Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze szukalem ostatnio oplotow na kabelki - 10m z zamowienia zbiorowego juz sie skonczylo ;) - znalazlem ciekawa propozycje na allegro.

 

Oplot Poliestrowy Koszulka na kable - 4,5zł za 5m - gobaro

 

Sprzedawca jest juz przeze mnie sprawdzony, zamowilem i juz otrzymalem przesylke z oplotami. Wszystko jest OK !

 

post-106822-1189165436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że odgrzebuje temat ale znalazłem firmę która sprzedaje takie oploty w rozmiarach od 04mm do 12mm ale niestety w 100m opakowaniach.

 

www.plecionki.com

 

Można by znowu zrobić takie zbiorcze zamówienie. Jeżeli byłby ktoś chętny to niech da mi znać tutaj lub na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniej jest podawac link do uzytkownika allegro. Link po jakims bedzie prowadzil do 'archiwum' a zakladajac, ze nie jest to jednorazowa aukcja, link do sprzedawcy bedzie zawsze aktualny.

 

RPA_224 - Peszel Plecionka 8mm rozciagliwa do 13mm - 3zł za 1m

 

gobaro - Oplot poliestrowy koszulka na kable - 4,9zł za 5m

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie miałem czasu szukać oplotów i się zastanawiam jaki rozmiar plecionki będzie najlepszy. Zmieszczą się kable do oplotu o rozmiarze 4mm czy lepiej brać 8mm?

Ja wziąłem 8mm, jutro jak dojdzie zdam relacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz już te oploty? Pokaz jakieś zdjęcia jak ci to wyszło bo jestem straszie ciekaw.

Dołączam się do prośby o fotki :D

 

Czy w markecie budowlanym jak Obi/Leroy lub sklepie elektronicznym mają takie oploty??

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem ze nie , wszyscy stosuja termokurczliwe koszulki ;] , mialem problem to kupic w Łodzi i zamowilem z allegro , juz zalozylem kilka idzie jak po masle.

Koszulki termokurczliwe sa teroretycznie do dostania w kazdym elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zakladacie taki peszel na kable z molexem? bierzecie odpowiednio szersza plecionke, co by molex przeszedl. czy moze zdejmujecie wtyczke, naciagacie na kabelki i spowrotem zakladacie?

Zdejmuje się wtyczki , a potem nakłada się oploty, i trzeba uważać by nie pomylić kabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...