personal taste

 

Because I've decided to use scorpio's option file it caused problems with my original patch, so I've used the kits from DjPelle's kit patch, I've noticed some were out of date (Middlesbrough & Lazio) and have replaced them with this seasons kits, there may be more, if so I'll release an update some time soon

 

I've still got a few things to fix such as the ball names and hopefully the boot names and preview pics

 

 

 

INSTRUCTIONS

 

I'M ONLY GOING TO TYPE THIS OUT ONCE, IF YOU'RE UNSURE ABOUT USING DKZ STUDIO OR REBUILDING ISO'S THEN FOLLOW THESE INSTRUCTIONS TO THE LETTER AND YOU WON'T GO WRONG

 

Unless you know how to rebuild an iso or burn UDF/ISO with Nero, I suggest you use files from the original disc or a clean iso, the iml & ims files included with the patch will make it easy for you to rebuild the iso with Apache but if any of your files are different in size to mine then you’ll get a LBA error when you rebuild so use clean files if you’re unsure

 

 

 

Make a new folder on your C drive called PES5

 

Extract all the files from the original DVD to C:\PES5 (IT’S IMPORTANT THAT YOU USE THIS PATH OTHERWISE YOU WILL HAVE PROBLEMS WHEN YOU REBUILD THE ISO)

 

Run DKZ Studio, click FILE > OPEN A FILE and select fishcake_mix_v1.dkz

 

Click PATCH > APPLY PATCH IN FOLDER, point it to C:\PES5 and click OK

 

You may get a box pop up saying the descriptors are missing, just click OK, this will happen when it starts patching a new afs file (3 times altogether) once it’s finished close DKZ Studio

 

Copy the iml & ims files included with the patch to C:\PES5

 

Run Apache and click FILE > IMPORT IML FILE and select pes5.iml

 

Click FILE > BUILD ISO, name the iso and click SAVE to start building it, once done burn the new iso to DVD

 

If you prefer you can use IML2ISO to build the iso or burn the files to DVD as

UDF/ISO with Nero

 

The patch will work without an option file but if you use your own then you’ll need to set all the kits to default in the in-game editor, or you can use scorpio’s option file which I’ve included and has all kits already set, stadium & competition names corrected, 99% correct player names, 100% correct team names & 99% transfers up to date

 

Transfer the option file to your memory card using either Xport or Max Drive, I’ve also included a bin/cue file, instructions for this can be found here starting at section 7

 

 

 

CREDITS

 

DjPelle for his kits patch which I’ve based this patch on

 

Kits: Kel, Spark, OPM, The Thing, Tunevi, Bonaventurastar , Viciouswe

 

Boots: LaSQo

 

Balls: Spark, Kel, JeffT, Foxtrot, Gorillaunit for putting together the pack and preview pics

 

Addboards: Bombillero

 

Supporters Banners: Maximo, Fra@230, Pelintra

 

Logos and Emblems: Higgs

 

Stadiums & Preview pics: Iceman_Bergkamp & Pere Ubu

 

Ref kits: Ajay

 

Chants: Maximo

 

Option file: Scorpio

 

Also thanks to Obocaman & Abscroll for the great tools plus everyone else who contributes to the scene

 

Linki:

I - http://pes.elgen.net/pes5/fishcake-mix/

II - torrent- klik

Edytowane przez ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to, co to ? :) Z uczelni wróciłem a tu PES5 jest ;)) w Niemczech jest a w sieci nie ma :P Tak tylko mówię, bo wiadomo zanim się u nas pojawi 20listopad ;O to do tego czasu sobie pogram z innej ręki :>

Game official Release now in Germany and you need a CD Key to play Online and then you can watch the Lobby´s where you can find other user to play online.

You never need the Direct IP Function

Panowie rewolucja :]]] chyba KONAMI poprawiło ONLINE, będzie Lobby :D ale się będzie działo <rotfl> of coz tylko oryginał bo cdkey ;)))) a co najważniejsze to pogrubione!!!

 

pozdro

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to, co to ? :) Z uczelni wróciłem a tu PES5 jest ;)) w Niemczech jest a w sieci nie ma :P Tak tylko mówię, bo wiadomo zanim się u nas pojawi 20listopad ;O to do tego czasu sobie pogram z innej ręki :>

 

Panowie rewolucja :]]] chyba KONAMI poprawiło ONLINE, będzie Lobby :D ale się będzie działo <rotfl> of coz tylko oryginał bo cdkey ;)))) a co najważniejsze to pogrubione!!!

 

pozdro

1716705[/snapback]

Hehe, ja już mam odłożone 150zł na tę gierę :) A cooo, jak niektórzy płacą za oryginalną Fifę to dlaczego ja mam nie płacić za PESa :P Wiecie co jest tylko dołujące, że za pół roku będzie WE9i... I znowu trzeba będzie wyłożyć siano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WEI wychodzi na rynek USA ;) więc myśle, że klucz z peesa będzie pasował :P więc WEI zdobędzie się inną drogą :P Oby.

 

A to słowa WOLFA:

 

FCH and I are both going to work together this year rather than wasting our time on competing patches.

:D

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakło mi netu i sobie pograłem w demko ;) już tyle meczy a ta gra tak zaskakuje masakra! :]]] genialna jest :P Zrobiłem unik strzału, a niefortunnie zrobił to zewn. częścią stopy i mu się piłka przy tym podbiła a później strzał z woleja ;))))) wypas.

 

A tu wrzuciłem filmik jak to Zidane przyjął piłę po profesorsku :D oczywiście z R2! bomba. Może w piątek już będę miał oryginała :P:P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój...proc+mobo+zasiłka...jeszcze mi niespodziewanie wyszło że nowe głośniki muszę kupić :|...

 

w Polsce 28 listopad ??...może uzbieram...a do tego czasu :(...(wstyd orga nie mieć :| ) - zwłaszcza że bez tego nici z MP (gra przez serwy Konami z tego co na iss pisze...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem parę meczyków Celticiem i jest w pytkę :)

 

Płynność animacji, piękne stadiony, grafika ok, gameplay wiadomo B)

 

Mam takie wrażenie, że w stosunku do demka obniżono troche restykcyjność sędziów - teraz już nie gwiżdże tak często przy odbiorze piłki, ale być może jest to efekt tego, że w demku nauczyłem się czysto odbierać piłe. B)

 

Musze jeszcze poćwiczyć gdyż na *** daje jeszcze [gluteus maximus] i mam problemy ze strzeleniem gola :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he niema to jak miec znajomego w niemczech :D Ciekawe ile giera bedzie szla..

Mam nadzieje ze szybko dotrze bo niewytrzymam dlugo :P Zna juz ktos date pierwszego patcha od Wolfa ? :P

 

A i jeszscze jedno. Jak myslicie na sprzecie o parametrach:

AMD Athlon[TM]XP 2100+ (1,72 GHz)

512 DDR 400 Mhz

Radeon 9550 256/128

bedzie chodzilo plynnie na max detalach ?? czy musze cos zmienic ??

 

POZDRO !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szczescie,dorwalem w swoje lapki PES5(oryginal).

Nie musze mowic jak sie gra bo chyba kazdy zainteresowany ma demko i wie czym ta gra pachnie :)

Jest tylko jedna sprawa ktora warto podkreslic(jak zobaczylem jak to wyglada wrylo mnie w ziemie,mowie serio) mianowicie gra przez net...cud miod i malinki:)

Ilosc graczy ktorzy sa chetni do gry przekracza moje mozliwosci matematycznie :lol2:

Praca lezy odlogiem,studia ( ostatni rok) jakos daleko od domu ,zona wsciekla,dziecko placze....Coz PES zawital w moje progi :)

Edytowane przez polamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...