Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Czy w tej grze da się trafić gola bezpośrednio z rzutu rożnego? Wczoraj tak siedziałem na treningu i próbowałem wkręcić gałę do bramki ale bez najmniejszego skutku. Wreszcie zwątpiłem w to że się da ale pewien nie jestem więc pytam was.

Ciężko ale się da :) A jak efektownie to wygląda jak wkręcisz i się odbije od długiego słupka i wpadnie :D Miodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemu.

To jest stały fragment gry, ja mam wykuty na pamiec. z odleglosci 20-30metrow (Beckam lub Carlos) strzele bez najmniejszego problemu.. Powiem tak:

trening i tylko trening az wyczujesz na pamiec te fragmenty.

zawsze celuj w okienko po przekątnej. i kręć piłkę w drugą strone do rohu który strzelasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na które cechy piłkarzy zwrócić uwagę, przy przydzielaniu ich do wykonywania rzutów rożnych. Pass accuracy? Curling? (co tak właściwie daje ten curling? dokładniejszy skręt piłki przy dośrodkowaniu, czy większą ilość zakrętów przy zwodach?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem

Wszystko śmigało super grałem już dość długo w tego PESa i nagle

nie wiem czemu z dnia na dzień coś się zepsuło.

Gra zawiesza mi się po paru minutach albo w meczu albo w Menu i po chwili wyskakuje błąd Wystąpił problem z aplikacją Pes5.exe i zostanie ona zamknięta. Ma ktoś jakiś pomysł jak takie coś naprawić, albo ktoś spotkał się z czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że miałes racje :) Mimo że nie miałem zapchanego całego katalogu, ale już zostało mi 6-7 wolnych slocików wywaliłem troche i działa :)

Dzięki za pomoc. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam proponuje ściągnąć kompilację wykonaną przez tom21 z WE2002 :) Ja jeszcze w to gram :> chyba większość pamięta jeszcze ją i pewnie też gra. Kompilacja jest profesjonalna, genialna :) Każdy fan tej serii musi ją obejrzeć :]

 

Linki macie tu na issonline...

 

kucyk bramka ładna :) obejrz tą kompilację jak jeszcze nie widziałeś...

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja sciagam - ciekawe co tam takiego super extra joł elo ;)

 

ps.

kucyk--> nice shot - strzeliłem niedawno podobną bramencje :P

Stary, wszystko. Zobaczysz jeszcze wrócisz i potwierdzisz to że jest niesamowita :) muzyka, cały montaż są genialne a zarazem proste. Bo o golach to nie trzeba wspominać, 1 klasa. Osobiście nie widziałem lepszej kompilacji!! obojętnie z której wersji gry.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie to ogląda - zwłaszcza ze względu na wpadającą w ucho muze i niektore ładne bramki - np przewrotka Salasa - naprawde gr8 ale jakoś wole bramy z nowszych wersji gry - połowa z tych bramek w kompilacji WE2002 to szmaty na konto bramkarzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zabieram się za tą kompilacje, a tymczasem:...

BRAMECZKA2 [;

BRAMECZKA3 [;

hrhrhrhrhr :twisted:

 

update:

obejrzałem tą kompilacje i powiem szczerze, że nie widziałem tam bramki której nie dało by się strzelić w PES5, no i zgodzę sie z kolegą wyżej, że większość z nich to błędy bramkarzy...

dla mnie nic specjalnego, ale to moje zdanie :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update:

obejrzałem tą kompilacje i powiem szczerze, że nie widziałem tam bramki której nie dało by się strzelić w PES5, no i zgodzę sie z kolegą wyżej, że większość z nich to błędy bramkarzy...

dla mnie nic specjalnego, ale to moje zdanie :)

Hehe, a kto mówił, że się nie da ich strzelić w pes5 lol :P:P Chodziło mi o całokształt montażu, naprawdę rzadko trafia się tak profesjonalnie zrobiona kompilacja, gdzie przejścia, muzyka w tle powodują że ogląda się ją z przyjemnością, no i nie przesadzajcie bo bramki były ładne :)

 

P.S. a przez kucyka musiałem nagrać bramkę i wrzucić :P:P Tutaj jest :>

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

czy wie ktoś skąd mogę pobrać tego superpath'a? Linki na pierwszej stronie nie działają :/ wyświetla się TO :mur: a może mógłby ktoś uprzejmy wepchać tą modyfikację na jakiś darmowy serwer? Konkretnie chodzi o plik 0_text.afs

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

czy wie ktoś skąd mogę pobrać tego superpath'a? Linki na pierwszej stronie nie działają :/ wyświetla się TO :mur: a może mógłby ktoś uprzejmy wepchać tą modyfikację na jakiś darmowy serwer? Konkretnie chodzi o plik 0_text.afs

Nie wiem w czym problem, mi wchodzi bezproblemowo na forum z patchami :)

 

 

Masz jeszcze raz link proforma http://www.gbase.ch/forum/viewtopic.php?p=46606

 

A tu masz łatkę, na samym dole link do torrenta:

 

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=129040

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mma lacze 2MB BT .NIe mieszkam w Polsce :sad: Z Polakami gra mi sie roznie ,natomiast z reszta Europy czesto polaczenie jest prawie idealne <_<

 

Wracam do mojeg oproblemu.MAm monitor panoramiczny belinea102035W niestety w pes5 nie moge ustawic rozdzialki 16/10 np 1280/800 :cry: :cry: :cry: Czy ktos mi potrafi pomoc???Teraz mam stery omegi i karrte radeona 9800se zmodowanego.Wczesniej mialem stery dna jakies starsze i byla to rozdzialka ale niestetry w momencie gdy ja wybralem wskakiwala 640/480 :cry: :cry: :cry: Moze to dlatego ze nie mam sterow do tego monitora(tylko jakies domyslne z windy).Prosze o pomoc .Gram tylko w ta gre i to online i dziwnie sie gra na rozciagnietym ekranie .

ps Zapraszam do najlepszej polskiej liogi pes5 wwwpes5.pl

ps2 mam nadzieje ze ktos mi pomoze :cry:

pozdro

 

Wgralem znow stery DNA(jakies starsze) i moge ustawic 1280/800 ,ale grac mozna tylko w oknie jak wezma na caly ekran to pojawia sie napis "OUT OF FREQUENCY" .W czym jest problem sad.gif sad.gif ?????

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączam pleya2 do tunera i zrzucam 3 bramki-pociski, tak ze Wam kopary opadną :)

 

Stay tuned ;]

 

Bramki bedą:

Zambrotta (JUVE)

Ibrahimovic (JUVE)

Berkamp (ARS)

 

Bramki to istna poezja ;) Te Twoje kucyk to wymiękną B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja mam inny klopot. Gram na TV LCD 16:9 (1280x768), TV jest poprawnie rozpoznawany przez system, ale w grze nie moge ustawic rozdzielczosci natywnej - moge grac albo w 1024x768 (obraz rozciagniety) albo w 1280x1024 (tez rozciagniety) - chyba, ze przelacze w TV do trybu 4:3 (ale wtedy zamiast 29" mam pewnie z 25") - stery najnowsze ze strony nVidii... Da sie w tej grze w ogole ustawic tryb 16:9?

 

A co do grania przez net - tez mam BT (jak kolega wyzej ;) UK hehe) i absolutnie zadnych problemow w grze z kuzynem w Polsce. Przy pingu do 150 gra sie w zasadzie bez najmniejszych zgrzytow. Powyzej juz bywa roznie, ale wystarczy wylaczyc DC++ i Osiolka i powinno byc sialala.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do grania przez net - tez mam BT (jak kolega wyzej ;) UK hehe) i absolutnie zadnych problemow w grze z kuzynem w Polsce. Przy pingu do 150 gra sie w zasadzie bez najmniejszych zgrzytow. Powyzej juz bywa roznie, ale wystarczy wylaczyc DC++ i Osiolka i powinno byc sialala.

A kuzyn jakie ma łącze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A kuzyn jakie ma łącze? :D

Neostrade najtansza. Ale jaka to jest to mnie nie pytaj.

Drugi kumpel ma radiowke i tez gierka hulala bezproblemowo.

Ja mam 2Mbit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz poprostu nie mam na to sily :mur: :mur: W GTA SA i UT2004 moge bez problemu grac w 1280/800 natomiast w pes 5 nie mam do wyboru tej rozdzialki :mur: :mur: :mur:

to bardzo dziwny problem, bo nawet ja sam gram w 1280x800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...