Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

kto ze śląska podjąłby sie oczywista odpłatnego obleczenia kabelków??

 

znajac moje zdolnosci w tej materii predzej wyszłabymi sieć rybacka niż oplot kabli w zasiłce :oops: :wink:

ja bym sie pojoł ale ja nie ze śląska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimlock - 5m

Hipo - 5m

Ivan_666Mhz - 5m

BikerBo - 5m

maarchewa - 5m

RavenMT - 5m

Horzy - 5m

noe9 - 5m

^goku^ -5m

Dimek -5m

ent -5m

----------------------------------

55m

 

Pozostało 45m do rozdysponowania

 

Jeśli chodzi o sprawy wpłat i adresów to chyba zostałem organizatorem ;) wiec proponuje zrobić tak ze jak zbierzemy chętnych na tą szpule to wtedy do każdego wysyłam pmke z danymi do przelewu a w zamian dostaje potwierdzenie z adresem. Jeśli ktoś nie bywa często na forum tylko powiedzmy raz na tydzień albo rzadziej to proszę o dołaczenie numeru telefonu kontaktowego żeby w razie czego dać znać ze mamy komplet i czekamy na wpłate. Nie chce po prostu zbierać pieniędzy dopóki nie mamy rozdysponowanej szpulki bo przecież nie ma żadnej gwarancji ile to jeszcze potrwa.

 

Cena 1m oploty to coś koło 3,77pln, wszystko jest wyliczone na poprzeniej stronie. Do tego 7,5 na przesyłke priorytetem i jakaś koperte, ewentualnie jeszcze sposoby przesyłki są do ugadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie za późno, i czy dla nowicjuszy na forum (gdzies zagineło z nieuzywania moje stare konto) tez jest mozliwe wejscie w ten "interes" Jesli tak, to ja potrzebuje... 20m

 

witam i pozdrawiam

Edytowane przez joli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , rzeby załorzyc te oplotki trzeba rozbierac zasiłke i zdejmowac molexy ? mozna to jakos obejśc ??:)

a jak sobie wyobrazasz przeciagniecie molexa przez oplot ?

oczywiscie ze trzeba sciagac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak joli weźmie 20m to zostanie tylko 15m do rozdania, czyli już niedługo będzie zamówienie

Albo ja na matematyce sie nie znam albo 45-20=25 a nie 15 :blink: Edytowane przez Horzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może samemu policzyć

SAMA moge policzyc, fakt, Ale nie wiem ile za wysyłke, bo sie pogubiłam, to raz. A dwa, ze nie bardzo wiem, komu. Wiec czekam na jakąś konkretna, aktualna informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20x3.77=75.40 oplotki

 

75.4+7.50+82.90 oplotki i przesyłka

 

nie ma za co

Bardzo dziekuje. Teraz jeszcze pytanko, komu i na jakie konto, i czy juz czy za chwile. Moge w poniedzialek kase wysylac. Moge tez nie wysylac, a np zaniesc i odebrac osobiscie, zalezy gdzie i u kogo...

 

 

@gRaBaRz.oS, dzieki za cmoka....

Edytowane przez joli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grimlock - 5m

2. Hipo - 5m

3. Ivan_666Mhz - 5m

4. BikerBo - 5m

5. maarchewa - 5m

6. RavenMT - 5m

7. Horzy - 5m

8. noe9 - 5m

9. ent -5m

10. joli - 20m

11. haki731 - 5m

12. miramp - 5m

----------------------------------

75m

 

Pozostało 25m do rozdysponowania.

 

 

Jeszcze raz powtórze:

 

HGP 3 do 9 mm (100mb.) 349,17zł

kurier 27,00zł

______________________________

w sumie 376,17zł

 

Czyli metr wychodzi po 3,77zł

 

- przesyłka do kazdego klienta 7,5zł priorytetem ewentualnie jeszcze sposoby przesyłki są do ugadania (licze oczywiscie ze trzeba kupic jakaś koperte bo nie będe luzem rozsyłał).

- jak zbierzemy chętnych na tą szpule to wtedy do każdego wysyłam pmke z danymi do przelewu a w zamian dostaje potwierdzenie z adresem. Jeśli ktoś nie bywa często na forum tylko powiedzmy raz na tydzień albo rzadziej to proszę o dołaczenie numeru telefonu kontaktowego żeby w razie czego dać znać ze mamy komplet i czekamy na wpłate. Nie chce po prostu zbierać pieniędzy dopóki nie mamy rozdysponowanej szpulki bo przecież nie ma żadnej gwarancji ile to jeszcze potrwa.

 

uff a myslałem ze wszystko wczesniej napisałem już w jasny sposób ...

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grimlock - 5m

2. Hipo - 5m

3. Ivan_666Mhz - 5m

4. BikerBo - 5m

5. maarchewa - 5m

6. RavenMT - 5m

7. Horzy - 5m

8. noe9 - 5m

9. ^goku^ -5m

10. ent -5m

11. joli - 20m

12. haki731 - 5

----------------------------------

75m

 

Pozostało 25m do rozdysponowania.

 

 

Jeszcze raz powtórze:

 

HGP 3 do 9 mm (100mb.) 349,17zł

kurier 27,00zł

______________________________

w sumie 376,17zł

 

Czyli metr wychodzi po 3,77zł

 

- przesyłka do kazdego klienta 7,5zł priorytetem ewentualnie jeszcze sposoby przesyłki są do ugadania (licze oczywiscie ze trzeba kupic jakaś koperte bo nie będe luzem rozsyłał).

- jak zbierzemy chętnych na tą szpule to wtedy do każdego wysyłam pmke z danymi do przelewu a w zamian dostaje potwierdzenie z adresem. Jeśli ktoś nie bywa często na forum tylko powiedzmy raz na tydzień albo rzadziej to proszę o dołaczenie numeru telefonu kontaktowego żeby w razie czego dać znać ze mamy komplet i czekamy na wpłate. Nie chce po prostu zbierać pieniędzy dopóki nie mamy rozdysponowanej szpulki bo przecież nie ma żadnej gwarancji ile to jeszcze potrwa.

 

uff a myslałem ze wszystko wczesniej napisałem już w jasny sposób ...

Dopisz i mnie. Biorę 5 m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...