Skocz do zawartości
Met

[windows 2003] Service Pack 1

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem na innej partycji Win 2003 Eng 180 dni i wszystko ładnie chodzi tylko jest jeden problem: mam ustawiony język na polski programisty, a windows jest angielski i w niektórych programach (everest, instalatory, DC++ i inne) polskie litery są wyświetlane z błędami. Nie wiem co na to poradzić, czy tak musi być?

 

Inna sprawa to czytałem, że w wersji z SP1 nie działają gry, jakoś odpaliłem wybiórczo kilka gierek i wszystkie działały. jedynie 3dmark2001 nie widzi DirectX, za to w 3dmark2003 jest aż 200pkt więcej, niż na Win XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polskimi literami już sobie poradziłem.

 

Odnośnie gier to odpaliłem na tym BiA i COD:UO, gry były zainstalowane na XP SP2, mimo to uruchomiły się pod tym windowsem i działały niegorzej, a nawet ciut lepiej.

Niektóre za to podobno nie działają, to się okaże w praniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie instalować tego 2k3? są gdzieś screeny jak to wygląda?

1452194[/snapback]

 

wylacz kolorowe efekty w xp i zrob zrzut ekranu . podeslij mi tio umieszcze jakos sceen :D

 

a z tymi grami to niewyskakuje wam ze brak DirectX 9 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- luki_pc

Nie wyskakuje żaden brak dx9. Sprawdziłem teraz na SC:CT demo (gra na pewno wymaga dx9) i wszystko ok. jedynie 3dmark2001 nie widzi dx8.1, ja to olałem.

 

A masz w dxdiag w display- dx features na Enabled?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, panowie mam problem, panda nie działa mi z 2k3 jaki proponujecie antywirus pod ten system?

 

EDIT:

Da sie zmienić jakoś server na workstation :rolleyes: <-- moze i absurdalne pytanie ale pierwszy raz mam system z rodziny server... aha i da sie właczyć automatyczne logowanie? bo denerwójące to jest :/

Edytowane przez Qlawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do poskromienia serwerowych zapędów nie można użyć jakiegoś softu który zrobi to z automatu? No wiecie... haczyki, ptaszki + na końcu "Apply" i koniec?

 

Widziałem coś takiego jak "Windows 2003 Optimizer 1.45" - dobre to?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, tam Windows 2003 Optimizer 1.45...

 

Lepiej coś polskiego :)

Np To :D

 

 

 

------

W nowych wersjach Windows 2003 Optimizer nie ma funkcji całkowitej zmiany 2003>XP, ale może to i lepiej bo sie system potrafił rozsypac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Na dodatek wszystkie p2p sie pluja ze mam pozamykane porty?!

 

Emule:

Starting TCP connection test...

TCP test failed! UDP test will not be performed.

 

"Nie można uruchomić Zapory systemu Windows, ponieważ inny uruchomiony program lub usługa może używać składnika translacji adresów sieciowych (Ipnat.sys)."

 

Help?

Sory ze na takiego archiwa odpowiadam ale widze z ejadnak był problem. Dlaczego tak sie dzieje - Właczyłes i skonfigurowałes routing i dostep zdalny (masz siec z LAN?)

Jesli tak przjerzyj opcje routingu i dostepu zdalnego masz to w administracyjncyh - jak c heszmozesz poszukac tma i dodąc wybrane porty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...